Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bacławski Ksawier | Elbląg | Barbados | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | przedszkole numer 33 | odwołano |
2 | Barczykowska Hanna | Kwidzyn | Polska | 5 km Bieg Główny | SP nr4 | odwołano |
3 | Będkowska-Makowska Agnieszka | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
4 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
5 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
6 | Borkowska Justyna | Sadlinki | Polska | 5 km Bieg Główny | Traktor Team Gmina Kwidzyn | odwołano |
7 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km Nordic Walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | odwołano |
8 | Cebienko-Żaczek Eugenia | Baldram | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
9 | Cieszyńska ALA | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci od 13 lat do 15 lat - 600m | odwołano | |
10 | Cieszyńska Ania | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
11 | Dębicki Przemysław | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
12 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
13 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | odwołano | |
14 | Dziweńka Agata | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
15 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
16 | Dziweńka Daniel | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
17 | Dziweńka Emilia | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
18 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK/ Grupa Kolarska Malbork | odwołano |
19 | Fil Beata | Tczew | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
20 | Fil Olivier | Tczew | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
21 | Gierszewska Anna | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
22 | Gnyba Ewelina | STĘŻYCA | Polska | 5 km Nordic Walking | Metrożercy | odwołano |
23 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | 5 km Bieg Główny | Metrożercy | odwołano |
24 | Gnyba Oskar | STĘŻYCA | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | Metrożercy | odwołano |
25 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
26 | Grabowska Aneta | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
27 | Grabowski Szymon | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | SORW Malbork | odwołano |
28 | Grabowski Tymon | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | szkoła podstawowa nr 3 Malbork | odwołano |
29 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
30 | Gutowska-Janiuk Małgorzata | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
31 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
32 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
33 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 5 km Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | odwołano |
34 | Janiuk Paweł | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
35 | Jaruszko Kinga | Stare Pole | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
36 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | 5 km Bieg Główny | ETT-Elbląg Triathlon Team | odwołano |
37 | Jesionkowska Lena | malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
38 | jezierska jolanta | kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | dwa kije bez nart | odwołano |
39 | jezierski adam | kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | dwa kije bez nart | odwołano |
40 | JONATOWSKI Zygmunt | MALBORK | Polska | 5 km Nordic Walking | GK MALBORK | odwołano |
41 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Active Malbork | odwołano |
42 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
43 | Kocięda Jan | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
44 | Koćko Dorota | Kończewice | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
45 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | Grupa Malbork ♥ Malborskie Morsy ♥ | odwołano |
46 | Kotlarek Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
47 | Kotlarek Natalia | Malbork | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | Sp 6 Malbork | odwołano | |
48 | Kotlarek Zuzanna | Malbork | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Sp 6 Malbork | odwołano | |
49 | Kowalczuk Nina | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
50 | Kowalczuk Tymon | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
51 | Kowalczuk Zuzanna | Gronajny | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
52 | Kowlaczyk Róża | Tczew | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
53 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | odwołano | |
54 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
55 | Krzemieniewski Kamil | Poznań | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
56 | Krzywdzinska Katarzyna | Górsk | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
57 | Kubus Zbigniew | Jeziernik | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
58 | Kłosowska Agata | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 10 Malbork | odwołano |
59 | Kłosowski Rafał | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | ZSP Nr1 Malbork | odwołano |
60 | Kłosowski Tomasz | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
61 | Lenkiewicz Zofia | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
62 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
63 | Makowska Maria | Elbląg | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | odwołano | |
64 | Makowski Marcin | Elbląg | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
65 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
66 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
67 | Miłecka Edyta | stegna | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
68 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
69 | MROCZKOWSKA Patrycja | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 8 | odwołano |
70 | NEUMANN SEBASTIAN | MALBORK | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
71 | Olińska Marzena | Gardeja | Polska | 5 km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | odwołano |
72 | Piskorska Emilia | Stare Pole | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
73 | Pluta Ewelina | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
74 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
75 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
76 | Puchalska Hanna | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | SP 3 Malbork | odwołano |
77 | Puchalska Michalina | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | SP 3 Malbork | odwołano |
78 | Puchalski Marcin | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
79 | Rac Beata | Dzierzgoń | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
80 | Robak Aleksandra Robak | Tczew | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
81 | Rochon Tomasz | Grudziadz | Polska | 5 km Bieg Główny | LabRun | odwołano |
82 | Rozalewicz Pola | Malbork | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | Przedszkole nr 10 | odwołano |
83 | Rożek Jakub | frank | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | SP.KALISKA | odwołano |
84 | Rozek Mariola | Frank | Polska | 5 km Nordic Walking | Morsy Zblewo Run Team | odwołano |
85 | Rumkowska Justyna | gdynia | Polska | 5 km Bieg Główny | odwołano | |
86 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
87 | Runewicz-Burczyk Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
88 | Sarek Barbara | Bronowo | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
89 | Sarek Grzegorz | Elbląg | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
90 | Siwek Zuzanna | Sadlinki | Polska | Bieg dzieci od 2 lat do 6 lat - 100m | odwołano | |
91 | Skorek arkadiusz | Kończewice | Polska | 5 km Bieg Główny | MiłoRUN | odwołano |
92 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | 5 km Bieg Główny | Nowy Staw Biega | odwołano |
93 | Stankiewicz Maja | Nowy Staw | Polska | Bieg dzieci od 7 lat do 9 lat - 200m | Szkoła Podstawowa nr 2 Nowy Staw | odwołano |
94 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 5 km Bieg Główny | Sp3 Malbork | odwołano |
95 | Stosik Mateusz | Boraszewo | Polska | Bieg dzieci od 10 lat do 12 lat - 400m | Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Pączewie | odwołano |
96 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | 5 km Bieg Główny | Team Kopeć | odwołano |
97 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie 10 | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
98 | Tomkowicz-Spica Monika | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano | |
99 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km Nordic Walking | Polipack Team Gwe | odwołano |
100 | Tuchułka Aneta | Malbork | Polska | 5 km Nordic Walking | odwołano |
Wyświetleń: 15781