Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy

Wyniki 10km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Kategoria Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Dystans Wynik Czas netto 10KM START 10KM META Prędkość Czas/km
1 218 KUŹMICZ ADAM M OPEN 10KM M 1 MASZEWKO 10KM 1 01:04:52.76 00:00:03.14 01:04:55.90 9.24 00:06:29
2 221 DREWA MARIAN M OPEN 10KM M 2 GOŚCICINO 10KM 2 01:10:50.62 00:00:15.65 01:11:06.27 8.44 00:07:06
3 203 MARCZYŃSKI ADAM M OPEN 10KM M 3 GOŚCICINO 10KM 3 01:11:06.10 00:00:14.78 01:11:20.88 8.41 00:07:08
4 212 NACZK WIKTORIA K OPEN 10KM K 1 10KM 4 01:11:16.98 00:00:25.28 01:11:42.26 8.37 00:07:10
5 211 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K OPEN 10KM K 2 KRĘPA KASZUBSKA 10KM 5 01:11:19.31 00:00:34.65 01:11:53.96 8.35 00:07:11
6 210 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K OPEN 10KM K 3 KREPA KASZUBSKA 10KM 6 01:11:31.46 00:00:33.67 01:12:05.13 8.32 00:07:12
7 215 KOLMETZ KATARZYNA K OPEN 10KM K 4 SASINO 10KM 7 01:13:08.23 00:02:04.52 01:15:12.75 7.98 00:07:31
8 220 LEJKOWSKA MIRELA K OPEN 10KM K 5 GOWINO 10KM 8 01:16:07.41 00:00:51.71 01:16:59.12 7.79 00:07:41
9 227 WENDT JAREK M OPEN 10KM M 4 SASINO 10KM 9 01:18:17.94 00:00:02.91 01:18:20.85 7.66 00:07:50
10 204 KACZMAREK MAJA K OPEN 10KM K 6 WEJHEROWO 10KM 10 01:19:01.60 00:00:42.49 01:19:44.09 7.53 00:07:58
11 213 BOŃCZYSZYN BOŻENA K OPEN 10KM K 7 WICKO 10KM 11 01:19:03.37 00:00:42.78 01:19:46.15 7.52 00:07:58
12 223 PONKA RADOSŁAW M OPEN 10KM M 5 10KM 12 01:19:23.35 00:00:24.80 01:19:48.15 7.52 00:07:58
13 219 SZCZYPIOR KINGA K OPEN 10KM K 8 GOŚCICINO 10KM 13 01:26:24.45 00:00:51.94 01:27:16.39 6.88 00:08:43

Wyniki 6km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Kategoria Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Dystans Wynik Czas netto 5KM START 5KM META Prędkość Czas/km
1 209 TOPOREK RAFAŁ M OPEN 5KM M 1 PRZODKOWO 6KM 1 00:40:03.33 00:01:32.46 00:41:35.79 8.66 00:06:55
2 225 JANKOWSKI MATEUSZ JANKOWSKI M OPEN 5KM M 2 GOŚCICINO 6KM 2 00:42:14.73 00:01:31.84 00:43:46.57 8.23 00:07:17
3 217 KWIDZIŃSKA EMILIA K OPEN 5KM K 1 LUZINO 6KM 3 00:45:37.94 00:01:52.19 00:47:30.13 7.58 00:07:55
4 201 WAWRZYNIAK ANNA K OPEN 5KM K 2 GDYNIA 6KM 4 00:46:05.41 00:01:03.14 00:47:08.55 7.64 00:07:51
5 216 KUŹMICZ MAGDALENA K OPEN 5KM K 3 MASZEWKO 6KM 5 00:46:14.15 00:01:22.87 00:47:37.02 7.56 00:07:56
6 222 PONKA BARBARA K OPEN 5KM K 4 6KM 6 00:46:49.30 00:01:51.59 00:48:40.89 7.4 00:08:06
7 206 ZIENTKIEWICZ WITOLD M OPEN 5KM M 3 BANINO 6KM 7 00:47:50.26 00:01:12.34 00:49:02.60 7.34 00:08:10
8 208 BŁASZCZYK KAROLINA K OPEN 5KM K 5 GDAŃSK 6KM 8 00:48:58.12 00:02:10.21 00:51:08.33 7.04 00:08:31
9 224 FARON MONIKA K OPEN 5KM K 6 6KM 9 00:49:44.22 00:01:03.33 00:50:47.55 7.09 00:08:27
10 205 ŁĘCKI JAN M OPEN 5KM M 4 GDYNIA 6KM 10 00:49:48.06 00:01:22.86 00:51:10.92 7.04 00:08:31
11 202 WAWRZYNIAK IGOR M OPEN 5KM M 5 GDYNIA 6KM 11 00:51:23.02 00:01:42.76 00:53:05.78 6.78 00:08:50
12 214 RUTZ JUSTYNA K OPEN 5KM K 7 WEJHEROWO 6KM 12 00:53:17.71 00:01:41.80 00:54:59.51 6.55 00:09:09
13 226 ANTONIEWICZ-BARTCZAK ŁUKASZ M OPEN 5KM M 6 GDAŃSK 6KM 13 00:56:21.57 00:02:10.86 00:58:32.43 6.15 00:09:45
14 207 ZIENTKIEWICZ AGA K OPEN 5KM K 8 BANINO 6KM 14 01:01:49.67 00:01:12.51 01:03:02.18 5.71 00:10:30

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ