Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Komorowska Sylwia Komorowska Kętrzyn w pi#du Drużyna ML opłacono BM
2 ORZADA ANNA SŁUPSK w pi#du STOPA SŁUPSK 79.00 PLN
3 Adryan Adam Słupsk w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie 79.00 PLN
4 Plata Arkadiusz Gdynia w pi#du opłacono BM
5 Gołębiowski Piotr Straszyn w pi#du opłacono BM
6 ROGOWSKA AGNIESZKA GDYNIA w pi#du Piękni i Bestie 79.00 PLN
7 Kopp-Ostrowska Emilia Kartuzy w pi#du Forma Fitness Kartuzy 79.00 PLN
8 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du 79.00 PLN
9 jamróz renata gdynia w pi#du Big Yelow Food Adventure Team opłacono BM
10 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du opłacono BM
11 Patalas Angelika Chłapowo w pi#du 79.00 PLN
12 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du opłacono BM
13 Dekiert Artur Poznań w pi#du Running Wombats! opłacono BM
14 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du opłacono BM
15 Gruszczyńska Karolina Strzegów w pi#du 79.00 PLN
16 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO w pi#du Satori Sport Klub opłacono BM
17 Skowera Krzysztof Białystok w pi#du Pędziwiatr Białystok 79.00 PLN
18 Engelberg Łukasz Gdańsk w pi#du Invicta Power Team 79.00 PLN
19 Grajewska Wioleta Toruń w pi#du Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
20 Safin Stanisław Toruń w pi#du Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
21 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk w pi#du opłacono BM
22 Nowak Agnieszka Bydgoszcz w pi#du opłacono BM
23 Soszyńska Katarzyna Gdynia w pi#du 79.00 PLN
24 Zareba Justyna Łódź w pi#du opłacono BM
25 Witkowski Adrian Bolszewo w pi#du opłacono BM
26 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du opłacono BM
27 Balmas Piotr Kwidzyn w pi#du Traktor Team Gmina Kwidzyn 79.00 PLN
28 Zalewski Paweł Dębina w pi#du 79.00 PLN
29 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du opłacono BM
30 Katana Katarzyna Pruszków w pi#du Rozbiegany Piastów 79.00 PLN
31 Markowska Dorota Reguły w pi#du Rozbiegany Piastów 79.00 PLN
32 Jankowski Wojciech Gdynia w pi#du opłacono BM
33 Jankowska Karolina Gdynia w pi#du opłacono BM
34 Steinka Mateusz Tczew w pi#du Team Tapflo 79.00 PLN
35 Trafalski Krzysztof Gdynia w pi#du Biegowa Dąbrowa opłacono BM
36 Markowska Karolina Człuchów w pi#du Żółwie Człuchów opłacono BM
37 Matczak Paweł Stare Gronowo w pi#du Żółwie Człuchów 79.00 PLN
38 Wojnowski Wiesław Gdańsk w pi#du DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
39 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du 79.00 PLN
40 Boza Beata Gdynia w pi#du PADŁ NA RYJ TEAM 79.00 PLN
41 Kuraś Beata Gdańsk w pi#du xRunners 79.00 PLN
42 Łapiński Paweł Gdańsk w pi#du Vege Runners 79.00 PLN
43 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
44 Marszałek Sebastian Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
45 Kleina Dorota Bojano w pi#du Bojano Biega 79.00 PLN
46 Dudziński Piotr Łódź w pi#du Razem Trenujemy Sport opłacono BM
47 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du opłacono BM
48 Zielińska Malwina Gdańsk w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
49 Zieliński Tomasz Gdańsk w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
50 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du opłacono BM
51 Toporek Marcin Czeczewo w pi#du 79.00 PLN
52 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du opłacono BM
53 Kowalski Waldemar Borkowo w pi#du Leasing Polski Team 79.00 PLN
54 Młodawski Jakub Gdynia w pi#du Różowe Tygryski opłacono BM
55 Ziółkowska Marzena Gdynia w pi#du opłacono BM
56 Ostromęcki Alan Olsztyn w pi#du 79.00 PLN
57 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du opłacono BM
58 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du opłacono BM
59 JANIK Roman KWIDZYN w pi#du KWIDZYN BIEGA opłacono BM
60 SZMAJA Bogusia Gdańsk w pi#du opłacono BM
61 Niemiec Marek Gdynia w pi#du ACTIV EAGLES PRO 79.00 PLN
62 Sokalska-Pizun Roksana Zamość w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie 79.00 PLN
63 Bondar Dmytro Tczew w pi#du CrossElite 79.00 PLN
64 Kowalczyk Klaudia Radom w pi#du Team ZabieganeDni opłacono BM
65 Ulanowski Michał Lublin w pi#du X-Team Special Foces 79.00 PLN
66 Domzała Paweł Domzała Gdynia w pi#du Kontener Formy opłacono BM
67 Kubicka Magdalena Warszawa w pi#du opłacono BM
68 Sepioło Katarzyna Prabuty w pi#du 79.00 PLN
69 Targońska Marta Gdańsk w pi#du PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
70 Frączek Michał Wrocław w pi#du BNW WROCŁAW 79.00 PLN
71 Fijak Karolina Murowana Goślina w pi#du Grażynki ocr 79.00 PLN
72 Gredke Robert Płońsk w pi#du KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO 79.00 PLN
73 Wilczkowiak Natalia Dębogórze w pi#du 79.00 PLN
74 Baczewska Urszula Otwock w pi#du 79.00 PLN
75 Kowalewska Aleksandra Rumia w pi#du opłacono BM
76 Bezdel Anna Puck w pi#du 79.00 PLN
77 Skoczek Michał Otwock w pi#du opłacono BM
78 Ryńska Karolina Gdynia w pi#du RMF 4ART GLADIATORS 79.00 PLN
79 Jagoda Anna Rumia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team 79.00 PLN
80 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du opłacono BM
81 Kotowski Marek Olsztyn w pi#du Kriss Coaching opłacono BM
82 Dorawa Ewa Lębork w pi#du opłacono BM
83 Szubartowicz Marek Gdynia w pi#du 79.00 PLN
84 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du opłacono BM
85 Winkler Kamil Gdynia w pi#du Różowe Tygryski opłacono BM
86 Koszela Beata Zielona Góra w pi#du X-team special forces opłacono BM
87 Kaczyńska Małgorzata Rumia w pi#du Wymiatacze 79.00 PLN
88 Grzywacz Karol Gdynia w pi#du opłacono BM
89 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du opłacono BM
90 Wolański Tomasz Rumia w pi#du 79.00 PLN
91 stachowski jarosław wąbrzeżno w pi#du miastoaktywni.pl 79.00 PLN
92 Czerwińska Agnieszka Gdańsk w pi#du opłacono BM
93 Kompanowski Piotr Gdańsk w pi#du opłacono BM
94 Piórkowski Mariusz Gdańsk w pi#du Taka RYBA 79.00 PLN
95 Martuzalski Jacek Gdynia w pi#du Sii Running Team / Active Flow opłacono BM
96 Sazon Inesa Gdańsk w pi#du opłacono BM
97 Klos Tomasz Gdańsk w pi#du opłacono BM
98 Jankowski Tomasz Gdańsk w pi#du ZTF 79.00 PLN
99 Prokopiuk Krzysztof Gdynia w pi#du opłacono BM
100 Śnieg Aleksandra Gdańsk w pi#du WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA opłacono BM


Wyświetleń: 3909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ