Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | rodzaj koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#WąsikiTeam | |||||||||
1 | Wąsik Gabriela | Słomniki | pakiet z medalem | #WąsikiTeam | opłacono on-line | ||||
2 | Wąsik Rafał | Słomniki | pakiet z medalem | #WąsikiTeam | opłacono on-line | ||||
#ZabieganiNocą | |||||||||
3 | Szlendak Ewa | Zakrzewo | pakiet z medalem i koszulką | #ZabieganiNocą | damska | opłacono on-line | |||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Maksysz Roksana | Wojkowice | pakiet z medalem i koszulką | #czeladzbiega | damska | opłacono on-line | |||
#happyrunners | |||||||||
5 | Micor Jolanta | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | #happyrunners | damska | opłacono on-line | |||
#teamGrażynki | |||||||||
6 | Leszczyńska Magdalena | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | #teamGrażynki | opłacono on-line | ||||
(t)(c) | |||||||||
7 | Clip Tel | Jawor | pakiet z medalem | (t)(c) | męska | opłacono on-line | |||
1 BLTr | |||||||||
8 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | pakiet z medalem | 1 BLTr | męska | opłacono on-line | |||
1BDM | |||||||||
9 | Kania Monika Kania | Dęblin | pakiet z medalem | 1BDM | |||||
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | |||||||||
10 | Damps Michał | Braniewo | pakiet z medalem | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy | męska | opłacono on-line | |||
12. WBOT | |||||||||
11 | Hlożek Joanna | Skoki | pakiet z medalem i koszulką | 12. WBOT | damska | opłacono on-line | |||
16bpd | |||||||||
12 | Pagacz Marek | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | 16bpd | męska | opłacono on-line | |||
231GO | |||||||||
13 | Barański Piotr | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | 231GO | męska | opłacono on-line | |||
A | |||||||||
14 | Janik Mariusz | Ścinawka Średnia | pakiet z medalem | A | męska | opłacono on-line | |||
AGB Torfy | |||||||||
15 | Rogut Weronika | Rąbień AB | pakiet z medalem i koszulką | AGB Torfy | damska | opłacono on-line | |||
AUKAW Team | |||||||||
16 | Wójcik Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | pakiet z medalem | AUKAW Team | męska | opłacono on-line | |||
Active life | |||||||||
17 | Michalov Martin | Košice-Pereš | pakiet z medalem | Active life | męska | opłacono on-line | |||
Aktywne Lisewo | |||||||||
18 | WAJDA BARTOSZ | PAPOWO BISKUPIE | pakiet z medalem i koszulką | Aktywne Lisewo | męska | opłacono on-line | |||
Aktywni Kamieńsk | |||||||||
19 | Szklarek Andrzej | Gomunice | pakiet z medalem i koszulką | Aktywni Kamieńsk | męska | opłacono on-line | |||
Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | |||||||||
20 | Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna | Węgrów | pakiet z medalem i koszulką | Aktywni Węgrów, Wkurw_Team | damska | opłacono on-line | |||
Aliplast Aluminium Extrusion | |||||||||
21 | Kowalczuk Dariusz | Lublin | pakiet z medalem | Aliplast Aluminium Extrusion | męska | opłacono on-line | |||
Amator | |||||||||
22 | Szpejewski Andrzej | Zawidów | pakiet z medalem i koszulką | Amator | męska | opłacono on-line | |||
23 | Przepiórka Maciej | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem | Amator | męska | opłacono on-line | |||
Autsajder | |||||||||
24 | Krawczyk Marcin | Iłowo-Osada | pakiet z medalem i koszulką | Autsajder | męska | opłacono on-line | |||
BBKTS | |||||||||
25 | Kisiel Laura | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | BBKTS | damska | opłacono on-line | |||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
26 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | pakiet z medalem | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | damska | opłacono on-line | |||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
27 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | pakiet z medalem | BMW TEAM PÓŁNOC | damska | opłacono on-line | |||
28 | Mazur Renata | Wrocław | pakiet z medalem | BMW TEAM PÓŁNOC | damska | opłacono on-line | |||
BREMBO | |||||||||
29 | Łaciak Robert | Mysłowice | pakiet z medalem | BREMBO | męska | ||||
BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | |||||||||
30 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | pakiet z medalem | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono on-line | ||||
Babeczki Koszalin | |||||||||
31 | Kurcz Barbara | Koszalin | pakiet z medalem i koszulką | Babeczki Koszalin | damska | opłacono on-line | |||
Baranowski Team | |||||||||
32 | Baranowski Adrian | Jastarnia | pakiet z medalem | Baranowski Team | męska | opłacono on-line | |||
BeActiveTrucker | |||||||||
33 | Nowak Przemysław | Bytów (Berlin) | pakiet z medalem i koszulką | BeActiveTrucker | męska | opłacono on-line | |||
Be Active Trucker | |||||||||
34 | Pluta Damian | Wołowe Lasy | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
35 | Niemczyk Robert | Kamień Krajeński | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
36 | Nowakowski Robert | Rudka | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
37 | Walczak Paweł | Jelenia Góra | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
38 | Sabuk Tomasz | Kettering | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | ||||
39 | Ładyga Paweł | Dobczyce | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
40 | Sikora Sebastian | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | ||||
41 | Czechowski Grzegorz | Jastrowie | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
42 | Górny Łukasz Górny | Zamość | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
43 | Gackowska Izabela Gackowska | Bydgoszcz | pakiet z medalem | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line | |||
44 | Grzędzicki Rafał | Grudziądz | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
45 | Buczkowski Sławomir | Rydzyna | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
46 | Pakulski Radosław | Lębork | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
47 | Olchowy Magda | Konradówka | pakiet z medalem | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line | |||
48 | Olchowy Sebastian | Konradówka | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
49 | Poniatowski Adam | Jasło | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
50 | Jaworska Katarzyna | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line | |||
51 | Friebe Jakub | Skelmersdale | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | ||||
52 | Pissarek Hubert | Pozezdrze | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
53 | Pietrucha Patryk | Żyrardów | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
54 | Tworkowska Agnieszka | Ciechanów | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
55 | Świętek Robert | Sława | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
56 | Gordon Andrzej Gordon | BYDGOSZCZ | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | ||||
57 | Anuszkiewicz Mateusz | Wieliczki | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
58 | Mazurkiewicz Maciej | Lublin | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
59 | Łaganowski Błażej | Swarzędz | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
60 | Borowiec Damian | Jelenia Gora | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
61 | Marszewski Piotr | Żagań | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
62 | Binkiewicz Mariusz | Ostrowiec świętokrzyski | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
63 | Kalman Grzegorz | Babice | pakiet z medalem | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
64 | Zwoliński Jarosław | Gorzów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
65 | Zwolińska Magdalena | Gorzów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line | |||
66 | Biernat Rafał | Słupsk | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
67 | Prukop Patryk | Sheffield | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | ||||
68 | Bielecka Magdalena | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | damska | opłacono on-line | |||
69 | Pelowski Tomasz | Newcastle upon Tyne | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
Be Active Trucker | |||||||||
70 | Borowiec Agata Borowiec | Loughborough | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | damska | ||||
71 | Kołodziejczyk Mirosław | Leśna | pakiet z medalem i koszulką | Be Active Trucker | męska | opłacono on-line | |||
Be Activetr Trucker | |||||||||
72 | Świderski Sławomir | Sarnaki | pakiet z medalem i koszulką | Be Activetr Trucker | męska | opłacono on-line | |||
Be active trucker | |||||||||
73 | Krępeć Natalia | Golub-Dobrzyń | pakiet z medalem | Be active trucker | damska | opłacono on-line | |||
Be active trucker | |||||||||
74 | Górski Bartosz | Jamniki | pakiet z medalem i koszulką | Be active trucker | męska | ||||
Białystok BiegaTeam | |||||||||
75 | Lubowicka Edyta | Białystok | pakiet z medalem i koszulką | Białystok BiegaTeam | damska | opłacono on-line | |||
76 | Lubowicki Marcin | Bialystok | pakiet z medalem i koszulką | Białystok BiegaTeam | męska | opłacono on-line | |||
Biegające Śliwice | |||||||||
77 | Demirski Marek | Śliwice | pakiet z medalem | Biegające Śliwice | męska | opłacono on-line | |||
Biegam Bo Lubię | |||||||||
78 | Pilecka Marzena | Tulce | pakiet z medalem i koszulką | Biegam Bo Lubię | damska | opłacono on-line | |||
Biegam bo muszę inaczej się uduszę | |||||||||
79 | Cichomska Marzena | Kętrzyn | pakiet z medalem i koszulką | Biegam bo muszę inaczej się uduszę | |||||
Biegiem Radom! | |||||||||
80 | Strzelec Wiesław | Radom | pakiet z medalem | Biegiem Radom! | męska | opłacono on-line | |||
Biegnę dalej...! | |||||||||
81 | Krawczyńska Joanna | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | Biegnę dalej...! | damska | opłacono on-line | |||
Born Tu Bi Lotac | |||||||||
82 | Holeczek Marcin | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | Born Tu Bi Lotac | męska | opłacono on-line | |||
Bo ruch to zdrowie | |||||||||
83 | KURIATA JOANNA | BRZEG | pakiet z medalem i koszulką | Bo ruch to zdrowie | damska | opłacono on-line | |||
Bułka Team | |||||||||
84 | Błaszak Piotr | Włocławek | pakiet z medalem | Bułka Team | męska | opłacono on-line | |||
85 | Błaszak Urszula | Włocławek | pakiet z medalem | Bułka Team | damska | opłacono on-line | |||
Bydgoskie Żółwie | |||||||||
86 | Sapa Stefania | Bydgoszcz | pakiet z medalem | Bydgoskie Żółwie | opłacono on-line | ||||
CelIronMan | |||||||||
87 | Promińska-Goss Eliza | Nowe Chrusty | pakiet z medalem i koszulką | CelIronMan | męska | opłacono on-line | |||
Chce Ci się | |||||||||
88 | Sneka Beata | Cisie | pakiet z medalem i koszulką | Chce Ci się | |||||
Couple in Sweden | |||||||||
89 | Ślęczka Mateusz | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | Couple in Sweden | męska | opłacono on-line | |||
90 | Górlińska Agnieszka | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | Couple in Sweden | damska | opłacono on-line | |||
Crossfit Team Susz | |||||||||
91 | Wiśniewska Sylwia | Prabuty | pakiet z medalem | Crossfit Team Susz | damska | opłacono on-line | |||
92 | Lewandowski Tomasz | Susz | pakiet z medalem | Crossfit Team Susz | męska | opłacono on-line | |||
93 | Pohlid-Doda Anna | Susz | pakiet z medalem | Crossfit Team Susz | damska | opłacono on-line | |||
94 | Sokołowski Roman | Susz | pakiet z medalem | Crossfit Team Susz | męska | opłacono on-line | |||
95 | Sokołowska Agnieszka | Susz | pakiet z medalem | Crossfit Team Susz | damska | opłacono on-line | |||
DARFIK Team | |||||||||
96 | Zbieć Bożena | Siedlce | pakiet z medalem | DARFIK Team | damska | opłacono on-line | |||
Dog Lovers Team | |||||||||
97 | Michalewicz Elżbieta | Gorzów Wielkopolski | pakiet z medalem | Dog Lovers Team | opłacono on-line | ||||
98 | Michalewicz Tomasz | Gorzów Wielkopolski | pakiet z medalem | Dog Lovers Team | opłacono on-line | ||||
Dogoń Grodzisk Mazowiecki | |||||||||
99 | Oracka Agnieszka | Grodzisk Mazowiecki | pakiet z medalem | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | damska | opłacono on-line | |||
Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking | |||||||||
100 | Stelmach Ewa | Goliszów | pakiet z medalem i koszulką | Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking | damska | opłacono on-line | |||
Drużyna Szpiku | |||||||||
101 | Falgier Klaudia | Swarzędz | pakiet z medalem i koszulką | Drużyna Szpiku | damska | opłacono on-line | |||
102 | Wasielewska Natalia | Luboń | pakiet z medalem i koszulką | Drużyna Szpiku | damska | opłacono on-line | |||
Dzikie Koty Running Team | |||||||||
103 | Czyhin Igor | Warszawa | pakiet z medalem | Dzikie Koty Running Team | męska | opłacono on-line | |||
Ekipa Na Kijach | |||||||||
104 | Wójcik Katarzyna | Ruda Śląska | pakiet z medalem i koszulką | Ekipa Na Kijach | damska | opłacono on-line | |||
Ekipa na Kijach | |||||||||
105 | Miszczak Katarzyna | Ruda Śląska | pakiet z medalem | Ekipa na Kijach | damska | opłacono on-line | |||
Elite Team | |||||||||
106 | Zientkiewicz Aga | Banino | pakiet z medalem i koszulką | Elite Team | męska | ||||
Endorfina | |||||||||
107 | Damas Edyta | Nowogard | pakiet z medalem | Endorfina | opłacono on-line | ||||
FORNALOSTEAM | |||||||||
108 | Fornalik Marek | Będzin | pakiet z medalem i koszulką | FORNALOSTEAM | męska | opłacono on-line | |||
109 | Fornalik Katarzyna | Będzin | pakiet z medalem i koszulką | FORNALOSTEAM | damska | opłacono on-line | |||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
110 | Szewczyk Marek Mikołaj | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Face Nordic Walking Team | męska | opłacono on-line | |||
111 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Face Nordic Walking Team | damska | opłacono on-line | |||
Fc Wołów | |||||||||
112 | Rogala Piotr | Wołów | pakiet z medalem | Fc Wołów | męska | opłacono on-line | |||
Fifarafa | |||||||||
113 | Bareła Andrzej | Stalowa Wola | pakiet z medalem i koszulką | Fifarafa | męska | ||||
Forest Gang | |||||||||
114 | Miazga Emilia | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | Forest Gang | damska | opłacono on-line | |||
Fundacja Ogród Marzeń Jarocin | |||||||||
115 | Zaborowska Agnieszka | JAROCIN | pakiet z medalem i koszulką | Fundacja Ogród Marzeń Jarocin | damska | opłacono on-line | |||
116 | ZABOROWSKI MACIEJ | JAROCIN | pakiet z medalem i koszulką | Fundacja Ogród Marzeń Jarocin | męska | opłacono on-line | |||
117 | Bartniczak Michał | Jarocin | pakiet z medalem i koszulką | Fundacja Ogród Marzeń Jarocin | męska | opłacono on-line | |||
Fundacja Twój Everest | |||||||||
118 | Kłak Marcin | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | Fundacja Twój Everest | męska | ||||
GAPPAG Team | |||||||||
119 | Wrzesiński Piotr | Częstochowa | pakiet z medalem | GAPPAG Team | męska | ||||
GRUPA WILKI | |||||||||
120 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | pakiet z medalem i koszulką | GRUPA WILKI | męska | opłacono on-line | |||
Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |||||||||
121 | Zieńczuk Piotr | Gdańsk | pakiet z medalem | Gdańskie Autobusy i Tramwaje | męska | opłacono on-line | |||
Gdyńskie Dziewuchy | |||||||||
122 | Piekarska Justyna | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | Gdyńskie Dziewuchy | damska | opłacono on-line | |||
Grandpagang | |||||||||
123 | Starosta Michalina Starosta | Orzesze | pakiet z medalem | Grandpagang | damska | ||||
Green Goblins | |||||||||
124 | Nowicka Małgorzata | Warszawa | pakiet z medalem | Green Goblins | damska | opłacono on-line | |||
Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |||||||||
125 | Ołdytowska Elżbieta | CZARNA BIAŁOSTOCKA | pakiet z medalem i koszulką | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | damska | opłacono on-line | |||
GymCity Bełchatów | |||||||||
126 | Kruz Izabella | Bełchatów | pakiet z medalem i koszulką | GymCity Bełchatów | damska | opłacono on-line | |||
HTF Ludwik Sikorski | |||||||||
127 | Żychliński Miłosz | Łódź | pakiet z medalem | HTF Ludwik Sikorski | męska | opłacono on-line | |||
Hernik Team | |||||||||
128 | Psik Marzena | Murowana Goślina | pakiet z medalem | Hernik Team | męska | opłacono on-line | |||
Heros Team Pabianice | |||||||||
129 | Dumka Katarzyna | Pabianice | pakiet z medalem i koszulką | Heros Team Pabianice | damska | opłacono on-line | |||
J&W | |||||||||
130 | Krzemińska Jolanta | Bydgoszcz | pakiet z medalem | J&W | damska | opłacono on-line | |||
131 | Rygiewicz Wojciech | Wolwark | pakiet z medalem | J&W | męska | opłacono on-line | |||
JARBUD | |||||||||
132 | Küchler Paweł | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | JARBUD | męska | opłacono on-line | |||
133 | Küchler Małgorzata | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | JARBUD | opłacono on-line | ||||
K(r)opka Team | |||||||||
134 | Łęcki Krzysztof | Żyrardów | pakiet z medalem i koszulką | K(r)opka Team | męska | opłacono on-line | |||
135 | Łęcki Paweł Łęcki | Żyrardów | pakiet z medalem i koszulką | K(r)opka Team | męska | opłacono on-line | |||
KB Maraton Turek | |||||||||
136 | Nowinowski Andrzej | Turek | pakiet z medalem | KB Maraton Turek | męska | opłacono on-line | |||
KIJANKI POZNAŃ | |||||||||
137 | Błaszczyk Łukasz | Poznań | pakiet z medalem | KIJANKI POZNAŃ | męska | opłacono on-line | |||
KLACHULE | |||||||||
138 | Musioł krystyna | Mikołów | pakiet z medalem i koszulką | KLACHULE | damska | opłacono on-line | |||
139 | Kozioł-Żurawska Dorota | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | KLACHULE | damska | opłacono on-line | |||
140 | Blachnik Barbara | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | KLACHULE | męska | opłacono on-line | |||
141 | Blachnik Agnieszka | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | KLACHULE | męska | opłacono on-line | |||
KRS Formoza | |||||||||
142 | BERNACKI Jacek | Połchowo | pakiet z medalem | KRS Formoza | męska | opłacono on-line | |||
KS GRUCHA | |||||||||
143 | Rzepczyńska Joanna | Ozorków | pakiet z medalem i koszulką | KS GRUCHA | damska | opłacono on-line | |||
144 | Jaworska Sylwia | Ozorków | pakiet z medalem i koszulką | KS GRUCHA | damska | opłacono on-line | |||
KUCHARSKI TEAM | |||||||||
145 | Kucharska Monika | Kraków | pakiet z medalem | KUCHARSKI TEAM | damska | opłacono on-line | |||
KZKE | |||||||||
146 | Kowalkowski Władysław | Tychy | pakiet z medalem i koszulką | KZKE | męska | opłacono on-line | |||
147 | Kowalkowski Roman | Tychy | pakiet z medalem i koszulką | KZKE | męska | opłacono on-line | |||
KZKG RP | |||||||||
148 | Niemiec Mirosława | Pszczyna | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
149 | Niemiec Łukasz | Pszczyna | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
150 | Kokosiński Ireneusz | Lędziny | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
151 | Dzitkowska Aleksandra | Radzionków | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
152 | Żurek Marzena | Bierun | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
153 | Musiał Marcin | Łomnica | pakiet z medalem | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
154 | Różalska Ika | Bielsko-Biała | pakiet z medalem | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
155 | Czesak Natalia Czesak | Jasień | pakiet z medalem | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
156 | Milanowska Kornelia | ZAWIERCIE | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
157 | Nogieć Maciej | Kraków | pakiet z medalem | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
158 | Kaźmierczak Aleksandra | Ostrów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | damska | opłacono on-line | |||
159 | Horosiewicz Mariusz | Ostrów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
160 | Skrzypczyński Sebastian | Zielona Góra | pakiet z medalem i koszulką | KZKG RP | męska | opłacono on-line | |||
Kijanki | |||||||||
161 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | pakiet z medalem | Kijanki | damska | opłacono on-line | |||
Koliber Team Kraków | |||||||||
162 | Kuźma Bartosz | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | Koliber Team Kraków | męska | opłacono on-line | |||
Kowary biegają | |||||||||
163 | Oskulski Robert | Kowary | pakiet z medalem | Kowary biegają | męska | opłacono on-line | |||
Krioterapia | |||||||||
164 | Chołuj Bartłomiej | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | Krioterapia | męska | opłacono on-line | |||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
165 | Rzosiński Paweł Rzosiński | Bartoszyce | pakiet z medalem i koszulką | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono on-line | ||||
LZS Justynów | |||||||||
166 | Kacprzak Sławek | Justynów | pakiet z medalem i koszulką | LZS Justynów | męska | opłacono on-line | |||
167 | Rodak Anna | Janówka | pakiet z medalem i koszulką | LZS Justynów | damska | opłacono on-line | |||
168 | Trzeciak Edyta | Janówka | pakiet z medalem i koszulką | LZS Justynów | damska | opłacono on-line | |||
169 | Błaszczyk Monika | Justynów | pakiet z medalem i koszulką | LZS Justynów | damska | opłacono on-line | |||
Lejdis Team | |||||||||
170 | Jach Joanna | Łazy | pakiet z medalem | Lejdis Team | damska | opłacono on-line | |||
Lejdis Team Zawiercie | |||||||||
171 | Jagieła Anna | Zawiercie | pakiet z medalem | Lejdis Team Zawiercie | damska | ||||
MKS GRUDZIĄDZ | |||||||||
172 | Chyliński Filip | Grudziądz | pakiet z medalem i koszulką | MKS GRUDZIĄDZ | męska | ||||
MKS Siechnice | |||||||||
173 | Ciąder Mateusz | Siechnice | pakiet z medalem i koszulką | MKS Siechnice | opłacono on-line | ||||
Mad Runners | |||||||||
174 | Smużny Łukasz | Wałbrzych | pakiet z medalem | Mad Runners | męska | opłacono on-line | |||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
175 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | pakiet z medalem | Mafia Team Lubliniec | damska | opłacono on-line | |||
Malczusia Team | |||||||||
176 | Malczewska Anna | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | Malczusia Team | męska | opłacono on-line | |||
Mamy-Biegamy | |||||||||
177 | Pawlak Katarzyna | Luboń | pakiet z medalem i koszulką | Mamy-Biegamy | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
178 | Jerulank Wiesław | Grajewo | pakiet z medalem | Maratonka Grajewo | męska | opłacono on-line | |||
MarcinSwiercTeam | |||||||||
179 | Kowalski Maciej | Blackpool | pakiet z medalem i koszulką | MarcinSwiercTeam | męska | opłacono on-line | |||
Marcinowice Team | |||||||||
180 | Baturo Artur | Marcinowice | pakiet z medalem i koszulką | Marcinowice Team | opłacono on-line | ||||
Mediluks Loves Running | |||||||||
181 | Wenc Sylwia | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | Mediluks Loves Running | damska | opłacono on-line | |||
182 | Zienowicz Roksana | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | Mediluks Loves Running | damska | opłacono on-line | |||
Miraz Race Team | |||||||||
183 | Olbrich Barbara | Świętochłowice | pakiet z medalem | Miraz Race Team | damska | opłacono on-line | |||
Międzyborów Pętla Team | |||||||||
184 | Markuszewski Krzysztof | Międzyborów | pakiet z medalem i koszulką | Międzyborów Pętla Team | męska | opłacono on-line | |||
Morsy Człuchowskie | |||||||||
185 | Galan Jacek | Człuchów | pakiet z medalem i koszulką | Morsy Człuchowskie | męska | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
186 | Rowiński Paweł Rowiński | Kutno | pakiet z medalem | NW CZŁAPSKI TEAM | męska | opłacono on-line | |||
Night Runners Pyskowice | |||||||||
187 | Kuchta Katarzyna | Pyskowice | pakiet z medalem | Night Runners Pyskowice | damska | opłacono on-line | |||
Nikodem&Oskar | |||||||||
188 | Skarżyńska Justyna | Bialystok | pakiet z medalem | Nikodem&Oskar | damska | opłacono on-line | |||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
189 | Borkowski Leszek | Grabianów | pakiet z medalem | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono on-line | ||||
Nowa Huta TEAM | |||||||||
190 | Ciepiela Patryk | Kraków | pakiet z medalem | Nowa Huta TEAM | męska | opłacono on-line | |||
Nowa Ruda | |||||||||
191 | Szyszkowski Mirosław | Nowa Ruda | pakiet z medalem i koszulką | Nowa Ruda | męska | opłacono on-line | |||
Nowy Staw Biega | |||||||||
192 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | pakiet z medalem | Nowy Staw Biega | opłacono on-line | ||||
OBORYGENI | |||||||||
193 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | pakiet z medalem | OBORYGENI | męska | opłacono on-line | |||
OCR Team Dębica | |||||||||
194 | Laska Ania | Ropczyce | pakiet z medalem | OCR Team Dębica | damska | opłacono on-line | |||
Oborygeni | |||||||||
195 | Polak Łukasz | Oborniki Śląskie | pakiet z medalem i koszulką | Oborygeni | męska | opłacono on-line | |||
Olkuskie Tuptusie | |||||||||
196 | Kwaśnik Michał | Olkusz | pakiet z medalem i koszulką | Olkuskie Tuptusie | |||||
Opel Acrive Team | |||||||||
197 | Matenna Małgorzata | Gliwice | pakiet z medalem | Opel Acrive Team | damska | opłacono on-line | |||
Opel Active Team | |||||||||
198 | Galiczek Bronisław | Gliwice | pakiet z medalem | Opel Active Team | męska | opłacono on-line | |||
199 | Galiczek Lidia | Gliwice | pakiet z medalem | Opel Active Team | damska | opłacono on-line | |||
Ostatnich Gryzą Psy. | |||||||||
200 | Gabrusiewcz Damian | Sława | pakiet z medalem | Ostatnich Gryzą Psy. | męska | opłacono on-line | |||
OstroBiec | |||||||||
201 | Biskupski Tomasz | Ostrowiec Świętokrzyski | pakiet z medalem i koszulką | OstroBiec | męska | opłacono on-line | |||
Ostrobiec | |||||||||
202 | Matracki Sebastian | Ostrowiec świętokrzyski | pakiet z medalem i koszulką | Ostrobiec | męska | opłacono on-line | |||
Otmęt | |||||||||
203 | Boszczar Adam | Krapkowice | pakiet z medalem i koszulką | Otmęt | męska | opłacono on-line | |||
PALEGO PALETY BEDZIN | |||||||||
204 | Budek Grzegorz | Łazy | pakiet z medalem | PALEGO PALETY BEDZIN | opłacono on-line | ||||
PAPESY | |||||||||
205 | Kubas Grzegorz | Psary | pakiet z medalem i koszulką | PAPESY | |||||
PASAT Końskie | |||||||||
206 | Pasek Wojciech Pasek | Końskie | pakiet z medalem i koszulką | PASAT Końskie | męska | opłacono on-line | |||
207 | Dębowska Ada | Końskie | pakiet z medalem i koszulką | PASAT Końskie | męska | opłacono on-line | |||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
208 | Sztejka Jolanta | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | PGB Sportowa Paczka | damska | opłacono on-line | |||
POWER OF SCIENCE | |||||||||
209 | Łabędź Ewelina | Meszna | pakiet z medalem | POWER OF SCIENCE | damska | ||||
PREDATORS WAŁBRZYCH | |||||||||
210 | Kowacz Agata | Wałbrzych | pakiet z medalem i koszulką | PREDATORS WAŁBRZYCH | damska | opłacono on-line | |||
PTMK | |||||||||
211 | Szarpak Łukasz | Pęcice Male | pakiet z medalem | PTMK | męska | opłacono on-line | |||
PTTK Racibórz | |||||||||
212 | Kuśnierz Andrzej | Racibórz | pakiet z medalem i koszulką | PTTK Racibórz | męska | opłacono on-line | |||
Pakość Biega | |||||||||
213 | Rak Magdalena | Tuczno | pakiet z medalem | Pakość Biega | damska | opłacono on-line | |||
Panie, daleko jeszcze? | |||||||||
214 | Kaczmarek Dorota | Wiktorowo | pakiet z medalem | Panie, daleko jeszcze? | damska | opłacono on-line | |||
Panny z Wilka | |||||||||
215 | Łoś Karolina | Gdańsk | pakiet z medalem | Panny z Wilka | damska | opłacono on-line | |||
216 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | Panny z Wilka | damska | opłacono on-line | |||
Paul Team | |||||||||
217 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | pakiet z medalem | Paul Team | męska | ||||
Piekielnie zgrani | |||||||||
218 | Bardzik Marzena | Uchorowo | pakiet z medalem | Piekielnie zgrani | damska | opłacono on-line | |||
Piotrowickie Beboki | |||||||||
219 | Delung Magdalena | Ruda Śląska | pakiet z medalem | Piotrowickie Beboki | damska | opłacono on-line | |||
220 | urbankiewicz marcin | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | Piotrowickie Beboki | męska | opłacono on-line | |||
PoWoli do celu | |||||||||
221 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | pakiet z medalem | PoWoli do celu | opłacono on-line | ||||
Pomimo że ... | |||||||||
222 | Stefan Katarzyna | Radwanice | pakiet z medalem | Pomimo że ... | damska | opłacono on-line | |||
Połczyn Biega ❤ | |||||||||
223 | Orlikowski Robert | Połczyn Zdrój | pakiet z medalem i koszulką | Połczyn Biega ❤ | męska | opłacono on-line | |||
Przebudzenie Mocy | |||||||||
224 | Raczyńska MONIKA | Biała Podlaska | pakiet z medalem i koszulką | Przebudzenie Mocy | damska | opłacono on-line | |||
Pstrokaty Pareomaraton | |||||||||
225 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | pakiet z medalem | Pstrokaty Pareomaraton | opłacono on-line | ||||
Pyza na polskich dróżkach | |||||||||
226 | Rakowska-Moczadło Ewa | Ostrów Mazowiecka | pakiet z medalem i koszulką | Pyza na polskich dróżkach | damska | opłacono on-line | |||
RADUNICA RUN | |||||||||
227 | Domaradzka Anna | Radunica | pakiet z medalem | RADUNICA RUN | damska | opłacono on-line | |||
ROCK70RUNNER | |||||||||
228 | Urban Henryk | Kwidzyn | pakiet z medalem | ROCK70RUNNER | męska | opłacono on-line | |||
RONIN | |||||||||
229 | hluszczyk piotr | sosonowiec | pakiet z medalem | RONIN | opłacono on-line | ||||
ROZBIEGANI z PCz | |||||||||
230 | Stasiak-Betlejewska Renata | Częstochowa | pakiet z medalem | ROZBIEGANI z PCz | damska | opłacono on-line | |||
RUNTEAM Pawłowice | |||||||||
231 | Sokół-Oleś Ewelina | Jastrzęvie Zdrój | pakiet z medalem i koszulką | RUNTEAM Pawłowice | |||||
Rmf4rt Gladiators | |||||||||
232 | Honkisz Kinga | Bielsko-Biała | pakiet z medalem | Rmf4rt Gladiators | damska | opłacono on-line | |||
Rookies | |||||||||
233 | Grabarczyk Marta | Pabianice | pakiet z medalem i koszulką | Rookies | damska | opłacono on-line | |||
Rozbiegany Piastów | |||||||||
234 | Dziewulska Henryka | Piastów | pakiet z medalem | Rozbiegany Piastów | damska | ||||
235 | Turek Marzena | Pruszków | pakiet z medalem | Rozbiegany Piastów | damska | opłacono on-line | |||
236 | Hryniewicka Monika | Piastów | pakiet z medalem i koszulką | Rozbiegany Piastów | damska | opłacono on-line | |||
Rysie | |||||||||
237 | Bartosik Sylwia | Łódź | pakiet z medalem | Rysie | damska | opłacono on-line | |||
SENSOR CLINIQ RUN TEAM | |||||||||
238 | EWERTOWSKI PIOTR | MARKI | pakiet z medalem i koszulką | SENSOR CLINIQ RUN TEAM | męska | ||||
SGB | |||||||||
239 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | pakiet z medalem i koszulką | SGB | męska | opłacono on-line | |||
SKJ SOPOT | |||||||||
240 | Filipczak Robert | Gdynia | pakiet z medalem | SKJ SOPOT | męska | opłacono on-line | |||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
241 | Mazur Monika | Ruda Śląska | pakiet z medalem | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
242 | Bieniek Agata | Świętochłowice | pakiet z medalem | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
SP 9 KATOWICE | |||||||||
243 | K Martyna Snoch | KATOWICE | pakiet z medalem | SP 9 KATOWICE | damska | opłacono on-line | |||
SP 43 Gdynia | |||||||||
244 | Popek Natalia | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | SP 43 Gdynia | damska | opłacono on-line | |||
SPARTAKUS BEŁCHATÓW | |||||||||
245 | Domański Jarosław | Bełchatów | pakiet z medalem | SPARTAKUS BEŁCHATÓW | męska | opłacono on-line | |||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
246 | Nowak Beata | Gdańsk | pakiet z medalem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | damska | opłacono on-line | |||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
247 | Polis Marzena | Gdańsk | pakiet z medalem | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | damska | opłacono on-line | |||
SZWAGRY BIEGAJĄ | |||||||||
248 | SZMYT HUBERT | KOSZALIN | pakiet z medalem | SZWAGRY BIEGAJĄ | męska | opłacono on-line | |||
249 | SZMYT MARCIN | KOSZALIN | pakiet z medalem | SZWAGRY BIEGAJĄ | męska | opłacono on-line | |||
250 | Połoczański Piotr | Koszalin | pakiet z medalem i koszulką | SZWAGRY BIEGAJĄ | męska | opłacono on-line | |||
Safe Sport Team | |||||||||
251 | Bogalecki Marek | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | Safe Sport Team | męska | opłacono on-line | |||
Samolej ZTS | |||||||||
252 | Kowalski Bartosz | Włynkówko | pakiet z medalem | Samolej ZTS | męska | opłacono on-line | |||
253 | Kowalska Anna | Włynkówko | pakiet z medalem | Samolej ZTS | damska | opłacono on-line | |||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
254 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | pakiet z medalem | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | męska | ||||
Silesia ULTRA Mountain Team | |||||||||
255 | Gwizdała Łukasz | Krzeszowice | pakiet z medalem | Silesia ULTRA Mountain Team | męska | opłacono on-line | |||
Socios Silesia | |||||||||
256 | Perdian Mariola | Świętochłowice | pakiet z medalem | Socios Silesia | damska | opłacono on-line | |||
257 | Bieniek Natalia Bieniek | Ruda Ślaska | pakiet z medalem | Socios Silesia | damska | opłacono on-line | |||
Sparta Ultra Team | |||||||||
258 | Moga Piotr | Baranów | pakiet z medalem | Sparta Ultra Team | męska | opłacono on-line | |||
259 | Mądrzejewski Tomasz | Olszowa | pakiet z medalem | Sparta Ultra Team | męska | opłacono on-line | |||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
260 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Stalowe Dziki | |||||||||
261 | Sądej Marcin | Stalowa Wola | pakiet z medalem | Stalowe Dziki | męska | opłacono on-line | |||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
262 | Sieja Grzegorz | Gdańsk | pakiet z medalem | Step by Step Trójmiasto | męska | opłacono on-line | |||
263 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | pakiet z medalem | Step by Step Trójmiasto | damska | opłacono on-line | |||
Step by step trójmiasto | |||||||||
264 | Skonieczny Krzysztof | Gdańsk | pakiet z medalem | Step by step trójmiasto | męska | opłacono on-line | |||
265 | Panek Aneta | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | Step by step trójmiasto | damska | opłacono on-line | |||
Sudety z Plecakiem | |||||||||
266 | Weinar Katarzyna | Wałbrzych | pakiet z medalem i koszulką | Sudety z Plecakiem | opłacono on-line | ||||
SuperWomen | |||||||||
267 | Liberadzka Magdalena Liberadzka | Warszawa | pakiet z medalem | SuperWomen | damska | opłacono on-line | |||
Szwla | |||||||||
268 | Suleja Joanna Suleja | Stargard | pakiet z medalem i koszulką | Szwla | opłacono on-line | ||||
Szybkie Kopyto Ultra | |||||||||
269 | Żwiruk Karol | Warszawa | pakiet z medalem | Szybkie Kopyto Ultra | |||||
Szybkie Wesołki | |||||||||
270 | Wesołowski Paweł | Warszawa | pakiet z medalem | Szybkie Wesołki | męska | opłacono on-line | |||
Szybkie Żółwie Opatów | |||||||||
271 | Stawirej Jolanta | GOLA | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | damska | opłacono on-line | |||
272 | Szymala Jerzy | Rychtal | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | męska | opłacono on-line | |||
273 | Klepacz Renata | Biadaszki | pakiet z medalem | Szybkie Żółwie Opatów | damska | opłacono on-line | |||
TOROS DE ESPANA | |||||||||
274 | Pyrek Marek | Laryszów | pakiet z medalem i koszulką | TOROS DE ESPANA | męska | ||||
TRIMAMA TEAM | |||||||||
275 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | pakiet z medalem i koszulką | TRIMAMA TEAM | męska | opłacono on-line | |||
TadMax | |||||||||
276 | Perlik Wiesław | Zielonka | pakiet z medalem | TadMax | męska | opłacono on-line | |||
Tata Marceliny | |||||||||
277 | Wołosewicz Łukasz | Inowrocław | pakiet z medalem i koszulką | Tata Marceliny | męska | ||||
Team Leszno | |||||||||
278 | Ratajczak Aldona | Leszno | pakiet z medalem i koszulką | Team Leszno | damska | opłacono on-line | |||
Team Ujście | |||||||||
279 | Witoch Grażyna | Ujście | pakiet z medalem i koszulką | Team Ujście | damska | opłacono on-line | |||
280 | Ponicka Izabela | Ujście | pakiet z medalem | Team Ujście | damska | opłacono on-line | |||
281 | Wierciak - Nowak Kinga | Ujście | pakiet z medalem | Team Ujście | damska | opłacono on-line | |||
Team ZabieganeDni | |||||||||
282 | Głowacka Elżbieta | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Team ZabieganeDni | damska | opłacono on-line | |||
Toyota Jankowscy Koszalin | |||||||||
283 | Rusin Tomek | Koszalin | pakiet z medalem i koszulką | Toyota Jankowscy Koszalin | męska | opłacono on-line | |||
Tumboteam | |||||||||
284 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | pakiet z medalem | Tumboteam | damska | ||||
Twój Everest | |||||||||
285 | Staniszewska Olga | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | Twój Everest | opłacono on-line | ||||
Twój Everest | |||||||||
286 | Walkowiak Marlena | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | Twój Everest | opłacono on-line | ||||
UKS Kometa Gliwice | |||||||||
287 | Polewka Tomasz | Gliwice | pakiet z medalem | UKS Kometa Gliwice | męska | opłacono on-line | |||
WATAHA - Łączy nas Bieganie | |||||||||
288 | Marek Patrycja | Kędzierzyn-Koźle | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA - Łączy nas Bieganie | damska | ||||
289 | Pawlak Mariusz | Luboń | pakiet z medalem | WATAHA - Łączy nas Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
290 | Wojdas Mateusz | Będzin | pakiet z medalem | WATAHA - Łączy nas Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
291 | Szplit Agata | Pabianice | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA - Łączy nas Bieganie | damska | opłacono on-line | |||
292 | Dobrowolska Agnieszka | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA - Łączy nas Bieganie | opłacono on-line | ||||
WATAHA-Łączy nas Bieganie | |||||||||
293 | Brodecki Adam | Radzyń Podlaski | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA-Łączy nas Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
294 | Wierzbowski Tomasz Wierzbowski | Bartoszyce | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA-Łączy nas Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
295 | Smyrak Joanna | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | WATAHA-Łączy nas Bieganie | opłacono on-line | ||||
WIRUSY | |||||||||
296 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | pakiet z medalem | WIRUSY | męska | opłacono on-line | |||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
297 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | pakiet z medalem i koszulką | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line | ||||
298 | Żmuda Małgorzata | Zawiercie | pakiet z medalem i koszulką | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line | ||||
Watacha Łączy nas Bieganie | |||||||||
299 | Guzek Jolanta | Rawa Mazowiecka | pakiet z medalem | Watacha Łączy nas Bieganie | damska | opłacono on-line | |||
Wataha- Łączy Nas Bieganie | |||||||||
300 | Grajewska Wioleta | Toruń | pakiet z medalem | Wataha- Łączy Nas Bieganie | damska | opłacono on-line | |||
Wataha- Łączy Nas Bieganie | |||||||||
301 | Safin Stanisław | Toruń | pakiet z medalem i koszulką | Wataha- Łączy Nas Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
302 | Przybylik ewa | zawiercie | pakiet z medalem | Wataha-Łączy nas bieganie | damska | opłacono on-line | |||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
303 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | pakiet z medalem | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | męska | opłacono on-line | |||
Wataha Team | |||||||||
304 | Wiklik Piotr | Katowice | pakiet z medalem | Wataha Team | męska | opłacono on-line | |||
Wejherowskie Łabędzie | |||||||||
305 | Schwann Mirosław | Wejherowo | pakiet z medalem i koszulką | Wejherowskie Łabędzie | męska | opłacono on-line | |||
Wirusy | |||||||||
306 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | pakiet z medalem | Wirusy | opłacono on-line | ||||
307 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | pakiet z medalem | Wirusy | opłacono on-line | ||||
Wkurw_Team | |||||||||
308 | Markiewicz Aneta Markiewicz | Łódź | pakiet z medalem | Wkurw_Team | damska | ||||
309 | Grzelakowska Iwona | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | Wkurw_Team | damska | opłacono on-line | |||
Woodward Runners | |||||||||
310 | Mazur Maciej | Czarnochowice | pakiet z medalem i koszulką | Woodward Runners | męska | opłacono on-line | |||
Woyok Team | |||||||||
311 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska | pakiet z medalem i koszulką | Woyok Team | męska | opłacono on-line | |||
Wychodzę z kijami | |||||||||
312 | WIECZORKOWSKA DAGMARA | KOSZALIN | pakiet z medalem | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
Wyciaramciamciane Dziamdziaki | |||||||||
313 | BUDZYŃ RAFAŁ | DĄBROWA GÓRNICZA | pakiet z medalem i koszulką | Wyciaramciamciane Dziamdziaki | męska | ||||
Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | |||||||||
314 | Dąbkowski Marcin | Zawiercie | pakiet z medalem i koszulką | Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | męska | ||||
Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | |||||||||
315 | Ciszewska Anna | Skałka | pakiet z medalem i koszulką | Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | damska | opłacono on-line | |||
316 | Dąbkowska Jolanta Dąbkowska | Zawiercie | pakiet z medalem i koszulką | Wędrówki po Jurze - Na Szlaku z Sową | damska | opłacono on-line | |||
WŁÓCZYKIJE Z WAGAŃCA | |||||||||
317 | KUJAWA KRYSTYNA | WAGANIEC | pakiet z medalem i koszulką | WŁÓCZYKIJE Z WAGAŃCA | damska | opłacono on-line | |||
YNWA | |||||||||
318 | Makarewicz Andrzej | 21-500 Biała Podlaska | pakiet z medalem | YNWA | męska | opłacono on-line | |||
ZPO NIEBORÓW | |||||||||
319 | Tartanus Kinga | Nieborów | pakiet z medalem | ZPO NIEBORÓW | damska | opłacono on-line | |||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
320 | Chrabąszcz Izabela | Częstochowa | pakiet z medalem i koszulką | Zabiegani Częstochowa | damska | opłacono on-line | |||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
321 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | pakiet z medalem | Zabiegani Nauczyciele | damska | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
322 | Michalski Robert | Warszawa | pakiet z medalem | Zabiegany Wołomin | męska | opłacono on-line | |||
Zabrzańskie Parkowe Bieganie | |||||||||
323 | Hubka Jerzy | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | Zabrzańskie Parkowe Bieganie | męska | opłacono on-line | |||
Zdrowy Jak Polak | |||||||||
324 | PATOŁA Rafał | Warszawa | pakiet z medalem | Zdrowy Jak Polak | męska | opłacono on-line | |||
Zdzieraj Kapcie | |||||||||
325 | Noga Łukasz | Sosnowiec | pakiet z medalem | Zdzieraj Kapcie | męska | opłacono on-line | |||
Zolwikiersi | |||||||||
326 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | Zolwikiersi | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
327 | Grobelny Sebastian | Lwówek | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
328 | Basiak Mariusz | Częstochowa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
329 | Bednarczyk Kamila | Bartąg | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
330 | Krupa Dominika | Modliszewice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
331 | Dobrowolski Eryk | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
332 | Springer Joanna | Złocieniec | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
333 | Kalista Wioleta | Świdnica | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
334 | Matonóg Bożena | Grzechynia | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
335 | Fiołka Arkadiusz | Żdżary | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
336 | Kowalczyk-Cybula Sylwia | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
337 | Mysiewicz Radosław | Grajewo | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
338 | Tałuć Łukasz | Braniewo | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
339 | Kycia - Rodriguez Kasia | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
340 | Nowicka Renata | Józefów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
341 | Zając Wacław | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
342 | Hulboj Marlena | Kłodkzo | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
343 | TOMASZ SZEFER | Ruda Śląska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
344 | KOCOŃ ANNA | ŻORY | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
345 | Dubiel Mariola | Łódź | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
346 | ZAWIDZKI ŁUKASZ | Ostrów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
347 | Ganczaruk Wojciech | Czułczyce | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
348 | Bąk Tatiana | Bytom | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
349 | Drabkowska Agnieszka | Białogard | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
350 | Woźniak Grzegorz | Wola Rafalowska | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
351 | Ferrarius Katarzyna Ludmiła | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
352 | Bastrzyk Tomasz | Brzeziny | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
353 | Martyniuk Kamil | Lublin | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
354 | Dąbrowska Anna | Lublin | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
355 | Sokołowska Elżbieta | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
356 | Recka Magdalena | Wrześnica | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
357 | KORNELUK DOROTA | HOLESZÓW 41 | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
358 | Droś Małgorzata | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
359 | Mendak Radosław | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
360 | Mendak Łukasz | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
361 | Piechota Sylwester | Łódź (Łódź-Polesie) | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
362 | Kastelnik Paweł | Lubin | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
363 | Czapla Sylwia | Lubin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
364 | Juszczak Magda | Piła | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
365 | Fera Klaudia | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
366 | Radomska Alicja | Wilków-Osiedle | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
367 | Sznurowska Karolina | Wrocław | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
368 | Noculak Michał | Wrocław | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
369 | Moczadło Piotr | Ostrów Mazowiecka | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
370 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
371 | Michoń Radosław Michoń | Kozy | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
372 | Szarek Kinga | Brzostek | pakiet z medalem | damska | |||||
373 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
374 | Jen Eżbieta | Wrocław | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
375 | Odjas Beata | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
376 | Bogusz Damian | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
377 | Grabara Adam | Katowice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
378 | Karczmarczyk Monika | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
379 | Czyzewska Malgorzata | Wroclaw | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
380 | Bartyzel Marek | Zawoja | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
381 | Nidecka Justyna | Tarnów | pakiet z medalem | damska | |||||
382 | Łuczkowska Sylwia | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
383 | Łuczkowski Rafał | Bydgoszcz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
384 | Białas Adam | Łódź | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
385 | HALSKI ANDRZEJ | GOGOLIN | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
386 | GÓŹDŹ MAŁGORZATA GÓŹDŹ | Polanica Zdrój | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
387 | Jakubowska Angelika | Tarczyn | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
388 | Bukowski Krzysztof | Studzienice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
389 | Rokicka Paulina | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
390 | Czapla Joanna | Kisielów | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
391 | Keller Aneta | Gliwice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
392 | Roszak Waldemar | Kazimierz Biskupi | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
393 | Siwińska Gosia | Tychy | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
394 | Kuźnicka Daria | Rakoniewice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
395 | Podkocki Piotr | Chorzów | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
396 | Stańska Joanna | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
397 | Snopek Agnieszka | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
398 | Snopek Witek | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
399 | Zielonka Ilona | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
400 | Janiszewski Michał | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
401 | Chronowska Justyna | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
402 | Domaradzki Marcin | Legnica | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
403 | Szul Teresa | Nowy Targ | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
404 | Szul Andrzej | Nowy Targ | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
405 | Fajfer Jacek | Swarzędz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
406 | Jóźwik Rafał | Kowale | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
407 | Jóźwik Emilia | Kowale | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
408 | Budynek Anna | ŁÓDŹ | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
409 | Pietrzak Edyta | Pakość | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
410 | Pietrzak Kamila | Pakość | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
411 | Grecman Anna | Pakość | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
412 | Pietrzak Halina | Pakość | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
413 | Dolata Maria | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
414 | Dolata Jakub | Gdynia | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
415 | Dolata Marcin Dolata | Gdynia | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
416 | Gorząch Zbigniew | Ciechanów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
417 | OGONOWSKI Dariusz | Sosnowiec | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
418 | Pawliczek Izabela | Czerwionka-Leszczyny | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
419 | Peszko Kasia | Wrocław | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
420 | Nowiński Adam | Wąbrzeźno | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
421 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
422 | Krzysztyniak Ilona | Chełmno | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
423 | Karczewski Andrzej Karczewski | Szczecinek | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
424 | Dul Przemysław | Płonsk | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
425 | Dul Patrycja | Płonsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
426 | Dul Małgorzata | Płonsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
427 | Car-Dul Marzena | Płońsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
428 | Nowak Agnieszka | Wąchock | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
429 | Maksimowski Tomasz | Milanówek | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
430 | Konstańczak Joanna | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
431 | Ziaja Joanna | Sosnowiec | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
432 | Dudek Dominika | Łańcut | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
433 | Łuczkiewicz Magdalena | Starachowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
434 | Zborowska Kinga | Myślenice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
435 | Tomal Gabriela | Myślenice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
436 | Matera Aleksandra | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
437 | Rożkowski Roman | ŚREM | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
438 | Łuczkiewicz Maciej | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
439 | Nowak Renata | Rybnik | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
440 | Sojka Zbigniew | Pszczyna | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
441 | Sojka Zbigniew Sojka | Pszczyna | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
442 | Sojka Zbigniew | Pszczyna | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
443 | Malinowska Aleksandra | Ostróda | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
444 | Pietrzko Renata | Andrespol | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
445 | Kluziak Jarosław | Mińsk Mazowiecki | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
446 | Cieślińska Jolanta | Rybnik | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
447 | Lejman Patrycja Lejman | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
448 | Bujko Wojciech | Częstochowa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
449 | Slisz Maria | RYBNIK | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
450 | Berłowska Sylwia | Bełchatów | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
451 | Tusińska Ewelina | Białośliwie | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
452 | Konieczny Cezary | Białośliwie | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
453 | Konieczna Victoria | Białośliwie | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
454 | Konieczny Jacek | BIAŁOŚLIWIE | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
455 | Konieczna Aleksandra | Białośliwie | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
456 | Olejniczak Aleksander | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
457 | Klamerus Maciej | Zakopane | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
458 | Klamerus Izabela | Zakopane | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
459 | Czudec Paweł | Banbury | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
460 | Puchowski Sławomir | Słupsk | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
461 | Iwan Karolina | Holandia | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
462 | Lis Ewa | Holandia | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
463 | Adamczyk maciej | Piaseczno | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
464 | Nowińska Katarzyna | Wąbrzeźno | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
465 | Serlikowska Agnieszka | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
466 | Miera Justyna | Katowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
467 | wójcik anna | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
468 | Babula Damian | Kozienice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
469 | Sielska Dagmara | Pyskowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
470 | Dzieniszewska Alina | Małkinia | pakiet z medalem | damska | |||||
471 | Stalica Bogusława | Rychława | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
472 | Stalica Wiesław | Rychława | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
473 | Gościniewicz Agnieszka | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
474 | SZAFRAŃSKA EDYTA | BOLESŁAWIEC | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
475 | Walczak Sławomir | Czechowice-Dziedzice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
476 | Młodawska Marta | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
477 | Stefanów Mirosław | Czechowice-Dziedzice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
478 | Żurowska Paulina | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
479 | Sadal Paulina | Kozienice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
480 | Grzybowska Agnieszka | Pionki | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
481 | Pawłowska Monika | Ługi Ujskie | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
482 | Lewandowska Sylwia | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
483 | Kopeć Anna | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
484 | Błażek Katarzyna | Białe Błota | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
485 | Turska Olga | Budy-Grzybek | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
486 | Bogucki Zarko | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
487 | Maciejowska Alicja | Wałbrzych | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
488 | Deptuła Adam | Opole | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
489 | Kogut Leszek | Grochowce | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
490 | Stembalski Remigiusz | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
491 | Rybowski Paweł | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
492 | Grabowska Aleksandra | Rzeszów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
493 | Klimek Joanna Klimek | Rzgów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
494 | Biela Jolanta | Bielsko-Biała | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
495 | Krywult Mariusz Krywult | Bielsko-Biała | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
496 | Skrzypek Barbara | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
497 | Chrzanowska Weronika | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
498 | Rudnik Justyna | Bochnia | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
499 | Szanguleit Szymon | Kędzierzyn-Koźle | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
500 | Szubert Anna | Łódź | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
501 | Wasilewska Ilona | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
502 | Pilichowska Katarzyna Pilichowska | Warta | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
503 | Czerwińska Monika | Toruń | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
504 | Zaczek Angelika | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
505 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
506 | Tkacz Grzegorz | Żytniów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
507 | Szczeszek Marcin | Wolsztyn | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
508 | Kamińska Katarzyna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
509 | Michalska Kryszak Marzena | Piła | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
510 | Ogonowski Mariusz | Mysłowice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
511 | Halemba Przemysław | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
512 | Anna Horbowiec Anna | WARSZAWA | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
513 | Kowalik Małgorzata | Ostróda | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
514 | Jachacz Mariusz | Goldap | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
515 | Kordon Anna | Łaziska Górne | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
516 | Przezdziak Alan | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
517 | Orlikowska- Kryń Katarzyna | Katowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
518 | Zaremba Anna | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
519 | Chrupek Ewelina | Tarnów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
520 | Kazimierowicz Elżbieta | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
521 | Pliniewicz Joanna | Stronie slaskie | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
522 | Jędrzejowska Joanna | Zabrze | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
523 | Prosowska Magdalena | OLSZTYN | pakiet z medalem | damska | |||||
524 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
525 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
526 | Dec Dorota | Łódź | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
527 | Klimek Izabela | Zgierz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
528 | Chudzińska Patrycja | Wrocław | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
529 | Barwicka Sonia | Ruda Śląska | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
530 | Woźniak Konrad | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
531 | Gębicka Małgorzata | Łódź | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
532 | MAJEWSKA ALEKSANDRA | BOLESŁAWIEC | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
533 | Kudła Bartek | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
534 | Guzik Justyna | Gołaczewy | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
535 | Cendrowicz Magdalena | Sobótka | pakiet z medalem | damska | |||||
536 | Makowska-Domaradzka Roksana | Legnica | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
537 | Rybowska Dorota | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
538 | Kaszycka Justyna | Zabrze | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
539 | Jurecka Ewa | JABLONOWO POMORSKIE | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
540 | Grzegorski Radosław | Kraków | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
541 | Job Małgorzata | Złotniki | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
542 | Piskulska Nikola | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
543 | Job Piotr | Złotniki | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
544 | Rączka Marita | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
545 | Rataj Maciej | Łochowo | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
546 | Mielcarek Agnieszka | KOło | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
547 | Arndt Dawid | Wałbrzych | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
548 | Kogut Marcin | Grochowce | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
549 | Buchaniec Bartosz | 41-215 Sosnowiec | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
550 | Jaworski Waldemar | Sosnowiec | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
551 | Rzyski Tomasz | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
552 | Zieleniewski Łukasz | Cibórz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
553 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
554 | Kowalewski Przemek | Szczecin | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
555 | Mecha Barbara | Wodzisław Śl | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
556 | manikowski sławomir | kędzierzyn-koźle | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
557 | Gryzak Piotr | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
558 | Rokosz Robert | Głowno | pakiet z medalem | męska | |||||
559 | Jędrulok Mirosław | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
560 | Pietruszczak Małgorzata | Cieszyn | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
561 | Malec Katarzyna | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
562 | Bednarkiewicz Magdalena | Bystrzyca Kłodzka | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
563 | Gwara Marcin | Ożarów Mazowiecki | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
564 | Kontowicz Adrian | Aleksandrów Kujawski | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
565 | Piotrowska Edyta | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
566 | Treffon Justyna | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
567 | Socha Damian | Koziegłowy | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
568 | Gacia Joanna | Frankfurt | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
569 | Leymann Mirosław | Malbork | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
570 | Frątczak Katarzyna | Jarocin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
571 | Wacławek Tomasz | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
572 | Treffon Tomasz | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
573 | Janiec Katarzyna | Gdańsk | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
574 | Armata Adam | Carlisle | pakiet z medalem | męska | |||||
575 | Krupczak Marzena | Berlin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
576 | Wyganowski Karol | Berlin | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
577 | Sójka Małgorzata | Berlin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
578 | Świstak Piotr | Warszawa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
579 | Król Joanna | Bytom | pakiet z medalem | damska | |||||
580 | PASIECZNY JAN | KRAKÓW | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
581 | Kaczmarzyk Beata Kaczmarzyk | Częstochowa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
582 | Grzela Paweł | Kielce | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
583 | Mirocha Magdalena | Kraków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
584 | Nawrocki Mariusz | Lututów | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
585 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
586 | Woźniak Agnieszka | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
587 | Waszak Dezyderiusz | Polska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
588 | Napieralski Paweł | Piła | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
589 | Boba Michał | Bielsko-Biała | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
590 | Książek Patrycja Książek | Kraków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
591 | Nowak Daniel | Poznan | pakiet z medalem | męska | |||||
592 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
593 | Michalczyk Wojciech | Racibórz | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
594 | Sowińska Katarzyna | Łęczyca | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
595 | Dziełakowska Agnieszka | Głogów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
596 | Kołodziej Katarzyna | Złota | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
597 | Maluchnik Marek | Nasielsk | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
598 | Wloka Natalia | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
599 | janecka dorota | poznan | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
600 | Saj Joanna | Ostrołęka | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
601 | Krolik Anna | Koronowo | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
602 | Dworczak Jakub | Leszno | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
603 | Jankowska Monika | Koszalin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
604 | Jakubowski Łukasz | Nowogard | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
605 | Replińska Dorota | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
606 | Popek Irina | Gdynia | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
607 | Kostrzewa Beata Kostrzewa | Suwałki | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
608 | Rost Magdalena | Świętochłowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
609 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
610 | Kramarz ANETA | Koszalin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
611 | Gzela Olga | Koszalin | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
612 | Malicki Marcin | Gdańsk | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
613 | Prauzner-Bechcicka Maria | Lubliniec | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
614 | Sokołowska Karolina | Kalisz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
615 | doroz malgorzata | Kielce | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
616 | Andrzejewska Aga | Kalisz | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
617 | Banat Alina | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
618 | Czarnecka Michalina | Lubin | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
619 | Duszkiewicz Jerzy Duszkiewicz | Piaseczno | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
620 | Janus Monika | Radoszyce | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
621 | Jurewicz Radosław | Warszawa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
622 | Tutak Ewa | Trzebina 199a | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
623 | Mączka Małgorzata | Kraków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
624 | Wagner Andrzej | Bytów | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
625 | Wandzel Iwona | Bielsko-Biała | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
626 | wandzel anna | Bielsko-Biała | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
627 | Michalska-Ćwiek Joanna | Ruda Śląska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
628 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
629 | Szymańska- Śledziewska Małgorzata | Zambrów | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
630 | Hernas Katarzyna | Hucisko | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
631 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
632 | Turczyn-Pakuła Aneta | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
633 | Koncewicz Wioletta | Skierniewice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
634 | Bedzieszak Joanna | Ostrów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
635 | Beczkiewicz Sandra | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
636 | Wójcik Piotr | Bydgoszcz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
637 | Wójcik Mikołąj | Bydgoszcz | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
638 | Wójcik Tomasz | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
639 | Wójcik Anna | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
640 | Redmann Agnieszka | Aleksandrów Kujawski | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
641 | Walkiewicz Marta | Sandomierz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
642 | Szrobarczyk Małgorzata | Karchowice | pakiet z medalem | damska | |||||
643 | Szewczyk Mateusz | Józefów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
644 | Sierzputowski Artur | Ostrołeki | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
645 | Andryanow-Borowska Izabela | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
646 | Adamska-Olejniczak Kinga | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
647 | Olejniczak Grzegorz | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
648 | Wawrzyniak-Borsuk Iwona | Poznań | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
649 | Pichlak Martyna | Bolesław | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
650 | Pichlak Zofia | Bolesław | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
651 | Pichlak Magdalena | Bolesław | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
652 | Siudak Wanda | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
653 | Ledwoch Paulina Ledwoch | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
654 | Kronstedt Justyna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
655 | Pszczołowska Agnieszka | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
656 | Koza Magdalena | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
657 | Mroczek Barbara | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
658 | Ćwik Szymon | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
659 | Wesołowski Marcin | Gliwice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
660 | Nowakowski Paweł | Kostrzyn | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
661 | Nowakowska Sylwia | Kostrzyn | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
662 | Cisowska Szemik Andżelika | Witkowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
663 | Cierpinski Mateusz | Wlodowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
664 | Górska Małgorzata | WARSZAWA | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
665 | Misterka Ewa | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
666 | Szkoda Kasia | Grodzisk Wlkp. | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
667 | Trzeciak Martyna | Gorzyce Wielkie | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
668 | Wolfram Dawid | Gdynia | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
669 | Piechowiak Ela | Grodziec Mały. 61 | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
670 | Kaliszan Karolina | Zalasewo | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
671 | Skórnicki Rafał | Radom | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
672 | Kasperek Grażyna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
673 | Marmurowicz Joanna | Września | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
674 | Dziubla Bartłomiej | Kamieniec | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
675 | Purtak Iga | Bytom | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
676 | Krygowski Mateusz | Zalasewo | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
677 | Duda Arkadiusz | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
678 | Chromik Anna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
679 | Czosnyka Joanna | Zabno | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
680 | Piórko-Sapiechowska Danuta | Nowa Góra | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
681 | Grobelny Leszek | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
682 | Sitkiewicz Anna Maria | Nadarzyn | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
683 | Białoń Ewa | Tychy | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
684 | RUDNIK Miroslaw | Bochnia | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
685 | Fereniec Monika | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
686 | Biechowiak Danuta | Manchester | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
687 | Godecka Jadwiga | Chojnow | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
688 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
689 | Waliszko Ewelina | Konopiska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
690 | Rybowska Anna | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
691 | Szewczyk Ewa | Stary Toruń | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
692 | Książek Ewa Książek | Rabka-Zdrój | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
693 | Kujawa Grażyna Kujawa | Nowy Zbrachlin | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
694 | kotas karolina | Stary Sącz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
695 | Tomal Ania | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
696 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
697 | Tyczkowska Monika | Suwałki | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
698 | Kud-Czupil Elżbieta | Wróblowice | pakiet z medalem | damska | |||||
699 | Szczepanek Ewelina | Dęblin | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
700 | Wojnowska Anna | Knurów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
701 | Karońska Renata | Bolesławiec | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
702 | Sędrowski Adam | Lidzbark Warmiński | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
703 | Bezdel Anna | Puck | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
704 | Skinder Agnieszka | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
705 | Kleczkowska Ewa | Radwanice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
706 | Patora Paweł | Poddębice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
707 | PROSIANOWSKA Monika | JANOWIEC WIELKOPOLSKI | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
708 | Tracz Agnieszka | Stalowa Wola | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
709 | Mielnik Natalia | Kudowa-Zdrój | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
710 | Rogóż Monika | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
711 | Przewoźnik Kamila | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
712 | Seferyniak Marzena | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
713 | Walkowiak Sebastian | Rogoźno | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
714 | Walkowiak Judyta | Rogoźno | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
715 | Żukowska Ewa | Grodzisk Mazowiecki | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
716 | Lasek Edyta | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
717 | Srokosz Weronika Srokosz | Sosnowiec | pakiet z medalem | damska | |||||
718 | Mizia Marta Mizia | kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
719 | Knitter Monika | Polanów | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
720 | Plewa Danuta | Sromowce Niżne | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
721 | Zacher Bartłomiej | zabrze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
722 | Zacher Zdzisława | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
723 | Witkowski Marcin | Wędrzyn | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
724 | Bahr Martyna Bahr | Gniew | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
725 | Marchlewska Anna | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
726 | Majerski Tomasz | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
727 | Balina Patrycja | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
728 | Przeklasa Wojciech | Kleosin | pakiet z medalem | męska | |||||
729 | MROZEK KAMILA | GLIWICE | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
730 | Buller Emila | Wloclawek | pakiet z medalem | damska | |||||
731 | Janoszka Piotr | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
732 | Skałka Adam | Nowy Sącz | pakiet z medalem | męska | |||||
733 | Obcowski Artur | Stare Sioło | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
734 | Kotomska Renata | Aleksandrówka | pakiet z medalem | damska | |||||
735 | Cęcelewski Jarosław | Cisie | pakiet z medalem | męska | |||||
736 | Szczerbińska Barbara Szczerbińska | Gryfino | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
737 | Kupny Lidia | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
738 | Łupikasza Alina | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
739 | HUNKIEWICZ EWA | WARSZAWA | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
740 | Walendzik Matylda | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
741 | Walendzik Anna | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
742 | Sadowińska Adriana | Kraków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
743 | Zakrzewski Jakub | Warszawa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
744 | Mieszala Marcin | poznañ | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
745 | Smoliński Piotr | Szubin | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
746 | KŁODOWSKA MAŁGORZATA | WROCŁAW | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
747 | Sendobry Artur | Ruda Śląska | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
748 | Kwapisiewicz Sylwia | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
749 | Habrajski Michał | Gliwice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
750 | Zdeb Barbara | Zabrze | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
751 | Szysler Renata | Ruda Ślaska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
752 | Kazuch Damian | Wleń | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
753 | Żeromińska Paulina | Łódź | pakiet z medalem | damska | |||||
754 | Habrajska Alina | Gliwice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
755 | Grabowska-Kępa Magdalena | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
756 | Faruga Katarzyna | Radków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
757 | Zalewski Michał | Gdańsk | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
758 | Dobrzelecki Paweł | Bytom | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
759 | Gawrońska Angelika | Gorzów Wlkp. | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
760 | Zielińska Renata | Wrzosowo 331 | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
761 | Perszewska Ilona | Leamington Spa | pakiet z medalem | damska | |||||
762 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | pakiet z medalem | damska | |||||
763 | ŚLÓSARCZYK KATARZYNA | RUDNIK | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
764 | Nehring Barbara | Chełmno | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
765 | Nehring Tomasz | Chełmno | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
766 | Wojcik Jakub | Gliwice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
767 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
768 | Robakowski Adrian | Kromolice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
769 | Soszyńska Katarzyna | Gdynia | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
770 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
771 | Krężel Tomasz | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
772 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
773 | Radziszewska Iwona | Piotrków Try | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
774 | Banaszczyk Michał | Piotrków Trybunalski | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
775 | PIONTEK Martyna Ewa | Trąbki Wielkie | pakiet z medalem | damska | |||||
776 | Wróblewska-Bielec Anna | Katowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
777 | Jaromin Beata | Katowice | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
778 | Pykron Lucyna | Gniew | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
779 | Kaczan- Soremska Ola | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
780 | Duczek Anna | Ruda Śląska | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
781 | Kozłowski Mariusz | Ziomek | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
782 | Kilar Anna | Medynia łańcucka | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
783 | Ratomska Anita | Górzyn | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
784 | Kocoń Sylwia | Siemianice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
785 | Przygoda Katarzyna Przygoda | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
786 | Więckowski Sebastian | Jedlice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
787 | Rosenfeld Kinga | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
788 | Lewandowski Łukasz | Czerwionka-Leszczyny | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
789 | Kaczmarska Anna | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
790 | Dobrowolski Mariusz | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
791 | Rybak Remigiusz | Ruda Śląska | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
792 | Walotek Amelia | Częstochowa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
793 | Konieczny Piotr | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
794 | Engleman Krzysztof | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
795 | Kamińska Barbara | Radków | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
796 | Pamuła Małgorzata | Opole | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
797 | Bugnar Anna | Kwirynów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
798 | Dąbrowska Edyta | Piaseczno | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
799 | Andrusyk Valerii | Kraków | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
800 | Zydek Grzegorz | Rybnik | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
801 | Skolud Anna | Chorzów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
802 | Galusek Piotr Galusek | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
803 | Kubica Tadeusz | Żory | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
804 | Nowak Dominik | Żory | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
805 | Nowak Magdalena | Żory | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
806 | Kurpiewska Elżbieta | Gdańsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
807 | Kurpiewski Krzysztof | Gdańsk | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
808 | Maryniaczyk Joanna | Ostrów Wielkopolski | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
809 | Jurkiewicz Justyna Jurkiewicz | Bytom | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
810 | Krawiec Anita | Rozgarty | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
811 | Rajtar Katarzyna | Kraków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
812 | Dobrowolska Aleksandra | Tarnowskie Góry | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
813 | Duda Ewelina Duda | Lubartów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
814 | Warmińska Agnieszka | Malbork | pakiet z medalem | damska | |||||
815 | Maksimczyk Patrycja | Augustów | pakiet z medalem | damska | |||||
816 | Burda Katarzyna | Pszów | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
817 | Świercz Agnieszka | Częstochowa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
818 | Kondracki Grzegorz | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
819 | Teclaw JAN | London | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
820 | Andrejczuk Wiatek | Kleosin | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
821 | Gańczarczyk Anna | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
822 | Oronowicz Joanna Oronowicz | Ujazd | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
823 | Sowa Ewelina | Gorzyce | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
824 | Telakowska Anita | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
825 | Kwiatkowska Małgorzata | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
826 | Pisowlodzka Dagmara | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
827 | Bartoszewicz Dorota | Mochnate | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
828 | Grobelna Ewa | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
829 | Wołoszyn-Skobel Anna | Pracze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
830 | Skobel Dawid | Pracze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
831 | GORZEL EWA | ZDZIESZOWICE | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
832 | Urbanek Katarzyna | Bytom | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
833 | Frontczak Joanna | Łęczyca | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
834 | Duda Konrad | Brzezie | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
835 | Błaszczyk-Drej Ewelina | Wrocław | pakiet z medalem | damska | |||||
836 | Kaminska Magdalena | Oldham | pakiet z medalem i koszulką | damska | |||||
837 | Chryplewicz Anita | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
838 | Teutenbach Magdalena | Bydgoszcz | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
839 | Krata Agnieszka | Wałbrzych | pakiet z medalem | damska | |||||
840 | Wiśniewska Ewa | Mrocza | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
841 | WIśniewska Marzanna | Zabrze | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
842 | Kucharski Adam | Budzyn | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
843 | Wiśniewski Sławomir | Zabrze | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
844 | Chełminiak Martyna | Bydgoszcz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
845 | Pośpiech Karolina | Sieradz | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
846 | Wasilewska Agata | Banino | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
847 | Pośpiech Michaela | Samborowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
848 | KOCIUCKA NINA | TOMASZÓW MAZOWIECKI | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
849 | Krzysztofiak Robert | Mszana Dolna | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
850 | Sławicka Lilianna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
851 | Stańczyk Katarzyna | Ozorków | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
852 | Groen Małgorzata | Palędzie | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
853 | Włoch Bernard | Rajcza | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
854 | Janus Anna | Słupsk | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
855 | Czub Jarosław | Sosnowiec | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
856 | Matyja Mariusz | Żagań | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
857 | Len Damian | Żagań | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
858 | Jankowska Ilona | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
859 | Łuc Grzegorz | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
860 | Szymczewski Włodzimierz | Świętochłowice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
861 | Lorenc Iwona | Perkowo | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
862 | Ruban Barbara | Chechło Pierwsze | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
863 | Pryca Mateusz | Pabianice | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
864 | Białek Agnieszka | Drzewica | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
865 | Frąckiewicz Marta | Wyszków | pakiet z medalem | damska | |||||
866 | Borkowski Jacek | Warszawa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
867 | Kucza Jarek | Kąty Wrocławskie | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
868 | Kowalczyk Alan | Shirebrook | pakiet z medalem i koszulką | męska | |||||
869 | Borkowska Zuzanna | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
870 | Rzepecka Małgorzata | Jarocin | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
871 | Dolińska Kinga | Toruń | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
872 | Wosik Karolina | Katowice | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
873 | Moskal Michał | Warszawa | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
874 | Cyl Karina | Woźniki | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
875 | Kordylewski Kamil | Głogów | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
876 | Moskal Monika | Warszawa | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
877 | Widziak Piotr | Rybnik | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
878 | Łasak Ela | Białystok | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
879 | Konkol Gosia | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
880 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
881 | Stankiewicz Izabela | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
882 | Kuźmicki Michał | Aleksandrów Łódzki | pakiet z medalem | męska | opłacono on-line | ||||
883 | Muller Joanna | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
884 | Marzec-Supel Wioletta | Londyn | pakiet z medalem i koszulką | damska | opłacono on-line | ||||
885 | Piotrowski Sebastian | Rybnik | pakiet z medalem | męska | |||||
886 | Holiczko Dawid | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
887 | Pietrzykowska Monika | Rusiec | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
888 | Imbierczak Anna | Londyn | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
889 | Czerwińska Elżbieta | Knurów | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
890 | Kózka Aleksandra | Luboń | pakiet z medalem | damska | opłacono on-line | ||||
891 | reda alicja | warszawa | pakiet z medalem i koszulką | męska | opłacono on-line | ||||
892 | Podgórski Rafał | Gliwice | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
893 | Ziętarska Gabriela | Szczecin | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
894 | Michalak Karolina | Łódź | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
895 | Paśko Franek | Warszawa | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
896 | Szajkowska Daria | Konarzewo | pakiet z medalem i koszulką | ||||||
897 | Kopicka Eliza | Gdańsk | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
898 | Barszcz Tomasz | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
899 | Jeżewska Angelika Jeżewska | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
900 | Królak Dorota | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
901 | Giniewski Piotr | Police | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
902 | Skowroń-Giniewska Katarzyna | Police | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
903 | Gorczyńska Anna | Malbork | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
904 | Popowicz Marzena | Malbork | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
905 | Krygowski Maciej | Zalasewo | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
906 | Tórzewska-Kasałka Izabela | Pleszew | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
907 | Krupkowska Matylda | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
908 | Knapińska Maria | Szczecin | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
909 | Kajko Artur | Warszawa | pakiet z medalem i koszulką | ||||||
910 | Bartosik Krystyna | Zgierz | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
911 | Domagała Magdalena | Borkowice | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
912 | Klimas Karol | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
913 | Przygoda Natalia | Miłków | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
914 | Szkutnik Artur | Ryki | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
915 | Krupa Beata | Zabrze | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
916 | Bendik Maciej | Starogard Gdański | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
917 | Sarnowska-Gracz Kinga | Koteże | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
918 | Kobierska Karolina | Łódź | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
919 | Kozera Joanna | Papowo Biskupie | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
920 | Rycharska Joasia | Płock | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
921 | Lesiewicz Ania | Piastów | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
922 | Ciąder Jarosław | Siechnice | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
923 | Zuber Monika | Ruda Śląska | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
924 | Ciąder Anna | Siechnice | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
925 | Rojek Stanisław Rojek | Poznań | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
926 | Sadolewska Ewelina | Chełmża | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
927 | Góra Michał | Lublin | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
928 | Syrocki Arkadiusz | Chełmno | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
929 | Richert Teresa | Stolno | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
930 | Stołowska Natalia | Wrocław | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
931 | Jamroży Anna | Toruń | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
932 | Jamroży Honorata | Toruń | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
933 | Kamczyk Iwona | Gliwice | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
934 | Żuber Małgorzata Żuber | Pruszcz Gdański | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
935 | Kreft Sylwia | Bytom | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
936 | Wilamowicz Katarzyna | Chełmża | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
937 | Raczkiewicz Katarzyna | Chesterfield | pakiet z medalem | ||||||
938 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
939 | Górniak Jarosław | Pogórze | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
940 | Szczepański Patryk | Kraków | pakiet z medalem | ||||||
941 | Szczepańska Oksana | Kraków | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
942 | Melska Karolina | Warszawa | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
943 | ZALEWSKA JOANNA | OLSZTYNEK | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
944 | Maciejowicz Michał | Warszawa | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
945 | Bogucka Aneta | Warszawa | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
946 | Idczak Marta | Łódź | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
947 | biezumow dorota | Gdynia | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
948 | Lipka Eliza | Ostroda | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
949 | Gnitecka Joanna | Gorzów Wlkp | pakiet z medalem i koszulką | ||||||
950 | Figura Arkadiusz | Dąbrowa Górnicza | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
951 | Szczepaniak Klaudia | Gostyń | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
952 | Onak Izabela | Gliwice | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
953 | Karolczyk DARIUSZ | KATOWICE | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
954 | marek robert | gliwice | pakiet z medalem | ||||||
955 | Antolik Iwona | Świętochłowice | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
956 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
957 | Bachowicz Agnieszka | Niepołomice | pakiet z medalem | ||||||
958 | Urbański Tomasz | Kraków | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
959 | Gronowski Patryk | Wejherowo | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
960 | Strzeszewska Edyta | Ostrów Mazowiecka | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
961 | Kwiatkowska Anna | Warszawa | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
962 | Marciniak Anna | Ciechanów | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
963 | Puchowska Krystyna | Cegłów | pakiet z medalem i koszulką | opłacono on-line | |||||
964 | Małecka Izabela Małecka | Kalisz | pakiet z medalem | opłacono on-line | |||||
adidas Runners Warsaw | |||||||||
965 | MUSIAŁ PAWEŁ | WARSZAWA | pakiet z medalem i koszulką | adidas Runners Warsaw | męska | opłacono on-line | |||
amator | |||||||||
966 | Gąsiorek Ewa | Wrocław | pakiet z medalem | amator | damska | opłacono on-line | |||
brak | |||||||||
967 | Witko Jerzy | Kormanice | pakiet z medalem | brak | męska | opłacono on-line | |||
968 | KRZYSTAŁA ŁUKASZ | Czerwionka-Leszczyny | pakiet z medalem | brak | męska | opłacono on-line | |||
daleko_do_mety | |||||||||
969 | Droś Aleksander | Warszawa | pakiet z medalem | daleko_do_mety | męska | opłacono on-line | |||
herbmaratonow.pl | |||||||||
970 | Heller Zdzisław | Koszalin | pakiet z medalem | herbmaratonow.pl | męska | opłacono on-line | |||
klub sportowy DED | |||||||||
971 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | pakiet z medalem | klub sportowy DED | męska | opłacono on-line | |||
niezrzeszona | |||||||||
972 | Błądek Jolanta | Łódź | pakiet z medalem | niezrzeszona | damska | opłacono on-line | |||
niezrzeszony | |||||||||
973 | Krok Krzysztof | Muszyna | pakiet z medalem | niezrzeszony | męska | opłacono on-line | |||
974 | Błądek Witold | Łódź | pakiet z medalem | niezrzeszony | męska | opłacono on-line | |||
opp | |||||||||
975 | Wołosik Dominik | Białystok | pakiet z medalem | opp | męska | opłacono on-line | |||
prywatnie | |||||||||
976 | Zowtan Olga | Wieliczka | pakiet z medalem | prywatnie | męska | opłacono on-line | |||
ring4you | |||||||||
977 | Wróblewska Dorota | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | ring4you | damska | opłacono on-line | |||
st4.pl | |||||||||
978 | Falkowski Marek | Białystok | pakiet z medalem | st4.pl | męska | opłacono on-line | |||
team Grażynki | |||||||||
979 | Korneta-Żołek Anna | Łódź | pakiet z medalem i koszulką | team Grażynki | opłacono on-line | ||||
teamdress | |||||||||
980 | Springer Marcin | Złocieniec | pakiet z medalem i koszulką | teamdress | męska | opłacono on-line | |||
tygyski | |||||||||
981 | kazimierek aleksander | kobior | pakiet z medalem | tygyski | męska | opłacono on-line | |||
982 | Kazimierek Marcin | Kobior | pakiet z medalem | tygyski | męska | opłacono on-line | |||
wkurw_team | |||||||||
983 | Syguła Katarzyna | Jaworzno | pakiet z medalem i koszulką | wkurw_team | damska | opłacono on-line | |||
www.slawomirkotara.pl/ | |||||||||
984 | Kotara Sławomir | Mińsk Mazowiecki | pakiet z medalem i koszulką | www.slawomirkotara.pl/ | męska | opłacono on-line | |||
Ćmy barowe | |||||||||
985 | Grochowski Karol | Łęczna | pakiet z medalem i koszulką | Ćmy barowe | męska | opłacono on-line | |||
986 | Uniowski Tomasz | Lublin | pakiet z medalem i koszulką | Ćmy barowe | męska | opłacono on-line | |||
Łubu Dubu | |||||||||
987 | Krzysztyniak Zofia | Chełmno | pakiet z medalem i koszulką | Łubu Dubu | damska | opłacono on-line | |||
Łódzkie Morsy | |||||||||
988 | Talarowska Beata | Łódź (Łódź-Polesie) | pakiet z medalem i koszulką | Łódzkie Morsy | damska | opłacono on-line | |||
Šneci v běhu | |||||||||
989 | Vrbická Martina | Kňovice 85, Sedlčany 26401, CZ | pakiet z medalem i koszulką | Šneci v běhu | damska | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
990 | Michalak Magdalena | Gdańsk | pakiet z medalem | Żarta Wataha | damska | ||||
Żółwikersi | |||||||||
991 | Dziwoń Grzegorz | Nowiny | pakiet z medalem i koszulką | Żółwikersi | męska | opłacono on-line | |||
992 | Osówniak Beata | Sochaczew | pakiet z medalem | Żółwikersi | damska | opłacono on-line | |||
993 | Dworaczek Nina | Bytom | pakiet z medalem | Żółwikersi | damska | opłacono on-line | |||
994 | Obuchowicz Mariola | Nobliny 21 | pakiet z medalem | Żółwikersi | damska | opłacono on-line | |||
995 | Czereśniak Iwona | Siemczyno | pakiet z medalem | Żółwikersi | damska | opłacono on-line | |||
996 | Podgórska Marzena | Stargard | pakiet z medalem | Żółwikersi | damska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 47453