Grupa imprez

 ZAPISY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE W DNIU 02.02.2020 roku. Bardzo przepraszamy za utrudnienia z wyrazami szacunku Organizatorzy!!!
ZAPISY NA KOSZULKĘ PAMIĄTKOWĄ - Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji "DNIA KOBIET"
 
 ====================================================

ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO MALBORKA na kolejną impreze sportową pn. Bieg oraz Marsz Nordic Walking z okazji "DNIA KOBIET", który odbędzie się w dniu 8 marca 2020 roku o godzine 12.00 Nadmienim , że w naszej imprezie biorą udział Panie i Panowie, jednak, jak tradycja mówi w pierwszych rzędach na starcie w tym jedynym biegu oraz marszu NW NA CAŁYM ŚWIECIE stoją tylko Panie....Panowie w tym szczególnym dniu zadowolą się miejscami w kolejnych strefach startowych....

Święto to jest okazją do wyrazęnia naszej wdzięcznośći i wyrazów szacunku wobec kobiet oraz podziękowania Im za codzienną opiekę , troskę oraz poświęcenie i wyrzeczenia.

Życzymy już teraz Paniom, aby nie tylko 8 marca , ale każdy dzień w roku przynosił uśmiech radośc i zadowolenie...

Czeka na Państwo wiele atrakcji....super nagrody w losowaniu.....oczywiście niespodzianka dla Pań na mecie.... niepowtarzalne medale pamiatkowe...smaczny posiłek regeneracyjny.... WIELE kategorii wiekowych...super zabawa, A CO NAJWAŻNIEJSZE cudowne spędzenie wolnego czasu, wsród starych i nowych znajomych....dodatkowo  wiele, wiele innych przyjemności????.....ale to już póżniej????

ZAPRASZAMY na kolejną odsłonę naszej imprezy, która ciągle się rozwija i rozwijać będzie...

 

Zapisy zostaną uruchomione od 2.01.2020 roku do 28.02.2020 roku 

limit uczestników 300 osób (razem Bieg i Marsz NW)

wirtualnie 100 osób (razem Bieg i Marsz NW)

Zapisy na koszulkę za dodatkową płatnością

 

REGULAMIN I MAPKA BIEGU BĘDZIE UDOSTĘPNIONA NA FB REICHARD VON VALDANO DO 3 lutego 2020 roku

Wyświetleń: 11395

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ