TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bronicz Marcin Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
2 Lebiedziński Gabriel Supraśl 1963 M - BIEG RODZINNY Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu opłacono on-line
3 Lebiedziński Dawid Supraśl 1963 M - BIEG RODZINNY Sportowa Szkoła Podstawowa w Supraślu opłacono on-line
4 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM - BIEG GŁÓWNY 40.00 PLN
5 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY ANTI LGBT RUNNERS SQUAD opłacono on-line
6 Zieliński Daniel Grajewo 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
7 Dworakowski Piotr Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
8 Falkowski Marek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
9 Mościcki Zenon Rutki 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
10 Pietrowska Patrycja Pietrowska Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
11 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
12 Nasuto Jacek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
13 Gutowska Ela Grabówka 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
14 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
15 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono on-line
16 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
17 Kozioł Piotr Porosły 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
18 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY OUTDOOR TRAINING 40.00 PLN
19 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni 40.00 PLN
20 Kurel Edyta Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
21 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
22 Kondraciuk Andrzej Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kondraciuk Team opłacono on-line
23 Kowalewicz Emilia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
24 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
25 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
26 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
27 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY OUTDOOR TRAINING opłacono on-line
28 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T BIAŁYSTOK 40.00 PLN
29 Tarasiuk Monika Rzepniki 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
30 KONDRACIUK Piotr BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY Kondraciuk Team opłacono on-line
31 KONDRACIUK PAWEŁ BIAŁYSTOK 1963 M - BIEG RODZINNY Kondraciuk Team opłacono on-line
32 Kondraciuk Mariusz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Kondraciuk Team opłacono on-line
33 DOMAŃSKI RAFAŁ DOMAŃSKI BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
34 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
35 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
36 Weka KRZYSZTOF Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 40.00 PLN
37 Muczyń Rafał Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Biegostok opłacono on-line
38 Walczak Diana Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
39 Koszel Agnieszka Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
40 Koszel Piotr Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
41 Ostrowski Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line
42 Ćwikła Mariusz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
43 Mozerys - Ćwikła Małgorzata Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
44 Bzura Jarosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok 40.00 PLN
45 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
46 Grygorowicz Przemek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono on-line
47 Szczesiul Anna Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Bohaterowie Ostatniej Akcji opłacono on-line
48 Potapo Wojciech Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
49 Łapińska Paulina Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
50 Gaińska Iwona Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY 3T Białystok opłacono on-line
51 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
52 Lebiedzińska Urszula Supraśl 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono on-line
53 LEBIEDZIŃSKI MARCIN Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY - opłacono on-line
54 Drężek Patryk Giby 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
55 Walesiuk Maciej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
56 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY 3T Białystok opłacono on-line
57 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono on-line


Wyświetleń: 818

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ