Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
112 | |||||||||
1 | Pache Adam | Katowice | Małżeństwa | 112 | opłacono | ||||
ADS Masna | |||||||||
2 | Malejka Piotr | Katowice | Małżeństwa | ADS Masna | opłacono | ||||
3 | Malejka Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | ADS Masna | opłacono | ||||
AMATOR | |||||||||
4 | Polak Katarzyna | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | AMATOR | opłacono | ||||
5 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Małżeństwa | AMATOR | opłacono | ||||
Aktywne Kijanki Grodziec | |||||||||
6 | Nowak Jarosław | Będzin | Małżeństwa | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono | ||||
7 | Nowak Katarzyna | Będzin | Małżeństwa | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono | ||||
Augusteam | |||||||||
8 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Małżeństwa | Augusteam | opłacono | ||||
Batory Loto | |||||||||
9 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
10 | Ogórek Adam | Chorzów | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono | ||||
Browar domowy Garaż | |||||||||
11 | Švach Janusz | Katowice | Małżeństwa | Browar domowy Garaż | opłacono | ||||
CF Kuźnia Damiana | |||||||||
12 | Dendra Beata | Chorzów | Małżeństwa | CF Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
13 | Dendra Marcin | Chorzów | Małżeństwa | CF Kuźnia Damiana | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
14 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Małżeństwa | Carbon Silesia Sport | opłacono | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
15 | Drozd Stanisław | Bytom | Małżeństwa | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
16 | Drozd Krystyna | Bytom | Małżeństwa | Cidry Lotajom | opłacono | ||||
Endurance Team | |||||||||
17 | Wiatr Wojciech | Chorzów | Małżeństwa | Endurance Team | opłacono | ||||
Filip na 21-szym biegu | |||||||||
18 | Baluch-Walecka Małgorzata | Czarków | Małżeństwa | Filip na 21-szym biegu | opłacono | ||||
19 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Małżeństwa | Filip na 21-szym biegu | opłacono | ||||
Grzybowa Biega | |||||||||
20 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono | ||||
21 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | opłacono | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
22 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Małżeństwa | HURAGAN LIGOTA | opłacono | ||||
HURAGAN Ligota | |||||||||
23 | Czapski Krzysztof | KATOWICE | Małżeństwa | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
24 | CZAPSKA EWA | Katowice | Małżeństwa | HURAGAN Ligota | opłacono | ||||
Harpagan Sosnowiec | |||||||||
25 | Barchanowski Wojciech | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
26 | Barchanowska Lucyna | Sosnowiec | Małżeństwa | Harpagan Sosnowiec | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
27 | Kluska Piotr | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
28 | Kluska Sylwia | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
29 | Witała Marzena | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
30 | Witała Piotr | Katowice | Małżeństwa | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Jo i moja baba | |||||||||
31 | Przybylak Jakub | Chorzów | Małżeństwa | Jo i moja baba | opłacono | ||||
Jo i moja chop | |||||||||
32 | Przybylak Sabina | Chorzów | Małżeństwa | Jo i moja chop | opłacono | ||||
Karlik TEAM | |||||||||
33 | KARLIK DARIA | KOBIÓR | Małżeństwa | Karlik TEAM | opłacono | ||||
Kasia i Kuba | |||||||||
34 | KUCERKA KATARZYNA | WISŁA | Małżeństwa | Kasia i Kuba | opłacono | ||||
35 | Kučerka Jakub | Třinec | Małżeństwa | Kasia i Kuba | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Rodzin | |||||||||
36 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Małżeństwa | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
37 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Małżeństwa | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Leica Team | |||||||||
38 | szkuta Bogdan | Tychy | Małżeństwa | Leica Team | opłacono | ||||
39 | szkuta izabela | tychy | Małżeństwa | Leica Team | opłacono | ||||
Leśne Ludki Żarki Letnisko | |||||||||
40 | Grygiel Jarosław | Żarki Letnisko | Małżeństwa | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono | ||||
41 | Grygiel Joanna | Żarki Letnisko | Małżeństwa | Leśne Ludki Żarki Letnisko | opłacono | ||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
42 | Kuś Tomasz | Świętochłowice | Małżeństwa | MIRAZ RACE TEAM | opłacono | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
43 | Jacek Natalia | Chorzów | Małżeństwa | Miraz Race Team | opłacono | ||||
NORDICUS Strzybnica | |||||||||
44 | KOWALSKI MARCIN | TARNOWSKIE GÓRY | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
45 | Kowalska Ewa | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
46 | Somiak Piotr Somiak | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
47 | Somiak Marta | Tarnowskie Góry | Małżeństwa | NORDICUS Strzybnica | opłacono | ||||
Nordic Walking Stadion Śląski | |||||||||
48 | Wolny Barbara | Katowice | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
49 | Wolny Leszek | Katowice | Małżeństwa | Nordic Walking Stadion Śląski | opłacono | ||||
Paderewa | |||||||||
50 | Nowakowska Katarzyna | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
51 | Nowakowski Aleksander | Katowice | Małżeństwa | Paderewa | opłacono | ||||
Robert alkoholik | |||||||||
52 | Ziaja Robert | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Robert alkoholik | opłacono | ||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
53 | Golonka Marek | Mysłowice | Małżeństwa | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
54 | Białecka Ania | Mysłowice | Małżeństwa | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
55 | Sieka Maciej | Mysłowice | Małżeństwa | Rozbiegane Mysłowice | opłacono | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
56 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Małżeństwa | Seba Lubi Lotać | opłacono | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
57 | Furich Dariusz | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
58 | Kałka Romuald | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
59 | Kałka Maria | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Stadion Śląski | |||||||||
60 | Stachowiak Beata | Katowice | Małżeństwa | Stadion Śląski | opłacono | ||||
Szombierki chodzą i biegają | |||||||||
61 | Snochowski Mirek | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
62 | Snochowska Agata | Bytom | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono | ||||
TRUCHTACZ MYSŁOWICE | |||||||||
63 | Idzikowski Adam | Świętochłowice | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono | ||||
64 | Idzikowska Angelika | Świętochłowice | Małżeństwa | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | opłacono | ||||
Team siemion | |||||||||
65 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Małżeństwa | Team siemion | opłacono | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
66 | Dziekański Marcin | Będzin | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
67 | Dziekańska Marta | Będzin | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
68 | Švach Anna | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
69 | Skworc Betina Skworc | Siemianowice Ślaskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
70 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
71 | Wochnik Marek | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
72 | Wiatr Iwona | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
73 | Wywalec Wojciech | Myslowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
74 | Wywalec Irena | Myslowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
75 | Bober Tomasz | Myslowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
76 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
77 | Urbańczyk Aleksandra | Siemianowice Śl. | Małżeństwa | opłacono | |||||
78 | Urbańczyk Grzegorz | Siemianowice Śl | Małżeństwa | opłacono | |||||
79 | Wyród Monika | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
80 | Wyród Karol | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
81 | Goolonka Renata | Mysłowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
82 | Furich Elżbieta | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
83 | Głąb Magdalena | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
84 | Głąb Waldemar | Tychy | Małżeństwa | opłacono | |||||
85 | Mroczek Danuta | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
86 | Mroczek Jan | Ruda Śl. | Małżeństwa | opłacono | |||||
87 | Kuc Jacek | Sosnowic | Małżeństwa | opłacono | |||||
88 | Kuc Magdalena | Sosnowiec | Małżeństwa | opłacono | |||||
89 | Krzyżowski Dariusz | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
90 | Krzyżowska Izabela | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
91 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
92 | Śmietana Aneta | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
93 | Kornas Edyta | Orzesze | Małżeństwa | opłacono | |||||
94 | Węgrzyn Eugeniusz | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
95 | Węgrzyn Mirosława | Ruda Śląska | Małżeństwa | opłacono | |||||
96 | Meisnerowicz Adam | Bełk | Małżeństwa | opłacono | |||||
97 | Przybysz Tadeusz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
98 | Stachowiak Sebastian | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
99 | Wrodarczyk Tomasz | Piekary Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
100 | Figiel Marta Marcin | Bojszowy | Małżeństwa | ||||||
101 | Kurek Beata | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
102 | Kurek Adam | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
103 | Przybysz Jolanta | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
104 | Meisnerowicz Jolanta | Bełk | Małżeństwa | opłacono | |||||
105 | Skrzyńska Beata | katowice | Małżeństwa | ||||||
106 | Skrzyński Tomasz | katowice | Małżeństwa | ||||||
107 | Stochnij Karol | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
108 | Stochnij Katarzyna Stochnij | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
109 | Kostrzewski Jakub | KATOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
110 | Kostrzewska Beata | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
111 | Kokoszka Joanna | Mierzęcice | Małżeństwa | opłacono | |||||
112 | Smołka Katarzyna | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
113 | Smołka Wojciech | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
114 | Zgoda Joanna | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
115 | Zgoda Bogusław | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
116 | Jaworska Ewa | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
117 | Kondziołka Zbigniew | Mikołów | Małżeństwa | opłacono | |||||
118 | Wiesner Tomasz | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
119 | Wiesner Stanisława | Katowice | Małżeństwa | opłacono | |||||
120 | Kokoszka Tomasz | Mierzęcice | Małżeństwa | opłacono | |||||
121 | Bażan Bożena | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
122 | Bażan Piotr | Rybnik | Małżeństwa | opłacono | |||||
123 | Sieka Magdalena | MYSŁOWICE | Małżeństwa | opłacono | |||||
124 | Tatuś Renata | Chorzów | Małżeństwa | opłacono | |||||
125 | Ziaja Edyta | Siemianowice Śląskie | Małżeństwa | opłacono | |||||
owocowa kraina | |||||||||
126 | Turek Rafał | Będzin | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono | ||||
127 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono | ||||
Śląsk RUNNERS | |||||||||
128 | Krajewska Monika | Świętochłowice | Małżeństwa | Śląsk RUNNERS | opłacono | ||||
129 | Krajewski Damian | Świętochłowice | Małżeństwa | Śląsk RUNNERS | opłacono | ||||
Śląsk Runnes | |||||||||
130 | Krawczyk Mirela | Ruda Śląska | Małżeństwa | Śląsk Runnes | opłacono | ||||
131 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Małżeństwa | Śląsk Runnes | opłacono |
Wyświetleń: 22186