El Aktywny Dzień kobiet - V Leśny Półmaraton, OCR, NW
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Binkowski Krystian Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
2 Chrapan Aleksander Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
3 Chrapan Anna Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
4 Kurowski Michał Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) Golden Team
5 JAKSZEWICZ Oliwia Elbląg Bieg dla dzieci SP 19 Elblag
6 JAKSZEWICZ Sławomir Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) RMF4RT Gladiators
7 Błażejczyk Jakub elbląg Bieg dla dzieci SP 15 Elbląg
8 Fudal Lena Elbląg Bieg dla dzieci Przedszkole nr 31
9 Fudal Oliwia ELBLĄG Bieg z przeszkodami (OCR)
10 FUDAL MONIKA ELBLĄG Bieg z przeszkodami (OCR)
11 Dzik Ksawery. Elblag Bieg z przeszkodami (OCR)
12 Martuszewska Zuzanna Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) Liceum Ogólnokształcące nr 2
13 Martuszewska Antonina Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) SP 11 Elbląg
14 Martuszewski Franciszek Elbląg Bieg dla dzieci Przedszkole nr 24 Elbląg
15 Martuszewski Stanisław Elbląg Bieg dla dzieci Przedszkole nr 24 Elbląg
16 Martuszewski Zbigniew Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
17 Sambor Elżbieta Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe
18 Opałka Kinga elblag Bieg z przeszkodami (OCR)
19 Nastaj Dominik Elbląg Bieg dla dzieci
20 nastaj wiktor elblag Bieg dla dzieci
21 Nastaj Natalia Elbląg Bieg dla dzieci
22 Opałka Edyta Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
23 Korbolewski Alan Elbląg Bieg dla dzieci Przedszkole 33 Elbląg
24 Kuternowski Mateusz Elbląg Bieg dla dzieci Przedszkole nr 6 w Elblągu
25 Sznajder Krystyna Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
26 Tomaszewicz Piotr Elbląg Półmaraton 21 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
27 Czyszejuk Izabela Pasłęk Marsz Nordic Walking opłacono on-line
28 Jaworska Julia Elbląg Bieg dla dzieci SP 15 Elbląg
29 Jarmakowska Barbara Braniewo Półmaraton 21 km opłacono on-line
30 Kwapiszewska Basia Elbląg Bieg dla dzieci SP 15 Elbląg
31 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
32 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono
33 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
34 Rzadkiewicz Anna Elbląg Półmaraton 21 km opłacono on-line
35 Jabłoński Grzegorz Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
36 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Marsz Nordic Walking SP.8 opłacono on-line
37 JASIULEWICZ SEBASTIAN ELBLĄG Marsz Nordic Walking SP.8 limit osiągnięty
38 Otłowski Grzegorz Elbląg Półmaraton 21 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
39 Niewdzięczny Stefan Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
40 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Półmaraton 21 km ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
41 Hajdukiewicz Agnieszka Olsztyn Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
42 Kucharewicz Grzegorz Olsztyn Półmaraton 21 km opłacono on-line
43 Stankiewicz Piotr Elbląg Bieg crossowy 7 km #BKKSE opłacono on-line
44 Stolarska Marta Szczecin Bieg crossowy 7 km limit osiągnięty
45 Jasiński Mateusz Giżycko Półmaraton 21 km limit osiągnięty
46 Trębacz Igor Elbląg Bieg dla dzieci
47 Dudek Vanessa Janowo Bieg z przeszkodami (OCR)
48 Dudek Justyna Janowo Bieg z przeszkodami (OCR)
49 Antczak Sandra Elbląg Marsz Nordic Walking opłacono on-line
50 Orzeł Michalina Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
51 Giżka Tomasz Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
52 Kłapot Artur Jegłownik Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
53 Sztuka Ewelina Sztuka Jegłownik Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
54 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg crossowy 7 km ECM El Hurt Elbląg opłacono on-line
55 Krzeszewski Alan Elbląg Bieg dla dzieci
56 Rękas Maja Elbląg Bieg dla dzieci
57 Śliwińska Katarzyna Gdynia Półmaraton 21 km opłacono on-line
58 Jankowska Iga Elbląg Bieg dla dzieci
59 Jankowski Mikołaj Elbląg Bieg dla dzieci
60 Jankowski Tomasz Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
61 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
62 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
63 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Półmaraton 21 km Wiślinka Team opłacono on-line
64 Giżka Mikołaj Elbląg Bieg dla dzieci
65 Śniecikowski Wiktor Elbląg Bieg dla dzieci
66 Kulczycki Jan GDAŃSK Marsz Nordic Walking opłacono on-line
67 MINDZA Michał Chwalęcin Półmaraton 21 km opłacono on-line
68 Łudczak Sylwia Gdańsk Półmaraton 21 km Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe opłacono on-line
69 Łudczak Krzysztof Gdańsk Półmaraton 21 km Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe opłacono on-line
70 Sołowiej Magdalena Elbląg Bieg crossowy 7 km TeamKaraś-Elbląg opłacono on-line
71 Barnaś Agata Malbork Półmaraton 21 km Grupa Malbork limit osiągnięty
72 Gotlibowski Radosław Żagań/Elbląg Bieg crossowy 7 km MNDN-E opłacono
73 Wróblewski Michał Elbląg Półmaraton 21 km opłacono
74 Kuźma Wioleta Cybinka Bieg crossowy 7 km RowerOWCE opłacono
75 Plicht Tomasz Ostrzyce Bieg crossowy 7 km RowerOWCE opłacono
76 Nowalińska Kinga Malbork Bieg dla dzieci
77 Nowalińska Aleksandra Malbork Marsz Nordic Walking opłacono on-line
78 Marchlewski Hubert Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) Sp 12
79 DOŁKOWSKI Szymon Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) SP 21 Elbląg
80 Lipecka Magdalena Malbork Marsz Nordic Walking Paul Team opłacono
81 Liszewski Piotr Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
82 Patra Katarzyna Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR)
83 Barcikowska Agnieszka Elblag Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
84 Barcikowska Wioletta Elblag Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
85 Kurszewska Magdalena Gdańsk Półmaraton 21 km Aniołki nie do zdarcia opłacono on-line
86 Angielczyk Adam Gdańsk Półmaraton 21 km aniołki nie do zdarcia opłacono on-line
87 Głowacki Kacper Prabuty Bieg crossowy 7 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
88 Sarnowski Piotr Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
89 Begej Anita Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
90 Grabowski Marek Olsztyn Półmaraton 21 km BUDIMEX limit osiągnięty
91 Matlewska Marzena Elblag Półmaraton 21 km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
92 Mięsiak Agnieszka Lichnowy Marsz Nordic Walking opłacono on-line
93 Rozenski Bartosz Olsztyn Bieg dla dzieci Fitmania Olsztyn
94 Rozenski Szymon Olsztyn Bieg z przeszkodami (OCR) Fitmania Olsztyn
95 Bzdręga Malwina Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line
96 Biedrzycki Łukasz Elbląg Bieg z przeszkodami (OCR) Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód
97 Biedrzycka Kamila Elblag Bieg z przeszkodami (OCR) ZSIŚiU
98 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Półmaraton 21 km opłacono on-line
99 Nowicki Michał Nowa Wieś Malborska Półmaraton 21 km BluMarianTeam opłacono on-line
100 Piaskowski Tomasz Elbląg Bieg crossowy 7 km opłacono on-line


Wyświetleń: 9516

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ