Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Barbados | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | przedszkole numer 33 | odwołano |
2 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
3 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
4 | Tuchułka Aneta | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
5 | Jesionkowska Lena | malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
6 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie 10 | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
7 | Zaleska Aleksanadra | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
8 | Zaleski Franciszek | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
9 | Zukowska Blanka | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Leier Polska | odwołano |
10 | Żukowska Nina | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Leier Polska | odwołano |
11 | Kłosowska Agata | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 10 Malbork | odwołano |
12 | Kłosowski Rafał | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | ZSP Nr1 Malbork | odwołano |
13 | Kłosowski Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
14 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5 km Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | odwołano |
15 | Kotlarek Zuzanna | Malbork | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Sp 6 Malbork | odwołano | |
16 | Stankiewicz Maja | Nowy Staw | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Staw | odwołano |
17 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | 5 km Bieg Główny | Nowy Staw Biega | odwołano |
18 | Rac Beata | Dzierzgoń | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
19 | Kocięda Jan | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
20 | Dziweńka Emilia | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
21 | Dziweńka Agata | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
22 | Dziweńka Daniel | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
23 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
24 | Urban Henryk | Kwidzyn | Polska | 5 km Bieg Główny | ROCK70RUNNER | odwołano |
25 | Żaczek Igor | Baldram | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
26 | Żaczek Nikola | Baldram | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
27 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 10 | odwołano |
28 | Stosik Mateusz | Boraszewo | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Pączewie | odwołano |
29 | Puchalska Hanna | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | SP 3 Malbork | odwołano |
30 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | SP 3 Malbork | odwołano |
31 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
32 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
33 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
34 | Gnyba Oskar | STĘŻYCA | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | Metrożercy | odwołano |
35 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | 5 km Bieg Główny | Metrożercy | odwołano |
36 | Gnyba Ewelina | STĘŻYCA | Polska | 5 km Nordic Walking | Metrożercy | odwołano |
37 | Wilczewski Milosz | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | odwołano | |
38 | Wilczewska Michalina | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
39 | Wilczewski Maks | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
40 | Wilczewska Malgosia | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
41 | Zielińska Maja | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
42 | Zieliński Oliwier | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
43 | Kowlaczyk Róża | Tczew | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
44 | Rochon Tomasz | Grudziadz | Polska | 5 km Bieg Główny | LabRun | odwołano |
45 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
46 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT-Elbląg Triathlon Team | odwołano |
47 | Żelazna Wiktoria | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | Szkoła podstawowa nr 1 Malbork | odwołano |
48 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
49 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
50 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
51 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
52 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
53 | Fil Beata | Tczew | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
54 | Fil Olivier | Tczew | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
55 | Sarek Barbara | Bronowo | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
56 | Sarek Grzegorz | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
57 | Siwek Zuzanna | Sadlinki | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
58 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
59 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
60 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
61 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 8 | odwołano |
62 | Łuczak Stanisław | MALBORK | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano |
Wyświetleń: 15922