Bieg w pi#du 2020
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Markiewicz Arkadiusz Malbork w pi#du (też wirtualnie) Piękni i Bestie opłacono BM
102 Markowska Ewa Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) GIRLS POWER opłacono BM
103 Markowska Karolina Człuchów w pi#du (też wirtualnie) Żółwie Człuchów opłacono BM
104 Markowski Mariusz Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
105 Markowski Tomasz Grudziadz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
106 Martuzalski Jacek Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Sii Running Team / Active Flow opłacono BM
107 Matuszewski Łukasz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Stopy Tytanu opłacono BM
108 Małczak Magdalena Pruszcz Gdański w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
109 Mejor Barbara Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
110 Melnyk Piotr Człuchów w pi#du (też wirtualnie) Żółwie Człuchów opłacono BM
111 Mełgwa Katarzyna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
112 Michalski Krzysztof Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
113 Mielczarska Monika Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
114 Milczarek Anna Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
115 Mirek Emilia Gdansk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
116 Misztalewska IWONA Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
117 MISZTALEWSKI SEBASTIAN GDYNIA w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
118 Moczulak-Ginter Karolina Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wojowniczki Trójmiasto opłacono
119 Mogiłko Natalia Grudziądz w pi#du (też wirtualnie) Vege Runners opłacono BM
120 Molęda Dariusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Cerveza Team opłacono BM
121 Młodawski Jakub Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Różowe Tygryski opłacono BM
122 Młyński Bartłomiej Zwartowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
123 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Morska Baza Szkoleniowa opłacono BM
124 Nieściór Jan Stękiny /Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
125 Nieściór Mieczysława Stękiny/Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono BM
126 Nowak Agnieszka Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
127 Nowakowski Norbert Gdynia w pi#du (też wirtualnie) OZD Mielony na kozetce opłacono BM
128 Nowakowski Tomasz Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
129 Olech Barbara Godziszów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
130 Olszewska Agnieszka Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
131 Paczkowski Mirosław Bydgoszcz w pi#du (też wirtualnie) CB163 opłacono BM
132 Paracki Tomasz Sierakowice w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
133 Piórkowska Natalia Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Taka RYBA opłacono
134 Piórkowski Mariusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Taka RYBA opłacono
135 Piotrowski Krzysztof Działdowo w pi#du (też wirtualnie) Twister Team opłacono BM
136 Piszczygłowa Bernadeta Gorzów Wielkopolski w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
137 Piwowarczyk Anna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
138 Plata Arkadiusz Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
139 Plichta Leszek Mosty w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
140 Pochopień Mira Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Wataha-Łączy nas bieganie opłacono BM
141 Pogorzelski Adam Starogard Gdański w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
142 Poss Marcin Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono
143 Potoniec Martyna Wrocław w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
144 Prager Mateusz Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Stopy Tytanu opłacono BM
145 Prokopiuk Krzysztof Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
146 Prokopowicz Łukasz Działdowo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
147 Prüfer Paweł Kosieczyn w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
148 PUSZYNSKI Piotr Orle w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
149 Płoszaj Anna Kwidzyn w pi#du (też wirtualnie) Bambi opłacono BM
150 Radecka Ilona Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Asics Team Gdansk opłacono BM
151 Rathnau Krzysztof Rathnau Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
152 Safin Stanisław Toruń w pi#du (też wirtualnie) Wataha- Łączy Nas Bieganie opłacono BM
153 Sajewska Karolina Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
154 Sanecki Przemysław Nowe Kusy w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
155 Sawicki Szymon Olsztyn w pi#du (też wirtualnie) Młynago opłacono BM
156 Sazon Inesa Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
157 Skoczek Jakub Skoczek Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
158 Skoczek Michał Otwock w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
159 Skrzypecka Wiktoria Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
160 Skrzypecki Jacek Elbląg w pi#du (też wirtualnie) Team Green Arrow opłacono BM
161 Śmigaj Sebastian Wyrzysk w pi#du (też wirtualnie) Wild Team opłacono BM
162 Smorczewski Adam Gdynia w pi#du (też wirtualnie)
163 Śnieg Aleksandra Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) WATAHA - łaczy nas bieganie/Taka RYBA opłacono BM
164 Stachnik Bartłomiej Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
165 Strzelczyk Adam Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) Iron Team opłacono BM
166 Sułek Karolina Rumia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
167 Świderek Dorota Lubartów w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
168 szaryński tomasz pruszcz gdański w pi#du (też wirtualnie) Szaryteam opłacono BM
169 SZMAJA Bogusia Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
170 Szramowski Łukasz Szramowski Barczewo w pi#du (też wirtualnie) BSB Barczewo Biega opłacono BM
171 Sztybor Joanna Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono
172 Szymaniuk Małgorzata Sopot w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
173 Szymański Adam Lębork w pi#du (też wirtualnie) Lębork Biegacze 42,2
174 Targońska Marta Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) PADŁ NA RYJ TEAM opłacono BM
175 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI w pi#du (też wirtualnie) CrossElite opłacono BM
176 Tichanów Piotr Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
177 Tomczyk Ewelina Częstochowa w pi#du (też wirtualnie) Wkurw_Team opłacono BM
178 Trafalski Krzysztof Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
179 Trzewikowska Paulina Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
180 Wasążnik Marta Mosty w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
181 Wasilewski Marcin Gdynia w pi#du (też wirtualnie) BigYellowFoot Adventure Team opłacono BM
182 Wawryniuk Emilia Małgorzata Kamińsk w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
183 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia w pi#du (też wirtualnie) WOJOWNICZKI TEAM opłacono
184 Winkler Kamil Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Różowe Tygryski opłacono BM
185 Wiśniewski Dawid Dąbrówka w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
186 Wiśniewski Marcin Susz w pi#du (też wirtualnie) Dzikie Jenoty opłacono BM
187 Wojdyło Daniel Lubiszewo w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
188 Wojnowski Wiesław Gdańsk w pi#du (też wirtualnie) DCT Drużyna Biegowa opłacono BM
189 Woźniak Beata Dębogórze w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
190 Wyczółkowski Jakub Malbork w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
191 Wysocka Anna Gdynia w pi#du (też wirtualnie) Wymiatacze opłacono BM
192 Zalewski Daniel Susz w pi#du (też wirtualnie) TRI NEGU opłacono BM
193 Zareba Justyna Łódź w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
194 Zdrojewska Dorota Poznań w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
195 Ziółkowska Marzena Gdynia w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM
196 Żurawska Joanna Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
197 Żurawski Dariusz Krajkowo w pi#du (też wirtualnie) Biegające Po#eby opłacono BM
198 Łukasiewicz Michał Gdansk w pi#du (też wirtualnie) Biegowa Dąbrowa opłacono BM
199 Łukawska Aleksandra Warszawa w pi#du (też wirtualnie) opłacono BM


Wyświetleń: 12006

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ