Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Binkowski Krystian | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
2 | Chrapan Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
3 | Chrapan Anna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
4 | Kurowski Michał | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Golden Team | |
5 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | RMF4RT Gladiators | |
6 | Fudal Oliwia | ELBLĄG | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
7 | FUDAL MONIKA | ELBLĄG | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
8 | Dzik Ksawery. | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
9 | Martuszewska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Liceum Ogólnokształcące nr 2 | |
10 | Martuszewska Antonina | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 11 Elbląg | |
11 | Martuszewski Zbigniew | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
12 | Sambor Elżbieta | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Aktywuj się w Maratonie / parkrun Gdańsk-Południe | |
13 | Opałka Kinga | elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
14 | Opałka Edyta | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
15 | Sznajder Krystyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
16 | Niewdzięczny Stefan | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
17 | Dudek Vanessa | Janowo | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
18 | Dudek Justyna | Janowo | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
19 | Orzeł Michalina | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
20 | Giżka Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
21 | Marchlewski Hubert | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Sp 12 | |
22 | DOŁKOWSKI Szymon | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 21 Elbląg | |
23 | Patra Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
24 | Rozenski Szymon | Olsztyn | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Fitmania Olsztyn | |
25 | Biedrzycki Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Pułk Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny-Wschód | |
26 | Biedrzycka Kamila | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ZSIŚiU | |
27 | Leszczyński Marcin | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
28 | Szewczak Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
29 | Auguścik Marcin | Chojnik | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
30 | Auguścik Monika | Chojnik | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
31 | Bachurska Blanka | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 16 Elbląg | |
32 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 16 Elbląg | |
33 | Tomankiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
34 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
35 | Czerniak Marta | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
36 | Czerniak. Julia | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
37 | Grynis Piotr. | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Akademia Krasnoludków | |
38 | Grynis Kamila | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
39 | Maszaro Daniel | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
40 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | UKS WIKINGOWIE | |
41 | Grabowicz Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
42 | Grabowicz Justyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
43 | Grabowicz Damian | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
44 | Grabowicz Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
45 | Atłas Karolina | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
46 | Sokołowski Antoni | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
47 | Sokołowska Helena | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
48 | Sokołowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
49 | Kotowska-Sokołowska Marta | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
50 | Ostrowski Grzegorz | Elbląga | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
51 | Ostrowski Nathan | Elbląga | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SSP 3 Elbląg | |
52 | Ostrowska Karolina | Elbląga | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
53 | Pikulska Dorota | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
54 | JURCZAK Franciszek. | Gdańsk | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
55 | Czerniak Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
56 | Sielicki Hubert | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | UKP Jedynka Elbląg |
Wyświetleń: 19775