Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Olech Barbara Godziszów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
102 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
103 Gładkowski Grzegorz Gowino w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
104 KASICA ADAM Grójec w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
105 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
106 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
107 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
108 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du (też wirtualnie) LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
109 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
110 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
111 Komorowska Sylwia Komorowska Kętrzyn w pi#du (też wirtualnie) Drużyna ML opłacono BM
112 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
113 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
114 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
115 JANIK Roman KWIDZYN w pi#du (też wirtualnie) KWIDZYN BIEGA opłacono BM
116 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
117 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
118 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO w pi#du (też wirtualnie) Satori Sport Klub opłacono BM
119 Dorawa Ewa Lębork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
120 Szymański Adam Lębork w pi#du (też wirtualnie) Lębork Biegacze 42,2
121 Świderek Dorota Lubartów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
122 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
123 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
124 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
125 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
126 Zareba Justyna Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
127 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
128 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie opłacono BM
129 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
130 Wasążnik Marta Mosty w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
131 Krawczyk Katarzyna Mrągowo w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
132 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
133 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
134 Gredke Magdalena Nowe Miasto w pi#du (też wirtualnie) Team ZabieganeDni opłacono BM
135 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
136 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
137 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Pszczółkowski Team opłacono BM
138 Kotowski Marek Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kriss Coaching opłacono BM
139 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
140 Sawicki Szymon Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Młynago opłacono BM
141 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
142 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
143 Ambo Rafał Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) R.Ambo opłacono BM
144 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
145 Krupiński Marek Ostrołęka w pi#du (też wirtualnie) Dąbrowski Team / Zabiegane
146 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
147 Skoczek Michał Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
148 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
149 Jakubowska Anna Piaseczno w pi#du (też wirtualnie) opłacono
150 Dekiert Artur Poznań w pi#du (też wirtualnie) Running Wombats! opłacono BM
151 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
152 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI w pi#du (też wirtualnie) CrossElite opłacono BM
153 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
154 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
155 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
156 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
157 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
158 Kowalczyk Klaudia Radom w pi#du (też wirtualnie) Team ZabieganeDni opłacono BM
159 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
160 Gnyp Daniel Różyny w pi#du (też wirtualnie) wkurw_team opłacono BM
161 Sułek Karolina Rumia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
162 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
163 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
164 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
165 Damps Katarzyna Skrzeszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
166 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
167 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
168 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
169 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
170 Krogulewska Anna Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
171 Szymaniuk Małgorzata Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
172 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
173 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
174 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
175 Gołębiowski Piotr Straszyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
176 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
177 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
178 Jagodda Adam Tczew w pi#du (też wirtualnie) CMFT Tczew opłacono BM
179 Kuropatwa Marysia Toruń w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
180 Safin Stanisław Toruń w pi#du (też wirtualnie) Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
181 Grajewska Wioleta Toruń w pi#du (też wirtualnie) Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
182 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
183 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
184 Bońska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
185 Kołodziejczyk Robert Warszawa w pi#du (też wirtualnie) Doubletap opłacono BM
186 Poss Marcin Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono
187 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
188 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
189 Kubicka Magdalena Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
190 Lubowiecka Alicja Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
191 kubiak karolina WEJHEROWO w pi#du (też wirtualnie) opłacono
192 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
193 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du (też wirtualnie) AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM opłacono BM
194 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
195 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
196 Śmigaj Sebastian Wyrzysk w pi#du (też wirtualnie) Wild Team opłacono BM
197 Koszela Beata Zielona Góra w pi#du (też wirtualnie) X-team special forces opłacono BM
198 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du (też wirtualnie) Pseudobiegaczki opłacono BM
199 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM


Wyświetleń: 12002

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ