Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#bkkse | |||||||||
1 | Pajek-Sielicka Agnieszka | Elbląg | Cegiełka 30 zł | #bkkse | opłacono | ||||
#happyrunners | |||||||||
2 | Micor Jolanta | Łódź | Cegiełka 30 zł | #happyrunners | opłacono | ||||
22.BLT | |||||||||
3 | Groszkowski Marcin | Malbork | Cegiełka 30 zł | 22.BLT | opłacono | ||||
Akademia tenisa | |||||||||
4 | Sobolewska Zosia | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Akademia tenisa | |||||
Akcja Biegowa SNG | |||||||||
5 | Wesołowska Magdalena | Zgierz | Cegiełka 40 zł | Akcja Biegowa SNG | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
6 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Cegiełka 30 zł | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
7 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Cegiełka 30 zł | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
8 | Mazur Renata | Wrocław | Cegiełka 30 zł | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
Babeczki Koszalin | |||||||||
9 | Kurcz Barbara | Koszalin | Cegiełka 50 zł | Babeczki Koszalin | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
10 | Małkowska Marzena | Tczew | Cegiełka 30 zł | Biegający Tczew | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | |||||||||
11 | Wojewska Natalia | Gdynia | Cegiełka 30 zł | BigYellowFoot Adventure Team / Morsy Gdyńskie | |||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
12 | Prokop Anna | Elbląg | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
13 | Prokop Mariusz | elbląg | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
14 | Damps Michał | Braniewo | Cegiełka 60 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
15 | Kopyra-Subocz Magdalena | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
16 | Snarski Piotr | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
17 | Kopyra-Subocz Anna | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
18 | Mackiewicz Maciek | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
19 | Kiwak Karolina | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
20 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
21 | Kalwajtys Tadeusz | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
22 | Jakubowska Teresa | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
23 | Jacewicz Irena | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
24 | Zaniewska Elżbieta | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
25 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
26 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
27 | Hebda Jola | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | |||||||||
28 | Krysik Barbara | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
29 | Wojciechowicz Bożena | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
30 | Wojciechowicz Paulina | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
31 | Wieczorek Ewa | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
32 | Zbieć Bożena | Siedlce | Cegiełka 30 zł | DARFIK Team | |||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
33 | Boguszewski Krzysztof | Dzierzgoń | Cegiełka 50 zł | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
Dovista Active Team | |||||||||
34 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Cegiełka 30 zł | Dovista Active Team | opłacono | ||||
Dynamic | |||||||||
35 | JASOŃ Grażyna | Piła | Cegiełka 30 zł | Dynamic | opłacono | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
36 | Matyskiel Anita | Gdańsk | Cegiełka 50 zł | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
37 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Cegiełka 30 zł | Elite Team | opłacono | ||||
Endorfina | |||||||||
38 | Damas Edyta | Nowogard | Cegiełka 40 zł | Endorfina | opłacono | ||||
39 | Mikołajczyk Marlena | NOWOGARD | Cegiełka 30 zł | Endorfina | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
40 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Cegiełka 30 zł | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
41 | Lipińska Urszula | Dęblin | Cegiełka 30 zł | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
42 | Bochon Agata | Malbork | Cegiełka 30 zł | First Malbork Team | opłacono | ||||
43 | Jarząbek Marcin | Malbork | Cegiełka 50 zł | First Malbork Team | |||||
44 | Gryglewski Kacper | Miłoradz | Cegiełka 30 zł | First Malbork Team | opłacono | ||||
45 | Szewczyk Adam | Malbork | Cegiełka 30 zł | First Malbork Team | opłacono | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
46 | Sowa Renata | Elbląg | Cegiełka 30 zł | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
JARBUD | |||||||||
47 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Cegiełka 40 zł | JARBUD | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
48 | Górniak Jarosław | Pogórze | Cegiełka 30 zł | JARBUD | opłacono | ||||
Jet System Active Team | |||||||||
49 | Filipiak Beata | Elbląg | Cegiełka 40 zł | Jet System Active Team | opłacono | ||||
Kijanki | |||||||||
50 | Zawiślak Urszula | Kraków | Cegiełka 50 zł | Kijanki | opłacono | ||||
Kobiety w biegu | |||||||||
51 | Dończyk-Karsznia Katarzyna | Wroclaw | Cegiełka 30 zł | Kobiety w biegu | opłacono | ||||
Kościan Team | |||||||||
52 | Kostańska Beata | Kościan | Cegiełka 30 zł | Kościan Team | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
53 | Brocka Joanna | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
54 | Nowosławska Mirosława | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
55 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | Kwidzyn Biega | |||||
56 | Szymańska Beata | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | Kwidzyn Biega | |||||
57 | Kotłowska Marlena | Kwidzyn | Cegiełka 40 zł | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Liski | |||||||||
58 | Lisowska Danuta | Bolesławiec | Cegiełka 40 zł | Liski | opłacono | ||||
Malinowscy Team | |||||||||
59 | Malinowska Angelika | Poznań | Cegiełka 40 zł | Malinowscy Team | opłacono | ||||
60 | Malinowski Aleksander | Poznań | Cegiełka 40 zł | Malinowscy Team | opłacono | ||||
Night Runners Gliwice | |||||||||
61 | kaczkiewicz Damian | Gliwice | Cegiełka 30 zł | Night Runners Gliwice | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
62 | Borkowski Leszek | Grabianów | Cegiełka 30 zł | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
63 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Cegiełka 50 zł | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
64 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Cegiełka 30 zł | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Nyborg-Mawent | |||||||||
65 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Cegiełka 30 zł | Nyborg-Mawent | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
66 | Wronka-Borowska Ewa | BRANIEWO | Cegiełka 30 zł | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
67 | Suchecka Lidia | Braniewo | Cegiełka 30 zł | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
SGB | |||||||||
68 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | Cegiełka 60 zł | SGB | opłacono | ||||
SILVER Balustrady Nierdzewne | |||||||||
69 | Pękalska Monika | Elbląg | Cegiełka 40 zł | SILVER Balustrady Nierdzewne | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
70 | Nowak Beata | Gdańsk | Cegiełka 40 zł | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
71 | Polis Marzena | Gdańsk | Cegiełka 30 zł | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Sapiące Gazele | |||||||||
72 | Saluk Izabela | Juszkowo | Cegiełka 40 zł | Sapiące Gazele | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
73 | Kucharski Dariusz | Warszawa | Cegiełka 30 zł | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
74 | Zych Dawid | Elbląg | Cegiełka 50 zł | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
75 | Góra Beata | Gdańsk | Cegiełka 40 zł | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
76 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Cegiełka 50 zł | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
ZAWSZE W FORMIE SIERPC | |||||||||
77 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Cegiełka 40 zł | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono | ||||
78 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | Cegiełka 40 zł | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
79 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Cegiełka 30 zł | Zabiegani Nauczyciele | opłacono | ||||
Zitadelle | |||||||||
80 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | Cegiełka 30 zł | Zitadelle | opłacono | ||||
81 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | Cegiełka 30 zł | Zitadelle | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
82 | Andrysz Magdalena | Gdansk | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
83 | SYGUŁA SANDRA | Tomaszów Mazowiecki | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
84 | Grzybowska Agnieszka | Pionki | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
85 | Szczypka Agnieszka | Kraków | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
86 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Cegiełka 50 zł | ||||||
87 | Lorenc Iwona | Perkowo | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
88 | Kreft Magda | Pionki | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
89 | Tomaszewska Sylwia | Pionki | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
90 | Rudek Małgorzata | Rumia | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
91 | Korner Ewa | Sztum | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
92 | Czałpińska Małgorzata | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
93 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | Cegiełka 30 zł | ||||||
94 | Kuczyńska Karolina | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
95 | Turczyn-Pakuła Aneta | Warszawa | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
96 | Szymków Dorota | Olsztyn | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
97 | Sobolewska Joanna | Braniewo | Cegiełka 30 zł | ||||||
98 | Krata Agnieszka | Wałbrzych | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
99 | Robak Aleksandra Robak | Starogard Gdański | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
100 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
101 | Saukens Barbara | Stawiany | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
102 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
103 | Dziweńka Beata | Malbork | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
104 | Miedzińska Iwona | Rumia | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
105 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
106 | Niewińska Beata | Gdańsk | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
107 | Wilamowicz Katarzyna | Chełmża | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
108 | Uciechowski Sławomir | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
109 | Skambara Katarzyna | Leicester | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
110 | Grydziuk Iwona | Wrocław | Cegiełka 60 zł | opłacono | |||||
111 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
112 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
113 | Citko Joanna | Sokółka | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
114 | Rokosz Robert | Głowno | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
115 | Bełdycka Izabela | Warszawa | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
116 | Lebuda Ewa | OLSZTYN | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
117 | Białek Agnieszka | Drzewica | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
118 | Antolik Iwona | Świętochłowice | Cegiełka 30 zł | ||||||
119 | Stoj Natalia | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
120 | Wierzyńska Agnieszka Wierzyńska | Warszawa | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
121 | Dominiak Aneta | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
122 | Panek Aneta | Gdynia | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
123 | Kmita Sylwia | Elbląg | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
124 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
125 | Filip Anna | Warszawa | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
126 | Szczepański Patryk | Kraków | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
127 | Szczepańska Oksana | Kraków | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
128 | Podlasinska Dorota | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
129 | Komorowska-Fiszer Iwona | Mikoszewo | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
130 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
131 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
132 | Nowak MONIKA ANNA | Gdańsk | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
133 | Weredycka Monika | Elbląg | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
134 | Szklarska Alicja | Elbląg | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
135 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
136 | PIEPRZOWSKI ROBERT | ŁÓDŹ | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
137 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
138 | hudaszek joanna | wojkowice | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
139 | Piekarczyk Joanna | Dabrowa Górnicza | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
140 | PŁOMIŃSKA KAROLINA | ŁÓDŹ | Cegiełka 30 zł | ||||||
141 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
142 | Gorczyńska Anna | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
143 | Popowicz Marzena | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
144 | Schmidt Agnieszka | Puck | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
145 | Tonga Jan | Elbląg | Cegiełka 100 zł | opłacono | |||||
146 | Pajewska Anna | Elbląg | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
147 | Jarczewska Renata | Goleniów | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
148 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
149 | Binkowska-Bójczuk Agnieszka | Gdańsk | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
150 | Warmińska Agnieszka | Malbork | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
151 | Rokicka Paulina | Łódź | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
152 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Cegiełka 30 zł | ||||||
153 | Mizera Monika | Gorzów Wielkopolski | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
154 | Sobala Dorota | Wałbrzych | Cegiełka 100 zł | opłacono | |||||
155 | Pilarska Olga | Żukowo | Cegiełka 50 zł | opłacono | |||||
156 | Kotecka-Florczyk Dorotka | Łódź | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
157 | kaczkiewicz agnieszka | Gliwice | Cegiełka 40 zł | opłacono | |||||
158 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Cegiełka 30 zł | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
159 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Cegiełka 30 zł | drużyna szpiku | opłacono |
Wyświetleń: 14165