El Aktywny Dzień kobiet - V Leśny Półmaraton, OCR, NW

Półmaraton

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Klub Dystans
1 35 OSTASZEWSKI ARKADIUSZ M 1 GDAŃSK DECATHLON KARTUSKA Bieg Główny 21km
2 52 STANIK PIOTR STANIK M 2 ELBLĄG Bieg Główny 21km
3 11 HAPKE TOMASZ M 3 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg Główny 21km
4 15 JURJEWICZ GRZEGORZ M 4 SZCZECINEK Bieg Główny 21km
5 53 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 5 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG Bieg Główny 21km
6 20 KOWALSKI WALDEMAR M 6 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM Bieg Główny 21km
7 1 ANGIELCZYK ADAM M 7 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA Bieg Główny 21km
8 33 MATKIEWICZ PIOTR M 8 ELBLĄG LABOSPORT TEAM Bieg Główny 21km
9 42 OTŁOWSKI GRZEGORZ M 9 ELBLĄG ETT - ELBLĄG TRIATHLON TEAM Bieg Główny 21km
10 73 KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ M 10 ELBLĄG ELBLĄG TRIATHLON TEAM Bieg Główny 21km
11 59 TUSZYŃSKI JAROSŁAW M 11 GDAŃSK Bieg Główny 21km
12 7 DURKIEWICZ ALEKSANDER M 12 BRANIEWO Bieg Główny 21km
13 14 KLIMOWSKA ANETTA K 1 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM Bieg Główny 21km
14 60 WŁOSZCZYŃSKI MACIEJ M 13 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA Bieg Główny 21km
15 54 SZEWCZYK ADAM M 14 MALBORK BBKTS Bieg Główny 21km
16 29 ŁUDCZAK KRZYSZTOF M 15 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE / PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE Bieg Główny 21km
17 16 KAMIŃSKI JAKUB M 16 PASŁĘK Bieg Główny 21km
18 48 SAMBOR TOMASZ M 17 ELBLĄG Bieg Główny 21km
19 24 KRYSZYŁOWICZ PRZEMYSŁAW M 18 ELBLĄG Bieg Główny 21km
20 9 GLAUBERT ROBERT M 19 ELBLĄG Bieg Główny 21km
21 26 KULIK GRZEGORZ M 20 MALBORK GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK Bieg Główny 21km
22 18 KLAWIKOWSKI JAKUB M 21 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Bieg Główny 21km
23 5 DĄBROWSKI STANISŁAW M 22 LASKOWICE HUSARIA RACE TEAM Bieg Główny 21km
24 10 GRYNIS PAWEŁ M 23 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG Bieg Główny 21km
25 36 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M 24 ELBLĄG Bieg Główny 21km
26 77 TOCHA ZBIGNIEW M 25 SKORCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg Główny 21km
27 57 ŚWIDERSKI JAN M 26 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK Bieg Główny 21km
28 28 ŁOWCZAK WIESŁAW M 27 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
29 40 NOWICKI MICHAŁ M 28 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM Bieg Główny 21km
30 31 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 29 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg Główny 21km
31 49 SEGDA MARIUSZ M 30 ELBLĄG Bieg Główny 21km
32 25 KUCHAREWICZ GRZEGORZ M 31 OLSZTYN Bieg Główny 21km
33 34 MATLEWSKA MARZENA K 2 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA Bieg Główny 21km
34 13 JASIŃSKA MONIKA K 3 MALBORK ABSOFUCKINLUTELY TEAM Bieg Główny 21km
35 75 BARTNICKA ANETTA K 4 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
36 78 LEWANDOWSKI WOJCIECH M 32 JANIELIN KURZĘTNIK BIEGA Bieg Główny 21km
37 76 MAZUR JAROSŁAW M 33 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
38 58 TOMASZEWICZ PIOTR M 34 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
39 50 SOŁOWIEJ DANIEL M 35 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
40 46 RZADKIEWICZ ADAM M 36 ELBLĄG Bieg Główny 21km
41 56 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K 5 GDYNIA Bieg Główny 21km
42 27 KURSZEWSKA MAGDALENA K 6 GDAŃSK ANIOŁKI NIE DO ZDARCIA Bieg Główny 21km
43 3 BRACZKOWSKI RADOSŁAW M 37 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
44 22 KRAWCZUK ANDRZEJ M 38 GDAŃSK TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg Główny 21km
45 23 KRYSZCZUK PIOTR M 39 PASŁĘK Bieg Główny 21km
46 2 BOCHON AGATA K 7 MALBORK Bieg Główny 21km
47 39 NOWICKA BEATA K 8 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM Bieg Główny 21km
48 79 KWAS . M 40 ELBLĄG Bieg Główny 21km
49 8 GLAUBERT JUSTYNA K 9 ELBLĄG Bieg Główny 21km
50 41 OLEJARCZYK PIOTR M 41 ELBLĄG Bieg Główny 21km
51 32 MANIA JACEK M 42 BORĘTY Bieg Główny 21km
52 61 WRÓBLEWSKI MICHAŁ M 43 ELBLĄG Bieg Główny 21km
53 30 ŁUDCZAK SYLWIA K 10 GDAŃSK AKTYWUJ SIĘ W MARATONIE / PARKRUN GDAŃSK-POŁUDNIE Bieg Główny 21km
54 38 MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 44 ELBLĄG Bieg Główny 21km
55 12 JARMAKOWSKA BARBARA K 11 BRANIEWO Bieg Główny 21km
56 17 KAMIŃSKI PAWEŁ M 45 ELBLĄG Bieg Główny 21km
57 21 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 46 WIŚLINKA WIŚLINKA TEAM Bieg Główny 21km

Bieg na 7 km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Klub Dystans
1 142 OŁOWSKI KAMIL M 1 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS POWIŚLE Bieg 7km
2 116 GOMULSKI MARCIN M 2 MORĄG FINISZ MORĄG Bieg 7km
3 129 KRZESZEWSKI GRZEGORZ M 3 ELBLĄG ECM EL HURT ELBLĄG Bieg 7km
4 151 RUCHLEWICZ NATALIA K 1 SZTUM Bieg 7km
5 131 KUKUĆ-KWAPISZEWSKA ANNA K 2 ELBLĄG Bieg 7km
6 168 JAWORSKI TOMASZ M 4 ELBLĄG Bieg 7km
7 149 PLICHT TOMASZ M 5 OSTRZYCE ROWEROWCE Bieg 7km
8 135 LISZEWSKI PIOTR M 6 ELBLĄG Bieg 7km
9 167 MINDA EWELINA K 3 Bieg 7km
10 162 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 7 SZTUM Bieg 7km
11 169 SPARZAK TOMASZ M 8 Bieg 7km
12 111 CICHOŃ TOMASZ M 9 ELBLĄG Bieg 7km
13 115 GŁOWACKI KACPER M 10 PRABUTY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 7km
14 157 STANKIEWICZ PIOTR M 11 ELBLĄG #BKKSE Bieg 7km
15 153 SARNOWSKI PIOTR M 12 ELBLĄG Bieg 7km
16 123 JANKOWSKI TOMASZ M 13 ELBLĄG Bieg 7km
17 126 KŁAPOT ARTUR M 14 JEGŁOWNIK Bieg 7km
18 109 BEGEJ ANITA K 4 ELBLĄG Bieg 7km
19 108 BARCIKOWSKA WIOLETTA K 5 ELBLAG Bieg 7km
20 148 PIASKOWSKI TOMASZ M 15 ELBLĄG Bieg 7km
21 118 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 16 MORĄG Bieg 7km
22 139 MARKIEWICZ PAWEŁ M 17 ELBLĄG Bieg 7km
23 105 BACHURSKI DOMINIK M 18 ELBLĄG NORPAK TEAM Bieg 7km
24 121 JABŁOŃSKI GRZEGORZ M 19 ELBLĄG Bieg 7km
25 103 ANTONIEWICZ MARCIN M 20 ELBLĄG Bieg 7km
26 165 WEBER MAGDALENA K 6 ELBLĄG Bieg 7km
27 106 BARAŃSKI WOJCIECH M 21 ELBLĄG FC ZATORZE Bieg 7km
28 152 SADOWSKI BARTŁOMIEJ M 22 ELBLĄG Bieg 7km
29 160 SZYCHOWSKI MICHAŁ M 23 ELBLĄG PS NR 8 Bieg 7km
30 161 SZYMAŃSKA JOANNA K 7 ELBLĄG Bieg 7km
31 154 SKWARCZYŃSKA-KULIK PATRYCJA K 8 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK Bieg 7km
32 141 MILEWSKA JOANNA K 9 ELBLĄG Bieg 7km
33 145 PAJEK-SIELICKA AGNIESZKA K 10 ELBLĄG #BKKSE Bieg 7km
34 144 ORZOŁ KATARZYNA K 11 ELBLĄG Bieg 7km
35 155 SMOLAREK ROBERT M 24 ELBLĄG Bieg 7km
36 159 SZTUKA EWELINA SZTUKA K 12 JEGŁOWNIK Bieg 7km
37 150 PODLASINSKA DOROTA K 13 MALBORK Bieg 7km
38 132 KUŹMA WIOLETA K 14 CYBINKA ROWEROWCE Bieg 7km
39 156 SOŁOWIEJ MAGDALENA K 15 ELBLĄG TEAMKARAŚ-ELBLĄG Bieg 7km
40 166 BAŁDYGA RADOSŁAW M 25 ELBLĄG JBB Bieg 7km
41 119 GROBELNA MONIKA K 16 LĘBORK Bieg 7km
42 125 KAPTUR ROMAN M 26 ELBLĄG ELBLĄG Bieg 7km
43 117 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 27 ŻAGAŃ/ELBLĄG MNDN-E Bieg 7km
44 112 DORDZIK MAŁGORZATA K 17 ELBLĄG Bieg 7km
45 133 LASKOWSKA EDYTA K 18 ELBLĄG Bieg 7km
46 110 BZDRĘGA MALWINA K 19 ELBLĄG Bieg 7km
47 143 ORZECHOWSKA MAGDALENA K 20 ELBLĄG Bieg 7km
48 113 DZIEDZIC MAGDALENA K 21 ELBLĄG Bieg 7km
49 128 KOWALCZYK ŁUKASZ M 28 PASŁĘK Bieg 7km
50 102 ADAMOWSKA SYLWIA K 22 ELBLĄG Bieg 7km
51 107 BARCIKOWSKA AGNIESZKA K 23 ELBLAG Bieg 7km
52 137 ŁUNIEWICZ AGNIESZKA K 24 ELBLĄG Bieg 7km
53 134 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 29 BĄDKI Bieg 7km
54 138 MAKOWSKA ANNA K 25 ELBLĄG Bieg 7km
55 164 WALENDOWSKI MARIUSZ M 30 ELBLĄG Bieg 7km
56 120 HAJDUKIEWICZ AGNIESZKA K 26 OLSZTYN Bieg 7km
57 101 ADAMOWSKA MARTA K 27 ELBLĄG Bieg 7km
58 158 STOLARSKA OLGA K 28 ELBLĄG Bieg 7km
59 114 GAJEWSKA MARTA K 29 ELBLĄG SP 6 ELBLĄG Bieg 7km

Marsz Nordic Walking 7 km

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejsce wg płci Miejscowość Klub Dystans
1 198 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 1 PASŁĘK SERY ICC PASŁĘK Nordic Walking 7km
2 201 WASIELEWSKI MIROSŁAW M 2 ELBLĄG BARZANT NORDIC WALKING ELBLĄG Nordic Walking 7km
3 182 BŁĄDEK RAFAŁ M 3 NOWA WIEŚ MALBORSKA NEW VILLAGE TEAM #ŚWIRY Nordic Walking 7km
4 189 KAPTEINA ROBERT M 4 GRONOWO GÓRNE ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking 7km
5 183 BOGUSŁAWSKA KATARZYNA K 1 ELBLAG ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking 7km
6 184 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 5 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE Nordic Walking 7km
7 197 NOWALIŃSKA ALEKSANDRA K 2 MALBORK Nordic Walking 7km
8 202 LIPECKA MAGDALENA K 3 MALBORK PAUL TEAM Nordic Walking 7km
9 199 ŚWIERCZYŃSKA JOANNA K 4 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking 7km
10 188 JASIULEWICZ SEBASTIAN M 6 ELBLĄG SP.8 Nordic Walking 7km
11 185 CZYSZEJUK IZABELA K 5 PASŁĘK Nordic Walking 7km
12 190 KOSECKA EWELINA K 6 BORĘTY Nordic Walking 7km
13 200 ULATOWSKA WERONIKA K 7 MALBORK Nordic Walking 7km
14 192 ŁAPINSKI LESZEK M 7 ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE Nordic Walking 7km
15 181 ANTCZAK SANDRA K 8 ELBLĄG Nordic Walking 7km
16 186 JASIŃSKA BOGUMIŁA K 9 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Nordic Walking 7km
17 187 JASIŃSKI MARIAN M 8 ELBLĄG Nordic Walking 7km
18 193 MANIA BARBARA K 10 BORĘTY Nordic Walking 7km
19 204 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 9 GDAŃSK Nordic Walking 7km
20 195 MIĘSIAK AGNIESZKA K 11 LICHNOWY Nordic Walking 7km
21 196 MODRZYŃSKA MAGDALENA K 12 ELBLĄG Nordic Walking 7km
22 191 KULCZYCKI JAN M 10 GDAŃSK Nordic Walking 7km

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ