Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wenta Piotr | ŁEBUNIA | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |
2 | Pieniążek Jakub | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |
3 | Herman Arkadiusz | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
4 | Herman Karina | Slupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
5 | Tutak Tomasz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |
6 | Połeć Arkadiusz | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | UNIQUE HAIR Team Wejherowo | |
7 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | GKS Kaszubi Luzino | |
8 | Terefenko Bogdan | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | KARWICA | |
9 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | niezrzeszony | |
10 | Małkowska Katarzyna | Złotów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |
11 | Wenta Brygida | ŁEBUNIA | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |
12 | Linkiewicz Ewelina Linkiewicz | SIEMIROWICE | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Cewicki Klub Morsa i Biegacza | |
13 | Klasa Marek | Mosty | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
14 | Klasa Katarzyna | Mosty | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
15 | Wiśniewski Radosław | Mosty | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
16 | Klasa Wiktoria | Mosty | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
17 | Koiszewska Monika | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
18 | Ciesiulski Dariusz | Kębłowo Nowowiejskie 31/10 | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |
19 | Ciesiulski Przemysław | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |
20 | Karczewski Damian Karczewski | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |
21 | Ciesiulski Marek | Kębłowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kębłowo Biega | |
22 | Rogiewicz Andrzej | Inowrocław | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | MKS INOWROCŁAW | |
23 | Kawoń Andrzej | Namysłów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
24 | Garska Joanna | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
25 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
26 | Solak Halina | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
27 | Brovchenko Sylwia | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
28 | Brovchenko Jurii | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
29 | Rembalski Piotr | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
30 | Matysiak - Rembalska Anna | Bytów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Świat Płytek u Kryspina | |
31 | Burzyński Aleksander | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Byle w dyszce... | |
32 | Busłowicz Katarzyna | Choczewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
33 | Struk Joanna | Brzyno | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
34 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
35 | Pawłowska Anna | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
36 | naczk leonard | lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LKB .im Braci Petk | |
37 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LKB .im Braci Petk | |
38 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runpassion.pl Team | |
39 | Bruszewska-Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runpassion.pl Team | |
40 | Ruszkowski Arkadiusz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
41 | KRASKA Wlodzimierz | krakow | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
42 | Miernicki Mariusz Miernicki | Dzierżoniów | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
43 | Kozioł Krzysztof | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
44 | Treder Natalia | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
45 | Treder Roman | Kębłowo Nowowiejskie | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
46 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
47 | Treder Piotr | Łowcze | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
48 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kolarz-Pol | |
49 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LIVESTRONG | |
50 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Jaffi z Łebcza | |
51 | Heyka Ireneusz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
52 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | MJR | |
53 | zielonka adam | gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
54 | zielonka jan | gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
55 | Ptaszyńska Anna | Borkowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
56 | Pietrzycki Slawomir | Reda | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |
57 | Grochulski Miron | gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |
58 | Zimny jan | gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
59 | pietrzycka Renia | reda | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |
60 | Szopa Marek | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |
61 | Szopa Małgorzata | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Runeda | |
62 | Labuda Marek | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
63 | Stolzenburg Honorata | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
64 | Sanko Svietlana | Mińsk | Białoruś | START (Bieg główny 6000 m) | Klub "Amator" | |
65 | Sanko Alex | Mińsk | Białoruś | START (Bieg główny 6000 m) | Klub "Amator" | |
66 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
67 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
68 | Hintzke Leszek | Leśniewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ODWIECZNY RYWAL JAFFIEGO | |
69 | Jaffke Patrycja | Łebcz | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Przyjaciele w biegu | |
70 | SPORNY BOLESŁAW | Rumia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
71 | MAJSZAK JÓZEF | GDYNIA | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
72 | SPORNA LIDIA | RUMIA | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
73 | Łubkowska Magdalena | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
74 | Szymanski Leszek | Sosnowiec | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | GILe | |
75 | Glinka Agnieszka Glinka | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | KreativSport | |
76 | Ostrówka Waldemar | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK | |
77 | Lipski Jan Dominik | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | LKB im BRACI PETK/ Nowa Rużanka | |
78 | Ciszewski Krzysztof | Bytom | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Bieg z Chrystusem | |
79 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Night Runners Słupsk | |
80 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Night Runners Słupsk | |
81 | Zdzislaw Grzesiak | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
82 | Durzyński Tomasz | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Klub 42,2 Lębork | |
83 | Chałaszczyk Barbara | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
84 | Wnuk Błażej | Wielki Klincz | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
85 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | START (Bieg główny 6000 m) | Maratończyk Wielki Klincz | ||
86 | Ławniczak Justyna | Zakrzewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |
87 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Biegamy Razem Władysławowo | |
88 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Biegamy Razem Władysławowo | |
89 | Miętka Monika | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
90 | Kowalski Krzysztof | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | STOPA Słupsk | |
91 | Żebrowski Piotr | Wejherowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Wejherowo | |
92 | Hincka Jacek Hincka | Gnieżdżewo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
93 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Kujawscy Runners | |
94 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | Śmigaj z nami | |
95 | Nagórek Krzysztof | Słupsk | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
96 | Góra Sylwester | Okonek | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |
97 | Góra Agnieszka | Okonek | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą | |
98 | Hendrich kamil | Lębork | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
99 | JAKUSZ PRZEMYSŁAW | WEJHEROWO | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | ||
100 | Trębski Krzysztof | Okonek | Polska | START (Bieg główny 6000 m) | #ZabieganiNocą |
Wyświetleń: 15376