Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4W-M BOT Olsztyn | |||||||||
1 | Kupibida Paweł | Olsztyn | Bieg | 4W-M BOT Olsztyn | opłacono on-line | ||||
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||||||
2 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Bieg | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono on-line | ||||
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
3 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Bieg | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | opłacono on-line | ||||
Aikido Yudokan Dojo / Morsy Szczytno#Reset | |||||||||
4 | Cegielski Marcin | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Aikido Yudokan Dojo / Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line | ||||
Arys Mors | |||||||||
5 | Steć Paweł | Orzysz | Bieg | Arys Mors | opłacono on-line | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
6 | Kotfica Krystian | Bartoszyce | Bieg | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line | ||||
Biskupiec Biega | |||||||||
7 | Rydzanowska Żaneta | Biskupiec | Bieg Par | Biskupiec Biega | opłacono on-line | ||||
Biskupiec Biega/Egger | |||||||||
8 | Rydzanowski Tomasz | Biskupiec | Bieg Par | Biskupiec Biega/Egger | opłacono on-line | ||||
Biskupieckie Morsy | |||||||||
9 | Baniewicz Patrycja | Biskupiec | Bieg | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line | ||||
10 | Baniewicz Janusz | Biskupiec | Bieg | Biskupieckie Morsy | opłacono on-line | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
11 | Ambroziak Marcin | Ryn | Bieg | Dąbrowski Team | opłacono on-line | ||||
Femina | |||||||||
12 | Stepokura Zosia | Szczytno | Rodzic z dzieckiem | Femina | opłacono on-line | ||||
13 | Dorocka Zuzia | Szczytno | Bieg | Femina | opłacono on-line | ||||
14 | Bielecka Magdalena | Szczytno | Bieg | Femina | opłacono on-line | ||||
Fokarium Old Kiejkuty | |||||||||
15 | Umińska Zuzia | Stare Kiejkuty | Bieg | Fokarium Old Kiejkuty | opłacono | ||||
Futbool Academi Szczytno | |||||||||
16 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | Bieg | Futbool Academi Szczytno | |||||
GAJÓWKA | |||||||||
17 | Gajewski Jerzy-Piotr | Olsztyn | Bieg | GAJÓWKA | |||||
JADĄ! | |||||||||
18 | Gajek Szymon | Nowe Kiejkuty | Bieg Par | JADĄ! | opłacono on-line | ||||
19 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Bieg Par | JADĄ! | opłacono on-line | ||||
Jednorożec robi co może | |||||||||
20 | Mak Gosia | Jednorożec | Nordic Walking | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
21 | Frontczak Marek | Jednorożec | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
22 | Wiktorka Mariola | Jednorożec | Bieg | Jednorożec robi co może | opłacono on-line | ||||
KB Jurund Szczytno | |||||||||
23 | Brzostek Krystian | Szczytno | Bieg | KB Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
KPP Mrągowo | |||||||||
24 | Syczew Rafał | Mrągowo | Bieg | KPP Mrągowo | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
25 | Zbrzeźny Cezary | Szczytno | Bieg | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
26 | Dudziec Marcin | Szczytno | Bieg | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||||||
27 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Klub Morsow w Orzyszu ArysMors | |||||
Kyokushin Węgorzewo | |||||||||
28 | Kuprewicz Martyna | Węgorzewo | Bieg | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line | ||||
Kyokushin Węgorzewo | |||||||||
29 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | Bieg | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line | ||||
30 | Kuprewicz Karina | Węgorzewo | Bieg | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line | ||||
31 | Kuprewicz Krzysztof | Węgorzewo | Bieg | Kyokushin Węgorzewo | opłacono on-line | ||||
Kąpiacy się Zimą Olsztyn | |||||||||
32 | KOWALSKA MONIKA | OLSZTYN | Nordic Walking | Kąpiacy się Zimą Olsztyn | opłacono on-line | ||||
MORSY Nidzica | |||||||||
33 | Banul Agata | Natać Wielka | Bieg | MORSY Nidzica | opłacono on-line | ||||
34 | Szczapa Agnieszka | Nidzica | Rodzic z dzieckiem | MORSY Nidzica | opłacono on-line | ||||
MORSY PASYM | |||||||||
35 | Rychlik Mariusz | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | |||||
36 | Rychlik Beata | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | |||||
37 | Brzeziński Rafał | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
38 | Brzezińska Sylwia | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
39 | Golder Bartek | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | |||||
40 | Golder Monika | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | |||||
41 | Obidzińska Małgorzata | Pasym | Nordic Walking | MORSY PASYM | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
42 | Pankiewicz Piotr | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono | ||||
MORSY SZCZYTNO # RESET | |||||||||
43 | Nagadowska Joanna | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
44 | Orzoł Mirosław | Orzoł | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
45 | Zaborowska Izabela | Świętajno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | |||||
46 | Pękała Grzegorz | Jednorożec | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
47 | Brzuzy Mateusz | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
48 | MIERZEJEWSKA AGNIESZKA | NOWE GIZEWO | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | |||||
49 | Bakuła-Olzacka Aleksandra | Szczytno | Rodzic z dzieckiem | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
50 | Chwedoruk Wojciech | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
51 | Baran Iwona | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||||||
52 | Betlejewska Joanna | Szczytno | Nordic Walking Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
53 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
54 | Kochańska Aneta Kochańska | szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
55 | Umińska Magdalena | Szczytno | Bieg Par | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
56 | Umiński Wojciech | Szczytno | Bieg Par | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO # RESET/OSP Rumy | |||||||||
57 | Świderska Kamila | Rumy | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | MORSY SZCZYTNO # RESET/OSP Rumy | opłacono on-line | ||||
Morsy #Reset Szczytno | |||||||||
58 | Kaczmarczyk Monika | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy #Reset Szczytno | opłacono on-line | ||||
59 | Szulc Katarzyna | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy #Reset Szczytno | opłacono on-line | ||||
60 | Szulc Krzysztof | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy #Reset Szczytno | opłacono on-line | ||||
Morsy Ostrołęka | |||||||||
61 | Danielewicz Dariusz | Ostrołęka | Bieg | Morsy Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno#Reset | |||||||||
62 | JASTRZĘBSKI KONRAD | SZCZYTNO | Rodzic z dzieckiem | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
63 | Pankiewicz Iwona | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy Szczytno#Reset | opłacono | ||||
64 | Gajek Pawel | Szczytno | Nordic Walking Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy Szczytno#Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno # Reset | |||||||||
65 | Mikosza Piotr | Szczytno | Nordic Walking | Morsy Szczytno # Reset | opłacono | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
66 | Myślak Jan | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
67 | Lewandowska Eliza | Szczytno | Nordic Walking Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
68 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | Nordic Walking Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec | |||||||||
69 | Kryszpin Magdalena | Biskupiec | Nordic Walking | Morsy z jeziora Kraksy Biskupiec | opłacono on-line | ||||
Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |||||||||
70 | Kryszpin Magdalena | Biskupiec | Nordic Walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |||||
71 | Abramowicz Aneta | Biskupiec | Nordic Walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |||||
72 | Iwańska Sylwia | Biskupiec | Nordic Walking | Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec | |||||
Na rolkach przez Mazury | |||||||||
73 | Jaksina Dariusz | Ruciane-Nida | Nordic Walking | Na rolkach przez Mazury | opłacono on-line | ||||
OSP Dźwierzuty | |||||||||
74 | Czopek Marcin | Dźwierzuty | Bieg | OSP Dźwierzuty | opłacono on-line | ||||
OSP KRUTYŃ | |||||||||
75 | Wittbrodt Krzysztof | Ruciane-Nida | Rodzic z dzieckiem | OSP KRUTYŃ | opłacono on-line | ||||
76 | Kulas Mirosław | Krutyń | Bieg | OSP KRUTYŃ | |||||
77 | Kulas Piotr | Krutyń | Bieg | OSP KRUTYŃ | |||||
Polar Bartoszyce | |||||||||
78 | Adamkiewicz Krzysztof | Bartoszyce | Bieg | Polar Bartoszyce | opłacono on-line | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
79 | Pieloszczyk Andrzej | Cerkiewnik | Bieg | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
80 | Wierzbicka Marzanna | Dobre Miasto | Nordic Walking | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
81 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Bieg | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
Prawie Jak Hermes | |||||||||
82 | Guzowski Denis | Szczytno | Bieg | Prawie Jak Hermes | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
83 | Rębowski Andrzej | Działdowo | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
84 | Zajączkowski Artur | Działdowo | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
Rozbiegane Działdowo | |||||||||
85 | Wilamowski Daniel | Działdowo | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
86 | Jaworski Zdzisław | Działowo | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
87 | Józefowicz Robert | Działdowo | Bieg | Rozbiegane Działdowo | opłacono on-line | ||||
Run&FUN Wielbark | |||||||||
88 | Kostrzewa Krzysztof | Wielbark | Bieg | Run&FUN Wielbark | opłacono on-line | ||||
Sieradz Biega | |||||||||
89 | Walczak Sylwia | Sieradz | Bieg | Sieradz Biega | |||||
Są Wolniejsi | |||||||||
90 | Pędziwiatr Joanna | Olsztyn | Bieg | Są Wolniejsi | |||||
TEAM SZEMPLINO | |||||||||
91 | Kobylińska Ilona | Szemplino wielkie | Bieg Par | TEAM SZEMPLINO | opłacono on-line | ||||
Taekwondo Chorzele | |||||||||
92 | Okraska Igor | Szemplino Wielkie | Nordic Walking | Taekwondo Chorzele | opłacono on-line | ||||
93 | Okraska Wiktoria | Szemplino Wielkie | Nordic Walking | Taekwondo Chorzele | opłacono on-line | ||||
94 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | Bieg | Taekwondo Chorzele | opłacono on-line | ||||
Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | |||||||||
95 | Kozon Zuzanna | Świętajno | Bieg | Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
96 | CIESZYŃSKI KACPER | Pasym | Nordic Walking | ||||||
97 | KOWALCZYK BORYS | Pasym | Nordic Walking | ||||||
98 | RAKSIMOWICZ KATARZYNA | Pasym | Nordic Walking | opłacono | |||||
99 | KRYSIK ZENON | SZCZYTNO | Bieg | opłacono | |||||
100 | MŁYNARSKI TOMASZ | SZCZYTNO | Bieg | opłacono | |||||
101 | SZCZERBO ANDZREJ | SZCZYTNO | Bieg | opłacono | |||||
102 | KOWALCZYK EMILIA | SZCZYTNO | Bieg | opłacono | |||||
103 | Kondratowicz Małgorzata | Pozezdrze | Rodzic z dzieckiem | opłacono on-line | |||||
104 | Kobylas Sylwia | Szczytno | Rodzic z dzieckiem | opłacono on-line | |||||
105 | Szewczyk Przemysław | Wesołowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
106 | Bacławska-Kłos Marta | Szczytno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
107 | Szulc-Wittbrodt Beata | Ruciane-Nida | Rodzic z dzieckiem | opłacono on-line | |||||
108 | Limontas Dorota | Olsztyn | Bieg | opłacono on-line | |||||
109 | Jastrzębski Zbigniew | Kamionek | Rodzic z dzieckiem | opłacono | |||||
110 | Krzywdzinska Katarzyna | Górsk | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
111 | Kołecki Roman | Szczytno | Bieg | opłacono on-line | |||||
112 | górniak monika | szczytno | Bieg | opłacono on-line | |||||
113 | kotowski dariusz | olszyny | Bieg | opłacono on-line | |||||
114 | Kolb Łukasz | Szczytno | Bieg | opłacono on-line | |||||
115 | Sepioło Katarzyna | Prabuty | Bieg | opłacono on-line | |||||
116 | Kołata Damian | Olszewo 44 | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
117 | Pawłowska Angelika | Olszewo 44 | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
118 | Pękała Agnieszka | Jednorozec | Bieg | opłacono on-line | |||||
119 | SCANLINAVSKAYA TATYANA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
120 | KSHEVITSKI ADAM | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
121 | SMIRONOWA MAŁGORZATA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
122 | KULIKOWA MARINA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
123 | KARACZEW SERGIEJ | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
124 | MARCZENKO JELENA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
125 | KULIS LUMMILA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
126 | ABRASHIN NIKOLAY | ROSJA | Bieg | opłacono | |||||
127 | ABRASHIN ELENA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
128 | GHROSHIKOVA NONNA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
129 | GALINA NEGODYAEVA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
130 | VOLKOV IRINA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
131 | NIKOLAI GONCHAR | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
132 | TUALEVA MIKHAIL | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
133 | TUALEVA MARIA | ROSJA | Nordic Walking | opłacono | |||||
134 | Andrzejewska-Karpińska Angelika | Szczytno | Rodzic z dzieckiem | opłacono on-line | |||||
135 | Orłowska Magdalena | Szczytno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
136 | Prokopowicz Sylwia | Działdowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
137 | Prokopowicz Łukasz | Działdowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
138 | Kaczmarski Sławomir | Działdowo | Bieg | opłacono on-line | |||||
139 | Siwek Milena | Pasym | Bieg | opłacono on-line | |||||
140 | Wierzchołowska Joanna | Szczytno | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
141 | Domian Ewelina | Spychowo | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
142 | Rutkowski Michał | Pisz | Bieg | opłacono on-line | |||||
143 | Kondraciuk sylwia | sorkwity | Bieg | ||||||
144 | Brzostek Agnieszka | Olszyny | Bieg | opłacono on-line | |||||
145 | Domian Mateusz | Szczytno | Bieg | opłacono on-line | |||||
146 | Brzostek Krzysztof | Olszyny | Bieg | opłacono on-line | |||||
147 | KUŚNIERZ DARIUSZ | BARTOSZYCE | Bieg | opłacono on-line | |||||
148 | URBANIAK AGNIESZKA | SZCZYTNO | Bieg | opłacono on-line | |||||
149 | Urbaniak Tomasz | Szczytno | Bieg | opłacono on-line | |||||
150 | Stańko Patryk | Olsztyn | Bieg | opłacono on-line | |||||
151 | Nowakowska Izabela | Olsztyn | Bieg | opłacono on-line | |||||
152 | Nowakowska-Stańko Joanna | Olsztyn | Bieg | opłacono on-line | |||||
153 | Kaczmarczyk Krzysztof | Mrągowo | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
154 | Styczyński Krzysztof | Mrągowo | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
155 | Kaczmarczyk Magdalena | Mrągowo | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
156 | Korotko Ewelina | Mrągowo | Bieg Par | opłacono on-line | |||||
157 | ŚLUBECKI TOMASZ | KĘTRZYN | Nordic Walking | opłacono on-line | |||||
158 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Bieg Morsy Szczytno #RESET z opłaconą składką | opłacono on-line | |||||
159 | Kowalczyk Justyna | Pasym | Bieg | opłacono on-line | |||||
160 | Bastek Zuzanna | Pisz | Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16045