Bieg Tropem Wilczym Wysoka Kamieńska 2020.xlsx

Miejsce Nazwisko i Imię czasy msc 1-10 Miejscowość
1 Szabuńko Jarosław 5.37 Trzechel
2 Pawełczyk Olaf 5.46 Wysoka kamieńska
3 Orszulak Jacek 5.54 Wysoka Kamienska
4 Borek Marcin 5.56 Kretlewo
5 Caban Tomasz 6.01 Kozielice
6 Duda Jacek 6.13 Golczewo
7 Raducki Maciek 6.22 Wysoka Kamieńska
8 Szabat Marek 6.26 Wysoka Kamieńska
9 Leus Grzegorz 6.28 Wysoka Kamieńska
10 Płochocki Jakub 6.37 Wysoka Kamieńska
11 Caban Kacper I msc CH Kozielice
12 Musiał Ela I msc K Wysoka Kam
13 Kałużka Robert - Wysoka Kamienska
14 Orszulak Kornelia I msc DZ Wysoka Kamienska
15 Musiał Nikola II msc DZ Wysoka Kam
16 Major Jakub II msc CH Samlino
17 Bińczyk Szymon - Wysoka Kamieńska
18 Markiewicz Dawid - Kozielice
19 Okoń Maciej III msc CH Marianowo
20 Nowicki Patryk - Wysoka Kamieńska
21 Solecki Kacper - Kretlewo
22 Leśniak Marika III msc DZ Wysoka Kamieńska
23 Neska Magdalena II msc K Kretlewo
24 Pawełczyk Agnieszka III msc K Wysoka Kamieńska
25 Matecka Kamila - Wysoka kamieńska
26 Muszyńska Martyna - Wysoka Kamieńska
27 Muszyński Cezary - Wysoka Kamieńska
28 Świerzbin Paulina - Wysoka Kamieńska
29 Jankowski Wiktor - Wysoka Kamieńska
30 Chudzicki Miłosz - Wysoka Kamieńska
31 Kałużka Alan - Wysoka Kamieńska
32 Leus Hanna - Wysoka Kamieńska
33 Chudzicka Wiktoria - Wysoka Kamieńska
34 Pastryk Wiktoria - Wysoka Kamieńska
35 Caban Miłosz - Kozielice
36 Świerzbin Klaudia - Wysoka Kamieńska
37 Leus Sabina - Wysoka Kamieńska
38 Leśniak Marcin - Wysoka Kamieńska
39 Saładajczyk Alan - Kretlewo
40 Ostapko Michał - Wysoka Kamieńska
41 Szabat Justyna - Wysoka Kamienska
42 Grudziński Szymon - Wysoka Kamieńska
43 Grudzińska Agnieszka - Wysoka Kamieńska
45 Opowicz Małgorzata - Kretlewo
46 Dziedzic Tycjan - Wsoka Kamieńska
47 Markiewicz Izabela - Kozielice
48 Dziedzic Miłosz - Wysoka Kamieńska
49 Kłysewicz MARIOLA - WYSOKA KAMIEŃSKA
50 Caban Katarzyna - Kozielice
51 Domaradzka Urszula - Wysoka Kamieńska
52 Pastryk Mariusz - Wysoka Kamieńska
53 Kłysewicz Stanisław - Wysoka Kamieńska
54 Szabat Martyna - Wysoka Kamieńska
55 Flis Adam - Wysoka Kamieńska
56 Bęgowska-Major Danuta - Samlino
57 Major Szymon - Samlino
58 Szabat Paweł - Wysoka Kamienska
59 Radoń Marzena - Wysoka Kamieńska
60 Szabat Urszula - Wysoka Kamienska
61 Kałużka Nikola - Wysoka Kamienska
62 Marszałek Paulina - Wysoka Kamieńska
63 Leśniak Oktawia - Wysoka Kamieńska
64 Kałużka Monika - Wysoka Kamieńska
65 Stefańska Zosia - Wysoka Kamieńska
66 Mazur Amelia - Golczewo
67 Leśniak Mateusz - Wysoka Kamieńska

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ