Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paszkiewicz Konrad | Ciechanowiec | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
2 | Boruch Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
3 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | AikiRunners | opłacono on-line |
4 | Kisłowska Agnieszka | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | limit osiągnięty | |
5 | Wierzbicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Białystok | opłacono on-line |
6 | Falkowski Emil Falkowski | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | WORD Białystok Team | opłacono on-line |
7 | Rogowicki Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Drapieżnik | opłacono on-line |
8 | Borys Romuald | Mieleszkowce Pawłowickie | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | "Zachowaj się jak trzeba" | opłacono on-line |
9 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
10 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | opłacono on-line |
11 | Hubarenka Ihar | Pińsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
12 | Czamadanawa Larysa | Baranowicze | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
13 | Kalahryu Artsemi | Baranowicze | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
14 | Lianha Aliaksandr | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
15 | Galoczkina Elena | Mińsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
16 | Dragun Jury | Mińsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
17 | Karol Natallia | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
18 | Voitsik Mikhail | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
19 | Ilicz Łukasz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
20 | Półkośnik Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | TKKF ZACHĘTA | opłacono |
21 | Bykowski DAMIAN | GRABÓWKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | MX LIPNO | opłacono on-line |
22 | Bykowska Marzena | GRABÓWKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Zorza | opłacono on-line |
23 | Bykowski Piotr Bykowski | GRABÓWKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | TĘCZA | opłacono on-line |
24 | Backiel Jakub | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
25 | Sieliwoniuk Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
26 | Gromkowski Wojciech | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
27 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono on-line |
28 | Ruta Damian | Warszawa | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nike Running Team | limit osiągnięty |
29 | Szubzda Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BiegoStok | opłacono on-line |
30 | Bondarewicz Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
31 | Kuś Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
32 | Kuś Gabriela | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
33 | Boszko Ewa | Czarna Wieś Kościelna | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
34 | OFMAN ZBIGNIEW | SUPRAŚL | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
35 | Godlewski Piotr | Warszawa | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
36 | Roszko Joanna | Mońki | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
37 | Grygorczuk Magdalena | BIELSK PODLASKI | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
38 | Ostrowski Marian | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
39 | Woźniak Sebastian | Czarna białostocka | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Farmer | opłacono on-line |
40 | wożniak ireneusz | czarna bialostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Farmer | opłacono on-line |
41 | Pleskowicz Paweł | Narew | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | NAREW | opłacono on-line |
42 | Lubotyński Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
43 | Klim Adrian | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Aikirunners | opłacono on-line |
44 | Szwarc Ilona | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocki Klub Karate Kyokushin KANKU | limit osiągnięty |
45 | Klim Dawid | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
46 | Klim Wojciech | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
47 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
48 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 200 Procent Tętna Nadaktywni Peleton.pl | opłacono on-line |
49 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Bezpartyjny | limit osiągnięty |
50 | Chojnowska Marta | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
51 | Chojnowski Zbigniew | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
52 | Rudnik Sławomir | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni / Podlasie 4x4 | opłacono on-line |
53 | Kulikowski Dominik | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
54 | Kuźma Izabela | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
55 | Radziszewski Zbigniew | Wasilków | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | ||
56 | Radziszewski Dawid | Wasilków | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
57 | Łyżwa Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
58 | Chętnik Joanna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
59 | CHĘTNIK ARTUR | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
60 | Pietruczuk Joanna | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
61 | Kulik Sylwia | Biłystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
62 | Bołtuć Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biiałystok biega team | opłacono on-line |
63 | Wiński Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
64 | Subieta Patryk | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
65 | Subieta Cezary | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | AikiRunners | opłacono on-line |
66 | Lewicki Adam Sebastian | Jacowlany | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line |
67 | Półkośnik Leszek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DIPOL | opłacono on-line |
68 | SIEŃKO KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | AGR Podlasie | opłacono on-line |
69 | Mucha Bartosz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Białystok / Dentsu Aegis Runners | opłacono on-line |
70 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
71 | Żukowska Aniela | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | limit osiągnięty | |
72 | WOŁKOWYCKI PAWEŁ | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | limit osiągnięty | |
73 | Pawłowska Julia | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
74 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
75 | Pietruczuk Mariusz | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
76 | Yaravy Baryslau | Belarus | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
77 | Czemodanow Alexej | Belarus | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
78 | Klejzerowicz Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | limit osiągnięty |
79 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
80 | Sobecki Krzysztof | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
81 | Januszkiewicz Wojciech | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
82 | Sacharczuk Aleksandra | Wasilków | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
83 | Sacharczuk Jarosław | Wasilków | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
84 | JAGIELSKA ANNA | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
85 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Darka Strychalskiego Zwycięzca | opłacono on-line |
86 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 3T Białystok | opłacono on-line |
87 | Chodorowski Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Zawady i okolice | opłacono on-line |
88 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
89 | Lewicka Magdalenka | Dąbrowa Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
90 | Roszko Damian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | 1. PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | opłacono on-line |
91 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Korona Nieruchomości | opłacono on-line |
92 | Jankowski Andrzej | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | 1.Podlaska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
93 | Moniuszko Anna | BIalystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
94 | Moniuszko Radosław | BIalystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
95 | Taudul Urszula | Czarna Białostocka | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
96 | OSIEKOWICZ TOMASZ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | DrewnoFornir | opłacono on-line |
97 | SOKÓŁ MAGDALENA | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Eyeye Polska | opłacono on-line |
98 | Bałdan Irena | Kosmaty Borek | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
99 | Klimowski Grzegorz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
100 | Korzeniecka-Bączek Renata | Wasilków | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Krucza Team Wasilków | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15202