Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | rodzaj koszulki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalska Anna | Włynkówko | Polska | pakiet z medalem | Samolej ZTS | damska | opłacono on-line |
2 | Grobelny Sebastian | Lwówek | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
3 | Basiak Mariusz | Częstochowa | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
4 | Bednarczyk Kamila | Bartąg | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
5 | Krupa Dominika | Modliszewice | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
6 | Dobrowolski Eryk | Tarnowskie Góry | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
7 | Kalista Wioleta | Świdnica | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
8 | Łoś Karolina | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | Panny z Wilka | damska | opłacono on-line |
9 | Witko Jerzy | Kormanice | Polska | pakiet z medalem | brak | męska | opłacono on-line |
10 | K Martyna Snoch | KATOWICE | Polska | pakiet z medalem | SP 9 KATOWICE | damska | opłacono on-line |
11 | Ciepiela Patryk | Kraków | Polska | pakiet z medalem | Nowa Huta TEAM | męska | opłacono on-line |
12 | Kowalski Bartosz | Włynkówko | Polska | pakiet z medalem | Samolej ZTS | męska | opłacono on-line |
13 | Jankowska Monika | Koszalin | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
14 | Dworczak Jakub | Leszno | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
15 | Klepacz Renata | Biadaszki | Polska | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | damska | opłacono on-line |
16 | Szymala Jerzy | Rychtal | Polska | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | męska | opłacono on-line |
17 | Krolik Anna | Koronowo | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
18 | janecka dorota | poznan | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
19 | Damps Michał | Braniewo | Polska | pakiet z medalem | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | męska | opłacono on-line |
20 | Jagieła Anna | Zawiercie | Polska | pakiet z medalem | Lejdis Team Zawiercie | damska | |
21 | Gwizdała Łukasz | Krzeszowice | Polska | pakiet z medalem | Silesia ULTRA Mountain Team | męska | opłacono on-line |
22 | Gackowska Izabela Gackowska | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line |
23 | Górny Łukasz Górny | Zamość | Polska | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line |
24 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
25 | Stawirej Jolanta | GOLA | Polska | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | damska | opłacono on-line |
26 | Nowak Daniel | Poznan | Polska | pakiet z medalem | męska | ||
27 | Książek Patrycja Książek | Kraków | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
28 | Boba Michał | Bielsko-Biała | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
29 | Waszak Dezyderiusz | Polska | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
30 | Nawrocki Mariusz | Lututów | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
31 | Mirocha Magdalena | Kraków | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
32 | Stefan Katarzyna | Radwanice | Polska | pakiet z medalem | Pomimo że ... | damska | opłacono on-line |
33 | Kaczmarzyk Beata Kaczmarzyk | Częstochowa | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
34 | Łabędź Ewelina | Meszna | Polska | pakiet z medalem | POWER OF SCIENCE | damska | |
35 | Ponicka Izabela | Ujście | Polska | pakiet z medalem | Team Ujście | damska | opłacono on-line |
36 | PASIECZNY JAN | KRAKÓW | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
37 | Król Joanna | Bytom | Polska | pakiet z medalem | damska | ||
38 | Świstak Piotr | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
39 | Nowinowski Andrzej | Turek | Polska | pakiet z medalem | KB Maraton Turek | męska | opłacono on-line |
40 | Sójka Małgorzata | Berlin | Niemcy | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
41 | Wyganowski Karol | Berlin | Niemcy | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
42 | Krupczak Marzena | Berlin | Niemcy | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
43 | Armata Adam | Carlisle | Wielka Brytania | pakiet z medalem | męska | ||
44 | Janiec Katarzyna | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
45 | KRZYSTAŁA ŁUKASZ | Czerwionka-Leszczyny | Polska | pakiet z medalem | brak | męska | opłacono on-line |
46 | Frątczak Katarzyna | Jarocin | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
47 | Gacia Joanna | Frankfurt | Niemcy | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
48 | Socha Damian | Koziegłowy | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
49 | Piotrowska Edyta | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
50 | Kontowicz Adrian | Aleksandrów Kujawski | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
51 | Gwara Marcin | Ożarów Mazowiecki | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
52 | Liberadzka Magdalena Liberadzka | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | SuperWomen | damska | opłacono on-line |
53 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | pakiet z medalem | Paul Team | męska | |
54 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | pakiet z medalem | męska | ||
55 | Tartanus Kinga | Nieborów | Polska | pakiet z medalem | ZPO NIEBORÓW | damska | opłacono on-line |
56 | Mecha Barbara | Wodzisław Śl | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
57 | Kowalewski Przemek | Szczecin | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
58 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
59 | Zieleniewski Łukasz | Cibórz | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
60 | Krępeć Natalia | Golub-Dobrzyń | Polska | pakiet z medalem | Be active trucker | damska | opłacono on-line |
61 | Perlik Wiesław | Zielonka | Polska | pakiet z medalem | TadMax | męska | opłacono on-line |
62 | Mielcarek Agnieszka | KOło | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
63 | Job Piotr | Złotniki | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
64 | Piskulska Nikola | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
65 | Job Małgorzata | Złotniki | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
66 | Grzegorski Radosław | Kraków | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
67 | Michalski Robert | Warszawa | Polska | pakiet z medalem | Zabiegany Wołomin | męska | opłacono on-line |
68 | Jurecka Ewa | JABLONOWO POMORSKIE | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
69 | Kaszycka Justyna | Zabrze | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
70 | Cendrowicz Magdalena | Sobótka | Polska | pakiet z medalem | damska | ||
71 | Guzik Justyna | Gołaczewy | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
72 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | pakiet z medalem | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | męska | |
73 | Gębicka Małgorzata | Łódź | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
74 | Chudzińska Patrycja | Wrocław | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
75 | Dec Dorota | Łódź | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
76 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
77 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
78 | Prosowska Magdalena | OLSZTYN | Polska | pakiet z medalem | damska | ||
79 | Jędrzejowska Joanna | Zabrze | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
80 | Orlikowska- Kryń Katarzyna | Katowice | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
81 | Kordon Anna | Łaziska Górne | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
82 | Anna Horbowiec Anna | WARSZAWA | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
83 | Halemba Przemysław | Zabrze | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
84 | Ogonowski Mariusz | Mysłowice | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
85 | Kazimierek Marcin | Kobior | Polska | pakiet z medalem | tygyski | męska | opłacono on-line |
86 | kazimierek aleksander | kobior | Polska | pakiet z medalem | tygyski | męska | opłacono on-line |
87 | Szczeszek Marcin | Wolsztyn | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
88 | Zaczek Angelika | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
89 | Rygiewicz Wojciech | Wolwark | Polska | pakiet z medalem | J&W | męska | opłacono on-line |
90 | Czerwińska Monika | Toruń | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
91 | Pilichowska Katarzyna Pilichowska | Warta | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
92 | Szubert Anna | Łódź | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
93 | Szanguleit Szymon | Kędzierzyn-Koźle | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
94 | Filipczak Robert | Gdynia | Polska | pakiet z medalem | SKJ SOPOT | męska | opłacono on-line |
95 | Biela Jolanta | Bielsko-Biała | Polska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | |
96 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | Polska | pakiet z medalem | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | męska | opłacono on-line |
97 | Stembalski Remigiusz | Zabrze | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
98 | Moga Piotr | Baranów | Polska | pakiet z medalem | Sparta Ultra Team | męska | opłacono on-line |
99 | Kogut Leszek | Grochowce | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | |
100 | Deptuła Adam | Opole | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 47327