Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AP TYGRYSKI Świętochłowice | |||||||||
1 | Wójcik Wiktoria | Świętochłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | AP TYGRYSKI Świętochłowice | opłacono on-line | ||||
BananTeam | |||||||||
2 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | BananTeam | opłacono on-line | ||||
Barel-Management | |||||||||
3 | Babińska Julia | Zabrze | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Barel-Management | opłacono on-line | ||||
4 | Przepiórka Natalia | Zabrze | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Barel-Management | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
5 | Pikuła Karol | Bieruń | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
6 | Pandzich Gabriel | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
Eine Sportgruppe | |||||||||
7 | Kwaśniewska Natasza | Mysłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Eine Sportgruppe | opłacono on-line | ||||
Górnik loto | |||||||||
8 | Kuczyński Jaś | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Górnik loto | opłacono on-line | ||||
HURAGAN LIGOTA | |||||||||
9 | Muszer Nina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line | ||||
10 | Muszer Pola | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | HURAGAN LIGOTA | opłacono on-line | ||||
Huragan Ligota | |||||||||
11 | Kopeć Dominik | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Huragan Ligota | opłacono | ||||
12 | Kopeć Karolina | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Huragan Ligota | opłacono | ||||
Ino Lotej | |||||||||
13 | Drosiński Igor | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Ino Lotej | opłacono on-line | ||||
14 | Drosiński Filip | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Ino Lotej | opłacono | ||||
JURASSIC RUNNERS | |||||||||
15 | Gallus Julia | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | JURASSIC RUNNERS | opłacono | ||||
16 | Piowczyk Anastazja | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | JURASSIC RUNNERS | opłacono | ||||
JagodowyTeam | |||||||||
17 | Tejs Jagoda | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | JagodowyTeam | opłacono on-line | ||||
KS Victoria Trzebinia | |||||||||
18 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | KS Victoria Trzebinia | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Rodzin | |||||||||
19 | Trutwin Gabrysia | Chorzów | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono | ||||
20 | Trutwin Krystian | Chorzów | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono | ||||
21 | Adamiec-Trutwin Dorota | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono | ||||
22 | Adamiec- Trutwin Aleksander | Chorzów | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
23 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Lecymy Durś | |||||
24 | Tokarz Ola | Piekary Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Lecymy Durś | |||||
Lisy Pustyni | |||||||||
25 | Rychlik Patryk | Klucze | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Lisy Pustyni | opłacono | ||||
MKS Pałac Młodzieży | |||||||||
26 | Żochowska Bianka | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | MKS Pałac Młodzieży | |||||
MK TEAM | |||||||||
27 | Witor Paulina | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | MK TEAM | opłacono | ||||
28 | Witor Karolina | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | MK TEAM | opłacono | ||||
MP nr 2 w Katowicach | |||||||||
29 | Kubacka Marta | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | MP nr 2 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
MSP 11 | |||||||||
30 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | MSP 11 | opłacono | ||||
Markocki team | |||||||||
31 | Markocka Zofia | Sosnowiec | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Markocki team | opłacono on-line | ||||
32 | Markocki Michał | Sosonwiec | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Markocki team | opłacono on-line | ||||
Mk Team | |||||||||
33 | Rim Krzysztof | Tychy | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono on-line | ||||
34 | Suszczyk Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono | ||||
35 | Suszczyk Kacper | Siemianowice śląskie | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk Team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
36 | Marekwica Jakub | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Mk team | opłacono | ||||
Mk team | |||||||||
37 | Siwiec Oliwia | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mk team | opłacono | ||||
Mysłowicki Klub Biegacza No I | |||||||||
38 | Skutnik Kasperek | Mysłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Mysłowicki Klub Biegacza No I | opłacono on-line | ||||
39 | Skutnik Zuzia | Mysłowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Mysłowicki Klub Biegacza No I | opłacono on-line | ||||
Night Runners Zabrze | |||||||||
40 | Dąbrowska Agnieszka | Zabrze | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Night Runners Zabrze | opłacono on-line | ||||
Orzeszki Team | |||||||||
41 | Laskowski Bartosz | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Orzeszki Team | opłacono on-line | ||||
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | |||||||||
42 | Balicka Zosia | Sosnowiec | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM | opłacono on-line | ||||
Paderewa | |||||||||
43 | Rembacz Michał | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Paderewa | opłacono on-line | ||||
44 | Nowakowski Wojciech | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Paderewa | opłacono on-line | ||||
Piotrowickie Beboki | |||||||||
45 | Olaszewski Miłosz | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Piotrowickie Beboki | opłacono on-line | ||||
46 | Urbankiewicz Tymon | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Piotrowickie Beboki | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 19 Chorzów | |||||||||
47 | Bednarek Tytus | Chorzów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole 19 Chorzów | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 32 | |||||||||
48 | Walczak Pascal | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole 32 | opłacono on-line | ||||
Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | |||||||||
49 | Maślak Emilia | Świętochłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Przedszkole Miejskie nr 3 w Świętochłowicach | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 10 Czeladź | |||||||||
50 | Nowak Paweł | Czeladź | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Przedszkole nr 10 Czeladź | opłacono on-line | ||||
Przedszkole nr 11 Chorzów | |||||||||
51 | Dalecki Tomasz | Chorzów | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Przedszkole nr 11 Chorzów | opłacono on-line | ||||
Przedszkole publiczne bobrowniki | |||||||||
52 | Sokoła Jakub | Bobrowniki | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | Przedszkole publiczne bobrowniki | opłacono | ||||
Rozwiązane Sznurowadła | |||||||||
53 | Oleszek Cezary | Czeladź | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Rozwiązane Sznurowadła | opłacono on-line | ||||
Run as One | |||||||||
54 | Urych Michał | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Run as One | opłacono on-line | ||||
55 | Urych Martyna | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Run as One | opłacono on-line | ||||
SMS Katowice | |||||||||
56 | Janowski Franciszek | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Katowice | opłacono | ||||
SMS Tychy | |||||||||
57 | Figiel Nikola | Tychy | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Tychy | opłacono | ||||
58 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SMS Tychy | opłacono | ||||
59 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SMS Tychy | opłacono | ||||
60 | Jakubowska Paulina | Tychy | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | SMS Tychy | opłacono | ||||
SP 5 CHORZÓW | |||||||||
61 | Dalecki Mateusz | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | SP 5 CHORZÓW | opłacono on-line | ||||
SP 5 Czeladź | |||||||||
62 | Nowak Paulina | Czeladź | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 5 Czeladź | opłacono on-line | ||||
SP 14 Mysłowice | |||||||||
63 | Pypłacz Martyna | Mysłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP 14 Mysłowice | opłacono | ||||
SP 20 Siemianowice | |||||||||
64 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP 20 Siemianowice | opłacono on-line | ||||
65 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 20 Siemianowice | opłacono on-line | ||||
SP 27 | |||||||||
66 | Puławska Natalia | Ruda Śląska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | SP 27 | opłacono | ||||
SP 32 Chorzów | |||||||||
67 | Bednarek Maksymilian | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 32 Chorzów | opłacono on-line | ||||
SP33 Katowice | |||||||||
68 | Thamm Michalina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP33 Katowice | opłacono | ||||
69 | Thamm Malwina | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP33 Katowice | opłacono | ||||
70 | Kuczyńska Tamara | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP33 Katowice | opłacono | ||||
SP45 Bytom | |||||||||
71 | Kwieciński Jakub | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP45 Bytom | opłacono on-line | ||||
SP 66 Katowice | |||||||||
72 | Kazior Tomek | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP 66 Katowice | opłacono on-line | ||||
SP NR 64 | |||||||||
73 | Janowski Jan | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP NR 64 | opłacono | ||||
SP nr 9 | |||||||||
74 | Kaczmarek Jakub | Sosnowiec | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | SP nr 9 | opłacono | ||||
SP nr 15 w Katowicach | |||||||||
75 | Kubacka Magdalena | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | SP nr 15 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
SP nr 37 | |||||||||
76 | Dejas Paulina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | SP nr 37 | opłacono on-line | ||||
Sosnowiec PM 39 | |||||||||
77 | Kaczmarek Nikodem | Sosnowiec | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | Sosnowiec PM 39 | opłacono | ||||
Sp nr 1 Katowice | |||||||||
78 | Ślosorz Maksymilian | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
79 | Ślosorz Piotr | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
80 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE | |||||||||
81 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE | opłacono on-line | ||||
Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | |||||||||
82 | Duda Kamil | Siemianowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Sp nr 13 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa 15 Katowice | |||||||||
83 | Chrapek Anna | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa 15 Katowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | |||||||||
84 | Płonka Szymon | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa Sportowa Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | |||||||||
85 | Bednarz Zofia | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
86 | Wójcik Michał | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
87 | Wójcik Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 1 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | |||||||||
88 | Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Szkoła Podstawowa nr 4 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | |||||||||
89 | Wójcik Hania | Mysłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice | |||||||||
90 | Gąsior Oskar | Mysłowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice | |||||
91 | Gąsior Emilek | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Szkoła podstawowa nr 4 Mysłowice | opłacono | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
92 | Rękawek Kuba | Sosnowiec | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
93 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
94 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
Uks bobry bobrowniki | |||||||||
95 | Sokoła Jacek | Bobrowniki | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | Uks bobry bobrowniki | opłacono | ||||
Unia Kosztowy | |||||||||
96 | Kubeczko Bartosz | Mysłowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | Unia Kosztowy | opłacono | ||||
Wolne Elektrony | |||||||||
97 | Polańska Zosia | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wolne Elektrony | |||||
98 | Polański Staś | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wolne Elektrony | |||||
Wspólna team | |||||||||
99 | Misz Julian | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wspólna team | opłacono | ||||
100 | Misz Jan | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | Wspólna team | opłacono | ||||
ZSiP nr 1 w Katowicach | |||||||||
101 | Mika Aleksander | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | ZSiP nr 1 w Katowicach | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
102 | Chlewicki Adam | Częstochowa | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | ||||||
103 | Puchała Stasiu | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
104 | Puchała Zofia | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
105 | Długosz Marcel | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
106 | Lepszy Stanisław | Piekary Śląskie | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | ||||||
107 | Sonnenfeld Wojciech | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
108 | Duczek Mateusz | Ruda Śląska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
109 | Sonnenfeld Jakub | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
110 | Kotkiewicz Lena | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | ||||||
111 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
112 | Handke Milena | Paniówki | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
113 | Kuciel Aleksandra | Jaworzno | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
114 | Kuciel Norbert | Jaworzno | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
115 | Pacha Julia | Myslowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
116 | Gębski Kacper | Sosnowiec | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
117 | Marcol Leon | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
118 | Badurowicz Karolina | Bytom | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
119 | Dyląg Tymoteusz | Siemianowice śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
120 | Dyląg Wiktor | Siemianowice śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
121 | Sobieski Igor | Knurów | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
122 | Binio Alan | Chruszczobród | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
123 | Binio Marcel | Chruszczobród | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
124 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
125 | Grzelak Pola | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
126 | Malina Oliwia | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
127 | Strączkowski Szymon | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
128 | Strączkowska Nadia | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
129 | Kot Hanna | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
130 | Kot Wojtek | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
131 | Fijołek Alicja | Chorzów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
132 | Fijołek Maja | Chorzów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
133 | Grzeszczyk Amelia | Chorzów | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
134 | Jasionowski Michał | Zabrze | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
135 | Gwara Fabian | Czeladź | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
136 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
137 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | ||||||
138 | Grzybowski Adam | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
139 | Grzybowski Jeremiasz | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
140 | Cieśla Wiktoria | Piekary Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
141 | Jach-Bański Marcel | Łazy | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
142 | Sawicki Błażej | Łazy | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
143 | Kuśmirek Wiktor Aleksander | Rybnik | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
144 | Malik Łucja | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
145 | Lebek Julia | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
146 | Lebek Jakub | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
147 | Sołtysiak Natalia | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
148 | Sołtysiak Rafał | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
149 | Słysz Wiktor | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
150 | Słysz Kacper | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
151 | Spyra Szymon | Poręba | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
152 | Korczyna Aniela | Mysłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
153 | Kryń Jan | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
154 | Sak Tomek | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
155 | Brzozok Julia | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
156 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
157 | Karaś Jakub | Chorzów | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
158 | Pietrasik Laura | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
159 | Pietrasik Lena | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
160 | Socha Maja | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
161 | Hajduk Hanka | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
162 | Chodzidło Filip | Chorzów | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
163 | Zaremba Zuzanna | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
164 | Chodzidło Aleksander | Chorzów | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
165 | Urbański Wojciech | Sosnowiec | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
166 | Janczyk Jakub | Sosnowiec | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
167 | Snoch Martyna | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
168 | Mrozek Weronika | Gaszowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
169 | Latawiec Tymon | Rybnik | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
170 | Cyrus Ula | Rybnik | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
171 | Cyrus Zosia | Rybnik | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
172 | Zalewska Lena | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
173 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
174 | Mastej Damian | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
175 | Agdan Jan | Czeladź | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
176 | Woydyło Borys | Zabrze | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
177 | Trembowiecka Natalia | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
178 | Trembowiecka Emilia | Mysłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
179 | Widzewicz Jakub | Zabrze | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
180 | Jeziorska Amelia | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
181 | Kokosińska Wiktoria | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
182 | Borkowska Martyna | Świętochłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
183 | Kucharski Wojtek | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
184 | Kucharski Kacper | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
185 | Skutela Jakub | Mikołów | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
186 | Grabowski Jakub | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
187 | Tomczok Jagoda | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
188 | Tomczok Marcin | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
189 | Pinocy Jan | Mysłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
190 | Wróbel Lena | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
191 | Ziętek Amelia | Jaworzno | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
192 | Szponar Nikola | Mysłowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
193 | Dylus Wiktor | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
194 | Dylus Bartosz | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
195 | Ignasiak Lenka | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
196 | Kosiorek Dawid | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
197 | Opiłka Maciej | Ruda Śląska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | ||||||
198 | Opiłka Bartłomiej | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | ||||||
199 | Jankowski Mateusz | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
200 | Księżyk Henryk | Chorzów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
201 | Jankowski Bartosz | Bytom | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
202 | Cymara Alicja | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
203 | Rzadkowska Zuzanna | Ruda Śląska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
204 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
205 | Ogłaza Mateusz | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
206 | Ogłaza Karolina | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
207 | Ogłaza Anna | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
208 | Maślak Jakub | Świętochłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
209 | Łącka Marcelina | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
210 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
211 | Murczek Paulina | Bojszowy | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
212 | Kądziołka Paulina | Siemianowice śląskie | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
213 | Murczek Natalia | Bojszowy | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
214 | Jerzycka Alicja` | Mysłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
215 | Stróżykowska Maja | Gliwice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
216 | Polasińska Julia | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
217 | Lemańska Nina | Gliwice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
218 | Lemańska Michalina | Gliwice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
219 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
220 | Gorączko Laura | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
221 | Gorączko Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
222 | Pawlik Kacper | Zabrze | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
223 | Pawlik Natalia | Zabrze | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
224 | Opiłek Maja | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
225 | Nędzyńska Jessica | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
226 | Brzozowski Radosław | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
227 | Kępka Alexander | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
228 | Czarnik Filip | Mysłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
229 | Październy Julia | Katowice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
230 | Matej Dominik | Mysłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
231 | Cieślak Antoni | Siemianowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
232 | Cieślak Igor | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
233 | Staroń Molly | Mysłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
234 | Zduniak Szymon | Dobieszowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
235 | Widera Hanna | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
236 | Danowska Zosia | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
237 | Reckwald Wojciech | Ruda Śląska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
238 | Reckwald Hubert | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
239 | Reckwald Igor | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
240 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
241 | Gajda Oliwier | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
242 | Gozdal Wojciech | Bielsko-Biała | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
243 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
244 | Szoblik Karol | Chorzów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
245 | Klimek Amelia | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
246 | Klimek Alicja | Ruda Śląska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
247 | Małecki Dominik | Ruda Śląska | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
248 | Białas Karol | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
249 | Sojka Igor | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
250 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
251 | Owczarek Sebastian | Zabrze | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
252 | Mitręga Staś | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
253 | Starostka Bartosz | Ruda Śląska | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
254 | Kędzierska Kornelia | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
255 | Sichma Jagoda | Świętochłowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
256 | Słowik Aleksandra | Zabrze | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
257 | Słowiak Sandra | Ligota | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
258 | Smaga Gabriel | Ruda Śląska | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
259 | Cetnar Przemysław | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono on-line | |||||
260 | Siemion Liliana | Siemianowice Śląskie | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
261 | Mazurek Leon | Katowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
262 | Łukaszewska Maja | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
263 | Łukaszewski Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
264 | Morawa Rafał | Mysłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
265 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono on-line | |||||
266 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
267 | Moens Maksymilian | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
268 | Sas Maja | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
269 | Placzek Milena | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono on-line | |||||
270 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 7 – 8 lat (urodzone w latach 2012 – 2013) | opłacono | |||||
271 | Abrahamaczyk Jakub | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | ||||||
272 | Pietrzyk Vanessa | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
273 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | opłacono | |||||
274 | Giereś Leon | Mysłowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
275 | Musioł Amelia | Katowice | Bieg na około 250 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2014 lub później) | opłacono | |||||
276 | Giereś Natan | Mysłowice | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
277 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono on-line | |||||
278 | Buchała Józio | Mikołów | Bieg na około 200 m – brak ograniczeń wiekowych | ||||||
279 | Ziętek Oskar | Jaworzno | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
280 | Kuszyk Kinga | Chruszczobród | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono on-line | |||||
281 | Sipiera Mateusz | Giebułtów | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||||||
282 | Tabor Hania | Tychy | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
283 | Żochowska Laura | Katowice | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | ||||||
284 | Szeląg Oskar | Gliwice | Bieg na około 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2006 – 2009) | opłacono | |||||
285 | Lorek Amelia | Chorzów | Bieg na około 50 m – brak ograniczeń wiekowych | opłacono | |||||
sp8 bedzin | |||||||||
286 | Kowalczyk Emily | Będzin | Bieg na około 500 m – dzieci w wieku 9 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2010) | sp8 bedzin | opłacono |
Wyświetleń: 16181