II Bieg ZOO KARINA Dog Race

II ZOO KARINA Dog Race to dwa biegi przygotowane specjalnie dla psów i ich właścicieli. Biegamy po lesie, w zgodzie z naturą i jednocześnie spędzamy czas z naszymi zwierzakami! Do wyboru dystans z rywalizacją i rekreacyjny dla czystej przyjemności.

Wszystkie czworonogi na mecie otrzymają pamiątkowe medale!

Jak bieg, to i nagrody! Uczestnicy powalczą o bony na 500, 250 i 100 zł do wykorzystania w sklepach ZOO KARINA.

Cały dzień będzie otwarta strefa dla zwierząt z poradami, usługami, przekąskami i wodą dla zwierzaków. Nie zapominamy oczywiście o podopiecznych gdyńskiego Ciapkowa, dla których będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, koców i jedzenia. Po biegu ZOO KARINA przekaże też kilogramy karmy na rzecz schroniska.

Chcąc zakupić pakiet PRO z koszulką techniczną należy zaznaczyć w formularzu zapisów pakiet PRO wariant luźny/obcisły (+55 zł) i wpisać rozmiar koszulki w polu obok.

W przypadku wcześniejszego opłacenia startu bez koszulki można ją dokupić - SKLEP.

Program minutowy

08:00 – otwarcie biura zawodów
08:45 – start II ZOO KARINA Dog Race (5 km)

08:50 - start Biegu Drwala*
10:00 - start nordic walking na 8 km (GP3m)*

10:05 – start nordic walking na 8 km (GP3m)*

12:00 – dekoracja 8 km,

ok. 12:30 – podsumowanie GP3m

13:00 – start rekreacyjnego ZOO KARINA Dog Race (2,5 km)

* na Bieg Drwala i bieg oraz nordic walking na 8 km w ramach Grand Prix Trójmiasta obowiązują osobne zapisy i osobny regulamin.

Wyświetleń: 1459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ