Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKMB Pędziwiatr Gliwice | |||||||||
1 | Kulpa Marek | Mikołów | Pozostałe osoby | AKMB Pędziwiatr Gliwice | opłacono | ||||
AUGUSTEAM | |||||||||
2 | Langer Katarzyna | Chorzow | Małżeństwa | AUGUSTEAM | opłacono | ||||
3 | Langer Jacek | Chorzow | Małżeństwa | AUGUSTEAM | opłacono | ||||
Ała Ała | |||||||||
4 | Nędza Jadwiga | Katowice | Pozostałe osoby | Ała Ała | opłacono | ||||
BBJM | |||||||||
5 | Muszyński Jan | Katowice | Osoby urodzone w roku 1945 i wcześniej | BBJM | opłacono | ||||
Biegam bo lubie | |||||||||
6 | Gierok Anna | KATOWICE | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | opłacono | ||||
7 | Gierok Alicja | KATOWICE | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | opłacono | ||||
8 | Gierok Beata | KATOWICE | Małżeństwa | Biegam bo lubie | opłacono | ||||
9 | Gierok Artur | Katowice | Małżeństwa | Biegam bo lubie | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
10 | Błaszczyk Paulina | Chorzów | Pozostałe osoby | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Biegiem po Górach | |||||||||
11 | Gierlotka Maciej | Katowice | Małżeństwa | Biegiem po Górach | opłacono | ||||
Biegowe Nieporozumienie | |||||||||
12 | Stanisz Michał | Gliwice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
13 | Wątroba Tomasz | Chruszczobród | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
14 | Holik Marek | Chruszczobród | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
15 | Bauc Bartłomiej | Katowice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
16 | Stanisz Sebastian | Katowice | Pozostałe osoby | Biegowe Nieporozumienie | opłacono | ||||
Bobry Walking | |||||||||
17 | Gruszka Anna | Wojkowice | Małżeństwa | Bobry Walking | opłacono | ||||
Byś chodził, byś wiedział.. | |||||||||
18 | Mosioł Weronika | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Byś chodził, byś wiedział.. | opłacono | ||||
19 | Mosioł Przemysław | Katowice | Małżeństwa | Byś chodził, byś wiedział.. | opłacono | ||||
20 | Mosioł Aleksandra | Katowice | Małżeństwa | Byś chodził, byś wiedział.. | opłacono | ||||
CZP Tychy | |||||||||
21 | Matuszczyk Maciej | Katowice | Pozostałe osoby | CZP Tychy | opłacono | ||||
Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki | |||||||||
22 | Postulka Adam | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | Chorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki | opłacono | ||||
Chyże jyże and rącze łanie | |||||||||
23 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | Chyże jyże and rącze łanie | opłacono | ||||
24 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | Chyże jyże and rącze łanie | opłacono | ||||
Clleo Zawiercie | |||||||||
25 | Machnik Janusz | Zawiercie | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
26 | Kreczmer Marzena | Zawiercie | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
27 | Polewczak Mariusz | Zawiercie | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
28 | Polewczak Aneta | Zawiercie | Małżeństwa | Clleo Zawiercie | opłacono | ||||
Drużyna Biegowa | |||||||||
29 | Józefiak Paweł | Chorzów | Pozostałe osoby | Drużyna Biegowa | opłacono | ||||
ETISOFT RUNNING TEAM | |||||||||
30 | Kotowska Karolina | Gliwice | Pozostałe osoby | ETISOFT RUNNING TEAM | opłacono | ||||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
31 | Marek Franciszek | Katowice | Pozostałe osoby | Energoprojekt-Katowice | opłacono | ||||
FC Szyszolandia Katowice | |||||||||
32 | Urlik Rafal | Katowice | Pozostałe osoby | FC Szyszolandia Katowice | opłacono | ||||
FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM / TRI DIVISION TRIATHLON TEAM / FAMUŁA TEAM | |||||||||
33 | Famuła Tomasz | Katowice | Pozostałe osoby | FUTURE PROCESSING RUNNING TEAM / TRI DIVISION TRIATHLON TEAM / FAMUŁA TEAM | opłacono | ||||
Famuła Team | |||||||||
34 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | Famuła Team | opłacono | ||||
Fear The Return | |||||||||
35 | Olszański Karol | Kraków | Pozostałe osoby | Fear The Return | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
36 | Kopeć Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
37 | Kopeć Dominik | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
38 | Kaszewski Igor | Katowice | Pozostałe osoby | Huragan Ligota | opłacono | ||||
39 | Muszer Nina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | opłacono | ||||
I Tyle Ich widzieli | |||||||||
40 | Tyl Julia | Katowice | Małżeństwa | I Tyle Ich widzieli | opłacono | ||||
41 | Tyl Aleksandra | Katowice | Małżeństwa | I Tyle Ich widzieli | opłacono | ||||
JAPOŃSKA | |||||||||
42 | Więckowska Urszula | Katowice | Pozostałe osoby | JAPOŃSKA | opłacono | ||||
KB Józefinka | |||||||||
43 | Kobylska Estera | Siemianowice Śląskie | Dzieci i młodzież do lat 18 | KB Józefinka | opłacono | ||||
44 | Kobylski Dariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | KB Józefinka | opłacono | ||||
KOS Academy | |||||||||
45 | Kos Łukasz | Katowice | Małżeństwa | KOS Academy | opłacono | ||||
46 | Kos Magdalena | Katowice | Małżeństwa | KOS Academy | opłacono | ||||
KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | |||||||||
47 | Basa Przemysław | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | KRS TKKF JATRZĄB RUDA ŚLĄSKA | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
48 | Kluska Kazimierz | Katowice | Osoby urodzone w roku 1945 i wcześniej | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
49 | Marks Adrian | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
50 | Marks Dorota | Bytom | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
51 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Pozostałe osoby | Lecymy Durś | opłacono | ||||
MS Labs Running Team | |||||||||
52 | Stanek Natalia | Katowice | Pozostałe osoby | MS Labs Running Team | opłacono | ||||
53 | Stanek Mateusz | Katowice | Pozostałe osoby | MS Labs Running Team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
54 | Marekwica Jakub | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Mk team | opłacono | ||||
Mk team Siemianowice Śląskie | |||||||||
55 | Marekwica Joanna | Katowice | Pozostałe osoby | Mk team Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Mokre dziki | |||||||||
56 | Czajka Aleksander | Mikołów | Małżeństwa | Mokre dziki | opłacono | ||||
57 | Czajka Dagmara | Mikołów | Małżeństwa | Mokre dziki | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
58 | Mroziński Tadeusz | Tarnowskie Góry | Pozostałe osoby | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
NORDUM | |||||||||
59 | Chrapek Urszula | Czechowice-Dziedzice | Małżeństwa | NORDUM | opłacono | ||||
Natura Biegu | |||||||||
60 | Nowak Jacek Zbiegomir | Katowice | Pozostałe osoby | Natura Biegu | opłacono | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
61 | Bąk Krzysztof | Mysłowice | Pozostałe osoby | Night Runners Zabrze | opłacono | ||||
Overwatch | |||||||||
62 | Nowak Szymon | Chorzów | Pozostałe osoby | Overwatch | opłacono | ||||
Paderewa | |||||||||
63 | CIeślak Dorota | KATOWICE | Pozostałe osoby | Paderewa | opłacono | ||||
64 | Rembacz Michał | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | opłacono | ||||
65 | Rydzewska Anna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
66 | Rembacz Konrad | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
67 | Rembacz Zdzisław | KATOWICE | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
68 | Rembacz Mirosława | KATOWICE | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
Prestor Team | |||||||||
69 | Nagórska Karolina | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Prestor Team | opłacono | ||||
70 | Nagórski Maciej | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | Prestor Team | opłacono | ||||
71 | Nagórski Marcin | Katowice | Pozostałe osoby | Prestor Team | opłacono | ||||
REXER | |||||||||
72 | Kaczmarczyk Mariusz | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | REXER | opłacono | ||||
SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | |||||||||
73 | GIERLOTKA KATARZYNA | Katowice | Małżeństwa | SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA | opłacono | ||||
SP 17 Tychy | |||||||||
74 | Pietrzyk Zuzanna | Tychy | Dzieci i młodzież do lat 18 | SP 17 Tychy | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
75 | HRYNDIO JERZY | KATOWICE | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
STADION ŚLĄSKI | |||||||||
76 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | STADION ŚLĄSKI | opłacono | ||||
Saint-Gobain SQUAD | |||||||||
77 | Kowal Dariusz | Olkusz | Małżeństwa | Saint-Gobain SQUAD | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
78 | Dendra Arnold | Chorzów | Osoby urodzone w roku 1945 i wcześniej | Stadion Śląski | opłacono | ||||
79 | Skoczykloda Roman | Orzesze | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
80 | Ocysek zygmunt | katowice | Pozostałe osoby | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Szopołazy | |||||||||
81 | Kuczmierczyk iwona | katowice | Pozostałe osoby | Szopołazy | opłacono | ||||
82 | Lubowiecki Adam | Katowice | Małżeństwa | Szopołazy | opłacono | ||||
83 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Małżeństwa | Szopołazy | opłacono | ||||
TKKF MOSiR Saturn Czeladź | |||||||||
84 | Gruszka Rafał | Wojkowice | Małżeństwa | TKKF MOSiR Saturn Czeladź | opłacono | ||||
Truchtacz Mysłowice | |||||||||
85 | Wieczorek Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
86 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | Truchtacz Mysłowice | opłacono | ||||
Yolt | |||||||||
87 | Gabor Sebastian | Katowice | Pozostałe osoby | Yolt | opłacono | ||||
88 | Szlędak Sonia | Katowice | Pozostałe osoby | Yolt | opłacono | ||||
Z Kijkami Nam Po Drodze | |||||||||
89 | Zydroń Wiesław | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
90 | Krupa Grzegorz | Katowice | Pozostałe osoby | Z Kijkami Nam Po Drodze | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
91 | Urlik Edyta | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
92 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
93 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
94 | Bartmański Cezary | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
95 | Antowski Tomasz | Poznań | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
96 | Antosiewicz Bogusława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
97 | Antosiewicz Bogdan | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
98 | Majek Krzysztof | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
99 | Piasecki Lech | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
100 | Ptasik Izabela | Koziegłowy | Małżeństwa | opłacono | |||||
101 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Małżeństwa | opłacono | |||||
102 | Mróz Jacek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
103 | Urlik Piotr | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
104 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Małżeństwa | opłacono | |||||
105 | Maciąg Justyna Maciąg | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
106 | Sobol Pawel | Kraków | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
107 | Bernat Radosław | Siemianowice Śląskie | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
108 | Bernat Tobiasz | Siemianowice Śląskie | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
109 | Sobala Paulina | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
110 | Kasperczyk Joanna | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
111 | Bartmańska Aleksandra | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
112 | Makowski Marek | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
113 | Balon Maria | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
114 | Holecka Kinga | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
115 | Kania Jakub | Łaziska Górne | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
116 | Kania Michał | Łaziska Górne | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
117 | Kania Marcin | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
118 | Kania Agnieszka | Łaziska Górne | Małżeństwa | opłacono | |||||
119 | Postolski Paweł | Zabrze | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
120 | Grabowski Piotr | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
121 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Małżeństwa | ||||||
122 | Pawlik ANNA | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
123 | Pawlik Arkadiusz | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
124 | Pasak Agnieszka | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
125 | Lysko Milena | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
126 | Lysko Marek | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
127 | Smołka Dominik | Mikołów | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |||||
128 | Stypiński Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
129 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
130 | Cisowski Kamil | Mikołów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
131 | Kowal Anna | Olkusz | Małżeństwa | opłacono | |||||
132 | Kostur Marek | Nakło Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
133 | Kostur Olga | Nakło Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
134 | Krajczy Stefan | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
135 | Krajczy Ewa | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
136 | NOWACKA Żaneta | Chorzow | Małżeństwa | opłacono | |||||
137 | NOWACKI Piotr | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
138 | Kopczyk Iwona | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
139 | Leszczyna Danuta | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
140 | Krzesiak Michał | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
141 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
142 | Holecka Beata | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
143 | Holecki Paweł | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
144 | Arnold Katarzyna | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
145 | Loska Marcin | Będzin | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
146 | Poniatowska Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
147 | Mazur Marek | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
148 | Pucher Jadwiga | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
149 | Marcak Barbara | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
150 | Marcak Mateusz | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
151 | Wcisło Wojciech | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
152 | suchon krzysztof | pyskowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
153 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
154 | Antosiewicz Kamil | Tychy | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
155 | Hartel Henryk | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
156 | Zobek Edward | Sosnowiec | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
157 | Kur Mariusz | Zawiercie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
158 | Molisak Lech | Łaziska Górne | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
159 | Brzeziecka Wioletta | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
160 | Tuleja Adam | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
161 | Pawłowski Czesław | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
162 | Kozubski Maciej | Chorzów | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
163 | Czepiga Bożena | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
164 | Czepiga Jan | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
165 | Tuleja Blanka | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
166 | Droś Weronika | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
167 | Paszyńska Ewa | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
168 | Solik Krystyna | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
169 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
170 | Sacała Zofia | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
171 | Sacała Andrzej | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
172 | Raszka Ewelina | Katowice | Pozostałe osoby | opłacono | |||||
olkuszbiega.pl | |||||||||
173 | Szczepanek Joanna | OLKUSZ | Pozostałe osoby | olkuszbiega.pl | opłacono | ||||
wolny strzelec | |||||||||
174 | Kurpet Bogusława | JastrzębieoZdrój | Małżeństwa | wolny strzelec | opłacono | ||||
175 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Małżeństwa | wolny strzelec | opłacono | ||||
ŚKK Goliat | |||||||||
176 | Maciejczyk Rafał | Zabrze | Pozostałe osoby | ŚKK Goliat | opłacono | ||||
177 | Klapetek Piotr | Katowice | Dzieci i młodzież do lat 18 | ŚKK Goliat | opłacono | ||||
178 | Klapetek Jacek | Katowice | Pozostałe osoby | ŚKK Goliat | opłacono |
Wyświetleń: 12935