Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Studniarz Elżbieta Gdańsk 10km - Nordic Walking opłacono BM
2 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański 5km - marsz rekreacyjny opłacono BM
3 Kozłowska Magdalena Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
4 Popowicz Marzena Malbork 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
5 Gorczyńska Anna Malbork 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
6 Kotowicz Aleksandra Kwidzyn 5km - Nordic Walking opłacono BM
7 Dęga Lidia Tralewo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
8 Dęga Jadwiga Tralewo 5km - Nordic Walking 40.00 PLN
9 Kasprzyk Dorota Kwidzyn 5km - Nordic Walking opłacono BM
10 Korzeń Grzegorz Słupsk 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
11 Wiaderska Grażyna Junoszyno Gmina Stegna 5km NW darmowy udział
12 Bikowska Gabriela Lębork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne opłacono BM
13 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
14 Kubus Zbigniew Jeziernik 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
15 Rychłowska Joanna Mogilno 5km - Nordic Walking 40.00 PLN
16 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5km - Nordic Walking opłacono BM
17 Rosa Michał Wejherowo 5km - Nordic Walking opłacono BM
18 Miłecka Edyta Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
19 Brylowska Grażyna Gdańsk 5km - Nordic Walking opłacono BM
20 Janicka Ilona Gdynia 10km - Nordic Walking opłacono BM
21 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 10km - Nordic Walking opłacono BM
22 Fiszer Justyna Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
23 Staroń Ewelina Przemysław Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
24 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10km - Nordic Walking opłacono BM
25 Sarek Barbara Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
26 Sarek Grzegorz Bronowo 10km - Nordic Walking 40.00 PLN
27 Skrzypczak Monika Przemysław Gmina Stegna 10km NW darmowy udział
28 Zyntek Elżbieta Nowy Dwór Gdański 5km - marsz rekreacyjny opłacono BM
29 Niemczyk Małgorzata Gdynia 10km - Nordic Walking opłacono BM
30 Sawa Helena Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
31 Szymanowska Anna Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
32 Szymanowski Eugeniusz Lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
33 Walczak Krzysztof Gdynia 5km - Nordic Walking ElektroniczneZapisy.pl Team 40.00 PLN
34 Zientkiewicz Aga Banino 5km - Nordic Walking Elite Team 40.00 PLN
35 Zientkiewicz Witold Banino 5km - Nordic Walking Elite Team 40.00 PLN
36 Przybylska Aleksandra Gdynia 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Elite Team 27.00 PLN
37 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Gmina Stegna 10km NW Face Nordic Walking Team darmowy udział
38 Świsłocka Ewa Mikoszewo Gmina Stegna 5km NW Face Nordic Walking Team darmowy udział
39 Gumowska Justyna Banino 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
40 Gumowska Lena Banino 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Gumisie opłacono BM
41 Gumowska Izabella Gdańsk 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
42 Bazichowska Aurelia Gdańsk 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
43 Gumowski Mariusz Banino 5km - Nordic Walking Gumisie opłacono BM
44 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5km - Nordic Walking Klub sportowy DED opłacono BM
45 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
46 Yankovskaya Daria Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
47 Yankovskiy Maksim Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
48 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
49 Kromelitskaya Anna Kaliningrad 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 klub sportowy DED opłacono BM
50 Kromelitckaia Irina Kaliningrad 5km - Nordic Walking klub sportowy DED opłacono BM
51 Smarszcz Wiesław Lębork 10km - Nordic Walking LĘBORSKIE LWY opłacono BM
52 Panek Elwira Lębork 10km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
53 Sibik Beata lębork 5km - Nordic Walking Lęborskie Lwy opłacono BM
54 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
55 Śledziewski Dominik Gdańsk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
56 Chojnicka Joanna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
57 Jankowska Beata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
58 Kozłowska Anna Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
59 Śliwka Wiesław Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
60 Jankowski Marcin Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
61 Brzozowska Renata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
62 Hołub Izabela Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
63 Rogulska Anna Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
64 Rogulski Tomasz Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
65 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 5km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
66 Rogulski Mateusz Pasłęk 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
67 Soroka Teresa Pasłęk 10km - Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
68 Kłos Maciej Gdańsk 10km - Nordic Walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
69 Rosa Bogumiła Gdynia 5km - Nordic Walking OPEC Gdynia opłacono BM
70 Lipecka Magdalena Malbork 5km - Nordic Walking Paul Team 40.00 PLN
71 Gutowski PAWEŁ Malbork 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Paul Team 27.00 PLN
72 Toporek Rafał Przodkowo 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne Polipack Team Gwe 27.00 PLN
73 Balicka Wioletta Rębiechowo 10km - Nordic Walking Ryczące czterdziestki opłacono BM
74 Miąskowska Marcelina Gdańsk 10km - Nordic Walking Ryczące czterdziestki opłacono BM
75 Stachórko Krzysztof Pasłęk 10km - Nordic Walking SERY ICC PASŁĘK 40.00 PLN
76 WOJTACKA Lena Grudziądz 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
77 WOJTACKA Roksana Grudziądz 5km - Nordic Walking Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
78 SZMYCIŃSKA Justyna Wąbrzeźno 5km - Nordic Walking Sosnowa Team Grudziądz opłacono BM
79 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5km - Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
80 Góra Beata Gdańsk 5km - Nordic Walking Step by Step Trójmiasto opłacono BM
81 Schwann Mirosław Wejherowo 10km - Nordic Walking Wejherowskie Łabędzie opłacono BM


Wyświetleń: 4086

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ