BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kortas Katarzyna Czersk Bieg 5km opłacono on-line
2 Jankowska Beata Stare Pole Bieg 5km opłacono on-line
3 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono on-line
4 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km opłacono on-line
5 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Bieg 5km opłacono on-line
6 Szpalerska Mira Sztum Bieg 5km /RunWithYou/ limit osiągnięty
7 Szpalerski Adam Sztum Bieg 5km RunWithYou limit osiągnięty
8 Parafiniuk Krzysia Sztum Bieg 5km /RunWithYou/ limit osiągnięty
9 Barczykowska Hanna Kwidzyn Bieg 5km SP4 Kwidzyn limit osiągnięty
10 Milas Mariusz Susz Bieg 5km opłacono on-line
11 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg 5km opłacono on-line
12 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg 5km opłacono on-line
13 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
14 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
15 Przybyła Szymon Janówka Bieg 5km limit osiągnięty
16 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
17 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
18 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
19 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
20 Kozłowska Grażyna Grabowo Bieg 5km limit osiągnięty
21 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km Active Malbork opłacono
22 Groszkowski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono on-line
23 Jeziorska Izabela Łysomice Bieg 5km opłacono on-line
24 Ceran Katarzyna Ceran Nowy staw Bieg 5km Nowy Staw Biega limit osiągnięty
25 Kolodynski Tomasz Gościszewo Bieg 5km limit osiągnięty
26 Bieszke Artur Malbork Bieg 5km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
27 Pikała Karol Malbork Bieg 5km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
28 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
29 Jerzyk Paulina Wiśliny Bieg 5km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
30 Minda Ewelina Elblag Bieg 5km limit osiągnięty
31 Tyburska Aniela Sztum Bieg 5km limit osiągnięty
32 Kołecki Michał Iława Bieg 5km MiSiEk Runner / MTZ BHP opłacono on-line
33 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km limit osiągnięty
34 Machnikowski Adrian Sztum Bieg 5km limit osiągnięty
35 Anaczkowski Mirosław Sztum Bieg 5km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
36 Krawczyk Mateusz Krępiec Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
37 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA opłacono on-line
38 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono on-line
39 Ślusarczyk Daniel Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
40 Ślusarczyk Dominika Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
41 Markowski Szymon Tczew Bieg 5km Thales / Biegający Tczew opłacono on-line
42 Drewek Joanna Tczew Bieg 5km opłacono on-line
43 Przytarska Anna Tczew Bieg 5km opłacono on-line
44 Markowska Aleksandra Tczew Bieg 5km opłacono on-line
45 Narloch Katarzyna Rytel Bieg 5km Florian Chojnice limit osiągnięty
46 Sparzak Tomasz Elbląg Bieg 5km limit osiągnięty
47 Grodel Artur Gronowo Górne Bieg 5km limit osiągnięty
48 Grodel Danuta Gronowo Górne Bieg 5km limit osiągnięty
49 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono on-line
50 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice limit osiągnięty
51 Szydłowski Cezary Stare Pole Bieg 5km opłacono on-line
52 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN Bieg 5km opłacono on-line
53 Malinowska Ewelina Malinowska Pruszcz Gdański Bieg 5km opłacono on-line
54 CIAPKA JANINA GOSZYN Bieg 5km WATAHA - łaczy nas bieganie opłacono on-line
55 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 5km opłacono on-line
56 Krzemieniewski Kamil Poznań Bieg 5km opłacono on-line
57 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono on-line
58 Sawicki Radosław Stare Pole Bieg 5km opłacono on-line
59 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg 5km opłacono on-line
60 Prochna Krzysztof Frombork Bieg 5km DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono on-line
61 Gnyp Daniel Różyny Bieg 5km wkurw_team opłacono on-line
62 Głowacka Anna Elbląg Bieg 5km limit osiągnięty
63 karczewski andrzej sztutowo Bieg 5km opłacono on-line
64 kesz-karczewska magdalena sztutowo Bieg 5km opłacono on-line
65 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg 5km opłacono on-line
66 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg 5km opłacono on-line
67 Jurewicz Adam Elbląg Bieg 5km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
68 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono on-line
69 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km limit osiągnięty
70 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
71 Grefka Stefan Łąg Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
72 Dywel Bogdan Łąg Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
73 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
74 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
75 Stokarska Beata Gdynia Bieg 5km Biegowi Wariaci opłacono on-line
76 Matejuk Ewa Malbork Bieg 5km limit osiągnięty
77 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk limit osiągnięty
78 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk limit osiągnięty
79 Podsiadło Marta Toruń Bieg 5km opłacono on-line
80 Nowińska Katarzyna Wąbrzeźno Bieg 5km opłacono on-line
81 Pawłowska Julia Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team limit osiągnięty
82 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team limit osiągnięty
83 Chabowski Tomasz sztum Bieg 5km Sztum Biega limit osiągnięty
84 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 5km ZUT Milewski i opłacono on-line
85 Sztyrbicka Marlena Kwidzyn Bieg 5km opłacono on-line
86 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km Pruszcz Biega SHOW MUST GO ON opłacono on-line
87 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono on-line
88 Majer Justyna Malbork Bieg 5km limit osiągnięty
89 Majer Grzegorz Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO limit osiągnięty
90 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg 5km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono on-line
91 Znarowska Bożena Elblag Bieg 5km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
92 Serocki Adam Elblag Bieg 5km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
93 Bartyzel Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono on-line
94 Masys Agnieszka Malbork Bieg 5km Grupa Malbork opłacono on-line
95 Hermaszewska Renata Hermaszewska Kwidzyn Bieg 5km opłacono on-line
96 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono on-line
97 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg 5km A.M.G. opłacono on-line
98 Żuchowska Paulina Krotoszyny Bieg 5km AZS UMK TORUŃ opłacono on-line
99 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono on-line
100 Jarząbek Marcin Malbork Bieg 5km First Malbork Team limit osiągnięty


Wyświetleń: 21618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ