Bieg XXVIII finału WOŚP Wiatr w żagle - 5km.xlsx

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Kraj Miejscowość Klub Nordic Walking DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 136 RAKOCZY MARCIN M 1 M 30-39 1 POL GDYNIA ŻÓRAWSKI TEAM / THE HOME OF CHAMPIONS Bieg 5 km 0:18:11 16.50 [km/h] 07:38 [min/km]
2 21 CYBULA PAWEŁ M 2 M 20-29 1 POL KAZIMIERZ DANFOSS TUCHOM Bieg 5 km 0:19:06 15.71 [km/h] 07:49 [min/km]
3 75 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 3 M 50-59 1 POL GDYNIA COM-DKM Bieg 5 km 0:20:30 14.63 [km/h] 07:06 [min/km]
4 39 GLEINERT SZYMON M 4 M 30-39 2 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:20:32 14.61 [km/h] 07:06 [min/km]
5 110 NAWROCKI DARIUSZ M 5 M 30-39 3 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:20:53 14.37 [km/h] 07:11 [min/km]
6 101 MAJKOWSKI TOMASZ M 6 M 30-39 4 POL SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY Bieg 5 km 0:21:03 14.25 [km/h] 07:13 [min/km]
7 219 WERNER IRENEUSZ M 7 M 30-39 5 POL ŚWIECIE OSOWA BIEGA Bieg 5 km 0:21:20 14.06 [km/h] 07:16 [min/km]
8 62 JANKOWSKI SEBASTIAN M 8 M 30-39 6 POL KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO Bieg 5 km 0:21:36 13.89 [km/h] 07:19 [min/km]
9 178 TOWIAŃSKI NORBERT M 9 M 20-29 2 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:21:41 13.84 [km/h] 07:20 [min/km]
10 79 KRZYŚKO KRZYSZTOF M 10 M 30-39 7 POL BANINO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:21:46 13.78 [km/h] 07:21 [min/km]
11 165 SZARKO MACIEJ M 11 M 40-49 1 POL ELBLĄG DRUŻYNA PIERŚCIENIA Bieg 5 km 0:21:58 13.66 [km/h] 07:24 [min/km]
12 109 NAWROCKI MARIUSZ M 12 M 40-49 2 POL GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 65 Bieg 5 km 0:22:01 13.63 [km/h] 07:24 [min/km]
13 106 MIERZWA KRZYSZTOF M 13 M 30-39 8 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:22:22 13.41 [km/h] 07:28 [min/km]
14 67 KAROLEWSKA ANNA K 1 K 30-39 1 POL WEJHEROWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:22:24 13.39 [km/h] 07:29 [min/km]
15 65 KANKOWSKI PAWEŁ M 14 M 30-39 9 POL LUZINO 0 Bieg 5 km 0:22:34 13.29 [km/h] 07:31 [min/km]
16 52 HALMANN MIREK M 15 M 30-39 10 POL WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA Bieg 5 km 0:22:34 13.29 [km/h] 07:31 [min/km]
17 176 TOMASIŃSKI SZYMON M 16 M 40-49 3 POL BANINO O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:22:40 13.24 [km/h] 07:32 [min/km]
18 125 PŁOTKA ADAM M 17 M 30-39 11 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:22:45 13.19 [km/h] 07:33 [min/km]
19 135 RADOSŁAW SZLAS M 18 M 40-49 4 POL TUCHOM KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:22:56 13.08 [km/h] 07:35 [min/km]
20 48 GROTH DAGMARA K 2 K 20-29 1 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:23:04 13.01 [km/h] 07:37 [min/km]
21 251 ŻABCZYŃSKI DANIEL M 19 M 40-49 5 POL RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL Bieg 5 km 0:23:16 12.89 [km/h] 07:39 [min/km]
22 202 ZIELIŃSKA IWONA K 3 K 40-49 1 POL GDAŃSK KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:23:24 12.82 [km/h] 07:41 [min/km]
23 128 POGORZELSKI PAWEŁ M 20 M 20-29 3 POL GDYNIA 0 Bieg 5 km 0:23:28 12.78 [km/h] 07:42 [min/km]
24 68 KASPERSKI ARTUR M 21 M 40-49 6 POL POZNAŃ POLONIA ŚRODA Bieg 5 km 0:23:33 12.74 [km/h] 07:43 [min/km]
25 98 LULIS ZBIGNIEW M 22 M 60+ 1 POL GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM Bieg 5 km 0:23:36 12.71 [km/h] 07:43 [min/km]
26 15 BUTOWSKA KATARZYNA K 4 K 30-39 2 POL STAROGARD GDAŃSKI 0 Bieg 5 km 0:23:37 12.70 [km/h] 07:43 [min/km]
27 167 SZERSZYŃSKI ŁUKASZ M 23 M 30-39 12 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:23:38 12.69 [km/h] 07:44 [min/km]
28 144 ROMASZKIEWICZ PIOTR M 24 M 40-49 7 POL MIŁOCIN KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:23:41 12.67 [km/h] 07:44 [min/km]
29 160 STENCEL JOANNA K 5 K 20-29 2 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:23:45 12.63 [km/h] 07:45 [min/km]
30 47 GRODZKI KRZYSZTOF M 25 M 30-39 13 POL 80-297 KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:23:59 12.51 [km/h] 07:48 [min/km]
31 116 PAŹDZIORA HENRYK M 26 M 50-59 2 POL MARSZEWSKA GÓRA 0 Bieg 5 km 0:24:09 12.42 [km/h] 07:50 [min/km]
32 130 PORTEE JACEK M 27 M 50-59 3 POL CHWASZCZYNO OSOWA BIEGA Bieg 5 km 0:24:13 12.39 [km/h] 07:51 [min/km]
33 40 GOGOLIŃSKI KAROL M 28 M 30-39 14 POL SOMONINO SOMONINO BIEGA Bieg 5 km 0:24:17 12.35 [km/h] 07:51 [min/km]
34 82 KUJAWSKA MONIKA K 6 K 20-29 3 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:24:18 12.35 [km/h] 07:52 [min/km]
35 193 WENTOWSKA ALEKSANDRA K 7 K 40-49 2 POL DĄBROWA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:24:32 12.23 [km/h] 07:54 [min/km]
36 83 KUJAWSKI ŁUKASZ M 29 M 30-39 15 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:24:33 12.22 [km/h] 07:55 [min/km]
37 74 KOSAŁKA ŁUKASZ M 30 M 30-39 16 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:24:40 12.16 [km/h] 07:56 [min/km]
38 208 GUTOWSKI DAMIAN M 31 M 40-49 8 POL CHWASZCZYNO CHWASZCZYNO BIEGA Bieg 5 km 0:24:45 12.12 [km/h] 07:57 [min/km]
39 100 ŁUKASZEWICZ SYLWIA K 8 K 40-49 3 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:24:50 12.08 [km/h] 07:58 [min/km]
40 113 OKROY PRZEMYSŁAW M 32 M 30-39 17 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:24:55 12.04 [km/h] 07:59 [min/km]
41 124 PŁOTKA MACIEJ M 33 M 20-29 4 POL SIERAKOWICE 0 Bieg 5 km 0:24:56 12.03 [km/h] 07:59 [min/km]
42 141 RICHERT DANUTA K 9 K 40-49 4 POL TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5 km 0:25:01 11.99 [km/h] 07:00 [min/km]
43 162 STUDENT TOMASZ M 34 M 50-59 4 POL BOJANO BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA Bieg 5 km 0:25:10 11.92 [km/h] 07:02 [min/km]
44 140 RICHERT HENRYK M 35 M 40-49 9 POL TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM Bieg 5 km 0:25:13 11.90 [km/h] 07:03 [min/km]
45 33 FALARSKI LUCJAN M 36 M 30-39 18 POL BANINO RMF 4RT GLADIATORS Bieg 5 km 0:25:15 11.88 [km/h] 07:03 [min/km]
46 63 KANKOWSKA DOMINIKA K 10 K 0-19 1 POL LUZINO 0 Bieg 5 km 0:25:19 11.85 [km/h] 07:04 [min/km]
47 89 KWIATKOWSKI ANDRZEJ M 37 M 50-59 5 POL GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA Bieg 5 km 0:25:36 11.72 [km/h] 07:07 [min/km]
48 64 KANKOWSKA JUSTYNA K 11 K 30-39 3 POL LUZINO 0 Bieg 5 km 0:25:36 11.72 [km/h] 07:07 [min/km]
49 12 BLUJ ROMAN M 38 M 60+ 2 POL GDYNIA 0 Bieg 5 km 0:25:56 11.57 [km/h] 07:11 [min/km]
50 73 KLIMCZAK MATEUSZ M 39 M 30-39 19 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:26:06 11.49 [km/h] 07:13 [min/km]
51 51 GRZESIK WOJCIECH M 40 M 30-39 20 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:26:43 11.23 [km/h] 07:21 [min/km]
52 44 GÓRECKA-MITORAJ JUSTYNA K 12 K 30-39 4 POL CHOJNICE PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 5 km 0:26:49 11.19 [km/h] 07:22 [min/km]
53 244 PETTKE NIKODEM M 41 M 20-29 5 POL GDAŃSK Bieg 5 km 0:26:49 11.19 [km/h] 07:22 [min/km]
54 58 HINCKA MARZENA K 13 K 30-39 5 POL GNIEŻDŻEWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO Bieg 5 km 0:26:49 11.19 [km/h] 07:22 [min/km]
55 56 HINC IWONA K 14 K 40-49 5 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:26:49 11.19 [km/h] 07:22 [min/km]
56 231 LABUDDA WOJCIECH M 42 M 30-39 21 POL PUCK LKS PUCK Bieg 5 km 0:26:49 11.19 [km/h] 07:22 [min/km]
57 17 CIESZYŃSKI KRZYSZTOF M 43 M 40-49 10 POL MISZEWO 0 Bieg 5 km 0:26:54 11.15 [km/h] 07:23 [min/km]
58 34 FIJOŁEK JAROSLAW M 44 M 50-59 6 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:26:59 11.12 [km/h] 07:24 [min/km]
59 224 WIECZOREK ANDRZEJ M 45 M 50-59 7 POL BANINO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:26:59 11.12 [km/h] 07:24 [min/km]
60 196 WIECZOREK ANDRZEJ M 46 M 50-59 8 POL BANINO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:26:59 11.12 [km/h] 07:24 [min/km]
61 201 WYSOCKI TOMASZ M 47 M 40-49 11 POL OTOMINO WARBUD RUNNING TEAM Bieg 5 km 0:27:01 11.10 [km/h] 07:24 [min/km]
62 61 JANECZEK DOBROSŁAWA K 15 K 40-49 6 POL GDYNIA MONIATEAM Bieg 5 km 0:27:24 10.95 [km/h] 07:29 [min/km]
63 158 SOBCZAK TOMASZ M 48 M 30-39 22 POL GDANSK 0 Bieg 5 km 0:27:28 10.92 [km/h] 07:30 [min/km]
64 94 LATOSINSKI JACEK M 49 M 30-39 23 POL GDANSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:27:34 10.88 [km/h] 07:31 [min/km]
65 164 SURKONT WIOLETTA K 16 K 0-19 2 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:27:41 10.84 [km/h] 07:32 [min/km]
66 66 KAŃSKA ANETA K 17 K 40-49 7 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:27:42 10.83 [km/h] 07:32 [min/km]
67 46 GRANDZICKI SŁAWOMIR M 50 M 20-29 6 POL SŁAWKI 0 Bieg 5 km 0:27:51 10.77 [km/h] 07:34 [min/km]
68 37 FRANKOWSKA JUSTYNA K 18 K 30-39 6 POL KARTUZY PSYCHOFANKI Bieg 5 km 0:27:52 10.77 [km/h] 07:34 [min/km]
69 249 MYDŁOWSKA BEATA K 19 K 50-59 1 POL KOLBUDY Bieg 5 km 0:27:55 10.75 [km/h] 07:35 [min/km]
70 27 DITTMANN ANNA K 20 K 30-39 7 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:28:03 10.70 [km/h] 07:37 [min/km]
71 151 SKOBEJKO ADAM M 51 M 50-59 9 POL GDYNIA BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:28:08 10.66 [km/h] 07:38 [min/km]
72 155 SŁABEK MAGDALENA K 21 K 30-39 8 POL BORKOWO 0 Bieg 5 km 0:28:11 10.64 [km/h] 07:38 [min/km]
73 70 KASZUBOWSKI MARCIN M 52 M 30-39 24 POL MAŁKOWO 0 Bieg 5 km 0:28:11 10.64 [km/h] 07:38 [min/km]
74 55 HILLER GABRIELA K 22 K 40-49 8 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:28:14 10.63 [km/h] 07:39 [min/km]
75 142 ROGALSKI SEBASITIAN M 53 M 40-49 12 POL CZAPLE FITNESS FITBACK Bieg 5 km 0:28:15 10.62 [km/h] 07:39 [min/km]
76 168 SZULC ARTUR M 54 M 50-59 10 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:28:21 10.58 [km/h] 07:40 [min/km]
77 177 TOPOREK MARCIN M 55 M 20-29 7 POL CZECZEWO 0 Bieg 5 km 0:28:24 10.56 [km/h] 07:41 [min/km]
78 97 LULEWICZ MARIUSZ M 56 M 30-39 25 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:28:33 10.51 [km/h] 07:43 [min/km]
79 93 LATOSINSKA KAMILA K 23 K 30-39 9 POL GDANSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:28:40 10.47 [km/h] 07:44 [min/km]
80 29 DRÓBKA DANIEL M 57 M 30-39 26 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:28:43 10.45 [km/h] 07:45 [min/km]
81 45 GRABOWSKI DANIEL M 58 M 30-39 27 POL BANINO #PDFJGRABO Bieg 5 km 0:28:43 10.45 [km/h] 07:45 [min/km]
82 132 PUJSZO SŁAWOMIR M 59 M 40-49 13 POL CHWASZCZYNO CHWASZCZYNO BIEGA Bieg 5 km 0:28:48 10.42 [km/h] 07:46 [min/km]
83 146 RYDLEWICZ JUSTYNA K 24 K 30-39 10 POL TUCHOM MOTYWATORNIATEAM Bieg 5 km 0:28:54 10.38 [km/h] 07:47 [min/km]
84 143 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 25 K 40-49 9 POL SOPOT 0 Bieg 5 km 0:28:56 10.37 [km/h] 07:47 [min/km]
85 206 BIEROŃ MARCIN M 60 M 40-49 14 POL BANINO Bieg 5 km 0:29:02 10.33 [km/h] 07:48 [min/km]
86 198 WIŚNIEWSKI PIOTR M 61 M 30-39 28 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:29:17 10.24 [km/h] 07:51 [min/km]
87 107 MISIOR SEBASTIAN M 62 M 20-29 8 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:29:25 10.20 [km/h] 07:53 [min/km]
88 197 WIŃSKA IWONA K 26 K 40-49 10 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA 0 Bieg 5 km 0:29:30 10.17 [km/h] 07:54 [min/km]
89 181 URBANEK JERZY M 63 M 50-59 11 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:29:44 10.09 [km/h] 07:57 [min/km]
90 35 FILIPCZUK HANNA K 27 K 40-49 11 POL BANINO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:29:46 10.08 [km/h] 07:57 [min/km]
91 53 HEJKA WŁADEK M 64 M 40-49 15 POL KARTUZY 0 Bieg 5 km 0:29:50 10.06 [km/h] 07:58 [min/km]
92 115 OSSOWSKI WALDEMAR M 65 M 50-59 12 POL ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:30:01 9.99 [km/h] 07:00 [min/km]
93 2 ADAMSKA JUSTYNA K 28 K 40-49 12 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:30:03 9.98 [km/h] 07:01 [min/km]
94 59 HINCKA JACEK M 66 M 30-39 29 POL GNIEŻDŻEWO 0 Bieg 5 km 0:30:11 9.94 [km/h] 07:02 [min/km]
95 241 DĄBA DOROTA K 29 K 50-59 2 POL ŻUKOWO PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 5 km 0:30:11 9.94 [km/h] 07:02 [min/km]
96 242 WOJCIECHOWSKA AGNIESZKA K 30 K 40-49 13 POL ŻUKOWO Bieg 5 km 0:30:11 9.94 [km/h] 07:02 [min/km]
97 126 PNIEWSKA MAGDALENA K 31 K 40-49 14 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:30:14 9.92 [km/h] 07:03 [min/km]
98 175 TOMASIŃSKA MONIKA K 32 K 40-49 15 POL BANINO O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:30:22 9.88 [km/h] 07:04 [min/km]
99 117 PIETRZAK KAMIL M 67 M 30-39 30 POL BOROWIEC BIEGOWA RODZINKA Bieg 5 km 0:30:23 9.87 [km/h] 07:05 [min/km]
100 139 RESZCZYŃSKA MONIKA K 33 K 40-49 16 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:30:33 9.82 [km/h] 07:07 [min/km]
101 248 MARSZAŁKOWSKA KINGA K 34 K 0-19 3 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:30:44 9.76 [km/h] 07:09 [min/km]
102 96 LIDZBARSKI ADAM M 68 M 40-49 16 POL SZEMUD 0 Bieg 5 km 0:30:58 9.69 [km/h] 07:12 [min/km]
103 26 DAMASZKE ALEKSANDRA K 35 K 30-39 11 POL CHWASZCZYNO 0 Bieg 5 km 0:30:58 9.69 [km/h] 07:12 [min/km]
104 18 CIOŁEK-NOWAK EWA K 36 K 40-49 17 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:30:58 9.69 [km/h] 07:12 [min/km]
105 81 KUJAT JOANNA K 37 K 30-39 12 POL GDYNIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 0:31:06 9.65 [km/h] 07:13 [min/km]
106 184 WASILEWSKA AGATA K 38 K 20-29 4 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:31:17 9.59 [km/h] 07:15 [min/km]
107 28 DOŁĘGOWSKA KAROLINA K 39 K 30-39 13 POL GDYNIA 0 Bieg 5 km 0:31:19 9.58 [km/h] 07:16 [min/km]
108 118 PIŁAT ANNA K 40 K 30-39 14 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:31:22 9.56 [km/h] 07:16 [min/km]
109 121 PIRSKI ADAM M 69 M 30-39 31 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:31:47 9.44 [km/h] 07:21 [min/km]
110 131 POTRYKUS JUSTYNA K 41 K 30-39 15 POL SZEMUD 0 Bieg 5 km 0:31:52 9.41 [km/h] 07:22 [min/km]
111 114 OLCHOWY EWELINA K 42 K 30-39 16 POL GDAŃSK PIĄTA GALAKTYKA Bieg 5 km 0:31:52 9.41 [km/h] 07:22 [min/km]
112 145 ROMPCZYK JAN M 70 M 30-39 32 POL GDYNIA NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH TEAM Bieg 5 km 0:31:59 9.38 [km/h] 07:24 [min/km]
113 134 RADOMSKI EMIL M 71 M 40-49 17 POL CHWASZCZYNO NAJLEPSI Z NAJTWARDSZYCH FIRE ~TEAM Bieg 5 km 0:31:59 9.38 [km/h] 07:24 [min/km]
114 72 KLEIN RADOSŁAW M 72 M 30-39 33 POL GRZYBNO 0 Bieg 5 km 0:32:08 9.34 [km/h] 07:26 [min/km]
115 120 PIRSKA BEATA K 43 K 30-39 17 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:32:10 9.33 [km/h] 07:26 [min/km]
116 214 PRAUZIŃSKA JOANNA K 44 K 40-49 18 POL BANINO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:32:13 9.31 [km/h] 07:27 [min/km]
117 4 BAJER PIOTR M 73 M 30-39 34 POL BANINO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 0:32:14 9.31 [km/h] 07:27 [min/km]
118 1 ADAMSKA KLAUDIA K 45 K 20-29 5 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:32:14 9.31 [km/h] 07:27 [min/km]
119 9 BARĆ PATRYK M 74 M 20-29 9 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:32:15 9.30 [km/h] 07:27 [min/km]
120 133 RADECKA-MIKULICZ LILIANA K 46 K 40-49 19 POL BANINO DRUŻYNA ADASIA Bieg 5 km 0:32:31 9.23 [km/h] 07:30 [min/km]
121 30 DZIEMIAN-PACZKOWSKA MAŁGORZATA K 47 K 40-49 20 POL GDAŃSK O-SOWA BIEGA Bieg 5 km 0:32:31 9.23 [km/h] 07:30 [min/km]
122 156 SŁOMIŃSKI KRZYSZTOF M 75 M 40-49 18 POL BANINO DRUŻYNA ADASIA Bieg 5 km 0:32:31 9.23 [km/h] 07:30 [min/km]
123 147 SARNOWSKA ALEKSANDRA K 48 K 40-49 21 POL GDYNIA 0 Bieg 5 km 0:32:38 9.19 [km/h] 07:32 [min/km]
124 215 ŚWIRYDCZUK EWA K 49 K 40-49 22 POL Bieg 5 km 0:32:44 9.16 [km/h] 07:33 [min/km]
125 153 SKOCKA ANIA K 50 K 40-49 23 POL GDYNIA PARKRUN RUMIA Bieg 5 km 0:32:56 9.11 [km/h] 07:35 [min/km]
126 150 SIKORA ANNA K 51 K 40-49 24 POL BOJANO 0 Bieg 5 km 0:33:15 9.02 [km/h] 07:39 [min/km]
127 171 SZYPIŁKO KATARZYNA K 52 K 30-39 18 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:33:18 9.01 [km/h] 07:40 [min/km]
128 92 LANGE MAŁGORZATA K 53 K 30-39 19 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:33:18 9.01 [km/h] 07:40 [min/km]
129 246 MULERSKA ADRIANNA K 54 K 30-39 20 POL BANINO Bieg 5 km 0:33:28 8.96 [km/h] 07:42 [min/km]
130 247 MULERSKI TOMASZ M 76 M 30-39 35 POL Bieg 5 km 0:33:29 8.96 [km/h] 07:42 [min/km]
131 185 WASILEWSKI JAKUB M 77 M 20-29 10 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:33:55 8.85 [km/h] 07:47 [min/km]
132 161 STUDENT BEATA K 55 K 50-59 3 POL BOJANO BELLA-SI! KOSMETYKA GDYNIA Bieg 5 km 0:34:01 8.82 [km/h] 07:48 [min/km]
133 216 MAJNA KAZIMIERZ M 78 M 60+ 3 POL GDYNIA Bieg 5 km 0:34:17 8.75 [km/h] 07:51 [min/km]
134 60 HUBRICH DANKA K 56 K 40-49 25 POL BUSZKOWY 0 Bieg 5 km 0:34:23 8.73 [km/h] 07:53 [min/km]
135 180 URBANEK KATARZYNA K 57 K 40-49 26 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:34:30 8.70 [km/h] 07:54 [min/km]
136 50 GRZENKOWSKA IWONA K 58 K 30-39 21 POL GARCZ 0 Bieg 5 km 0:34:45 8.63 [km/h] 07:57 [min/km]
137 71 KĄKOL IWONA K 59 K 30-39 22 POL GARCZ 0 Bieg 5 km 0:34:45 8.63 [km/h] 07:57 [min/km]
138 172 TERNOVYI MAKSYM M 79 M 30-39 36 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:35:12 8.52 [km/h] 07:02 [min/km]
139 14 BULATOVA GALYNA K 60 K 30-39 23 POL GDANSK 0 Bieg 5 km 0:35:12 8.52 [km/h] 07:02 [min/km]
140 19 CIROCKA BOGUMIŁA K 61 K 50-59 4 POL BANINO MIŁOŚNICZEK I MIŁOŚNIKÓW JACKA M. Bieg 5 km 0:35:12 8.52 [km/h] 07:02 [min/km]
141 77 KREFTA JOLANTA K 62 K 20-29 6 POL KIEŁPINO 0 Bieg 5 km 0:35:13 8.52 [km/h] 07:03 [min/km]
142 3 BACH BEATA K 63 K 20-29 7 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:35:13 8.52 [km/h] 07:03 [min/km]
143 170 SZYNSZECKI ZENON M 80 M 40-49 19 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:35:15 8.51 [km/h] 07:03 [min/km]
144 24 DALEKA ANNA K 64 K 30-39 24 POL BANINO DALECY OD WYGRANEJ Bieg 5 km 0:35:22 8.48 [km/h] 07:04 [min/km]
145 25 DALEKI MACIEJ M 81 M 30-39 37 POL BANINO DALECY OD WYGRANEJ Bieg 5 km 0:35:23 8.48 [km/h] 07:05 [min/km]
146 195 WIECZOREK MAŁGORZATA K 65 K 50-59 5 POL BANINO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:35:53 8.36 [km/h] 07:11 [min/km]
147 207 KWIATKOWSKI TOMASZ M 82 M 40-49 20 POL GDAŃSK NW Bieg 5 km 0:35:58 8.34 [km/h] 07:12 [min/km]
148 163 SURKONT PAWEŁ M 83 M 30-39 38 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:36:27 8.23 [km/h] 07:17 [min/km]
149 122 PLEWA MAGDALENA K 66 K 40-49 27 POL GDYNIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 0:36:29 8.22 [km/h] 07:18 [min/km]
150 119 PIOTROWSKA JOANNA K 67 K 40-49 28 POL GDYNIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 0:36:29 8.22 [km/h] 07:18 [min/km]
151 250 MYDŁOWSKI LESZEK M 84 M 50-59 13 POL KOLBUDY Bieg 5 km 0:36:36 8.20 [km/h] 07:19 [min/km]
152 129 PONTO KATARZYNA K 68 K 40-49 29 POL PĘPOWO MONIATEAM Bieg 5 km 0:36:46 8.16 [km/h] 07:21 [min/km]
153 38 GARBOWSKA EWA K 69 K 50-59 6 POL BANINO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:36:57 8.12 [km/h] 07:23 [min/km]
154 6 BARANOWSKA OLIWIA K 70 K 0-19 4 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:37:24 8.02 [km/h] 07:29 [min/km]
155 209 SKRZYPKOWSKA EMILIA K 71 K 0-19 5 POL BANINO Bieg 5 km 0:37:24 8.02 [km/h] 07:29 [min/km]
156 190 WĄTKA KATARZYNA K 72 K 30-39 25 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:37:28 8.01 [km/h] 07:30 [min/km]
157 189 WĄTKA PIOTR M 85 M 30-39 39 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:37:28 8.01 [km/h] 07:30 [min/km]
158 41 GOGOWSKA ANNA K 73 K 50-59 7 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:37:54 7.92 [km/h] 07:35 [min/km]
159 13 BŁOCH JOANNA K 74 K 40-49 30 POL GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA Bieg 5 km 0:38:00 7.89 [km/h] 07:36 [min/km]
160 103 MALGADEY MARIOLA K 75 K 40-49 31 POL BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Bieg 5 km 0:38:01 7.89 [km/h] 07:36 [min/km]
161 187 WAWERKO KATARZYNA K 76 K 50-59 8 POL BANINO SZALONY GDAŃSK BIEGA Bieg 5 km 0:38:01 7.89 [km/h] 07:36 [min/km]
162 157 SMĘTEK ANDRZEJ M 86 M 50-59 14 POL GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA Bieg 5 km 0:38:01 7.89 [km/h] 07:36 [min/km]
163 211 SAWICKI PATRYK M 87 M 20-29 11 POL KNIEWO OSP KNIEWO NW Bieg 5 km 0:38:20 7.83 [km/h] 07:40 [min/km]
164 220 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 88 M 30-39 40 POL BANINO CHABROWE WILKI NW Bieg 5 km 0:38:21 7.82 [km/h] 07:40 [min/km]
165 7 BARANOWSKA KAMILA K 77 K 40-49 32 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:39:01 7.69 [km/h] 07:48 [min/km]
166 80 KRZYŻANOWSKA MONIKA K 78 K 40-49 33 POL GDYNIA MONIATEAM Bieg 5 km 0:39:22 7.62 [km/h] 07:52 [min/km]
167 8 BARANOWSKI JAKUB M 89 M 40-49 21 POL BANINO 0 Bieg 5 km 0:40:30 7.41 [km/h] 07:06 [min/km]
168 210 IWAŃSKA BEATA K 79 K 40-49 34 POL PĘPOWO Bieg 5 km 0:41:36 7.21 [km/h] 07:19 [min/km]
169 236 GUMOWSKI MARIUSZ M 90 M 30-39 41 POL NW Bieg 5 km 0:42:20 7.09 [km/h] 07:28 [min/km]
170 5 BANDURSKI JACEK M 91 M 60+ 4 POL SOPOT 0 Bieg 5 km 0:43:25 6.91 [km/h] 07:41 [min/km]
171 85 KULCZYCKI JAN M 92 M 60+ 5 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:44:21 6.76 [km/h] 07:52 [min/km]
172 237 GUMOWSKA JUSTYNA K 80 K 30-39 26 POL Bieg 5 km 0:44:26 6.75 [km/h] 07:53 [min/km]
173 108 NABAKOWSKA BARBARA K 81 K 60+ 1 POL GDANSK MARTATONKA NW Bieg 5 km 0:44:27 6.75 [km/h] 07:53 [min/km]
174 252 HAVEKER BEATA K 82 K 50-59 9 POL GDAŃSK OSOWA BIEGA Bieg 5 km 0:44:30 6.74 [km/h] 07:54 [min/km]
175 245 DAMPS MARTA K 83 K 40-49 35 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:44:30 6.74 [km/h] 07:54 [min/km]
176 225 TURZIŃSKA KATARZYNA K 84 K 30-39 27 POL BANINO Bieg 5 km 0:45:18 6.62 [km/h] 07:04 [min/km]
177 226 BASTIAN PATRYCJA K 85 K 30-39 28 POL Bieg 5 km 0:45:18 6.62 [km/h] 07:04 [min/km]
178 213 BALICKA WIOLETTA K 86 K 40-49 36 POL RĘBIECHOWO NW Bieg 5 km 0:45:58 6.53 [km/h] 07:12 [min/km]
179 218 MIĄSKOWSKA MARCELINA K 87 K 30-39 29 POL RĘBOSZEWO NW Bieg 5 km 0:45:58 6.53 [km/h] 07:12 [min/km]
180 91 LAKOWSKA ANNA K 88 K 50-59 10 POL PRZEJAZDOWO BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:46:34 6.44 [km/h] 07:19 [min/km]
181 234 BAZIKOWSKA AURELIA K 89 K 50-59 11 POL NW Bieg 5 km 0:48:18 6.21 [km/h] 07:40 [min/km]
182 173 TOBIASZ MARIUSZ M 93 M 40-49 22 POL GDAŃSK 0 Bieg 5 km 0:50:31 5.94 [km/h] 07:06 [min/km]
183 235 GRECZKA JOLANTA K 90 K 60+ 2 POL Bieg 5 km 0:52:03 5.76 [km/h] 07:25 [min/km]
184 203 KAMIŃSKI JACEK M 94 M 50-59 15 POL BANINO Bieg 5 km 0:52:40 5.70 [km/h] 07:32 [min/km]
185 232 KARWETA MARIA JOANNA K 91 K 60+ 3 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:54:56 5.46 [km/h] 07:59 [min/km]
186 239 MARSZAŁKOWSKI PRZEMYSŁAW M 95 M 50-59 16 POL NW Bieg 5 km 0:54:57 5.46 [km/h] 07:59 [min/km]
187 223 ŻUKOWSKA ANNA K 92 K 60+ 4 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:55:18 5.42 [km/h] 07:04 [min/km]
188 222 PIOTROWICZ IRENA K 93 K 60+ 5 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:55:18 5.42 [km/h] 07:04 [min/km]
189 240 PALUCH JOANNA K 94 K 40-49 37 POL CHWASZCZYNO NW Bieg 5 km 0:57:04 5.26 [km/h] 07:25 [min/km]
190 243 PALUCH DOMINIKA K 95 K 20-29 8 POL NW Bieg 5 km 0:57:06 5.25 [km/h] 07:25 [min/km]
191 233 GRECZKA MARIAN M 96 M 60+ 6 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:57:13 5.24 [km/h] 07:27 [min/km]
192 221 ŻEROMSKI MIROSŁAW M 97 M 50-59 17 POL ŻUKOWO NW Bieg 5 km 0:57:15 5.24 [km/h] 07:27 [min/km]
193 238 MARSZAŁKOWSKA MONIKA K 96 K 50-59 12 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:57:19 5.23 [km/h] 07:28 [min/km]
194 217 KOZERSKA MILA K 97 K 40-49 38 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:57:22 5.23 [km/h] 07:28 [min/km]
195 154 SKWIERAWSKA BEATA K 98 K 40-49 39 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:57:23 5.23 [km/h] 07:29 [min/km]
196 152 SKOBEJKO JOLANTA K 99 K 50-59 13 POL GDYNIA BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:57:23 5.23 [km/h] 07:29 [min/km]
197 174 TOBIASZ MAŁGORZATA K 100 K 40-49 40 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:57:24 5.23 [km/h] 07:29 [min/km]
198 42 GOGOWSKI STANISŁAW M 98 M 50-59 18 POL GDAŃSK BANINO BIEGA Bieg 5 km 0:57:26 5.22 [km/h] 07:29 [min/km]
199 227 WOJDA BARBARA K 101 K 50-59 14 POL NW Bieg 5 km 0:57:29 5.22 [km/h] 07:30 [min/km]
200 228 HALBOTK HALINA K 102 K 30-39 30 POL NW Bieg 5 km 0:57:30 5.22 [km/h] 07:30 [min/km]
201 229 KRÓLIKOWSKA ELŻBIETA K 103 K 60+ 6 POL NOWE TOKARY NW Bieg 5 km 0:58:52 5.10 [km/h] 07:46 [min/km]
202 230 CHMIELEWSKA ZOFIA K 104 K 60+ 7 POL BANINO NW Bieg 5 km 0:58:53 5.09 [km/h] 07:47 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ