BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET

BIEG ORAZ MARSZ Z OKAZJI DNIA KOBIET - 5km BIEG (5.2KM)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU 1 OKR
1 161 SEROCKI ADAM M 1 M 40-49 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5.2 0:18:25 16.29 [km/h] 0:03:33 [min/km] 0:01:01 0:09:18
2 329 CHĘTNIK RAFAŁ M 2 M 40-49 2 SZTUM 5.2 0:18:37 16.11 [km/h] 0:03:35 [min/km] 0:01:00 0:09:22
3 145 PROCHNA KRZYSZTOF M 3 M 40-49 3 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5.2 0:18:42 16.04 [km/h] 0:03:36 [min/km] 0:01:01 0:09:22
4 105 LENKIEWICZ TOMASZ M 4 M 30-39 1 MĄTOWY WIELKIE 5.2 0:19:40 15.25 [km/h] 0:03:47 [min/km] 0:01:01 0:09:40
5 78 KASZUBOWSKI ZENON M 5 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK 5.2 0:20:03 14.96 [km/h] 0:03:51 [min/km] 0:01:00 0:10:00
6 73 KACPERSKI BARTOSZ M 6 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:20:13 14.84 [km/h] 0:03:53 [min/km] 0:01:00 0:09:48
7 113 MAŃKA ERYK M 7 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:20:39 14.53 [km/h] 0:03:58 [min/km] 0:01:00 0:09:55
8 208 WĄSIK KRZYSZTOF M 8 M 40-49 4 MALBORK DĄBROWSKI TEAM 5.2 0:21:02 14.26 [km/h] 0:04:03 [min/km] 0:01:01 0:10:18
9 172 STOLARÓW ROBERT M 9 M 40-49 5 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5.2 0:21:10 14.17 [km/h] 0:04:04 [min/km] 0:01:02 0:10:35
10 190 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 10 M 40-49 6 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.2 0:21:15 14.12 [km/h] 0:04:05 [min/km] 0:01:05 0:10:22
11 136 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 11 M 30-39 2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.2 0:21:28 13.98 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:01:03 0:10:26
12 171 STOLARÓW AGNIESZKA K 1 K 45-49 1 MALBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5.2 0:21:31 13.94 [km/h] 0:04:08 [min/km] 0:00:01 0:10:38
13 186 SZWEDA MAREK M 12 M 40-49 7 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:21:47 13.77 [km/h] 0:04:11 [min/km] 0:01:03 0:10:55
14 224 ZIMNY SEBASTIAN M 13 M 40-49 8 TCZEWSKIE ŁĄKI PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY , BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:21:52 13.72 [km/h] 0:04:12 [min/km] 0:01:07 0:11:02
15 72 JUROŁAJĆ TOMASZ M 14 M 50-59 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:01:01 0:10:32
16 82 KOŁECKI MICHAŁ M 15 M 20-29 1 IŁAWA MISIEK RUNNER / MTZ BHP 5.2 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:13 [min/km] 0:01:00 0:10:29
17 212 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 16 M 50-59 3 ANIOŁOWO 5.2 0:22:18 13.45 [km/h] 0:04:17 [min/km] 0:01:01 0:10:47
18 92 KRAUSE SŁAWOMIR M 17 M 40-49 9 ELBLĄG 5.2 0:22:28 13.35 [km/h] 0:04:19 [min/km] 0:01:06 0:11:10
19 200 TYFERT KRZYSZTOF M 18 M 40-49 10 ELBLĄG 5.2 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:01:04 0:10:56
20 74 KACPERSKI MATEUSZ M 19 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:22:50 13.14 [km/h] 0:04:23 [min/km] 0:01:02 0:11:05
21 160 SAWICKI RADOSŁAW M 20 M 40-49 11 STARE POLE 5.2 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:01:02 0:11:28
22 119 MASYS AGNIESZKA K 2 K 40-44 1 MALBORK GRUPA MALBORK 5.2 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:25 [min/km] 0:00:01 0:11:32
23 227 ZYCH DAWID M 21 M 40-49 12 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 5.2 0:23:05 13.00 [km/h] 0:04:26 [min/km] 0:01:03 0:11:26
24 177 SUCHOMSKI MARCIN M 22 M 30-39 3 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA 5.2 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:01:06 0:11:32
25 195 TREĆ LEON M 23 M 60+ 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.2 0:23:14 12.91 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:01:02 0:11:32
26 1 ANACZKOWSKI MIROSŁAW M 24 M 60+ 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.2 0:23:16 12.89 [km/h] 0:04:28 [min/km] 0:01:02 0:11:36
27 102 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 25 M 20-29 2 ELBLĄG 5.2 0:23:18 12.88 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:01:08 0:11:48
28 122 MATEJUK ARKADIUSZ M 26 M 30-39 4 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.2 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:29 [min/km] 0:01:04 0:11:39
29 188 SZYSZKA RADOSŁAW M 27 M 30-39 5 BYDGOSZCZ 5.2 0:23:22 12.84 [km/h] 0:04:30 [min/km] 0:01:02 0:11:24
30 37 FUŁAT KAROL M 28 M 50-59 4 CEKCYN TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5.2 0:23:38 12.69 [km/h] 0:04:33 [min/km] 0:01:05 0:11:43
31 45 GREFKA STEFAN M 29 M 60+ 3 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 5.2 0:23:47 12.61 [km/h] 0:04:34 [min/km] 0:01:01 0:11:44
32 226 ZNAROWSKA BOŻENA K 3 K 55-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 5.2 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:35 [min/km] 0:00:02 0:23:50
33 59 JAREMA KRZYSZTOF M 30 M 40-49 13 MALBORK 5.2 0:23:54 12.55 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:01:05 0:11:55
34 158 RUDNIK JERZY M 31 M 60+ 4 CHOJNICE FLORIAN CHOJNICE 5.2 0:23:55 12.54 [km/h] 0:04:36 [min/km] 0:01:01 0:11:55
35 54 HORBACH BOHDAN M 32 M 20-29 3 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5.2 0:23:59 12.51 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:01:08 0:12:23
36 12 BONDAR DMYTRO M 33 M 30-39 6 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5.2 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:37 [min/km] 0:01:05 0:12:26
37 162 SKRAJDA SZYMON M 34 M 50-59 5 PAWLICE ZUT MILEWSKI I 5.2 0:24:05 12.46 [km/h] 0:04:38 [min/km] 0:01:03 0:11:55
38 24 DARDA SYLWIA K 4 K 35-39 1 KWIDZYN 5.2 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:00:02 0:12:16
39 101 KÜCHLER PAWEŁ M 35 M 20-29 4 GDYNIA JARBUD 5.2 0:24:10 12.41 [km/h] 0:04:39 [min/km] 0:01:07 0:24:23
40 196 TRYGALSKA PAULINA K 5 K 25-29 1 PINCZYN KS SOKÓŁ ZBLEWO 5.2 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:04 0:12:21
41 210 WICEK ANETA K 6 K 35-39 2 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:00:05 0:12:14
42 207 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 36 M 40-49 14 BRANIEWO 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA 5.2 0:24:26 12.28 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:01:02 0:12:30
43 345 DĘBSKI TOMASZ M 37 M 50-59 6 KWIDZYN 5.2 0:24:28 12.26 [km/h] 0:04:42 [min/km] 0:01:09 0:12:23
44 149 PRZYBYŁA MARTA K 7 K 30-34 1 JANÓWKA 5.2 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:43 [min/km] 0:00:02 0:12:03
45 216 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 38 M 40-49 15 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5.2 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:01:06 0:12:26
46 64 JĘDRZEJCZAK ROBERT M 39 M 40-49 16 MALBORK 5.2 0:24:45 12.12 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:01:07 0:12:58
47 96 KRUK AGNIESZKA K 8 K 35-39 3 SZYMANKOWO GRUPA MALBORK 5.2 0:24:46 12.11 [km/h] 0:04:46 [min/km] 0:00:01 0:11:59
48 61 JERZYK PAWEŁ M 40 M 30-39 7 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.2 0:24:52 12.06 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:01:03 0:12:15
49 228 ŻUCHOWSKA PAULINA K 9 K 20-24 1 KROTOSZYNY AZS UMK TORUŃ 5.2 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:00:02 0:12:15
50 39 GAWDZIK ARKADIUSZ M 41 M 40-49 17 BRANIEWO A.M.G. 5.2 0:24:54 12.05 [km/h] 0:04:47 [min/km] 0:01:01 0:12:19
51 199 TUMIŁOWICZ JERZY M 42 M 60+ 5 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.2 0:24:58 12.02 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:01:03 0:12:08
52 187 SZYDŁOWSKI CEZARY M 43 M 30-39 8 STARE POLE 5.2 0:25:00 12.00 [km/h] 0:04:48 [min/km] 0:01:05 0:12:10
53 34 FIEREK BOŻENA K 10 K 60-64 1 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 5.2 0:25:05 11.96 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:00:04 0:12:25
54 322 ZAWADZKI DAMIAN M 44 M 30-39 9 MALBORK 5.2 0:25:05 11.96 [km/h] 0:04:49 [min/km] 0:01:02 0:11:05
55 126 MGŁOSIEK ROMAN M 45 M 30-39 10 BRANIEWO 5.2 0:25:08 11.94 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:01:02 0:12:16
56 46 GROSZKOWSKI MARCIN M 46 M 30-39 11 MALBORK 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 5.2 0:25:09 11.93 [km/h] 0:04:50 [min/km] 0:01:03 0:12:22
57 114 MAŃKA SANDRA K 11 K 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:25:11 11.91 [km/h] 0:04:51 [min/km] 0:00:01 0:12:30
58 25 DĄBROWSKA ALEKSANDRA K 12 K 40-44 2 BOLSZEWO RUN BABYS 5.2 0:25:17 11.87 [km/h] 0:04:52 [min/km] 0:00:02 0:12:34
59 79 KESZ-KARCZEWSKA MAGDALENA K 13 K 40-44 3 SZTUTOWO 5.2 0:25:27 11.79 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:05 0:12:24
60 107 LIPSKA BOŻENA K 14 K 55-59 2 ELBLĄG 5.2 0:25:28 11.78 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:00:05 0:12:43
61 11 BŁAWAT MARCIN M 47 M 40-49 18 PRUSZCZ GDANSKI 5.2 0:25:31 11.76 [km/h] 0:04:54 [min/km] 0:01:07 0:12:32
62 10 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 48 M 40-49 19 TCZEW 5.2 0:25:32 11.75 [km/h] 0:04:55 [min/km] 0:01:07 0:13:02
63 57 JANKOWSKA BEATA K 15 K 40-44 4 STARE POLE 5.2 0:25:40 11.69 [km/h] 0:04:56 [min/km] 0:00:04 0:12:36
64 16 CHABOWSKI TOMASZ M 49 M 40-49 20 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:25:44 11.66 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:00 0:13:04
65 62 JEZIORSKA IZABELA K 16 K 35-39 4 ŁYSOMICE 5.2 0:25:45 11.65 [km/h] 0:04:57 [min/km] 0:00:07 0:12:40
66 56 JANIK ROMAN M 50 M 60+ 6 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 5.2 0:25:53 11.59 [km/h] 0:04:59 [min/km] 0:01:03 0:13:04
67 134 NOWAKOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 21 KWIDZYN 5.2 0:26:02 11.52 [km/h] 0:05:00 [min/km] 0:01:04 0:12:27
68 17 CHODUKIEWICZ MONIKA K 17 K 16-19 1 KWIDZYN 5.2 0:26:04 11.51 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:06 0:12:42
69 189 ŚLĘZAK ADAM M 52 M 30-39 12 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 5.2 0:26:04 11.51 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:01:00 0:12:11
70 89 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 53 M 50-59 7 MALBORK 5.2 0:26:05 11.50 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:01:02 0:12:57
71 223 ZIMNA AGNIESZKA K 18 K 35-39 5 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:26:06 11.49 [km/h] 0:05:01 [min/km] 0:00:05 0:12:51
72 41 GNYP DANIEL M 54 M 50-59 8 RÓŻYNY WKURW_TEAM 5.2 0:26:14 11.44 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:01:09 0:13:06
73 29 DYWEL BOGDAN M 55 M 50-59 9 ŁĄG AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 5.2 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:01:05 0:13:02
74 168 SOWA SYLWESTER M 56 M 40-49 22 ELBLĄG 5.2 0:26:16 11.42 [km/h] 0:05:03 [min/km] 0:01:07 0:13:08
75 222 NOWAK KATARZYNA K 19 K 35-39 6 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:00:06 0:12:51
76 211 WICEK PATRYCJUSZ M 57 M 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:26:23 11.37 [km/h] 0:05:04 [min/km] 0:01:04 0:12:57
77 27 DORSZ BEATA K 20 K 45-49 2 GDYNIA 5.2 0:26:39 11.26 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:01 0:13:05
78 176 SUCHECKI MACIEJ M 58 M 30-39 13 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:26:40 11.25 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:14 0:14:18
79 129 MILAS MARIUSZ M 59 M 60+ 7 SUSZ 5.2 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:01:08 0:14:06
80 76 KAMIŃSKA JOANNA K 21 K 45-49 3 ANIOŁOWO 5.2 0:26:43 11.23 [km/h] 0:05:08 [min/km] 0:00:06 0:13:09
81 40 GDANIEC ANNA K 22 K 40-44 5 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:26:45 11.21 [km/h] 0:05:09 [min/km] 0:00:07 0:26:44
82 173 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 60 M 50-59 10 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:26:51 11.17 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:01:01 0:13:42
83 84 KORNER EWA K 23 K 25-29 2 SZTUM 5.2 0:26:52 11.17 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:03 0:12:58
84 52 HERMASZEWSKA RENATA K 24 K 40-44 6 KWIDZYN 5.2 0:26:53 11.16 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:04 0:13:12
85 85 KORNIENKO VIKTORIA K 25 K 20-24 2 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5.2 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:10 [min/km] 0:00:13 0:26:44
86 217 WYCHOWANIAK MARTA K 26 K 35-39 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:26:56 11.14 [km/h] 0:05:11 [min/km] 0:00:11 0:14:21
87 66 JÓŹWIAK TOMASZ M 61 M 60+ 8 KWIDZYN IP KWIDZYN 5.2 0:27:04 11.08 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:01:10 0:13:52
88 348 KOŁECKI ADAM M 62 M 50-59 11 IŁAWA 5.2 0:27:04 11.08 [km/h] 0:05:12 [min/km] 0:01:04 0:12:56
89 137 OSSOWSKA EWA K 27 K 60-64 2 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:27:18 10.99 [km/h] 0:05:15 [min/km] 0:00:02 0:13:30
90 77 KARCZEWSKI ANDRZEJ M 63 M 40-49 24 SZTUTOWO 5.2 0:27:35 10.88 [km/h] 0:05:18 [min/km] 0:01:06 0:13:24
91 201 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 64 M 50-59 12 MALBORK 5.2 0:27:39 10.85 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:01:01 0:13:45
92 71 JURGIELEWICZ-WILKIEL ANNA K 28 K 40-44 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:27:40 10.84 [km/h] 0:05:19 [min/km] 0:00:11 0:14:32
93 7 BINISZKIEWICZ MARCIN M 65 M 40-49 25 TCZEW 5.2 0:27:44 10.82 [km/h] 0:05:20 [min/km] 0:01:09 0:13:35
94 184 SZTYRBICKA MARLENA K 29 K 25-29 3 KWIDZYN 5.2 0:27:49 10.78 [km/h] 0:05:21 [min/km] 0:00:07 0:13:36
95 93 KRAUZA GRAŻYNA K 30 K 55-59 3 BOLSZEWO RUN BABYS 5.2 0:27:55 10.75 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:03 0:13:43
96 131 MURAWSKA KATARZYNA K 31 K 40-44 8 STAROGARD GDANSKI 5.2 0:27:56 10.74 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:00:03 0:13:52
97 23 DAMPS MICHAŁ M 66 M 30-39 14 BRANIEWO 9 BKPANC BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY 5.2 0:27:56 10.74 [km/h] 0:05:22 [min/km] 0:01:04 0:13:14
98 109 LOOSE DARIUSZ M 67 M 40-49 26 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:28:01 10.71 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:01:04 0:13:47
99 42 GOLICKI ADAM M 68 M 30-39 15 TCZEW PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 5.2 0:28:02 10.70 [km/h] 0:05:23 [min/km] 0:01:07 0:13:41
100 91 KRAUSE IWONA K 32 K 45-49 4 ELBLĄG 5.2 0:28:13 10.63 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:08 0:14:01
101 180 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 33 K 50-54 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:28:13 10.63 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:02 0:13:43
102 179 SZEWCZUN JOLANTA K 34 K 55-59 4 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 5.2 0:28:14 10.63 [km/h] 0:05:26 [min/km] 0:00:01 0:13:44
103 205 WASILEWSKI MARCIN M 69 M 40-49 27 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5.2 0:28:19 10.59 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:01:06 0:14:06
104 327 MAJER GRZEGORZ M 70 M 30-39 16 MALBORK 22 BLT 5.2 0:28:20 10.59 [km/h] 0:05:27 [min/km] 0:01:02 0:14:07
105 108 LOOSE ANNA K 35 K 35-39 8 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:28:25 10.56 [km/h] 0:05:28 [min/km] 0:00:02 0:13:48
106 2 ANDRYSZ MAGDALENA K 36 K 45-49 5 GDANSK 5.2 0:28:40 10.47 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:07 0:14:10
107 155 HEBEL NATALIA K 37 K 0-15 2 SOPOT 5.2 0:28:43 10.45 [km/h] 0:05:31 [min/km] 0:00:03 0:13:34
108 33 DZIWEŃKA BEATA K 38 K 40-44 9 MALBORK 5.2 0:28:49 10.41 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:04 0:14:03
109 153 ROGOWSKA JULIA K 39 K 0-15 3 MALBORK KJ "ISKRA" 5.2 0:28:54 10.38 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:00:11 0:14:44
110 35 FIEREK LESZEK M 71 M 60+ 9 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 5.2 0:28:54 10.38 [km/h] 0:05:33 [min/km] 0:01:05 0:14:20
111 157 RUDEK MAŁGORZATA K 40 K 40-44 10 RUMIA 5.2 0:29:03 10.33 [km/h] 0:05:35 [min/km] 0:00:02 0:14:11
112 154 ROGOWSKI MARIUSZ M 72 M 40-49 28 MALBORK 22.BLT 5.2 0:29:05 10.32 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:01:02 0:14:55
113 81 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 73 M 50-59 13 MALBORK 5.2 0:29:07 10.30 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:01:06 0:14:28
114 9 BLADOWSKA KATARZYNA K 41 K 40-44 11 REDA RUNEDA 5.2 0:29:08 10.30 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:12 0:14:34
115 183 SZOPA MAŁGORZATA K 42 K 45-49 6 GDYNIA RUNEDA 5.2 0:29:08 10.30 [km/h] 0:05:36 [min/km] 0:00:12 0:14:34
116 18 CIAPKA JANINA K 43 K 45-49 7 GOSZYN WATAHA - ŁACZY NAS BIEGANIE 5.2 0:29:14 10.26 [km/h] 0:05:37 [min/km] 0:00:03 0:14:09
117 86 KORTAS KATARZYNA K 44 K 25-29 4 CZERSK 5.2 0:29:17 10.24 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:07 0:14:34
118 63 JĘDRZEJCZAK MIROSŁAWA K 45 K 40-44 12 MALBORK 5.2 0:29:17 10.24 [km/h] 0:05:38 [min/km] 0:00:05 0:14:26
119 317 ŻUKOWSKA DIANA K 46 K 35-39 9 MALBORK LEIER POLSKA 5.2 0:29:21 10.22 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:04 0:14:44
120 326 MAJER JUSTYNA K 47 K 35-39 10 MALBORK 5.2 0:29:23 10.21 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:10 0:15:10
121 133 NOWAKOWSKA ANNA K 48 K 40-44 13 KOWALE 5.2 0:29:23 10.21 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:00:06 0:14:17
122 262 LENDZION ALEXANDER M 74 M 0-15 2 GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 58 GDAŃSK 5.2 0:29:24 10.20 [km/h] 0:05:39 [min/km] 0:03:00 0:15:38
123 156 RUCHLEWICZ URSZULA K 49 K 50-54 2 SZTUM 5.2 0:29:30 10.17 [km/h] 0:05:40 [min/km] 0:00:05 0:14:23
124 166 SOKOLNICKA MARTA K 50 K 40-44 14 KRASNOŁĘKA 5.2 0:29:40 10.11 [km/h] 0:05:42 [min/km] 0:00:04 0:14:06
125 128 MICHAŁOWSKA ANNA K 51 K 45-49 8 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:29:51 10.05 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:11 0:15:28
126 174 SUCHECKA LIDIA K 52 K 35-39 11 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:29:51 10.05 [km/h] 0:05:44 [min/km] 0:00:12 0:15:27
127 193 ŚMIGIELSKI STANISŁAW M 75 M 40-49 29 BRANIEWO 5.2 0:29:53 10.04 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:12 0:15:27
128 130 MOZUCH KAROLINA K 53 K 35-39 12 GRĘBLIN 5.2 0:29:53 10.04 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:03 0:14:03
129 43 GORCZYCA ANNA K 54 K 40-44 15 BRANIEWO 5.2 0:29:54 10.03 [km/h] 0:05:45 [min/km] 0:00:11 0:15:27
130 123 MAZUROWSKA PATRYCJA K 55 K 35-39 13 ELBLĄG EL AKTYWNI ELBLAG 5.2 0:29:59 10.01 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:09 0:14:38
131 169 STARUKIEWICZ BEATA K 56 K 40-44 16 BRANIEWO 5.2 0:29:59 10.01 [km/h] 0:05:46 [min/km] 0:00:11 0:15:27
132 316 WORON ALEKSANDRA K 57 K 60-64 3 MALBORK LEIER POLSKA 5.2 0:30:02 9.99 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:00:04 0:14:44
133 70 JUREWICZ EWELINA K 58 K 25-29 5 ELBLĄG 5.2 0:30:02 9.99 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:01:09 0:14:25
134 68 JUREWICZ PAWEŁ M 76 M 20-29 5 ELBLĄG 5.2 0:30:02 9.99 [km/h] 0:05:47 [min/km] 0:01:09 0:14:26
135 4 BARTYZEL GRZEGORZ M 77 M 30-39 17 KWIDZYN 5.2 0:30:10 9.94 [km/h] 0:05:48 [min/km] 0:01:06 0:14:34
136 21 CZAPIEWSKI MACIEJ M 78 M 50-59 14 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.2 0:30:14 9.92 [km/h] 0:05:49 [min/km] 0:01:04 0:14:41
137 220 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 59 K 45-49 9 MALBORK KIJOWY FOLK 5.2 0:30:18 9.90 [km/h] 0:05:50 [min/km] 0:00:10 0:14:38
138 213 WIŚNIEWSKA MARTYNA K 60 K 0-15 4 MALBORK WIŚNIATEAM 5.2 0:30:31 9.83 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:00:05 0:15:12
139 151 PUCHALSKI MARCIN M 79 M 40-49 30 MALBORK 22.BLT 5.2 0:30:32 9.83 [km/h] 0:05:52 [min/km] 0:01:03 0:15:07
140 306 SZCZYPKOSKA DANUTA K 61 K 60-64 4 borzechowo morsy 5.2 0:30:35 9.81 [km/h] 0:05:53 [min/km] 0:00:02 0:14:52
141 55 KAMIŃSKA JOANNA K 62 K 40-44 17 MALBORK 7PBOT 5.2 0:30:42 9.77 [km/h] 0:05:54 [min/km] #N/A 0:15:13
142 98 KRZEMIENIEWSKI KAMIL M 80 M 30-39 18 POZNAŃ 5.2 0:30:52 9.72 [km/h] 0:05:56 [min/km] 0:01:06 0:14:10
143 94 KRAWCZAK ANNA K 63 K 40-44 18 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 5.2 0:30:57 9.69 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:00:07 0:14:53
144 198 TRYGALSKI KRZYSZTOF M 81 M 50-59 15 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5.2 0:30:57 9.69 [km/h] 0:05:57 [min/km] 0:01:05 0:14:35
145 38 GALIKOWSKI WIKTOR M 82 M 0-15 3 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:31:05 9.65 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:01:03 0:14:26
146 60 JERZYK PAULINA K 64 K 30-34 2 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.2 0:31:06 9.65 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:00:10 0:15:21
147 116 MARCZAK MAREK M 83 M 50-59 16 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 5.2 0:31:08 9.64 [km/h] 0:05:59 [min/km] 0:01:04 0:15:10
148 44 GÓRNIAK JAROSŁAW M 84 M 30-39 19 POGÓRZE JARBUD 5.2 0:31:11 9.62 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:01:07 0:15:50
149 127 MICHALCZYK MIROSŁAWA K 65 K 45-49 10 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU 5.2 0:31:13 9.61 [km/h] 0:06:00 [min/km] 0:00:08 0:15:38
150 65 JÓŹWIAK CECYLIA K 66 K 60-64 5 KWIDZYN IP KWIDZYN 5.2 0:31:17 9.59 [km/h] 0:06:01 [min/km] 0:00:07 0:15:21
151 351 JABŁOŃSKA NATALIA K 67 K 45-49 11 ELBLĄG 5.2 0:31:21 9.57 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:00:04 0:15:33
152 164 SKRZYPCZAK RAFAŁ M 85 M 40-49 31 ZBLEWO MORSY ZBLEWO 5.2 0:31:21 9.57 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:01:05 0:14:52
153 5 BĘDKOWSKA DARIA K 68 K 45-49 12 ELBLĄG 5.2 0:31:22 9.56 [km/h] 0:06:02 [min/km] 0:00:03 0:15:34
154 185 SZWEDA GRAŻYNA K 69 K 35-39 14 ZBLEWO MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:31:27 9.54 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:00:04 0:15:10
155 204 WARMIŃSKA AGNIESZKA K 70 K 40-44 19 MALBORK 5.2 0:31:33 9.51 [km/h] 0:06:04 [min/km] 0:00:04 0:15:40
156 32 DZIEDZIC MARCIN M 86 M 30-39 20 MALBORK 5.2 0:31:41 9.47 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:01:04 0:15:14
157 350 KARLAK MARLENA K 71 K 25-29 6 STARE POLE LEIER POLSKA 5.2 0:31:45 9.45 [km/h] 0:06:06 [min/km] 0:00:04 0:15:13
158 118 MARKOWSKI SZYMON M 87 M 40-49 32 TCZEW THALES / BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:31:46 9.44 [km/h] 0:06:07 [min/km] 0:01:06 0:15:05
159 140 PĘKALSKA MONIKA K 72 K 40-44 20 ELBLĄG 5.2 0:31:52 9.41 [km/h] 0:06:08 [min/km] 0:00:08 0:15:34
160 100 KÜCHLER MAŁGORZATA K 73 K 40-44 21 GDYNIA JARBUD 5.2 0:31:57 9.39 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:09 0:15:22
161 197 TRYGALSKI BEATA K 74 K 50-54 3 PINCZYN MORSY ZBLEWO 5.2 0:31:59 9.38 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:03 0:15:37
162 115 MARCZAK RENATA K 75 K 45-49 13 PRUSZCZ GDAŃSKI 5.2 0:32:01 9.37 [km/h] 0:06:09 [min/km] 0:00:09 0:16:05
163 36 FILIPIAK BEATA K 76 K 45-49 14 ELBLĄG JET SYSTEM ACTIVE TEAM 5.2 0:32:05 9.35 [km/h] 0:06:10 [min/km] 0:00:11 0:15:43
164 150 PRZYTARSKA ANNA K 77 K 30-34 3 TCZEW 5.2 0:32:11 9.32 [km/h] 0:06:11 [min/km] 0:00:06 0:15:52
165 19 CISOWSKA ALEKSANDRA K 78 K 35-39 15 RUMIA 5.2 0:32:14 9.31 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:00:12 0:16:02
166 47 GRUBA NATALIA K 79 K 25-29 7 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:32:14 9.31 [km/h] 0:06:12 [min/km] 0:00:10 0:15:48
167 163 SKRZYPCZAK JULIETA K 80 K 45-49 15 ZBLEWO 5.2 0:32:21 9.27 [km/h] 0:06:13 [min/km] 0:00:04 0:15:53
168 229 NAUMCZYK TOMASZ M 88 M 40-49 33 MALBORK NYBORG MAWENT 5.2 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:01:06 0:15:04
169 148 PRZESŁAWSKA HANNA K 81 K 30-34 4 PRUSZCZ GDAŃSKI WIELKA RODZINA BIEGOWA 5.2 0:32:23 9.26 [km/h] 0:06:14 [min/km] 0:00:09 0:16:02
170 31 DZIEDZIC ANETA K 82 K 35-39 16 MALBORK 5.2 0:32:36 9.20 [km/h] 0:06:16 [min/km] 0:00:09 0:16:09
171 117 MARKOWSKA ALEKSANDRA K 83 K 40-44 22 TCZEW 5.2 0:32:47 9.15 [km/h] 0:06:18 [min/km] 0:00:05 0:15:53
172 142 PISKORSKA EMILIA K 84 K 35-39 17 STARE POLE 5.2 0:32:50 9.14 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:08 0:16:04
173 135 NOWIŃSKA KATARZYNA K 85 K 50-54 4 WĄBRZEŹNO 5.2 0:32:51 9.13 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:06 0:15:58
174 143 PODSIADŁO MARTA K 86 K 40-44 23 TORUŃ 5.2 0:32:51 9.13 [km/h] 0:06:19 [min/km] 0:00:06 0:15:50
175 132 NELKA MAGDALENA K 87 K 35-39 18 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:32:54 9.12 [km/h] 0:06:20 [min/km] 0:00:04 0:16:05
176 48 GRZELAK ROBERT M 89 M 50-59 17 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 5.2 0:33:04 9.07 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:01:10 0:15:30
177 221 ZALEWSKA KAROLINA K 88 K 40-44 24 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:33:05 9.07 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:00:06 0:16:07
178 175 SUCHECKA ANETTA K 89 K 40-44 25 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:33:37 8.92 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:00:11 0:16:30
179 26 DEMKOWICZ ANNA K 90 K 35-39 19 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:33:37 8.92 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:00:11 0:16:29
180 165 SKURATOWICZ MAGDALENA K 91 K 35-39 20 BRANIEWO 5.2 0:33:38 8.92 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:00:10 0:16:29
181 13 BORYCZKA ANNA K 92 K 30-34 5 BRANIEWO 5.2 0:33:38 8.92 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:00:06 0:16:37
182 14 BORYCZKA ŁUKASZ M 90 M 30-39 21 BRANIEWO 5.2 0:33:40 8.91 [km/h] 0:06:28 [min/km] 0:01:04 0:16:37
183 110 LOOSE OLIWIA K 93 K 16-19 2 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:33:45 8.89 [km/h] 0:06:29 [min/km] 0:00:03 0:16:06
184 30 DYWELSKI MIROSŁAW M 91 M 60+ 10 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW 5.2 0:33:47 8.88 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:01:04 0:16:19
185 240 KOCZAJ AGNIESZKA K 94 K 40-44 26 MALBORK 5.2 0:33:47 8.88 [km/h] 0:06:30 [min/km] 0:00:10 0:16:25
186 49 GRZELAK SYLWIA K 95 K 45-49 16 GARDEJA 5.2 0:34:07 8.79 [km/h] 0:06:34 [min/km] 0:00:07 0:16:32
187 147 PROKOP MARIUSZ M 92 M 40-49 34 ELBLĄG PROKOPKI 5.2 0:34:54 8.60 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:01:08 0:16:56
188 80 KISIELEWSKI MAREK M 93 M 50-59 18 ELBLĄG 5.2 0:34:54 8.60 [km/h] 0:06:43 [min/km] 0:01:08 0:16:54
189 139 PEPLIŃSKI MAREK M 94 M 60+ 11 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5.2 0:35:05 8.55 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:01:04 0:17:07
190 138 GROMOWSKA GRAŻYNA K 96 K 55-59 5 CEKCYN 0 5.2 0:35:06 8.55 [km/h] 0:06:45 [min/km] 0:00:06 0:16:57
191 121 MATEJUK ANNA K 97 K 35-39 21 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.2 0:35:44 8.40 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:00:08 0:17:23
192 88 KOZŁOWSKA ANNA K 98 K 45-49 17 MALBORK 5.2 0:35:53 8.36 [km/h] 0:06:54 [min/km] 0:00:05 0:17:22
193 8 BINKOWSKA-BÓJCZUK AGNIESZKA K 99 K 40-44 27 GDAŃSK 5.2 0:36:02 8.33 [km/h] 0:06:56 [min/km] 0:00:07 0:17:29
194 181 SZKLARSKA ALICJA K 100 K 40-44 28 ELBLĄG 5.2 0:36:08 8.30 [km/h] 0:06:57 [min/km] 0:00:08 0:17:19
195 111 MAJEWSKA AGNIESZKA K 101 K 40-44 29 ELBLĄG 5.2 0:36:09 8.30 [km/h] 0:06:57 [min/km] 0:00:09 0:18:04
196 112 MALINOWSKA EWELINA K 102 K 40-44 30 PRUSZCZ GDAŃSKI 5.2 0:36:11 8.29 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:00:08 0:17:31
197 87 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 103 K 55-59 6 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 5.2 0:36:11 8.29 [km/h] 0:06:58 [min/km] 0:00:10 0:17:18
198 203 WAŁECKA EWELINA K 104 K 35-39 22 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:36:18 8.26 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:00:12 0:17:46
199 125 MGŁOSIEK RAFAŁ M 95 M 40-49 35 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:36:19 8.26 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:00:12 0:17:45
200 124 MGŁOSIEK JOANNA K 105 K 35-39 23 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:36:20 8.26 [km/h] 0:06:59 [min/km] 0:00:11 0:17:47
201 315 MROCZKOWSKA JOANNA K 106 K 50-54 5 KWIDZYN 5.2 0:36:21 8.25 [km/h] 0:06:59 [min/km] #N/A 0:17:27
202 20 CZAPIEWSKA MAŁGORZATA K 107 K 55-59 7 BRODNICA BRODNICA BIEGA 5.2 0:37:31 8.00 [km/h] 0:07:13 [min/km] 0:00:08 0:19:23
203 202 URBAN HENRYK M 96 M 60+ 12 KWIDZYN ROCK70RUNNER 5.2 0:38:02 7.89 [km/h] 0:07:19 [min/km] 0:01:06 0:18:21
204 83 KORALEWSKA IRENA K 108 K 50-54 6 SADLINKI 5.2 0:38:07 7.87 [km/h] 0:07:20 [min/km] 0:00:11 0:17:54
205 95 KRAWCZYK MATEUSZ M 97 M 20-29 6 KRĘPIEC PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.2 0:38:13 7.85 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:01:07 0:18:53
206 192 ŚLUSARCZYK DOMINIKA K 109 K 20-24 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 5.2 0:38:13 7.85 [km/h] 0:07:21 [min/km] 0:01:07 0:18:53
207 182 SZKLARSKI ANDRZEJ M 98 M 40-49 36 ELBLĄG 5.2 0:38:42 7.75 [km/h] 0:07:27 [min/km] 0:01:01 0:18:34
208 146 PROKOP ANNA K 110 K 45-49 18 ELBLĄG PROKOPKI 5.2 0:38:44 7.75 [km/h] 0:07:27 [min/km] 0:00:09 0:19:23
209 209 WEREDYCKA MONIKA K 111 K 40-44 31 ELBLĄG 5.2 0:38:53 7.72 [km/h] 0:07:29 [min/km] 0:00:09 0:19:23
210 167 SOWA RENATA K 112 K 45-49 19 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 5.2 0:39:33 7.59 [km/h] 0:07:36 [min/km] 0:00:10 0:19:25
211 219 ZACHARY PAULINA K 113 K 0-15 5 RUMIA DALEKO JESZCZE 5.2 0:40:38 7.38 [km/h] 0:07:49 [min/km] 0:00:07 0:20:11
212 218 ZACHARY ALEKSANDRA K 114 K 40-44 32 RUMIA DALEKO JESZCZE 5.2 0:40:39 7.38 [km/h] 0:07:49 [min/km] 0:00:06 0:20:11
213 225 ZIMOŃ MAGDALENA K 115 K 35-39 24 REDA RUNEDA 5.2 0:42:25 7.07 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:00:12 0:20:40
214 99 KUBICKA KLAUDIA K 116 K 25-29 8 MALBORK 5.2 0:42:25 7.07 [km/h] 0:08:09 [min/km] 0:00:08 0:20:37
215 6 BIESZKE ARTUR M 99 M 30-39 22 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 5.2 0:42:34 7.05 [km/h] 0:08:11 [min/km] 0:01:05 0:20:45
216 314 KRAUZA JERZY M 100 M 50-59 19 BOLSZEWO 5.2 0:42:38 7.04 [km/h] 0:08:12 [min/km] 0:03:00 0:20:52
217 3 BANASZEWSKA MONIKA K 117 K 35-39 25 TORUŃ MORSY Z ZALESIA 5.2 0:44:09 6.80 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:00:02 0:21:07
218 106 LINKOWSKA DANUTA K 118 K 60-64 6 ŚWIERC MORSY Z ZALESIA 5.2 0:44:10 6.79 [km/h] 0:08:30 [min/km] 0:00:02 0:21:07
219 346 MOŻUCH OLIWIA K 119 K 0-15 6 GRĘBLIN 5.2 0:45:13 6.63 [km/h] 0:08:42 [min/km] 0:00:03 0:21:57
220 22 CZARNECKA AGNIESZKA K 120 K 35-39 26 MALBORK 5.2 0:49:12 6.10 [km/h] 0:09:28 [min/km] 0:02:06 0:24:21
- 15 BRZOZOWSKA IWONA K - K 50-54 - UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW I OKOLICE Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 28 DREWEK JOANNA K - K 40-44 - TCZEW Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 50 GRZONKA KAMILA K - K 30-34 - BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 51 GUZ ANGELIKA K - K 25-29 - ELBLĄG Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 53 HINC STANISŁAW M - M 40-49 - KOWALE ŻARTA WATAHA - SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 58 JANKOWSKA MAGDALENA K - K 30-34 - MALBORK Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 67 JUREWICZ ADAM M - M 40-49 - ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 69 JUREWICZ SYLWIA K - K 45-49 - ELBLĄG Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 75 KAMIŃSKA JOANNA K - K 40-44 - MALBORK 7 PBOT Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 90 KOZŁOWSKI WIKTOR M - M 30-39 - GDAŃSK Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 97 KRULIKOWSKA MAGDALENA K - K 30-34 - GDAŃSK Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 103 LASZUK BOGDAN M - M 40-49 - SZALENIEC Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 104 LATAWIEC ANNA K - K 50-54 - KAMELA SAPIĄCE GAZELE Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 120 MATCZUK AGNIESZKA K - K 40-44 - BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 144 POLIKOWSKI PATRYK M - M 40-49 - SOPOT Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 152 ROGACZEWSKA MAGDALENA K - K 35-39 - FROMBORK Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 170 STOKARSKA BEATA K - K 50-54 - GDYNIA BIEGOWI WARIACI Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:03:02 0:00:00
- 178 SUTKOWSKA ELŻBIETA K - K 45-49 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:09 0:00:00
- 191 ŚLUSARCZYK DANIEL M - M 16-19 - PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 194 TONGA JAN M - M 30-39 - ELBLĄG Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 206 WĄDOŁOWSKA ALICJA K - K 16-19 - BRANIEWO BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY " SZYBKI STRUŚ" Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 214 WRONKA-BOROWSKA EWA K - K 35-39 - BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 215 WRÓBLEWSKA SYLWIA K - K 35-39 - REDA Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00
- 400 PIKAŁA KAROL M - M 30-39 - MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Bieg 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00

BIEG ORAZ MARSZ Z OKAZJI DNIA KOBIET - 5km Nordic Walking (5.2KM)

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub x DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU 1 okr 2 okr
1 299 TOPOREK RAFAŁ M 1 M 0-49 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 5.2 0:31:28 9.53 [km/h] 0:06:03 [min/km] 0:03:00 0:15:12 0:16:16
2 307 WIŚNIEWSKI MACIEJ M 2 M 0-49 2 MALBORK WIŚNIATEAM 5.2 0:33:08 9.05 [km/h] 0:06:22 [min/km] 0:03:00 0:16:27 0:16:41
3 287 STAŃCZAK EDWARD M 3 M 50+ 1 MALBORK 5.2 0:35:13 8.52 [km/h] 0:06:46 [min/km] 0:03:01 0:17:29 0:17:44
4 349 PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF M 4 M 0-49 3 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:35:38 8.42 [km/h] 0:06:51 [min/km] 0:03:01 0:17:27 0:18:11
5 295 SZYMANOWSKA ANNA K 1 K 50+ 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5.2 0:35:43 8.40 [km/h] 0:06:52 [min/km] 0:02:00 0:17:36 0:18:07
6 297 TELEGA MAŁGORZATA K 2 K 30-49 1 KWIDZYN ZUT MILEWSKI 5.2 0:36:00 8.33 [km/h] 0:06:55 [min/km] 0:02:00 0:17:41 0:18:19
7 278 RODZIEWICZ DANUTA K 3 K 50+ 2 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:36:23 8.25 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:01:59 0:17:53 0:18:30
8 296 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 5 M 50+ 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5.2 0:36:25 8.24 [km/h] 0:07:00 [min/km] 0:03:00 0:18:04 0:18:21
9 263 TUMIŁOWICZ AGNIESZKA K 4 K 30-49 2 KWIDZYN 5.2 0:36:27 8.23 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:02:00 0:18:23 0:18:04
10 273 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 6 M 0-49 4 BANINO CHABROWE WILKI 5.2 0:36:27 8.23 [km/h] 0:07:01 [min/km] 0:03:01 0:21:15 0:21:15
11 247 HINC IWONA K 5 K 30-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS 5.2 0:36:50 8.14 [km/h] 0:07:05 [min/km] 0:02:00 0:18:17 0:18:33
12 237 BUJNICKI MARCIN M 7 M 0-49 5 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:37:04 8.09 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:03:04 0:18:28 0:18:36
13 318 SIBIK BEATA K 6 K 50+ 3 LĘBORK 5.2 0:37:06 8.09 [km/h] 0:07:08 [min/km] 0:02:00 0:18:15 0:18:51
14 281 ROGULSKI TOMASZ M 8 M 0-49 6 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:37:37 7.98 [km/h] 0:07:14 [min/km] 0:03:02 0:18:52 0:18:45
15 232 BIKOWSKA GABRIELA K 7 K 50+ 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 5.2 0:37:50 7.93 [km/h] 0:07:17 [min/km] 0:02:00 0:18:38 0:19:12
16 292 STEPIEŃ-DYLERT MONIKA K 8 K 30-49 4 MALBORK 5.2 0:37:55 7.91 [km/h] 0:07:18 [min/km] 0:02:00 0:18:34 0:19:21
17 289 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 9 K 30-49 5 GDAŃSK 5.2 0:38:23 7.82 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:01:59 0:18:57 0:19:26
18 260 LANGMESSER DANUTA K 10 K 50+ 5 PINCZYN MORSY ZBLEWO RUN TEAM 5.2 0:38:23 7.82 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:02:00 0:18:59 0:19:24
19 256 TKACZYK ELŻBIETA K 11 K 30-49 6 LASOWICE WIELKIE 5.2 0:38:24 7.81 [km/h] 0:07:23 [min/km] 0:02:00 0:18:55 0:19:29
20 246 HANUSZKIEWICZ JACEK M 9 M 0-49 7 SKIERNIEWICE 5.2 0:38:36 7.77 [km/h] 0:07:25 [min/km] 0:03:00 0:19:11 0:19:25
21 231 MATEJUK EWA K 12 K 30-49 7 MALBORK 0 5.2 0:38:48 7.73 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:00:09 0:19:16 0:19:32
22 245 GÓRSKA AGNIESZKA K 13 K 30-49 8 POLICE NORDICOWELOVEPOLICE 5.2 0:38:49 7.73 [km/h] 0:07:28 [min/km] 0:02:02 0:19:29 0:19:20
23 277 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 14 K 50+ 6 GDYNIA ELITE TEAM 5.2 0:39:02 7.69 [km/h] 0:07:30 [min/km] 0:01:59 0:19:20 0:19:42
24 236 BUJNICKA MAGDALENA K 15 K 0-29 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:39:06 7.67 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:02:05 0:19:20 0:19:46
25 309 WOŹNIEWSKA GRAŻYNA K 16 K 50+ 7 POLICE NORDICOWELOVEPOLICE 5.2 0:39:06 7.67 [km/h] 0:07:31 [min/km] 0:02:00 0:19:15 0:19:51
26 239 CHOJNICKA JOANNA K 17 K 30-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:39:09 7.66 [km/h] 0:07:32 [min/km] 0:02:02 0:19:23 0:19:46
27 159 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 10 M 0-49 8 MALBORK 0 5.2 0:39:13 7.65 [km/h] 0:07:33 [min/km] 0:03:00 0:19:07 0:20:06
28 279 ROGULSKA ANNA K 18 K 30-49 10 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:39:47 7.54 [km/h] 0:07:39 [min/km] 0:02:02 0:19:48 0:19:59
29 264 MACIUSZONEK MAŁGORZATA K 19 K 50+ 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:39:58 7.51 [km/h] 0:07:41 [min/km] 0:02:01 0:19:51 0:20:07
30 305 WIADERSKI WOJCIECH M 11 M 50+ 3 ELBLĄG 5.2 0:40:05 7.48 [km/h] 0:07:43 [min/km] 0:03:02 0:19:48 0:20:17
31 283 RUBAJ ANNA K 20 K 30-49 11 SZCZECIN 5.2 0:40:36 7.39 [km/h] 0:07:48 [min/km] 0:02:01 0:19:57 0:20:39
32 258 KRAWCZYK MONIKA K 21 K 30-49 12 MALBORK 5.2 0:40:51 7.34 [km/h] 0:07:51 [min/km] 0:02:07 0:20:15 0:20:36
33 300 TOWARNICKA IZABELA K 22 K 30-49 13 GDYNIA TEAM DEAF 5.2 0:40:59 7.32 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:02:01 0:20:10 0:20:49
34 288 STAŃCZAK KAROLINA K 23 K 0-29 2 MALBORK 5.2 0:40:59 7.32 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:02:00 0:20:12 0:20:47
35 270 OBSZAŃSKA MAŁGORZATA K 24 K 50+ 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:41:02 7.31 [km/h] 0:07:53 [min/km] 0:02:03 0:20:05 0:20:57
36 265 MARDZIŃSKA SYLWIA K 25 K 30-49 14 WEJHEROWO MAJA TEAM 5.2 0:41:05 7.30 [km/h] 0:07:54 [min/km] 0:00:13 0:20:37 0:20:28
37 238 CHACHULSKA TERESA K 26 K 50+ 10 MALBORK 5.2 0:41:27 7.24 [km/h] 0:07:58 [min/km] 0:02:04 0:20:32 0:20:55
38 242 GAŁKA HALINA K 27 K 50+ 11 BRANIEWO ROZBIEGANE BRANIEWO 5.2 0:41:29 7.23 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:02:01 0:20:33 0:20:56
39 308 WOJEWSKA NATALIA K 28 K 0-29 3 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM / MORSY GDYŃSKIE 5.2 0:41:30 7.23 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:02:05 0:20:43 0:20:47
40 286 SALUK IZABELA K 29 K 30-49 15 JUSZKOWO SAPIĄCE GAZELE 5.2 0:41:31 7.23 [km/h] 0:07:59 [min/km] 0:02:01 0:20:31 0:21:00
41 280 ROGULSKI MATEUSZ M 12 M 0-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:41:55 7.16 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:03:02 0:20:29 0:21:26
42 257 KOZŁOWSKA ANNA K 30 K 30-49 16 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 5.2 0:41:58 7.15 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:02:01 0:20:33 0:21:25
43 321 DĄBROWSKA ANETA K 31 K 30-49 17 MALBORK 5.2 0:41:59 7.15 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:02:07 0:21:13 0:20:46
44 323 RODACKA IWONA K 32 K 50+ 12 MALBORK 5.2 0:41:59 7.15 [km/h] 0:08:04 [min/km] 0:02:06 0:21:34 0:20:25
45 251 KOĆKO DOROTA K 33 K 30-49 18 KOŃCZEWICE 5.2 0:42:07 7.12 [km/h] 0:08:06 [min/km] 0:02:08 0:21:22 0:20:45
46 230 ANACZKOWSKA KRYSTYNA K 34 K 50+ 13 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 5.2 0:42:51 7.00 [km/h] 0:08:14 [min/km] 0:02:01 0:20:56 0:21:55
47 274 POPOWICZ MARZENA K 35 K 0-29 4 MALBORK 5.2 0:43:04 6.97 [km/h] 0:08:17 [min/km] 0:02:01 0:21:43 0:21:21
48 249 KAROLEWSKA KATARZYNA K 36 K 30-49 19 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:43:30 6.90 [km/h] 0:08:22 [min/km] 0:02:03 0:21:24 0:22:06
49 276 PRZYBORKIEWICZ ZUZANNNA K 37 K 0-29 5 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:43:33 6.89 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:02:03 0:21:51 0:21:42
50 250 KISIELEWSKA TERESA K 38 K 50+ 14 ELBLĄG 5.2 0:43:34 6.89 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:02:04 0:22:12 0:21:22
51 320 PLUTA EWELINA K 39 K 30-49 20 MALBORK 5.2 0:43:35 6.88 [km/h] 0:08:23 [min/km] 0:02:06 0:43:44 23:16:16
52 252 KOPCZYK BOŻENA K 40 K 50+ 15 MALBORK 5.2 0:43:44 6.86 [km/h] 0:08:25 [min/km] 0:02:07 0:22:08 0:21:36
53 248 KAROLEWSKA HANNA K 41 K 50+ 16 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:43:51 6.84 [km/h] 0:08:26 [min/km] 0:02:04 0:22:15 0:21:36
54 254 KOPICKA ELIZA K 42 K 30-49 21 GDAŃSK 5.2 0:44:06 6.80 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:02:07 0:21:22 0:22:44
55 244 GORCZYŃSKA ANNA K 43 K 30-49 22 MALBORK 5.2 0:44:07 6.80 [km/h] 0:08:29 [min/km] 0:02:02 0:21:57 0:22:10
56 313 ZIMNY PAWEŁ M 13 M 50+ 4 TCZEW 5.2 0:44:21 6.76 [km/h] 0:08:32 [min/km] 0:03:01 0:21:54 0:22:27
57 304 UCIECHOWSKA MAŁGORZATA K 44 K 50+ 17 MALBORK 5.2 0:44:28 6.75 [km/h] 0:08:33 [min/km] 0:02:07 0:22:20 0:22:08
58 241 CZEWIŃSKA KRYSTYNA K 45 K 50+ 18 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:44:33 6.73 [km/h] 0:08:34 [min/km] 0:02:04 0:22:33 0:22:00
59 141 BALICKA WIOLETTA K 46 K 30-49 23 MALBORK 5.2 0:44:33 6.73 [km/h] 0:08:34 [min/km] 0:02:03 0:22:07 0:22:26
60 269 MIŁKOWSKA JOLANTA K 47 K 50+ 19 GDYNIA DEAF TEAM 5.2 0:44:36 6.73 [km/h] 0:08:35 [min/km] 0:02:01 0:22:11 0:22:25
61 272 PIOTROWSKI MAREK M 14 M 50+ 5 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 5.2 0:44:45 6.70 [km/h] 0:08:36 [min/km] 0:03:02 0:22:02 0:22:43
62 255 KOPYCIŃSKA KATARZYNA K 48 K 30-49 24 MALBORK 5.2 0:45:03 6.66 [km/h] 0:08:40 [min/km] 0:02:03 0:22:46 0:22:17
63 311 ZIĘBAKOWSKA ELŻBIETA K 49 K 50+ 20 TCZEW 5.2 0:45:18 6.62 [km/h] 0:08:43 [min/km] 0:02:04 0:22:33 0:22:45
64 301 TUCHUŁKA ANETA K 50 K 30-49 25 MALBORK 5.2 0:45:40 6.57 [km/h] 0:08:47 [min/km] 0:02:07 0:22:26 0:23:14
65 268 MIKULEWICZ HANNA K 51 K 50+ 21 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:46:18 6.48 [km/h] 0:08:54 [min/km] 0:02:03 0:22:37 0:23:41
66 271 PIECZYRAK ALICJA K 52 K 50+ 22 STAROGARD GDAŃSKI 5.2 0:46:19 6.48 [km/h] 0:08:54 [min/km] 0:02:02 0:22:42 0:23:37
67 261 LEGINOWSKA-KOITALLA IWONA K 53 K 30-49 26 OTOMIN 5.2 0:46:24 6.47 [km/h] 0:08:55 [min/km] 0:02:03 0:22:58 0:23:26
68 253 KOPCZYNSKA IRENA K 54 K 50+ 23 BORKOWO ELITE TEAM 5.2 0:46:26 6.46 [km/h] 0:08:56 [min/km] 0:02:02 0:23:00 0:23:26
69 310 ZANDER ELŻBIETA K 55 K 50+ 24 TCZEW 5.2 0:46:53 6.40 [km/h] 0:09:01 [min/km] 0:02:05 0:23:32 0:23:21
70 259 KUBISZ CECYLIA K 56 K 50+ 25 ZBLEWO 5.2 0:46:57 6.39 [km/h] 0:09:02 [min/km] 0:02:05 0:23:32 0:23:25
71 312 ZIMNA DANIELA K 57 K 50+ 26 TCZEW 5.2 0:47:08 6.36 [km/h] 0:09:04 [min/km] 0:02:03 0:23:35 0:23:33
72 298 TOMASZEWSKI JAN M 15 M 50+ 6 MALBORK 5.2 0:47:15 6.35 [km/h] 0:09:05 [min/km] 0:03:02 0:23:47 0:23:28
73 266 MAZUR RENATA K 58 K 30-49 27 WROCŁAW BMW TEAM PÓŁNOC 5.2 0:47:26 6.32 [km/h] 0:09:07 [min/km] 0:02:04 0:23:39 0:23:47
74 282 ROZEWICZ BOGUMILA K 59 K 30-49 28 TCZEW BMW TEAM PÓŁNOC 5.2 0:47:27 6.32 [km/h] 0:09:08 [min/km] 0:02:03 0:23:42 0:23:45
75 285 RUMKOWSKA BEATA K 60 K 30-49 29 GDYNIA 5.2 0:47:28 6.32 [km/h] 0:09:08 [min/km] 0:02:08 0:23:43 0:23:45
76 275 PRZYBORKIEWICZ MAŁGORZATA K 61 K 30-49 30 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 5.2 0:48:03 6.24 [km/h] 0:09:14 [min/km] 0:02:03 0:24:07 0:23:56
77 233 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 62 K 50+ 27 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 5.2 0:48:53 6.14 [km/h] 0:09:24 [min/km] 0:02:09 0:24:42 0:24:11
78 290 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA K 63 K 30-49 31 MALBORK 5.2 0:49:12 6.10 [km/h] 0:09:28 [min/km] 0:02:05 0:24:22 0:24:50
79 291 STASZYŃSKA ANNA K 64 K 30-49 32 STARYNIA 5.2 0:50:25 5.95 [km/h] 0:09:42 [min/km] 0:02:02 0:25:20 0:25:05
80 243 GIOLDA STEFAN M 16 M 50+ 7 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ 5.2 0:51:08 5.87 [km/h] 0:09:50 [min/km] 0:03:04 0:26:53 0:24:15
81 303 TUMIŁOWICZ WIESŁAWA K 65 K 50+ 28 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.2 0:53:01 5.66 [km/h] 0:10:12 [min/km] 0:02:01 0:25:31 0:27:30
82 302 TUMIŁOWICZ PATRYCJA K 66 K 30-49 33 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 5.2 0:53:02 5.66 [km/h] 0:10:12 [min/km] 0:02:01 0:25:31 0:27:31
- 234 BRZOZOWSKA RENATA K - K 30-49 - PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 235 BUDZISZ JOANNA K - K 30-49 - KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 267 MICHALAK TERESA K - K 30-49 - BIELSKO-BIAŁA Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 284 RUDNIK AGNIESZKA K - K 0-29 - CHOJNICE Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 293 STUDNIARZ ELŻBIETA K - K 30-49 - GDAŃSK RYCZĄCE CZTERDZIESTKI Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 294 SYREWICZ MAŁGORZATA K - K 30-49 - GDAŃSK TRIMAMA TEAM Nordic Walking 5km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ