Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Organizator Pakiet Wysoka Kamieńska 1963 m
2 Frankowska Magdalena Wolin 1963 m
3 Pawełczyk Artur Szczecin 1963 m
4 Pawełczyk Szymon Szczecin 1963 m
5 Matecka Kamila Wysoka kamieńska 1963 m
6 Pawełczyk Olaf Wysoka kamieńska 1963 m
7 Pawełczyk Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
8 klysewicz MARIOLA WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
9 Kłysewicz Stanisław Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
10 Okoń Maciej Marianowo 1963 m ZCEMiP
11 Kmiotczyk Stanisław Dobropole 1963 m
12 Pastryk Beata Baczysław 1963 m
13 Muszyński Cezary Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
14 Pustelnik Denis Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
15 Szabuńko Jarosław Trzechel 1963 m
16 Solecki Kacper Kretlewo 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
17 Grudziński Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
18 Grudzińska Agnieszka Wysoka Kamieńska 1963 m
19 Piasecki Rafał Wołczkowo 1963 m
20 Chudzicki Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
21 Orszulak Piotr Wysoka Kamienska 1963 m
22 Leśniak Mateusz Wysoka Kamieńska 1963 m
23 Leśniak Marcin Wysoka Kamieńska 1963 m
24 LEŚNIAK EWA LEŚNIAK WYSOKA KAMIEŃSKA 1963 m
25 Muszyńska Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI Wysoka Kamieńska
26 Chudzicka Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
27 Leśniak Marika Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
28 Szabat Paweł Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
29 Szabat Urszula Wysoka Kamienska 1963 m Szkoła Podstawowa w Wysokiej Kamieńskiej
30 Szabat Justyna Wysoka Kamienska 1963 m
31 Szabat Marek Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska
32 Szabat Martyna Wysoka Kamieńska 1963 m SP Wysoka Kamieńska
33 Leśniak Oktawia Wysoka Kamieńska 1963 m
34 Marszałek Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m
35 Stańczyk Kacper Niemica 1963 m
36 Orszulak Kornelia Wysoka Kamienska 1963 m UKS Aktywni
37 Flis Adam Wysoka Kamieńska 1963 m
38 Nowicki Patryk Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
39 Młyńska Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
40 Pastryk Mariusz Wysoka Kamieńska 1963 m
41 Pastryk Wiktoria Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
42 Kałużka Monika Wysoka Kamieńska 1963 m
43 Kałużka Nikola Wysoka Kamienska 1963 m UKS AKTYWNI
44 Kałużka Robert Wysoka Kamienska 1963 m
45 Kałużka Alan Wysoka Kamieńska 1963 m UKS AKTYWNI
46 Bińczyk Szymon Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska
47 Dziedzic Miłosz Wysoka Kamieńska 1963 m Zespół Szkoł Łączności
48 Płochocki Jakub Wysoka Kamieńska 1963 m LKS Znicz Wysoka Kamieńska
49 Stefańska Zosia Wysoka Kamieńska 1963 m
50 Radoń Marzena Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
51 Stefańska Iwona Wysoka Kamieńska 1963 m
52 Świerzbin Klaudia Wysoka Kamieńska 1963 m
53 Świerzbin Paulina Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
54 Domaradzki Adam Wysoka Kamieńska 1963 m
55 Domaradzka Urszula Wysoka Kamieńska 1963 m
56 Domaradzka Olga Wysoka Kamieńska 1963 m RAZ Szczecin
57 Kapczyńska Oliwia Samlino 1963 m
58 Pastryk Oskar Wysoka Kamieńska 1963 m
59 Raducki Maciek Wysoka Kamieńska 1963 m
60 Bęgowska-Major Danuta Samlino 1963 m
61 Major Jakub Samlino 1963 m
62 Markiewicz Izabela Kozielice 1963 m
63 Markiewicz Dawid Kozielice 1963 m
64 Gocłowski Andrzej Szczecin 1963 m
65 Caban Katarzyna Kozielice 1963 m
66 Caban Kacper Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
67 Caban Miłosz Kozielice 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
68 Caban Tomasz Kozielice 1963 m
69 Leus Grzegorz Wysoka Kamieńska 1963 m
70 Leus Gabriela Wysoka Kamieńska 1963 m
71 Leus Hanna Wysoka Kamieńska 1963 m UKS Aktywni Wysoka Kamieńska
72 Leus Sabina Wysoka Kamieńska 1963 m
73 Karpiński Marcin Górki 1963 m


Wyświetleń: 1536

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ