XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy  o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Guzowski Denis Trzebielino START (Bieg główny 6000 m) PRAWIE JAK HERMES/JW 3775 CHOJNICE darmowy udział
2 Kuchta Anna Starogard Gdański START (Bieg główny 6000 m) Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
3 Kordecki Wiesław Wielki Klincz START (Bieg główny 6000 m) Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
4 Kordecki Robert Wielki Klincz START (Bieg główny 6000 m) Maratończyk Wielki Klincz darmowy udział
5 Jankowski Grzegorz BYTÓW START (Bieg główny 6000 m) Pozytywnie nakręcony darmowy udział
6 Niwiński Grzegorz Ustka START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
7 GUZOWSKI DARIUSZ Trzebielino START (Bieg główny 6000 m) Talex Borzytuchom darmowy udział
8 Graf Remigiusz Leszno START (Bieg główny 6000 m) Turbo Run Leszno darmowy udział
9 Grochowski Mateusz Bytów START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina darmowy udział
10 Gaweł zbigniew Słupsk START (Bieg główny 6000 m) POMERIDERS Słupsk darmowy udział
11 Pawlik Stanisław Osielsko START (Bieg główny 6000 m) biegaj z dębami darmowy udział
12 Rokita Mariusz Gdynia START (Bieg główny 6000 m) RockyRUN darmowy udział
13 Kujawski Łukasz Żukowo START (Bieg główny 6000 m) Kujawscy Runners darmowy udział
14 Bondarenko Daniel Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Biegajło darmowy udział
15 Bondarenko Jan Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Biegajło darmowy udział
16 Kosmala Aleksandra Szczeglino START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
17 Kęsik Agnieszka Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina darmowy udział
18 Muszyński Jacek Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Świat Płytek u Kryspina darmowy udział
19 okseniuk Sergii luck START (Bieg główny 6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik darmowy udział
20 okseniuk oksana luck START (Bieg główny 6000 m) Mk luchesk-lkb rudnik darmowy udział
21 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Kujawscy Runners darmowy udział
22 Malek Andrzej Koscierzyna START (Bieg główny 6000 m) Atlas Running Team darmowy udział
23 Szymański Adam Lębork START (Bieg główny 6000 m) Lębork Biegacze 42,2 darmowy udział
24 Gawin Rafał kościerzyna START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
25 Łyczek Justyna Polska START (Bieg główny 6000 m) Amator darmowy udział
26 Rudnik Jerzy Chojnice START (Bieg główny 6000 m) Florian Chojnice darmowy udział
27 Rudnik Janina Krepa Slupska START (Bieg główny 6000 m) SP8 Słupsk darmowy udział
28 Rudnik Krzysztof Krępa Słupska START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
29 Witt Henryk Sopot START (Bieg główny 6000 m) MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
30 Andryskowski Marek Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
31 Kabaciński Bronisław Ustka START (Bieg główny 6000 m) TUPOT USTKA darmowy udział
32 Grabowicz Jerzy Ustka START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
33 Witt Grażyna Sopot START (Bieg główny 6000 m) MaratonyPolskie.PL TEAM darmowy udział
34 Młyński Bartłomiej Zwartowo START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
35 Labudda Wojciech Puck START (Bieg główny 6000 m) LKS Puck darmowy udział
36 MACIEJEWSKI RAFAŁ Strzepcz START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino darmowy udział
37 Jankowski Sebastian Luzino START (Bieg główny 6000 m) Wikęd Luzino darmowy udział
38 Stankiewicz Radosław Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB .im Braci Petk darmowy udział
39 HINC PAWEŁ GDYNIA START (Bieg główny 6000 m) PKM GDYNIA darmowy udział
40 Jasiek Paweł Zakrzewo START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
41 Syldatk Karol Mściszewice START (Bieg główny 6000 m) Metrożercy darmowy udział
42 Syldatk Wioleta Mściszewice START (Bieg główny 6000 m) Metrożercy darmowy udział
43 Lewańczyk Marcin Stężyca START (Bieg główny 6000 m) Metrożercy darmowy udział
44 Olijnyk Pawel Czernigow START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
45 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
46 BADZIĄG DAMIAN Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
47 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
48 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) JW 5718 darmowy udział
49 Polinceusz Adam Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
50 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
51 Mizińska Katarzyna Nowa Wieś Lęborska START (Bieg główny 6000 m) Creativsport darmowy udział
52 Rutkowska Joanna Luzino START (Bieg główny 6000 m) GKS Kaszuby Luzino darmowy udział
53 Koiszewska Izabela Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
54 Koiszewski Krzysztof Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
55 Hoffman Aleksander Jastrowie START (Bieg główny 6000 m) Precon Jastrowie darmowy udział
56 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe START (Bieg główny 6000 m) Metrożercy darmowy udział
57 Stencel Piotr Mściszewice START (Bieg główny 6000 m) Metrożercy darmowy udział
58 Szadrin Andrej Bytów START (Bieg główny 6000 m) BYTÓW darmowy udział
59 Poblocki Piotr Lębork START (Bieg główny 6000 m) UKS Ekonimik Maratończyk Lębork darmowy udział
60 Poblocka Bożena Lębork START (Bieg główny 6000 m) UKS Ekonimik Maratończyk Lębork darmowy udział
61 Damps Anna Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland darmowy udział
62 kamionka henryk lebork START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
63 SZMIGIERO Sebastian Słupsk START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
64 Ponarad Magdalena Lubowidz START (Bieg główny 6000 m) KreativSport darmowy udział
65 Sałabon Grzegorz Lębork START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
66 Frankiewicz Michał Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland darmowy udział
67 Kożyczkowski Marcin Mosty START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
68 Garski Dawid Słupsk START (Bieg główny 6000 m) Baszta Bytów darmowy udział
69 Bojanowski Michał Lębork START (Bieg główny 6000 m) Klub 42,2 Lębork darmowy udział
70 Nowicki Artur Malczyce START (Bieg główny 6000 m) 1 batalion zmechanizowany Lębork darmowy udział
71 KILAR Tomasz Koszalin START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
72 Kaliński Przemysław Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland darmowy udział
73 Majewski Paweł Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland darmowy udział
74 Rusin Leszek Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK darmowy udział
75 Górska Iwona Lębork START (Bieg główny 6000 m) Farm Frites Poland darmowy udział
76 Narewski Tomasz Łowcze START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
77 Orliński Ryszard Lędziechowo START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
78 Zblewski Tadeusz Lębork START (Bieg główny 6000 m) LKB im BRACI PETK darmowy udział
79 SZRAMA Marian Lębork START (Bieg główny 6000 m) BAZA 44 darmowy udział
80 Szypcio Peter Szczecinek START (Bieg główny 6000 m) BIEGAJ Z CERKIEM darmowy udział
81 Szyło Michal Szczecinek START (Bieg główny 6000 m) BIEGAJ Z CERKIEM darmowy udział
82 Cerk Łukasz Szczecinek START (Bieg główny 6000 m) BIEGAJ Z CERKIEM darmowy udział
83 Wieczorek Daniel Szczecinek START (Bieg główny 6000 m) BIEGAJ Z CERKIEM darmowy udział
84 Bralski Andrzej Okonek START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
85 Bartel Mateusz Złotów START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
86 Cuber Wojciech Złotów START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
87 Trębski Krzysztof Okonek START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
88 JAKUSZ PRZEMYSŁAW WEJHEROWO START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
89 Hendrich kamil Lębork START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
90 Góra Agnieszka Okonek START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
91 Góra Sylwester Okonek START (Bieg główny 6000 m) #ZabieganiNocą darmowy udział
92 Nagórek Krzysztof Słupsk START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
93 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia START (Bieg główny 6000 m) Śmigaj z nami darmowy udział
94 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo START (Bieg główny 6000 m) Kujawscy Runners darmowy udział
95 Hincka Jacek Hincka Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
96 Żebrowski Piotr Wejherowo START (Bieg główny 6000 m) Wejherowo darmowy udział
97 Kowalski Krzysztof Słupsk START (Bieg główny 6000 m) STOPA Słupsk darmowy udział
98 Miętka Monika Lębork START (Bieg główny 6000 m) darmowy udział
99 Hincka Jacek Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) Biegamy Razem Władysławowo darmowy udział
100 Hincka Marzena Gnieżdżewo START (Bieg główny 6000 m) Biegamy Razem Władysławowo darmowy udział


Wyświetleń: 4405

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ