Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du Vege Runners 79.00 PLN
2 Grochowski Tomasz Gdańsk w pi#du opłacono BM
3 Grochowski Rafał Gdańsk w pi#du opłacono BM
4 Pochopień Mira Gdańsk w pi#du Wataha-Łączy nas bieganie opłacono BM
5 Laskiewicz Dariusz Gdańsk w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
6 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du Dzikie Jenoty opłacono BM
7 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du Dzikie Jenoty opłacono BM
8 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du 79.00 PLN
9 Zalewski Daniel Susz w pi#du TRI NEGU opłacono BM
10 Bońska Karolina Warszawa w pi#du opłacono BM
11 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du Twister Team opłacono BM
12 Steinka Mateusz Tczew w pi#du Team Tapflo 79.00 PLN
13 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du Asics Team Gdansk opłacono BM
14 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du opłacono BM
15 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du opłacono BM
16 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du opłacono BM
17 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du opłacono BM
18 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du opłacono BM
19 Franczak Paula Gdańsk w pi#du opłacono BM
20 Kosiorek Aleksandra Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
21 Jabłoński Przemysław Elblag w pi#du 79.00 PLN
22 Grigorian Monika Gdańsk w pi#du opłacono BM
23 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du Szaryteam opłacono BM
24 Grube Bartosz Gdynia w pi#du SUT - Straszyn Ultra Team opłacono BM
25 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du opłacono BM
26 Gruchała Robert Gdynia w pi#du opłacono BM
27 Moczulak-Ginter Rafał GDYNIA w pi#du Gdyński Wojownik 79.00 PLN
28 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia w pi#du Wojowniczki Trójmiasto 79.00 PLN
29 Gruszka Beata Gruszka Gdynia w pi#du Wojowniczki Trójmiasto 79.00 PLN
30 Kmera Rafał Gdańsk w pi#du ph bysewo opłacono
31 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du opłacono BM
32 Jakubek Zbigniew Zibi Gdańsk w pi#du opłacono BM
33 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du Pseudobiegaczki opłacono BM
34 Gitner Marcin Gdynia w pi#du Piękni i Bestie 79.00 PLN
35 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du opłacono BM
36 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
37 Jasiczek Andrzej Gdańsk w pi#du opłacono BM
38 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du opłacono BM
39 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du opłacono BM
40 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du opłacono BM
41 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du opłacono BM
42 Jasionowska Małgorzata Gdańsk w pi#du opłacono BM
43 Baranowski Adam GDAŃSK w pi#du opłacono BM
44 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
45 KOŃCZYŃSKI Paweł GDAŃSK w pi#du 79.00 PLN
46 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du opłacono BM
47 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du opłacono BM
48 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du opłacono BM
49 Krajniak Jarosław Krajniak Bydgoszcz w pi#du RMF 4ART GLADIATORS opłacono BM
50 Banach Mateusz Gdynia w pi#du opłacono BM
51 Jagodda Adam Tczew w pi#du CMFT Tczew opłacono BM
52 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du opłacono BM
53 Szramowski Łukasz Szramowski Barczewo w pi#du BSB Barczewo Biega opłacono BM
54 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du Bambi opłacono BM
55 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du Bambi opłacono BM
56 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du Bambi opłacono BM
57 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du Bambi opłacono BM
58 Godziuk Roman Toruń w pi#du opłacono BM
59 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du opłacono
60 Piórkowska Natalia Gdańsk w pi#du Taka RYBA opłacono
61 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du opłacono BM
62 Kozikowski Robert Działdowo w pi#du opłacono BM
63 Leśny Kacper Działdowo w pi#du opłacono BM
64 kubiak karolina WEJHEROWO w pi#du opłacono
65 Kapica Damian Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
66 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du opłacono BM
67 Mejor Barbara Wrocław w pi#du opłacono BM
68 Piwowarczyk Anna Gdynia w pi#du BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
69 Olech Barbara Godziszów w pi#du opłacono BM
70 Świderek Dorota Lubartów w pi#du opłacono BM
71 Gładkowski Grzegorz Gowino w pi#du BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
72 Krawczyk Katarzyna Mrągowo w pi#du A+K opłacono BM
73 Komorowska Sylwia Komorowska Kętrzyn w pi#du Drużyna ML opłacono BM
74 Plata Arkadiusz Gdynia w pi#du opłacono BM
75 Gołębiowski Piotr Straszyn w pi#du opłacono BM
76 Czerski Krzysztof Chłapowo w pi#du opłacono BM
77 jamróz renata gdynia w pi#du Big Yelow Food Adventure Team opłacono BM
78 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du opłacono BM
79 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du opłacono BM
80 Dekiert Artur Poznań w pi#du Running Wombats! opłacono BM
81 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du opłacono BM
82 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO w pi#du Satori Sport Klub opłacono BM
83 Grajewska Wioleta Toruń w pi#du Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
84 Safin Stanisław Toruń w pi#du Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
85 Krzyżański Bartłomiej Gdańsk w pi#du opłacono BM
86 Nowak Agnieszka Bydgoszcz w pi#du opłacono BM
87 Zareba Justyna Łódź w pi#du opłacono BM
88 Witkowski Adrian Bolszewo w pi#du opłacono BM
89 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du opłacono BM
90 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du opłacono BM
91 Jankowski Wojciech Gdynia w pi#du opłacono BM
92 Jankowska Karolina Gdynia w pi#du opłacono BM
93 Trafalski Krzysztof Gdynia w pi#du Biegowa Dąbrowa opłacono BM
94 Markowska Karolina Człuchów w pi#du Żółwie Człuchów opłacono BM
95 Wojnowski Wiesław Gdańsk w pi#du DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
96 Boza Beata Gdynia w pi#du PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
97 Dudziński Piotr Łódź w pi#du Razem Trenujemy Sport opłacono BM
98 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du opłacono BM
99 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du opłacono BM
100 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du opłacono BM


Wyświetleń: 6426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ