WIRTUALNY BIEG, MARSZ NW ORAZ INNE AKTYWNOŚCI DOBROCZYNNE DLA KACPRA
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Cegiełka 30 zł drużyna szpiku opłacono
2 Andrysz Magdalena Gdansk Cegiełka 40 zł opłacono
3 Kostańska Beata Kościan Cegiełka 30 zł Kościan Team opłacono
4 Groszkowski Marcin Malbork Cegiełka 30 zł 22.BLT opłacono
5 Zbieć Bożena Siedlce Cegiełka 30 zł DARFIK Team
6 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Cegiełka 40 zł ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
7 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Cegiełka 40 zł ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
8 Naumczyk Tomasz Malbork Cegiełka 30 zł Nyborg-Mawent opłacono
9 Matyskiel Anita Gdańsk Cegiełka 50 zł ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
10 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Cegiełka 50 zł Nordic Walking Pasłęk opłacono
11 SYGUŁA SANDRA Tomaszów Mazowiecki Cegiełka 30 zł opłacono
12 Grzybowska Agnieszka Pionki Cegiełka 30 zł opłacono
13 Szczypka Agnieszka Kraków Cegiełka 30 zł opłacono
14 Filipiak Beata Elbląg Cegiełka 40 zł Jet System Active Team opłacono
15 Zawiślak Urszula Kraków Cegiełka 50 zł Kijanki opłacono
16 Mieszkuniec Wojciech Malbork Cegiełka 50 zł
17 Kurcz Barbara Koszalin Cegiełka 50 zł Babeczki Koszalin opłacono
18 Borzyszkowska Jolanta Puck Cegiełka 30 zł BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
19 Lorenc Iwona Perkowo Cegiełka 30 zł opłacono
20 Kreft Magda Pionki Cegiełka 30 zł opłacono
21 Tomaszewska Sylwia Pionki Cegiełka 50 zł opłacono
22 Rudek Małgorzata Rumia Cegiełka 30 zł opłacono
23 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Cegiełka 50 zł DZIERZGOŃ TEAM opłacono
24 Korner Ewa Sztum Cegiełka 50 zł opłacono
25 Czałpińska Małgorzata Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
26 KIRAGA KATARZYNA Elbląg Cegiełka 30 zł
27 Kuczyńska Karolina Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
28 Nowak Beata Gdańsk Cegiełka 40 zł STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
29 Turczyn-Pakuła Aneta Warszawa Cegiełka 30 zł opłacono
30 Szymków Dorota Olsztyn Cegiełka 30 zł opłacono
31 Sobolewska Joanna Braniewo Cegiełka 30 zł
32 Sobolewska Zosia Braniewo Cegiełka 30 zł Akademia tenisa
33 Prokop Anna Elbląg Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
34 Prokop Mariusz elbląg Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
35 Krata Agnieszka Wałbrzych Cegiełka 30 zł opłacono
36 Brocka Joanna Kwidzyn Cegiełka 30 zł Kwidzyn Biega opłacono
37 Góra Beata Gdańsk Cegiełka 40 zł Step by Step Trójmiasto opłacono
38 Robak Aleksandra Robak Starogard Gdański Cegiełka 30 zł opłacono
39 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Cegiełka 30 zł opłacono
40 Narloch Michał Starogard Gdański Cegiełka 30 zł Dovista Active Team opłacono
41 Borkowski Leszek Grabianów Cegiełka 30 zł NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
42 Rozewicz Bogumila TCZEW Cegiełka 30 zł BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
43 Mazur Renata Wrocław Cegiełka 30 zł BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
44 Saukens Barbara Stawiany Cegiełka 30 zł opłacono
45 Skibińska Małgorzata Warszawa Cegiełka 30 zł opłacono
46 Dziweńka Beata Malbork Cegiełka 40 zł opłacono
47 Miedzińska Iwona Rumia Cegiełka 50 zł opłacono
48 Dończyk-Karsznia Katarzyna Wroclaw Cegiełka 30 zł Kobiety w biegu opłacono
49 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Cegiełka 30 zł opłacono
50 Niewińska Beata Gdańsk Cegiełka 30 zł opłacono
51 Wojewska Natalia Gdynia Cegiełka 30 zł BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie
52 Świsłocka Ewa Mikoszewo Cegiełka 30 zł Face Nordic Walking Team opłacono
53 Lipińska Urszula Dęblin Cegiełka 30 zł Face Nordic Walking Team opłacono
54 Wilamowicz Katarzyna Chełmża Cegiełka 40 zł opłacono
55 Uciechowski Sławomir Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
56 Damps Michał Braniewo Cegiełka 60 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
57 Kopyra-Subocz Magdalena Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
58 Snarski Piotr Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
59 Kopyra-Subocz Anna Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
60 Mackiewicz Maciek Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
61 Kiwak Karolina Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
62 Mackiewicz Krystyna Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
63 Krysik Barbara Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
64 Wojciechowicz Bożena Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
65 Wojciechowicz Paulina Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
66 Wieczorek Ewa Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
67 Kalwajtys Tadeusz Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
68 Jakubowska Teresa Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
69 Jacewicz Irena Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
70 Zaniewska Elżbieta Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
71 Hebda Jola Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
72 Skambara Katarzyna Leicester Cegiełka 40 zł opłacono
73 Wądołowska Agnieszka Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
74 Wądołowski Sławomir Braniewo Cegiełka 30 zł Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
75 Grydziuk Iwona Wrocław Cegiełka 60 zł opłacono
76 Wesołowska Magdalena Zgierz Cegiełka 40 zł Akcja Biegowa SNG opłacono
77 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Cegiełka 30 zł opłacono
78 Jabłońska Agnieszka Grudziądz Cegiełka 30 zł Zitadelle opłacono
79 Andrzejczak Wojtek Grudziądz Cegiełka 30 zł Zitadelle opłacono
80 Majewska Agnieszka Elbląg Cegiełka 30 zł opłacono
81 Polis Marzena Gdańsk Cegiełka 30 zł STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
82 Citko Joanna Sokółka Cegiełka 30 zł opłacono
83 Rokosz Robert Głowno Cegiełka 30 zł opłacono
84 Bełdycka Izabela Warszawa Cegiełka 30 zł opłacono
85 Lebuda Ewa OLSZTYN Cegiełka 30 zł opłacono
86 Białek Agnieszka Drzewica Cegiełka 50 zł opłacono
87 Antolik Iwona Świętochłowice Cegiełka 30 zł
88 Stoj Natalia Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
89 Bochon Agata Malbork Cegiełka 30 zł First Malbork Team opłacono
90 Jarząbek Marcin Malbork Cegiełka 50 zł First Malbork Team
91 Gryglewski Kacper Miłoradz Cegiełka 30 zł First Malbork Team opłacono
92 Szewczyk Adam Malbork Cegiełka 30 zł First Malbork Team opłacono
93 Wierzyńska Agnieszka Wierzyńska Warszawa Cegiełka 30 zł opłacono
94 Jarzabek Robert Strzalkowo Cegiełka 60 zł SGB opłacono
95 Dominiak Aneta Malbork Cegiełka 30 zł opłacono
96 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Cegiełka 50 zł Step by Step Trójmiasto opłacono
97 Lisowska Danuta Bolesławiec Cegiełka 40 zł Liski opłacono
98 Panek Aneta Gdynia Cegiełka 50 zł opłacono
99 Kucharski Dariusz Warszawa Cegiełka 30 zł Spartanie Dzieciom opłacono
100 Wronka-Borowska Ewa BRANIEWO Cegiełka 30 zł Rozbiegane Braniewo opłacono


Wyświetleń: 4170

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ