Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
2 Grabowski Grzegorz Gdańsk wersja wirtualna Astma Gdansk opłacono BM
3 Krzywina Robert Chelm wersja wirtualna opłacono BM
4 Bednarek Sierocka Kamila Legionowo wersja wirtualna opłacono BM
5 Szymański Adam Lębork w pi#du (też wirtualnie) Lębork Biegacze 42,2
6 Bojczynko Gabriela Gliwice wersja wirtualna opłacono BM
7 Pieczuro Julek Gdynia wersja wirtualna opłacono BM
8 Braszka Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
9 Bogalecki Marek Starogard Gdański wersja wirtualna Safe Sport Team opłacono BM
10 Smorczewski Adam Gdynia w pi#du (też wirtualnie)
11 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
12 Dadej Rafał Gdynia wersja wirtualna Piaskiem w raka opłacono BM
13 Wątroba Agnieszka Libiąż wersja wirtualna
14 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
15 Sawicki Szymon Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Młynago opłacono BM
16 Gumiela Katarzyna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
17 Gumiela Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Gumisiolandia opłacono BM
18 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
19 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
20 Krupiński Marek Ostrołęka w pi#du (też wirtualnie) Dąbrowski Team / Zabiegane
21 Raduszewski Przemek Świdnica wersja wirtualna opłacono BM
22 Krawczyk Katarzyna Piecki wersja wirtualna opłacono BM
23 Zając Wacław Warszawa wersja wirtualna opłacono BM
24 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
25 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
26 Gnyp Daniel Różyny w pi#du (też wirtualnie) wkurw_team opłacono BM
27 Bestia Borys Bytów w pi#du (też wirtualnie) Łąccy opłacono BM
28 Maluchnik Marek Nasielsk wersja wirtualna GARAŻ Nasielsk opłacono BM
29 Sztybor Joanna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono
30 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia w pi#du (też wirtualnie) WOJOWNICZKI TEAM opłacono
31 Łukasiewicz Michał Gdansk w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
32 Engelberg Łukasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Invicta Power Team opłacono BM
33 Długosz Lucyna KĘTRZYN wersja wirtualna Druzyna ML opłacono BM
34 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
35 Yushkova Nataliya Siemienowice Sląske wersja wirtualna Siemianowice i przyjaciele biegają opłacono BM
36 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
37 Krogulewska Anna Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
38 Mirek Emilia Gdansk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
39 Nowakowski Norbert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) OZD Mielony na kozetce opłacono BM
40 Ambo Rafał Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) R.Ambo opłacono BM
41 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
42 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
43 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
44 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
45 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
46 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
47 Pryca Mateusz Pabianice wersja wirtualna opłacono BM
48 zbrzeźniak igor zbrzeźniak raszyn wersja wirtualna opłacono BM
49 Arendt Agnieszka Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Żarta Wataha opłacono BM
50 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du (też wirtualnie) AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM opłacono BM
51 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie opłacono BM
52 Grande Piotr Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team
53 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Pszczółkowski Team opłacono BM
54 Skrzypecka Wiktoria Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
55 Skrzypecki Jacek Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
56 Leoniak Adam Dzierzgoń w pi#du (też wirtualnie) Dzierzgoń Team opłacono BM
57 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
58 Grochowski Tomasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
59 Grochowski Rafał Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
60 Pochopień Mira Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono BM
61 Laskiewicz Dariusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
62 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
63 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
64 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
65 Bońska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
66 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du (też wirtualnie) Twister Team opłacono BM
67 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Asics Team Gdansk opłacono BM
68 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
69 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
70 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
71 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
72 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
73 Franczak Paula Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
74 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
75 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
76 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
77 Grube Bartosz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) SUT - Straszyn Ultra Team opłacono BM
78 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
79 Gruchała Robert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
80 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wojowniczki Trójmiasto opłacono
81 Gruszka Beata Gruszka Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wojowniczki Trójmiasto opłacono
82 Kmera Rafał Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) ph bysewo opłacono
83 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
84 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
85 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du (też wirtualnie) Pseudobiegaczki opłacono BM
86 Gitner Marcin Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie
87 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
88 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
89 Jasiczek Andrzej Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
90 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
91 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
92 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
93 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
94 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
95 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
96 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du (też wirtualnie) LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
97 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
98 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
99 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
100 Krajniak Jarosław Krajniak Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) RMF 4ART GLADIATORS opłacono BM


Wyświetleń: 10547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ