Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
2 Ceranowska Agnieszka Złotów w pi#du (też wirtualnie) Pseudobiegaczki opłacono BM
3 Koszela Beata Zielona Góra w pi#du (też wirtualnie) X-team special forces opłacono BM
4 Śmigaj Sebastian Wyrzysk w pi#du (też wirtualnie) Wild Team opłacono BM
5 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
6 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
7 Błędowski Mariusz Włocławek w pi#du (też wirtualnie) AAC Ford Auto Styl Włocławek TEAM opłacono BM
8 Lubowiecka Alicja Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
9 kubiak karolina WEJHEROWO w pi#du (też wirtualnie) opłacono
10 Kubiak Jagoda Wejherowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
11 Jałtuszyk Ewelina Jałtuszyk Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
12 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
13 Bońska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
14 Kołodziejczyk Robert Warszawa w pi#du (też wirtualnie) Doubletap opłacono BM
15 Poss Marcin Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono
16 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
17 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
18 Kubicka Magdalena Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
19 Kuropatwa Marysia Toruń w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
20 Safin Stanisław Toruń w pi#du (też wirtualnie) Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
21 Grajewska Wioleta Toruń w pi#du (też wirtualnie) Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
22 Jagodda Adam Tczew w pi#du (też wirtualnie) CMFT Tczew opłacono BM
23 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
24 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
25 Gołębiowski Piotr Straszyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
26 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
27 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
28 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
29 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
30 Krogulewska Anna Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
31 Szymaniuk Małgorzata Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
32 Karpowicz Tomasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
33 Filipczak Łukasz Słupsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
34 Mańkowski Łukasz Sławęcin w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
35 Damps Katarzyna Skrzeszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
36 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
37 DRYWA MARTYNA DRYWA SIERAKOWICE w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
38 Kubiak ANDRZEJ Rumia Janowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono
39 Sułek Karolina Rumia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
40 Gnyp Daniel Różyny w pi#du (też wirtualnie) wkurw_team opłacono BM
41 Kubiak Grzegorz Reda w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
42 Kowalczyk Klaudia Radom w pi#du (też wirtualnie) Team ZabieganeDni opłacono BM
43 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
44 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
45 Kocińska Agnieszka Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
46 Kujawska Marcelina Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
47 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
48 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI w pi#du (też wirtualnie) CrossElite opłacono BM
49 Dekiert Artur Poznań w pi#du (też wirtualnie) Running Wombats! opłacono BM
50 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
51 Jakubowska Anna Piaseczno w pi#du (też wirtualnie) opłacono
52 Jędrkowiak Piotr Paczewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
53 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
54 Skoczek Michał Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
55 Krupiński Marek Ostrołęka w pi#du (też wirtualnie) Dąbrowski Team / Zabiegane
56 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
57 Kłys Dorota Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
58 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
59 Kaczan Norbert Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Pszczółkowski Team opłacono BM
60 Kotowski Marek Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kriss Coaching opłacono BM
61 Kotowska Sylwia Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
62 Sawicki Szymon Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Młynago opłacono BM
63 Grzegorzewska Ewa Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
64 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
65 Ambo Rafał Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) R.Ambo opłacono BM
66 Gredke Magdalena Nowe Miasto w pi#du (też wirtualnie) Team ZabieganeDni opłacono BM
67 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
68 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
69 Krawczyk Katarzyna Mrągowo w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
70 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
71 Wasążnik Marta Mosty w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
72 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
73 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie opłacono BM
74 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
75 Karwacki Sebastian Łódź w pi#du (też wirtualnie) Wataha - Łączy Nas Bieganie opłacono BM
76 Zareba Justyna Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
77 Kropidłowska Krysia Łęczyn Dolny w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
78 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
79 Świderek Dorota Lubartów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
80 Dorawa Ewa Lębork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
81 Szymański Adam Lębork w pi#du (też wirtualnie) Lębork Biegacze 42,2
82 KOMUDA Mariusz LEGIONOWO w pi#du (też wirtualnie) Satori Sport Klub opłacono BM
83 JANIK Roman KWIDZYN w pi#du (też wirtualnie) KWIDZYN BIEGA opłacono BM
84 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
85 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
86 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
87 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
88 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
89 Komorowska Sylwia Komorowska Kętrzyn w pi#du (też wirtualnie) Drużyna ML opłacono BM
90 Frankowska Justyna Kartuzy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
91 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
92 Karczewski Grzegorz Hel w pi#du (też wirtualnie) LKS Błękitni Żeglce opłacono BM
93 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
94 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
95 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
96 KASICA ADAM Grójec w pi#du (też wirtualnie) A+K opłacono BM
97 Gładkowski Grzegorz Gowino w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
98 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
99 Olech Barbara Godziszów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
100 Grzywacz Karol Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM


Wyświetleń: 12007

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ