NW 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dydoń Agnieszka Bytom NW 5km opłacono on-line
2 Hojszyk Anna Zabrze NW 5km Turbulencje opłacono on-line
3 Tyczewski Jacek Gliwice NW 5km LUX TORPEDA Małopolska opłacono on-line
4 Goniwiecha Rafał Katowice NW 5km opłacono on-line
5 Dreja Edyta Katowice NW 5km opłacono on-line
6 Maciejko Grzegorz Gliwice NW 5km Tytani WSB opłacono on-line
7 Karolewska Ewa Będzin NW 5km opłacono on-line
8 Sikora Beata Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono on-line
9 Barglik Anna Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono on-line
10 Frania Arleta Gliwice NW 5km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono on-line
11 Kukawska Maria Katowice NW 5km opłacono on-line
12 Tyczewska Paulina Kraków NW 5km LUX TORPEDA Małopolska opłacono on-line
13 Wojcik Ewa Sosnowiec NW 5km opłacono on-line
14 Krefft Lidia Gdynia NW 5km opłacono on-line
15 Alibożek Kryspin Wojkowice Kościelne NW 5km opłacono on-line
16 Alibożek Aleksandra Wojkowice Kościelne NW 5km opłacono on-line
17 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km opłacono
18 Stypka Anna Katowice NW 5km Ohio Team opłacono
19 Antosiewicz Bogusława Czeladź NW 5km opłacono on-line
20 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza NW 5km opłacono
21 Nowak Monika Sosnowiec NW 5km opłacono
22 Zocłońska Katarzyna Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
23 Aleksandrowicz Iwona Piekary Śląskie NW 5km Lecymy Durś
24 Wolnik Jolanta Ligota Księżyca NW 5km Smerfy biegają razem po 0.7 opłacono
25 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec NW 5km opłacono on-line
26 Machajewski Michał Katowice NW 5km opłacono
27 Sowińska Barbara Tworóg NW 5km opłacono on-line
28 Wróbel Agnieszka Czerwionka-Leszczyny NW 5km opłacono on-line
29 Oszek Wioetta Mysłowice NW 5km opłacono
30 Jędryka Karina Świetochłowice NW 5km opłacono on-line
31 Pasternak Anna Gliwice NW 5km Opel Active Team opłacono on-line
32 Goniwiecha Agnieszka Katowice NW 5km opłacono on-line
33 Dudek Wioletta Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
34 Chwoła Marek Łaziska Górne NW 5km opłacono on-line
35 Chwoła Beata Łaziska Górne NW 5km opłacono on-line
36 Chwoła Klaudia Łaziska Górne NW 5km opłacono on-line
37 Taisner Tomasz Ruda Śląska NW 5km Nordic Team Ruda Śląska
38 Taisner Aleksandra Ruda Śląska NW 5km Nordic Team Ruda Śląska
39 Peruń Damian Sosnowiec NW 5km opłacono on-line
40 Mizgała Nadia Janów NW 5km opłacono
41 Mizgała Kacper Janów NW 5km opłacono
42 Kowalczyk Patrycja Gliwice NW 5km opłacono on-line
43 Salisz Mirosław Siemianowice Śląskie NW 5km opłacono on-line
44 Adamaszek Iwona MIkołów NW 5km opłacono
45 Puchała Jolanta Katowice NW 5km opłacono
46 Puchała Ewelina Katowice NW 5km Da Vinci Team opłacono
47 Brodala Agnieszka Gliwice NW 5km JUDO TEAM MASTERS GLIWICE opłacono on-line
48 Famuła Ewa Katowice NW 5km Famuła Team
49 Famuła Marek Katowice NW 5km Famuła Team
50 Beno-Gęsikowska Dorota Ruda Śląska NW 5km opłacono
51 Korzeniowska Magdalena Zabrze NW 5km Opel Active Team opłacono on-line
52 Zaremba-Majcher Katarzyna Katowice NW 5km opłacono on-line
53 Spałek Aneta Ruda Śląska NW 5km Ekipa na Kijach opłacono
54 Maziewska Justyna Mikołów NW 5km opłacono
55 Langer Magdalena Gliwice NW 5km opłacono on-line
56 Wilżyński Andrzej Katowice NW 5km JURASSIC RUNNERS opłacono
57 maroszek mariusz katowice NW 5km JURASSIC RUNNERS opłacono
58 wilżyńska lidia katowice NW 5km JURASSIC RUNNERS opłacono
59 Matusiak Beata Katowice NW 5km JURASSIC RUNNERS opłacono
60 Szewczyk Joanna Częstochowa NW 5km Czewarun TiM opłacono
61 Stiller Karol Kusięta NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
62 Bugiel Anna Tychy NW 5km opłacono on-line
63 Gaździcka-Wódka Ewa Studzienice NW 5km opłacono on-line
64 Nowak Joanna Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
65 Kulwicka Magdalena Częstochowa NW 5km Czewarun TiM opłacono
66 Szlędak Izabela Katowice NW 5km opłacono
67 Serwotka Jan Wodzislaw Slaski NW 5km opłacono
68 Kasprzik Bernard Toszek NW 5km SieChodzi PTTK opłacono on-line
69 Kasprzik Jolanta Toszek NW 5km SieChodzi PTTK opłacono on-line
70 Bagniewski Michal Bytom NW 5km opłacono on-line
71 Pawlik Bogumiła Zabrze NW 5km opłacono
72 Oberska Sylwia Katowice NW 5km opłacono
73 Puszer Marian Siemianowice Śląskie NW 5km opłacono
74 Ogórek Piotr Katowice NW 5km ZABIEGANE GALAXIOKI opłacono
75 Błaszkiewicz Tomasz Tychy NW 5km Nordic Walking Tychy
76 Kansy Lucyna Katowice NW 5km opłacono on-line
77 Grądzka Danuta Strzyżowice NW 5km
78 Przybylska Halina Siemianowice Śląskie NW 5km opłacono
79 Płatos Sławomir Będzin NW 5km - opłacono on-line
80 Marzec Ola Katowice NW 5km ZABIEGANE GALAXIOKI
81 Stefańska Małgorzata Ruda Śląska NW 5km Ekipa na kijach opłacono on-line
82 Stępak Piotr Zbylitowska Góra NW 5km LUX TORPEDA Małopolska opłacono on-line
83 Palica Joanna Zabrze NW 5km Ekipa na kijach opłacono on-line
84 Małka Irena Gliwice NW 5km opłacono
85 Marzec Aleksandra Katowice NW 5km ZABIEGANE GALAXIOKI opłacono on-line
86 Małka Marian Gliwice NW 5km opłacono
87 Gembala Eugeniusz Bełk NW 5km
88 Gembala Violetta Bełk NW 5km
89 Krochmalska Jagoda Bytom NW 5km Miechowicka Grupa Biegowa
90 Krupa Grzegorz Katowice NW 5km Z Kijkami Nam Po Drodze opłacono
91 Bąk Tatiana Bytom NW 5km opłacono
92 Feliks Andrzej Katowice NW 5km opłacono
93 Łysko Irena Katowice NW 5km Katowice opłacono
94 Armatys Danuta Katowice NW 5km Katowice opłacono
95 Mierzowska Krystyna Będzin NW 5km
96 Lubowiecki Adam Katowice NW 5km opłacono on-line
97 Głos Maria Lędziny NW 5km Wspólna team opłacono on-line
98 Misz Dorota Mysłowice NW 5km Wspólna team opłacono on-line
99 Sikora-Murczek Izabella Bojszowy NW 5km opłacono on-line
100 Kluska Kazimierz Katowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono


Wyświetleń: 25518

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ