Predathlon Turtul 2020

Ostatni weekend wakacji 2020!

29 sierpnia 2020 roku - kolejna edycja Predathlon


Na początek zasuwasz 12 km na rowerze, po równym praktycznie wcale, a po zjeździe na plażę wita Ciebie widok płaskiej tafli Jeziora Hańcza. Płaskiej, o ile masz szczęście. Jeżeli go nie masz, 9 km w kajaku to walka z falami i wiatrem. Ręce obrywają najmocniej, a kiedy wsiadasz z powrotem na rower musisz przecież trzymać kierownicę przez kolejne 36 km jazdy w górę i w dół. Docierasz wreszcie z powrotem do Turtula, żeby na koniec pokonać 14 km biegu terenowego.

Potem już tylko meta! Jesteś Predatorem!!

Predathlon łączy 3 dyscypliny - rower, kajak i bieg. W Suwalskim Parku Krajobrazowym połączenie tych trzech dyscyplin nabiera jednak zupełnie innego wymiaru. Z jednej strony pięknie, z drugiej piekielnie trudno.

 

 

1. Predathlon Turtul 2020 - Dystans główny - rower (12+36 km), kajak (9 km) i bieg (14 km). Zmagania na dystansie głównym startują jako pierwsze o godzinie 10:00. Start i meta - siedziba Suwalskiego Parku Krajobrazowego w Turtulu.

2. Predathlon Run - bieg 14 km.
Oprócz zmagań na dystansie głównym można zmierzyć się z częścią biegową trasy przebiegając ją w ramach Predathlon Run.

3. Predathlon Nordic Walking - 14 km.
Dla miłośników marszu z kijkami również na biegowej trasie Predathlonu. 

4. Predathlon Kids
Znajdzie też coś dla siebie spragnione wrażeń i zmagań dziecko - dla najmłodszych przygotowujemy bieg z przeszkodami w naturze.

 

Przyjedź!! Przetrwaj!!

Zostań Predatorem!!

 

Wyświetleń: 5496

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ