Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 5km NW | Face Nordic Walking Team | |
102 | Kozłowska Magdalena | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
103 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | Face Nordic Walking Team | |
104 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
105 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
106 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
107 | Rychłowska Joanna | Mogilno | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
108 | Rutkowska Alina | Nowoloskoniec | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
109 | Kleina Halina Kleina | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
110 | Zyntek Elżbieta | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
111 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | Gmina Stegna 10km NW | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono BM |
112 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Kiekrz | opłacono BM |
113 | Rybałtowska Barbara | Oborniki Śląskie | Polska | 5km - Nordic Walking | OBORYGENI | opłacono BM |
114 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | 5km - Nordic Walking | OBORYGENI | opłacono BM |
115 | Pec Anna | Oborniki Wlkp | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono BM |
116 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
117 | Jankowski Marcin | Pasłęk | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
118 | Brzozowska Renata | Pasłęk | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
119 | Hołub Izabela | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
120 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
121 | Rogulska Anna | Pasłęk | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
122 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | 5km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
123 | Rogulski Mateusz | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
124 | Śliwka Wiesław | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
125 | Kozłowska Anna | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
126 | Soroka Teresa | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
127 | Chojnicka Joanna | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
128 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | SERY ICC PASŁĘK | |
129 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 10km - Nordic Walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
130 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM |
131 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5km - Nordic Walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono BM |
132 | Boruczyński Dariusz | Police | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
133 | Szulc Hanna | Poznan | Polska | 5km - Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM |
134 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
135 | Maciński Marcin | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | Dragons | opłacono BM |
136 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
137 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10km - Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM |
138 | Staroń Ewelina | Przemysław | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
139 | Skrzypczak Monika | Przemysław | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
140 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Polipack Team Gwe | opłacono BM |
141 | Kuder Kamil | Radomsko | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
142 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | 10km - Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono BM |
143 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | 10km - Nordic Walking | Polipack Team GWE | opłacono BM |
144 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | 10km - Nordic Walking | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono BM |
145 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
146 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 10km - Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono BM |
147 | Szymański Roman | Skrwilno | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
148 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
149 | Korzeń Grzegorz | Słupsk | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
150 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
151 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono BM |
152 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
153 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | 10km - Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM |
154 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
155 | Warzecha Anna Warzecha | Suchy Las | Polska | 5km - Nordic Walking | SERIKON Team | opłacono BM |
156 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | 5km - Nordic Walking | swarzedz24.pl | opłacono BM |
157 | Przybyłek Marysia | Śmigiel | Polska | 10km - Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM |
158 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | 5km - Nordic Walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono BM |
159 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | Polska | 5km - Nordic Walking | Miraz Race Team | opłacono BM |
160 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Polska | 5km - Nordic Walking | Miraz Race Team | opłacono BM |
161 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
162 | Dęga Jadwiga | Tralewo | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
163 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 10km - Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono BM |
164 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono BM |
165 | kissel jolanta | trzcianka | Polska | 10km - Nordic Walking | Fabryka Nordika Tzcianka | opłacono BM |
166 | Rudawski Maciej | Trzciel | Polska | 10km - Nordic Walking | Walk & Run Team Oborniki | opłacono BM |
167 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | 10km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
168 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | 5km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
169 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | 5km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
170 | Olejniczak Aleksandra Olejniczak | Trzemeszno | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
171 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | 5km - Nordic Walking | SERIKON Team | opłacono BM |
172 | SZMYCIŃSKA Justyna | Wąbrzeźno | Polska | 5km - Nordic Walking | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono BM |
173 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | 10km - Nordic Walking | Wejherowskie Łabędzie | opłacono BM |
174 | Rosa Michał | Wejherowo | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
175 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
176 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | 5km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
177 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
178 | Bończyszyn Bożena | Wicko | Polska | 10km - Nordic Walking | POLIPACK TEAM GWE | opłacono BM |
179 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
180 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 10km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
181 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | 5km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
182 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
183 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono BM |
184 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10km - Nordic Walking | Green Team Zielona Góra | opłacono BM |
185 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | 10km - Nordic Walking | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono BM |
Wyświetleń: 22654