Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | SEGDA MARIUSZ | ELBLĄG | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
102 | Mania Jacek | Boręty | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
103 | Jurjewicz Grzegorz | SZCZECINEK | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
104 | Andrzejuk Anna | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | limit osiągnięty | |
105 | Janecki Krzyszof | Pieniezno | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
106 | Sambor Tomasz | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
107 | kowalczyk Łukasz | Pasłęk | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
108 | Dziedzic Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
109 | Łapinski Leszek | elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | Elbląskie Włóczykije | opłacono |
110 | SZYMAŃSKA JOANNA | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
111 | soroka sławomir | warszawa | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono | |
112 | Świerczyńska Joanna | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | KS Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono |
113 | Mickiewicz Ewa | Elblag | Polska | Półmaraton 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
114 | Grobelna Monika | Lębork | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
115 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
116 | Stolarska Olga | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
117 | STEFAŃSKI KRZYSZTOF | ELBLĄG | Polska | Bieg dla dzieci | OSW NR 2 | |
118 | STEFAŃSKI JAKUB | ELBLĄG | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 19 w Elblągu | |
119 | Kozłowski Alan | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
120 | Kozłowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
121 | Leszczyński Marcin | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
122 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Półmaraton 21 km | Generat ze Sztutowa | opłacono on-line |
123 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Marsz Nordic Walking | SERY ICC PASŁĘK | opłacono |
124 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | Półmaraton 21 km | Husaria Race Team | opłacono on-line |
125 | BRACZKOWSKI Radosław | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
126 | Kot Amelia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | PRZEDSZKOLE NR 34 ELBLĄG | |
127 | Wiśniewska Maja | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | |
128 | Tołoczko Paulina | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono | |
129 | Błądek Natalia | Nowa Wieś Malborska | Polska | Bieg dla dzieci | ||
130 | Cichoń Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
131 | Szewczak Michalina | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
132 | Szewczak Katarzyna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
133 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Marsz Nordic Walking | Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono on-line |
134 | Auguścik Marcin | Chojnik | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
135 | Auguścik Monika | Chojnik | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
136 | Bachurska Aneta | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | Sp 19 Elbląg | opłacono |
137 | Bachurska Blanka | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 16 Elbląg | |
138 | Bachurski Dominik | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | NORPAK TEAM | opłacono on-line |
139 | Pogorzelski Daniel | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
140 | Biedrzycki Remigiusz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | SP 16 Elbląg | |
141 | Pakosz Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
142 | Barański Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | FC Zatorze | opłacono on-line |
143 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono | |
144 | Kryszyłowicz Przemysław | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
145 | Tomankiewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
146 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Półmaraton 21 km | First Malbork Team | limit osiągnięty |
147 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
148 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | JBB | limit osiągnięty |
149 | Plawgo Mirosław | Pasłęk | Polska | Bieg crossowy 7 km | KB BiegamBoLubię Pasłęk | limit osiągnięty |
150 | Jasińska Bogumiła | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | KS Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono on-line |
151 | Jasiński marian | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
152 | Sielicka Pola | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | UKP Jedynka Elbląg | |
153 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Półmaraton 21 km | BBKTS | opłacono on-line |
154 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
155 | Ulatowska Weronika | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
156 | Chojecka Anita | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
157 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Półmaraton 21 km | KB BiegamBoLubię Pasłęk | opłacono on-line |
158 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
159 | Mania Barbara | Boręty | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
160 | Kosecka Ewelina | Boręty | Polska | Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
161 | Kamiński Jakub | Pasłęk | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
162 | Czerniak Marta | Elblag | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
163 | Czerniak. Julia | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Przedszkole nr 26 Elbląg | |
164 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | Bieg crossowy 7 km | Dzierzgoń Team/DKS Powiśle | opłacono on-line |
165 | KULIK GRZEGORZ | MALBORK | Polska | Półmaraton 21 km | GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
166 | Klawikowski Jakub | Malbork | Polska | Półmaraton 21 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
167 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Półmaraton 21 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
168 | Błażewicz Hubert | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | UKS WIKINGOWIE | |
169 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | SP 14 Elbląg | opłacono on-line |
170 | Grynis Piotr. | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | Akademia Krasnoludków | |
171 | Grynis Kamila | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
172 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Akademia Krasnoludków | |
173 | Maszaro Daniel | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | ||
174 | Maszaro Szymon | Elbląg | Polska | Bieg z przeszkodami (OCR) | UKS WIKINGOWIE | |
175 | Gomulski Marcin | Morąg | Polska | Bieg crossowy 7 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
176 | Caban Krzysztof | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | Zaczynam Truchtać | limit osiągnięty |
177 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
178 | Łowczak Wiesław | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | TeamKaraś-Elbląg | opłacono on-line |
179 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Półmaraton 21 km | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
180 | Kosiacki Radosław Kosiacki | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
181 | Smolarek Robert | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
182 | Milewska Joanna | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
183 | Orzechowska Zuzanna | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Szkoła Podstawowa nr 21 w Elblągu | |
184 | Orzechowska Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line | |
185 | Orzechowska Oliwia | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 10 w Elblągu | |
186 | Bochon Agata | Malbork | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
187 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Półmaraton 21 km | opłacono on-line | |
188 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg crossowy 7 km | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
189 | Jasiulewicz Franciszek | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | Przedszkole nr 17 Elbląg | |
190 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Bieg dla dzieci | ||
191 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line |
192 | Markiewicz Alicja | Elbląg | Polska | Bieg dla dzieci | ||
193 | Skwarczyńska-Kulik Patrycja | Malbork | Polska | Bieg crossowy 7 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
194 | Podlasinska Dorota | Malbork | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono | |
195 | Pietruszyński Janusz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | limit osiągnięty | |
196 | Włoszczyński Maciej | Elbląg | Polska | Półmaraton 21 km | PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA | opłacono on-line |
197 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Półmaraton 21 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
198 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | Elbląg | opłacono |
199 | Rodacka Iwona | Malbork | Polska | Marsz Nordic Walking | limit osiągnięty | |
200 | Walendowski Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg crossowy 7 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 19909