TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paszkiewicz Konrad Ciechanowiec 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
2 Boruch Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
3 Wacewicz Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY AikiRunners opłacono on-line
4 Kisłowska Agnieszka Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
5 Wierzbicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
6 Falkowski Emil Falkowski Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY WORD Białystok Team opłacono on-line
7 Rogowicki Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Drapieżnik opłacono on-line
8 Borys Romuald Mieleszkowce Pawłowickie 1963 M - BIEG RODZINNY "Zachowaj się jak trzeba" opłacono on-line
9 Sapieha Anna Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
10 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok opłacono on-line
11 Hubarenka Ihar Pińsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
12 Czamadanawa Larysa Baranowicze 1963 M - BIEG RODZINNY RUN4FUN.BY opłacono
13 Kalahryu Artsemi Baranowicze 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
14 Lianha Aliaksandr Grodno 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
15 Galoczkina Elena Mińsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
16 Dragun Jury Mińsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
17 Karol Natallia Grodno 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
18 Voitsik Mikhail Grodno 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
19 Ilicz Łukasz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
20 Półkośnik Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY TKKF ZACHĘTA opłacono
21 Bykowski DAMIAN GRABÓWKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY MX LIPNO opłacono on-line
22 Bykowska Marzena GRABÓWKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Zorza opłacono on-line
23 Bykowski Piotr Bykowski GRABÓWKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY TĘCZA opłacono on-line
24 Backiel Jakub Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
25 Sieliwoniuk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
26 Gromkowski Wojciech Nowe Aleksandrowo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
27 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono on-line
28 Ruta Damian Warszawa 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nike Running Team
29 Szubzda Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BiegoStok opłacono on-line
30 Bondarewicz Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
31 Kuś Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
32 Kuś Gabriela Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
33 Boszko Ewa Czarna Wieś Kościelna 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
34 OFMAN ZBIGNIEW SUPRAŚL 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
35 Godlewski Piotr Warszawa 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
36 Roszko Joanna Mońki 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
37 Grygorczuk Magdalena BIELSK PODLASKI 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
38 Ostrowski Marian Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
39 Woźniak Sebastian Czarna białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Farmer opłacono on-line
40 wożniak ireneusz czarna bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Farmer opłacono on-line
41 Pleskowicz Paweł Narew 10 KM - BIEG GŁÓWNY NAREW opłacono on-line
42 Lubotyński Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
43 Klim Adrian Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Aikirunners opłacono on-line
44 Szwarc Ilona Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU
45 Klim Dawid Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
46 Klim Wojciech Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
47 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
48 Kołosowski Kamil Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 200 Procent Tętna Nadaktywni Peleton.pl opłacono on-line
49 Szwarc Michał Szwarc Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bezpartyjny
50 Chojnowska Marta Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
51 Chojnowski Zbigniew Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
52 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni / Podlasie 4x4 opłacono on-line
53 Kulikowski Dominik Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
54 Kuźma Izabela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
55 Radziszewski Zbigniew Wasilków 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
56 Radziszewski Dawid Wasilków 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
57 Łyżwa Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
58 Chętnik Joanna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
59 CHĘTNIK ARTUR Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
60 Pietruczuk Joanna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok Biega Team opłacono on-line
61 Kulik Sylwia Biłystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
62 Bołtuć Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biiałystok biega team opłacono on-line
63 Wiński Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
64 Subieta Patryk Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
65 Subieta Cezary Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY AikiRunners opłacono on-line
66 Lewicki Adam Sebastian Jacowlany 1963 M - BIEG RODZINNY Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
67 Półkośnik Leszek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY DIPOL opłacono on-line
68 SIEŃKO KATARZYNA BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY AGR Podlasie opłacono on-line
69 Mucha Bartosz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok / Dentsu Aegis Runners opłacono on-line
70 Witczak Jakub Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
71 Żukowska Aniela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
72 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY
73 Pawłowska Julia Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
74 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
75 Pietruczuk Mariusz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok Biega Team opłacono on-line
76 Yaravy Baryslau Belarus 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
77 Czemodanow Alexej Belarus 10 KM - BIEG GŁÓWNY RUN4FUN.BY opłacono
78 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni
79 Leończuk Andrzej Zaścianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
80 Sobecki Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
81 Januszkiewicz Wojciech Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
82 Sacharczuk Aleksandra Wasilków 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
83 Sacharczuk Jarosław Wasilków 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
84 JAGIELSKA ANNA CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
85 Łapiński Krzysztof Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono on-line
86 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
87 Chodorowski Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Zawady i okolice opłacono on-line
88 Papiernik Maciej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
89 Lewicka Magdalenka Dąbrowa Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
90 Roszko Damian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ opłacono on-line
91 Makałus Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Korona Nieruchomości opłacono on-line
92 Jankowski Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY 1.Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej opłacono on-line
93 Moniuszko Anna BIalystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
94 Moniuszko Radosław BIalystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
95 Taudul Urszula Czarna Białostocka 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
96 OSIEKOWICZ TOMASZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY DrewnoFornir opłacono on-line
97 SOKÓŁ MAGDALENA BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY Eyeye Polska opłacono on-line
98 Bałdan Irena Kosmaty Borek 1963 M - BIEG RODZINNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
99 Klimowski Grzegorz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
100 Korzeniecka-Bączek Renata Wasilków 10 KM - BIEG GŁÓWNY Krucza Team Wasilków opłacono on-line


Wyświetleń: 7347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ