Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meisnerowicz Adam | Bełk | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
2 | Meisnerowicz Jolanta | Bełk | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
3 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | ||
4 | Nowak Katarzyna | Będzin | Polska | Małżeństwa | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono |
5 | Nowak Jarosław | Będzin | Polska | Małżeństwa | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono |
6 | Stępień Grzegorz | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | #GrodziecRun | opłacono |
7 | Słota Ewa | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
8 | Słota Wojciech | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
9 | Lorenc-Pytel Magdalena | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
10 | Szatniewska Agnieszka | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
11 | Turek Rafał | Będzin | Polska | Małżeństwa | owocowa kraina | opłacono |
12 | Turek Mateusz | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | owocowa kraina | opłacono |
13 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
14 | Dziekański Marcin | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | opłacono |
15 | Dziekańska Maja | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono |
16 | Dziekański Gustaw | Będzin | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | W pogoni za duchem | opłacono |
17 | Karolewska Ewa | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
18 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Pozostałe osoby | #GrodziecRun | opłacono |
19 | Greń Witold | Bielsko-Biała | Polska | Pozostałe osoby | LEŚNE SZCZURY | opłacono |
20 | Bogus Łukasz | Bieruń | Polska | Pozostałe osoby | Czarne Owce | opłacono |
21 | Adamski Krzysztof | Bobrowniki | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
22 | Figiel Marta Marcin | Bojszowy | Polska | Małżeństwa | ||
23 | Figiel Nikola | Bojszowy | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | SMS Tychy | |
24 | Drozd Paweł | Bolesławiec | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
25 | Wywalec Monika | Bolesławiec | Polska | Pozostałe osoby | ||
26 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono |
27 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Cidry Lotajom | opłacono |
28 | Drozd Stanisław | Bytom | Polska | Małżeństwa | Cidry Lotajom | opłacono |
29 | Dworaczek Nina | Bytom | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
30 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
31 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Szombierki chodzą i biegają | opłacono |
32 | Ogórek Adam | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
33 | Ogórek Wioletta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Batory Loto | opłacono |
34 | KRZYMOWSKI DAREK | CHORZÓW | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
35 | Wloka Natalia | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
36 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Miraz Race Team | |
37 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Seba Lubi Lotać | opłacono |
38 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
39 | Cader Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Latający Klimzowiec | opłacono |
40 | Maciąga Katarzyna | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ||
41 | Stochnij Katarzyna Stochnij | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
42 | Stochnij Karol | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
43 | Zaremba Robert | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
44 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
45 | Madej Klaudia | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
46 | Przybylak Jakub | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Jo i moja baba | opłacono |
47 | Przybylak Sabina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Jo i moja chop | opłacono |
48 | Szafron Łukasz | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
49 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | ROCK AREA FANS | opłacono |
50 | Lorek Adrian | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
51 | Dendra Marcin | Chorzów | Polska | Małżeństwa | CF Kuźnia Damiana | opłacono |
52 | Dendra Beata | Chorzów | Polska | Małżeństwa | CF Kuźnia Damiana | opłacono |
53 | Tokarska Patrycja | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Batory Loto | opłacono |
54 | Nieslony Ryszard | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | AMATOR | opłacono |
55 | Czempik Kornelia | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | Malinowe gwiazdy | opłacono |
56 | Jacek Natalia | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Miraz Race Team | opłacono |
57 | Czempik Aniela | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
58 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
59 | Adamiec- Trutwin Agnieszka | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
60 | Trutwin Gabriela | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
61 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
62 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
63 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
64 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | opłacono |
65 | Adamiec-Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
66 | Adamiec-Trutwin Maksymilian | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
67 | Wojciechowski Michał | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
68 | Wiatr Iwona | Chorzów | Polska | Małżeństwa | opłacono | |
69 | Wiatr Wojciech | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Endurance Team | opłacono |
70 | Szmatłoch Iwona | CHORZÓW BATORY | Polska | Pozostałe osoby | Śląsk Runnes | opłacono |
71 | Bożek Marlena | Chrzanów | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
72 | Walecki Filip | Czarków | Polska | Pozostałe osoby | Filip na 21-szym biegu | opłacono |
73 | Baluch-Walecka Małgorzata | Czarków | Polska | Małżeństwa | Filip na 21-szym biegu | opłacono |
74 | Walecki Michał Walecki | Czarków | Polska | Małżeństwa | Filip na 21-szym biegu | opłacono |
75 | SUCHODOLSKA KAMILA | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
76 | Suchodolski Kornel | CZECHOWICE-DZIEDZICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
77 | Myszkowska Julia | Czerwionka | Polska | Pozostałe osoby | LUXTORPEDA CZERWIONKA | opłacono |
78 | Trocki Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Pozostałe osoby | #biegambolubię | opłacono |
79 | RZESZUTKO-SZUBERT Ewa | Częstochowa | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
80 | Smaczyński Artur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | niezrzeszony | opłacono |
81 | Kuc Hanna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
82 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | Medicover Runners | opłacono |
83 | Barglik Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
84 | Sikora Beata | Dąbrowa Górnicza | Pozostałe osoby | opłacono | ||
85 | Barglik Amelia | Dąbrowa Górnicza | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | opłacono | |
86 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
87 | Konopiński Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
88 | Paszcza Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
89 | Rekieć Kaja | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | Miraz Race Team | opłacono |
90 | Marszałek Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
91 | Hilaszek Marzena | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | Slow Jogging Gliwice | opłacono |
92 | Marzec Janina | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
93 | Kocyan Małgorzata | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
94 | chrzanowski mariusz | gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
95 | Rewiuk-Kocur Anna | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
96 | Hepner Joanna | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | ||
97 | Jankowski Arkadiusz | Gliwice | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
98 | Noras Alina | Imielin | Polska | Pozostałe osoby | PwC Service Delivery Center | opłacono |
99 | Gawlik Zbigniew | Imielin | Polska | Pozostałe osoby | opłacono | |
100 | Klanowski Marcin | Imielin | Polska | Pozostałe osoby | Carbon Silesia Sport | opłacono |
Wyświetleń: 22005