Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chlewicki Adam Częstochowa Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010)
2 Puchała Stasiu Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono
3 Puchała Zofia Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono
4 Figiel Nikola Tychy Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SMS Tychy opłacono
5 Długosz Marcel Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono
6 Lepszy Stanisław Piekary Śląskie Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych
7 Kwieciński Jakub Bytom Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) SP45 Bytom opłacono on-line
8 Sonnenfeld Wojciech Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
9 Duczek Mateusz Ruda Śląska Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono
10 Sonnenfeld Jakub Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
11 Kotkiewicz Lena Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013)
12 Pandzich Gabriel Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Carbon Silesia Sport opłacono on-line
13 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
14 Handke Milena Paniówki Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
15 Kuciel Aleksandra Jaworzno Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
16 Kuciel Norbert Jaworzno Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
17 Pacha Julia Myslowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
18 Nowak Paweł Czeladź Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole nr 10 Czeladź opłacono on-line
19 Nowak Paulina Czeladź Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP 5 Czeladź opłacono on-line
20 Babińska Julia Zabrze Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Barel-Management opłacono on-line
21 Przepiórka Natalia Zabrze Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Barel-Management opłacono on-line
22 Misz Julian Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Wspólna team opłacono
23 Misz Jan Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Wspólna team opłacono
24 Gębski Kacper Sosnowiec Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
25 Bednarek Tytus Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych Przedszkole 19 Chorzów opłacono on-line
26 Bednarek Maksymilian Chorzów Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP 32 Chorzów opłacono on-line
27 Laskowski Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych Orzeszki Team opłacono on-line
28 Marcol Leon Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
29 Kuczyński Jaś Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Górnik loto opłacono on-line
30 Badurowicz Karolina Bytom Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
31 Dyląg Tymoteusz Siemianowice śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
32 Dyląg Wiktor Siemianowice śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
33 Sobieski Igor Knurów Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
34 Binio Alan Chruszczobród Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
35 Binio Marcel Chruszczobród Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
36 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
37 Grzelak Pola Siemianowice Śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono
38 Malina Oliwia Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
39 Płonka Szymon Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice opłacono on-line
40 Strączkowski Szymon Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
41 Strączkowska Nadia Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
42 Kot Hanna Dąbrowa Górnicza Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
43 Kot Wojtek Dąbrowa Górnicza Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
44 Fijołek Alicja Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
45 Fijołek Maja Chorzów Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
46 Grzeszczyk Amelia Chorzów Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
47 Jasionowski Michał Zabrze Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
48 Gallus Julia Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych JURASSIC RUNNERS opłacono
49 Piowczyk Anastazja Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych JURASSIC RUNNERS opłacono
50 Gwara Fabian Czeladź Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
51 Gajewska Małgorzata Katowice Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
52 Jarosz Katarzyna Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009)
53 Thamm Michalina Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) SP33 Katowice opłacono
54 Thamm Malwina Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP33 Katowice opłacono
55 Olaszewski Miłosz Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Piotrowickie Beboki opłacono on-line
56 Grzybowski Adam Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
57 Grzybowski Jeremiasz Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono on-line
58 Cieśla Wiktoria Piekary Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono on-line
59 Jach-Bański Marcel Łazy Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
60 Sawicki Błażej Łazy Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
61 Kuśmirek Wiktor Aleksander Rybnik Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono
62 Malik Łucja Siemianowice Śląskie Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
63 Lebek Julia Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono
64 Lebek Jakub Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono
65 Sołtysiak Natalia Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
66 Sołtysiak Rafał Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono
67 Słysz Wiktor Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
68 Słysz Kacper Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
69 Kuczyńska Tamara Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) SP33 Katowice opłacono
70 Spyra Szymon Poręba Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
71 Bednarz Zofia Siemianowice Śląskie Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie opłacono
72 Kubeczko Bartosz Mysłowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Unia Kosztowy opłacono
73 Korczyna Aniela Mysłowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
74 Wójcik Michał Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie opłacono
75 Wójcik Paweł Siemianowice Śląskie Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie opłacono
76 Pajęcki Dawid Piekary Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) MSP 11 opłacono
77 Kryń Jan Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
78 Sak Tomek Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
79 Witor Paulina Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) MK TEAM opłacono
80 Brzozok Julia Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
81 Bielec Agnieszka Zabrze Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono
82 Karaś Jakub Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono
83 Chrapek Anna Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Szkoła Podstawowa 15 Katowice opłacono
84 Pietrasik Laura Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono
85 Pietrasik Lena Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono
86 Socha Maja Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) opłacono on-line
87 Hajduk Hanka Katowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono on-line
88 Urbankiewicz Tymon Katowice Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych Piotrowickie Beboki opłacono on-line
89 Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie opłacono on-line
90 Chodzidło Filip Chorzów Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
91 Zaremba Zuzanna Katowice Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
92 Chodzidło Aleksander Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
93 Urbański Wojciech Sosnowiec Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) opłacono on-line
94 Janczyk Jakub Sosnowiec Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) opłacono on-line
95 Snoch Martyna Katowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych opłacono on-line
96 Gąsior Oskar Mysłowice Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice
97 Gąsior Emilek Mysłowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice opłacono
98 Dalecki Tomasz Chorzów Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) Przedszkole nr 11 Chorzów opłacono on-line
99 Rychlik Patryk Klucze Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) Lisy Pustyni opłacono
100 Mrozek Weronika Gaszowice Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) opłacono


Wyświetleń: 5102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ