Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mika Aleksander | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | ZSiP nr 1 w Katowicach | opłacono on-line |
2 | Misz Julian | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wspólna team | opłacono | |
3 | Misz Jan | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wspólna team | opłacono | |
4 | Polański Staś | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wolne Elektrony | |
5 | Polańska Zosia | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wolne Elektrony | |
6 | Kubeczko Bartosz | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Unia Kosztowy | opłacono |
7 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Uks bobry bobrowniki | opłacono |
8 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
9 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono on-line |
10 | Rękawek Kuba | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
11 | Płonka Szymon | Mysłowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | opłacono on-line |
12 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
13 | Gąsior Emilek | Mysłowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice | opłacono |
14 | Gąsior Oskar | Mysłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice | |
15 | Wójcik Hania | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
16 | Wójcik Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
17 | Wójcik Michał | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
18 | Bednarz Zofia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono |
19 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono |
20 | Kowalczyk Emily | Będzin | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | sp8 bedzin | opłacono |
21 | Kwieciński Jakub | Bytom | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP45 Bytom | opłacono on-line |
22 | Thamm Malwina | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP33 Katowice | opłacono |
23 | Thamm Michalina | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP33 Katowice | opłacono |
24 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP33 Katowice | opłacono |
25 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | SP nr 9 | opłacono |
26 | Janowski Jan | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP NR 64 | opłacono |
27 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE | opłacono on-line |
28 | Dejas Paulina | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP nr 37 | opłacono on-line |
29 | Kubacka Magdalena | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP nr 15 w Katowicach | opłacono on-line |
30 | Duda Kamil | Siemianowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
31 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line |
32 | Ślosorz Piotr | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line |
33 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line |
34 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 66 Katowice | opłacono on-line |
35 | Nowak Paulina | Czeladź | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 5 Czeladź | opłacono on-line |
36 | Dalecki Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | SP 5 CHORZÓW | opłacono on-line |
37 | Bednarek Maksymilian | Chorzów | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 32 Chorzów | opłacono on-line |
38 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | SP 27 | opłacono |
39 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 20 Siemianowice | opłacono on-line |
40 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP 20 Siemianowice | opłacono on-line |
41 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP 14 Mysłowice | opłacono |
42 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono |
43 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | SMS Tychy | opłacono |
44 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Tychy | opłacono |
45 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SMS Tychy | opłacono |
46 | Figiel Nikola | Tychy | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Tychy | opłacono |
47 | Janowski Franciszek | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Katowice | opłacono |
48 | Urych Martyna | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Run as One | opłacono on-line |
49 | Urych Michał | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Run as One | opłacono on-line |
50 | Oleszek Cezary | Czeladź | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Rozwiązane Sznurowadła | opłacono on-line |
51 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Przedszkole publiczne bobrowniki | opłacono |
52 | Dalecki Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Przedszkole nr 11 Chorzów | opłacono on-line |
53 | Nowak Paweł | Czeladź | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 10 Czeladź | opłacono on-line |
54 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | opłacono on-line |
55 | Walczak Pascal | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono on-line |
56 | Bednarek Tytus | Chorzów | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole 19 Chorzów | opłacono on-line |
57 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono on-line |
58 | Urbankiewicz Tymon | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Piotrowickie Beboki | opłacono on-line |
59 | Olaszewski Miłosz | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Piotrowickie Beboki | opłacono on-line |
60 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Paderewa | opłacono on-line |
61 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Paderewa | opłacono on-line |
62 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Orzeszki Team | opłacono on-line |
63 | Dąbrowska Agnieszka | Zabrze | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Night Runners Zabrze | opłacono on-line |
64 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Mysłowicki Klub Biegacza No I | opłacono on-line |
65 | Skutnik Kasperek | Mysłowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mysłowicki Klub Biegacza No I | opłacono on-line |
66 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | MSP 11 | opłacono |
67 | Kubacka Marta | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | MP nr 2 w Katowicach | opłacono on-line |
68 | Żochowska Bianka | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | MKS Pałac Młodzieży | |
69 | Witor Karolina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | MK TEAM | opłacono |
70 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono |
71 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono |
72 | Rim Krzysztof | Tychy | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono on-line |
73 | Marekwica Jakub | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Mk team | opłacono |
74 | Siwiec Oliwia | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono |
75 | Witor Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | MK TEAM | opłacono |
76 | Markocki Michał | Sosonwiec | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Markocki team | opłacono on-line |
77 | Markocka Zofia | Sosnowiec | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Markocki team | opłacono on-line |
78 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Lisy Pustyni | opłacono |
79 | Tokarz Ola | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Lecymy Durś | |
80 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Lecymy Durś | |
81 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | KS Victoria Trzebinia | opłacono |
82 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
83 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
84 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
85 | Trutwin Gabrysia | Chorzów | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
86 | Piowczyk Anastazja | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | JURASSIC RUNNERS | opłacono |
87 | Gallus Julia | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | JURASSIC RUNNERS | opłacono |
88 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | JagodowyTeam | opłacono on-line |
89 | Drosiński Filip | Katowice | Polska | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Ino Lotej | opłacono |
90 | Drosiński Igor | Katowice | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Ino Lotej | opłacono on-line |
91 | Kopeć Karolina | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Huragan Ligota | opłacono |
92 | Kopeć Dominik | Katowice | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Huragan Ligota | opłacono |
93 | Muszer Pola | Katowice | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line |
94 | Muszer Nina | Katowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line |
95 | Kuczyński Jaś | Katowice | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Górnik loto | opłacono on-line |
96 | Kwaśniewska Natasza | Mysłowice | Polska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Eine Sportgruppe | opłacono on-line |
97 | Pandzich Gabriel | Katowice | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
98 | Pikuła Karol | Bieruń | Polska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
99 | Babińska Julia | Zabrze | Polska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Barel-Management | opłacono on-line |
100 | Przepiórka Natalia | Zabrze | Polska | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Barel-Management | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16164