Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dęga Lidia | Tralewo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
2 | Dęga Jadwiga | Tralewo | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
3 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
4 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
5 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
6 | Kleina Halina Kleina | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
7 | Miłecka Edyta | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
8 | Sarek Barbara | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
9 | Sarek Grzegorz | Bronowo | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
10 | Kozłowska Magdalena | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
11 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
12 | Zyntek Elżbieta | Nowy Dwór Gdański | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
13 | Kubus Zbigniew | Jeziernik | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
14 | Staroń Ewelina | Przemysław | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
15 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | Gmina Stegna 5km NW | ||
16 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
17 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
18 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
19 | Rosa Michał | Wejherowo | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
20 | Korzeń Grzegorz | Słupsk | Polska | 10km - Nordic Walking | ||
21 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
22 | Rychłowska Joanna | Mogilno | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
23 | Skrzypczak Monika | Przemysław | Polska | Gmina Stegna 10km NW | ||
24 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
25 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
26 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
27 | Brotkiewicz Mariusz | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
28 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
29 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
30 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
31 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
32 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
33 | Boruczyński Dariusz | Police | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
34 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
35 | Świerkowska Barbara | Gniezno | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
36 | Grubba Wioletta | Łężyce | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
37 | Grubba Dawid | Łężyce-Rogulewo | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
38 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
39 | Gacek Karolina | Gdynia | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono | |
40 | Gacek Zuzanna | Gdynia | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono | |
41 | Jurecka Justyna | Drezdenko | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
42 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | opłacono BM | |
43 | Faron Monika | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
44 | Watkowska Anna | Mikoszewo | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
45 | Garbuz Agnieszka | Brzeszcze | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
46 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Polska | 10km - Nordic Walking | opłacono BM | |
47 | Jankowska Iwona | Wejherowo | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
48 | Kuder Kamil | Radomsko | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
49 | Szymański Roman | Skrwilno | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
50 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | Polska | 5km - marsz rekreacyjny | opłacono BM | |
51 | Blotna Danka | Gruszczyn | Polska | 5km - Nordic Walking | opłacono BM | |
52 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | 5km - Nordic Walking | ||
53 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | ELITE TEAM | opłacono BM |
54 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
55 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
56 | Sawa Helena | Lębork | Polska | 5km - Nordic Walking | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
57 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | team deaf | opłacono BM |
58 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5km - Nordic Walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono BM |
59 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | 10km - Nordic Walking | Bks Maniiak Wolin | opłacono BM |
60 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 10km - Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono BM |
61 | Sienkiewicz Jolanta | Załom | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | DMUCHAWIEC GOLENIÓW | opłacono BM |
62 | Maciński Marcin | Poznań | Polska | 5km - Nordic Walking | Dragons | opłacono BM |
63 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono BM |
64 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
65 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 10km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
66 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | 5km - Nordic Walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
67 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono BM |
68 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5km - Nordic Walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
69 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Elite Team | opłacono BM |
70 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono |
71 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
72 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
73 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Elite Team | |
74 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | 10km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
75 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | 10km - Nordic Walking | Elite Team | opłacono BM |
76 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Elite Team | opłacono BM |
77 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 10km - Nordic Walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono BM |
78 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | 5km Nordic Walking - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono BM |
79 | kissel jolanta | trzcianka | Polska | 10km - Nordic Walking | Fabryka Nordika Tzcianka | opłacono BM |
80 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 5km NW | Face Nordic Walking Team | |
81 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | Gmina Stegna 10km NW | Face Nordic Walking Team | |
82 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | 10km - Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | opłacono BM |
83 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Polska | 5km - Nordic Walking | Green Team Zielona Góra | opłacono BM |
84 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | 10km - Nordic Walking | Green Team Zielona Góra | opłacono BM |
85 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | 10km - Nordic Walking | GREEN TEAM Zielona Góra | opłacono BM |
86 | Gumowski Mariusz | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
87 | Gumowska Justyna | Banino | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
88 | Gumowska Lena | Banino | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Gumisie | opłacono BM |
89 | Gumowska Izabella | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
90 | Bazichowska Aurelia | Gdańsk | Polska | 5km - Nordic Walking | Gumisie | opłacono BM |
91 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | 10km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
92 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | 5km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
93 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | 5km - Nordic Walking | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
94 | Olejniczak Aleksandra Olejniczak | Trzemeszno | Polska | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | Kijkowe Trzemeszno | opłacono BM |
95 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | Klub sportowy DED | opłacono BM |
96 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono BM |
97 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
98 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
99 | Kromelitskiy Andrey | Kaliningrad | Rosja | 5km - Nordic Walking | klub sportowy DED | opłacono BM |
100 | Kromelitskaya Anna | Kaliningrad | Rosja | 5km Nordic Walking - dzieci i młodzież do lat 18 | klub sportowy DED | opłacono BM |
Wyświetleń: 22648