II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka

Impreza została odwołana

Niestety pandemia Covid-19 pokrzyżowała plany organizacyjne wszystkim organizatorom imprez sportowych, w tym także i nam. Organizacja tegorocznego wydarzenia jest niemożliwa w momencie, gdy zmagamy się z zagrożeniem epidemiologicznym. Nie jest to decyzja podjęta pochopnie, lecz wiele dni spędziliśmy na dyskusji czy istnieje możliwość zorganizowania biegu ulicznego z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa sanitarnego. Niestety stwierdzenie było negatywne. Nie chcieliśmy też przenosić imprezy na jesień, gdzie kalendarz biegowy już pęka w szwach.
Zatem – z wielkim bólem serca zmuszeni jesteśmy odwołać 2. PKO Piekarski Półmaraton, 2 Nocną zaDyszkę oraz marsz Nordic Walking.
Po każdej burzy wychodzi słońce. Tak samo będzie i teraz. Nie wiemy jeszcze kiedy, ale wierzymy, że tak szybko, jak to możliwe. Jesteśmy pewni, że uśmiech i emocje sportowe zagoszczą w nas i dzięki temu wspólnie dotrzemy do mety - wygramy i wspólnie będziemy celebrować święto sportu w Piekarach Śląskich.
Wszystkie dotychczasowe opłaty będą automatycznie do Państwa zwrócone, jednak prosimy o chwilę wyrozumiałości. Od dzisiaj zawieszona zostaje możliwość zapisania się na udział w biegu głównym oraz imprez towarzyszących.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem lecymydurs@gmail.com
W związku z tym, że bardzo dużo biegów przeniesiono na termin jesienny jesteśmy przekonani że będzie dużo okazji do rywalizacji oraz poprawienia swojej kondycji. Dbajcie o siebie, swoją formę i stosujcie się do zaleceń. Jesteśmy przekonani, że wyjdziemy z tego silniejsi i z jeszcze większą radością spotkamy się na biegowych trasach!
Zarząd Lecymy Durś
Marsz NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki Do zapłaty
1 Basiak Irena Knurów Marsz NW M odwołano
2 Snochowska Agata Bytom Marsz NW Szombierki chodzą i biegają XXL odwołano
3 Wojtunik Andrzej Bytom Marsz NW XL odwołano
4 Zadroga Paweł Knurów Marsz NW Gora Team XL odwołano
5 Zadroga Dorota Knurów Marsz NW Gora Team M odwołano
6 Strużyna Krzysztof Bytom Marsz NW XL odwołano
7 Zientek Barbara Radzionków Marsz NW Cidry Lotajom L odwołano
8 Czekańska Bożena Gliwice Marsz NW XXL odwołano
9 Gaździcka-Wódka Ewa Studzienice Marsz NW XS odwołano
10 Buchenfeld Katarzyna Miasteczko Śląskie Marsz NW XS odwołano
11 Waleszczyńska Agnieszka Miasteczko Śląskie Marsz NW M odwołano
12 Korkosz Rafał Siemianowice Śląskie Marsz NW L odwołano
13 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW XXL odwołano
14 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW L odwołano


Wyświetleń: 17984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ