Pozostałe osoby
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Przyludzki Mateusz Siemianowice Slaskie Pozostałe osoby opłacono
2 Bogus Łukasz Bieruń Pozostałe osoby Czarne Owce opłacono
3 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostałe osoby opłacono
4 Dejneka Jarosław Katowice Pozostałe osoby opłacono
5 Myszkowska Julia Czerwionka Pozostałe osoby LUXTORPEDA CZERWIONKA opłacono
6 Jankowski Arkadiusz Gliwice Pozostałe osoby opłacono
7 Budny Piotr Katowice Pozostałe osoby Tytanowe Dżdżownice opłacono
8 Olejniczak Maciej Tarnowskie Góry Pozostałe osoby BWH opłacono
9 Przystolik Julia Katowice Pozostałe osoby opłacono
10 Przystolik Ewa Katowice Pozostałe osoby opłacono
11 Karolewska Ewa Będzin Pozostałe osoby opłacono
12 Wójtowicz Marek Katowice Pozostałe osoby
13 MILKOWSKI Jan Świętochłowice Pozostałe osoby Harciole opłacono
14 Sikora Beata Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby opłacono
15 Ptasik Dominika Koziegłowy Pozostałe osoby VII LO w Częstochowie opłacono
16 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby opłacono
17 Oberska Sylwia Katowice Pozostałe osoby opłacono
18 Hepner Joanna Gliwice Pozostałe osoby
19 Jaskólski Szymon Katowice Pozostałe osoby Carbon Silesia Sport opłacono
20 Gogolin Anna Zabrze Pozostałe osoby opłacono
21 Skiba Marcin Koszęcin Pozostałe osoby KOSZĘCIN opłacono
22 Głowacz Monika Zabrze Pozostałe osoby Socios Silesia opłacono
23 Łuszcz Konrad Będzin Pozostałe osoby #GrodziecRun opłacono
24 Tomanek Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
25 Kopiec Joanna Łaziska Górne Pozostałe osoby Łaziskie łaziki opłacono
26 Kasprzak Maja Mikołów Pozostałe osoby opłacono
27 Handler Benita Handler Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby
28 Leśnikowski Dawid Chorzów Pozostałe osoby opłacono
29 Matyszczak Łukasz Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby opłacono
30 Wieczorek Jerzy Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
31 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
32 Wieczorek Krzysztof Katowice Pozostałe osoby Truchtacz Mysłowice opłacono
33 Skrzydło Marcin Katowice Pozostałe osoby opłacono
34 Walecki Filip Czarków Pozostałe osoby Filip na 21-szym biegu opłacono
35 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
36 Pniewska Anna Katowice Pozostałe osoby opłacono
37 Przystolik Magdalena Katowice Pozostałe osoby ADEA opłacono
38 Kalafarski Mateusz Świętochłowice Pozostałe osoby opłacono
39 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostałe osoby KS Forma Wodzisław opłacono
40 Budka Iwona Rybnik Pozostałe osoby Słowiański Dream Team opłacono
41 Mental Katarzyna Rybnik Pozostałe osoby Słowiański Dream Team opłacono
42 Żylak Danuta Rybnik Pozostałe osoby Słowiański Dream Team opłacono
43 Dendra Krzysztof Piekary Śląskie Pozostałe osoby opłacono
44 Warta Magdalena Katowice Pozostałe osoby opłacono
45 Dudek Przemyslaw Tychy Pozostałe osoby CHOMA SPORT TRENER opłacono
46 Rolnik Remigiusz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
47 Czempik Aniela Chorzów Pozostałe osoby opłacono
48 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska Pozostałe osoby Ekipa na Kijach opłacono
49 gurczyńska monika KATOWICE Pozostałe osoby opłacono
50 RZESZUTKO-SZUBERT Ewa Częstochowa Pozostałe osoby opłacono
51 Knapek Łukasz Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Czorne Hanysy opłacono
52 Przyłębski Kamil Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
53 Nowak Piotr Nowak Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
54 Studnik Agnieszka Ruda Śląska Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
55 Piątek Przemysław Katowice Pozostałe osoby Husaria Race Team opłacono
56 Zawada Dawid Katowice Pozostałe osoby opłacono
57 Dziemba Sonia Katowice Pozostałe osoby opłacono
58 Wywalec Monika Bolesławiec Pozostałe osoby
59 Czempik Kornelia Chorzów Pozostałe osoby Malinowe gwiazdy opłacono
60 Nieslony Ryszard Chorzów Pozostałe osoby AMATOR opłacono
61 Wilkoszyński Piotr Ruda Śląska Pozostałe osoby opłacono
62 Wicher Grzegorz Mysłowice Pozostałe osoby Rozbiegane Mysłowice opłacono
63 Pogocki Piotr Knurów Pozostałe osoby opłacono
64 Kopala Marek Ruda Śląksa Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono
65 Tkocz Adam Ruda Śląksa Pozostałe osoby Ekipa Na Kijach opłacono
66 Pasterczyk Grzegorz Katowice Pozostałe osoby opłacono
67 Maska Katarzyna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono
68 Wysocki Piotr Katowice Pozostałe osoby opłacono
69 Przyłudzki Janusz Mikołów Pozostałe osoby opłacono
70 Włodarski Sebastian Siemianowice Pozostałe osoby opłacono
71 Biegun Beata Węgierska Górka Pozostałe osoby opłacono
72 Dyrlaga Stanisław Węgierska Górka Pozostałe osoby opłacono
73 Dyrlaga Anna Węgierska Górka Pozostałe osoby opłacono
74 Cała Katarzyna Katowice Pozostałe osoby opłacono
75 Widuch Wojciech Łaziska Górne Pozostałe osoby opłacono
76 Latko Andrzej Katowice Pozostałe osoby opłacono
77 Dąbrowski Adrian Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby BGW Team opłacono
78 Borek Joanna Katowice Pozostałe osoby Yellobike opłacono
79 Puchała Małgorzata Katowice Pozostałe osoby opłacono
80 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Pozostałe osoby opłacono
81 Jarząbek Rozalia Katowice Pozostałe osoby opłacono
82 Peter Katarzyna Katowice Pozostałe osoby opłacono
83 PETER MARCIN Katowice Pozostałe osoby opłacono
84 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostałe osoby Huragan Ligota opłacono
85 Cielica Anna Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
86 Brewka Agnieszka Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
87 Nowak Iwona Siemianowice Śląskie Pozostałe osoby Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
88 Tokarska Patrycja Chorzów Pozostałe osoby Batory Loto opłacono
89 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Górnicza Pozostałe osoby Medicover Runners opłacono
90 Tuleja Aleksandra Katowice Pozostałe osoby opłacono
91 Saternus Iwona Katowice Pozostałe osoby opłacono
92 Banduch Izabela Tarnowskie Góry Pozostałe osoby SieChodzi opłacono
93 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostałe osoby PGB Sportowa Paczka opłacono
94 Cyganek Marta Katowice Pozostałe osoby opłacono
95 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Pozostałe osoby Lecymy Durś opłacono
96 Gacka Iwona Katowice Pozostałe osoby STUDIO GTS KATOWICE opłacono
97 Adamczyk Mirosław Siemianowice Ślaskie Pozostałe osoby CSC Adventure Academy opłacono
98 Lorenc-Pytel Magdalena Będzin Pozostałe osoby opłacono
99 Wosik Krzysztof Sosnowiec Pozostałe osoby Tytanowe Dżdżownice opłacono
100 walusz jolanta Bytom Pozostałe osoby SZOMBIERKI DREAM TEAM opłacono


Wyświetleń: 15947

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ