Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BTM Runners | |||||||||
1 | Błońska-Polak Ewa | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | BTM Runners | opłacono on-line | ||||
2 | Łuszcz Magdalena | Bytom | Bieg 5 km | BTM Runners | opłacono on-line | ||||
Biegające Lisy | |||||||||
3 | Lis Marcel | Wieszowa | Bieg 5 km | Biegające Lisy | opłacono on-line | ||||
4 | Lis Andrzej | Wieszowa | Bieg 5 km | Biegające Lisy | opłacono on-line | ||||
5 | Lis Marcin | Wieszowa | Bieg 5 km | Biegające Lisy | opłacono on-line | ||||
Bobry Walking | |||||||||
6 | Ogrodnik Marek | Dobieszowice | Bieg 5 km | Bobry Walking | opłacono on-line | ||||
7 | Ogrodnik Agata | Dobieszowice | Bieg 5 km | Bobry Walking | opłacono on-line | ||||
CIDRY LOTAJOM | |||||||||
8 | Zawadzka Lilianna | Bytom | Bieg 5 km | CIDRY LOTAJOM | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
9 | Szymańska Agnieszka | Mstyczów | Bieg 5 km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
10 | Pac Jan | Bytom | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
11 | Grzenia Jessica | Bytom | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
12 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
13 | Kucharewicz Bartosz | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | |||||
14 | Kucharewicz Adam | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | |||||
15 | Janoszka Marian | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
16 | Tylka Edyta | Racibórz | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
17 | Tobor Gabriela | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
18 | Osadnik Monika | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
19 | Tyczka GABRIEL | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
20 | Konik Justyna | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
21 | Konik Ireneusz | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
22 | Majza Katarzyna | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | |||||
23 | Gansiniec Kazimiera | Bytom | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
24 | Przybył Elżbieta | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
25 | Drozd Krystyna | Bytom | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
26 | Frej Anna | Radzionkow | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | |||||
27 | Mucha Adam | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
28 | Tyczka Piotr | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
29 | Miś Katarzyna | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
30 | Nowak Joanna | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
31 | Szeremeta Grzegorz | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry Lotajom | |||||||||
32 | Swatek Marian | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
33 | Janoszka Irena | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
34 | Marędziak Magdalena | Bytom | Bieg 5 km | Cidry Lotajom | opłacono on-line | ||||
Cidry lotajom | |||||||||
35 | Frej Anna Frej | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry lotajom | opłacono on-line | ||||
36 | Kowolik Paweł | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry lotajom | opłacono on-line | ||||
37 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Bieg 5 km | Cidry lotajom | opłacono on-line | ||||
Davids CamStudio | |||||||||
38 | Sobczyk Dawid | Brynek | Bieg 5 km | Davids CamStudio | opłacono on-line | ||||
Decathlon CAR Gliwice | |||||||||
39 | Tiahnybok Paweł | Kalety | Bieg 5 km | Decathlon CAR Gliwice | opłacono on-line | ||||
Dyszka dla Serca | |||||||||
40 | Kolek Roman | Jemielnica | Bieg 5 km | Dyszka dla Serca | opłacono on-line | ||||
Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
41 | Rogowski Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
Gibke Gizdy | |||||||||
42 | Panchyrz Piotr | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Gibke Gizdy | opłacono on-line | ||||
43 | Rygol Dominika | Tworóg | Bieg 5 km | Gibke Gizdy | opłacono on-line | ||||
44 | Pradelok Jerzy | Tworóg | Bieg 5 km | Gibke Gizdy | opłacono on-line | ||||
45 | Rygol Daniel | Tworóg | Bieg 5 km | Gibke Gizdy | opłacono on-line | ||||
Gołymbiorze | |||||||||
46 | Konopka Wojciech | Radzionków | Bieg 5 km | Gołymbiorze | opłacono on-line | ||||
Gwizdołki | |||||||||
47 | Czernachowski Dawid | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Gwizdołki | opłacono on-line | ||||
48 | Czernachowski Marek | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Gwizdołki | opłacono on-line | ||||
Husarski | |||||||||
49 | Krzykawska Hus Karolina | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Husarski | opłacono on-line | ||||
50 | hus marek | BYTOM | Bieg 5 km | Husarski | opłacono on-line | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
51 | Arendt Zdzisław | Katowice | Bieg 5 km | Katowicki Nordic Walking | opłacono on-line | ||||
Klub Sportowy Ruch Radzionków | |||||||||
52 | Deptała Rafał | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | |||||
53 | Turczyn Szymon | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | |||||
54 | Majsner Michał | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
55 | Harmata Tomasz | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
56 | Jaworek Łukasz | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
57 | Wnuk Patryk | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
58 | Skalski Daniel | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
59 | Banaś Kamil | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
60 | Stambuła Dawid | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
Klub Sportowy Ruch Radzionków | |||||||||
61 | Kopica Oktawian | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
62 | Panońko Marcin | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
63 | Szromek Michał | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
64 | Wojsyk Robert | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
65 | Figna Przemysław | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
66 | Kaletka Daniel | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
67 | Łabojko Mikołaj | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
68 | Pietryga Mateusz | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
69 | Kopeć Kamil | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
70 | Gieroń Marcel | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
71 | Gajewski Dawid | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
72 | Trzcionka Marcin | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
73 | Zorzycki Marek | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
74 | Cieszyński Wojciech | Radzionków | Bieg 5 km | Klub Sportowy Ruch Radzionków | opłacono | ||||
LOGTECH TEAM RADZIONKÓW | |||||||||
75 | Stasik Krzysztof | Radzionków | Bieg 5 km | LOGTECH TEAM RADZIONKÓW | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
76 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
77 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
78 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
79 | Turant Karolina | Piekary śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
80 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
81 | Machoń Karolina | Bytom | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
82 | Szołtysik Bartosz | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
83 | Wrodarczyk Magdalena | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
84 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
85 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
86 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | |||||
87 | Zwoliński Marcin | Dobieszowice | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
88 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Bieg 5 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Lecymy durs | |||||||||
89 | Muzyka Anna | Piekary śląskie | Bieg 5 km | Lecymy durs | opłacono on-line | ||||
Lotom z moją | |||||||||
90 | Wrodarczyk Tomasz | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Lotom z moją | opłacono on-line | ||||
MIRAZ RACE TEAM | |||||||||
91 | Tiebler Agnieszka | Radzionków | Bieg 5 km | MIRAZ RACE TEAM | opłacono on-line | ||||
Miechowicka Grupa Biegowa | |||||||||
92 | Hańczur Jan | Bytom | Bieg 5 km | Miechowicka Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
93 | Duda Łukasz | Chorzów | Bieg 5 km | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
94 | Markusik Tomasz | Radzionków | Bieg 5 km | Miraz Race Team | opłacono on-line | ||||
O co biega w Kaletach | |||||||||
95 | Borek Bogusław | Strzebiń | Bieg 5 km | O co biega w Kaletach | opłacono on-line | ||||
96 | Wręczycki Robert | Kalety | Bieg 5 km | O co biega w Kaletach | opłacono on-line | ||||
Piekarskie Koła | |||||||||
97 | Krawczyk Wojciech | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | Piekarskie Koła | opłacono on-line | ||||
SII Cycling Team | |||||||||
98 | Kamińska Magdalena | Radzionków | Bieg 5 km | SII Cycling Team | opłacono on-line | ||||
SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||||||
99 | Maniura Adam | Bytom | Bieg 5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono on-line | ||||
100 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg 5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | opłacono on-line | ||||
101 | walusz jolanta | Bytom | Bieg 5 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | |||||
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||||||
102 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||||||
103 | Skopowska Klaudia | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | opłacono on-line | ||||
104 | Grudniewski Rafał | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |||||
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry / Goggle PAE Team | |||||||||
105 | Sikora Mariusz | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry / Goggle PAE Team | opłacono on-line | ||||
106 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry / Goggle PAE Team | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Przymierze Śląskie | |||||||||
107 | Korpak Józef | Radzionków | Bieg 5 km | Stowarzyszenie Przymierze Śląskie | opłacono on-line | ||||
Strefa Byków | |||||||||
108 | Skiba Mirosław | Bytom | Bieg 5 km | Strefa Byków | opłacono on-line | ||||
TEAM 96 | |||||||||
109 | Pakuła Wojciech | Radzionków | Bieg 5 km | TEAM 96 | opłacono on-line | ||||
W Pogoni za Duchem | |||||||||
110 | Matyszkiewicz Piotr | Czeladź | Bieg 5 km | W Pogoni za Duchem | opłacono on-line | ||||
111 | Matyszkiewicz Paweł | Czeladź | Bieg 5 km | W Pogoni za Duchem | opłacono on-line | ||||
Wataha Team | |||||||||
112 | Stasiczek Piotr | Bytom | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
113 | Stasiczek Adrian | Bytom | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
114 | Olejnik Rafał | Chorzów | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
115 | Dmochowska Agnieszka | Radzionków | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
116 | Wrucińska Dorota | Radzionków | Bieg 5 km | Wataha Team | opłacono on-line | ||||
Zawadzkie Biegnie | |||||||||
117 | Zajdel Mirosława | Zawadzkie | Bieg 5 km | Zawadzkie Biegnie | opłacono on-line | ||||
118 | Zajdel Dariusz | Zawadzkie | Bieg 5 km | Zawadzkie Biegnie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
119 | Kulpińska Anna | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
120 | Ziarko Marcin | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Maciejewski Daniel | Miasteczko Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
122 | Grzejdziak Agata | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
123 | Kucharska Anna | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Wrońska Agnieszka | Radzionków | Bieg 5 km | ||||||
125 | Musik Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
126 | Kroczek Przemysław | Zebrzydowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
127 | Cichy Patrycja Cichy | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
128 | Michalska Weronika | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Janiszewski Michał | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Karwat Barbara | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Gajda Agnieszka | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
132 | Czajka Krzysztof | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Tworek Dawid | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Mateja Sebastian | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Marondel Katarzyna | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Bryła Michał | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Tobór Robert | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Goły Alicja | Łodygowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Miś Paweł | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
140 | ZOWISŁO AGATA | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Gaida Jan | Miasteczko Śl | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
142 | Korbel Joanna | Nakło Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Grochowski Grzegorz | Piekary Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Jachimczyk Brygida | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Bryła Katarzyna | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Świderek andrzej | Zabrze-Helenka | Bieg 5 km | ||||||
147 | Białasik Krzysztof | Ptakowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
148 | Białas Anna | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
149 | MASIUK MATEUSZ | ZABRZE | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Mocek Magdalena | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Nadolski Piotr | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Letocha-Terech Karolina | RadIonkow | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
153 | Przybył Rafał | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
154 | Chronowska Justyna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
155 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | ||||||
156 | Hajda Olga | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Hajda Klaudiusz | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
158 | Machoń Tomasz | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | Będkowska Zuzanna | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
160 | Stachowiak Marcin Stachowiak | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono | |||||
161 | Herrmann Robert | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Darosz Barbara | Wisła | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
163 | Osadnik Rafał | Orzech | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | Osadnik Magdalena | Orzech | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Pindral Paweł | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Gryboś Patrycja | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Maciejewska Siwy Ela | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
168 | Morawiec Krzysztof | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Jonak Magdalena | Ruda Slaska | Bieg 5 km | ||||||
170 | Czudaj Ewa | Kalety | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Kurek Klaudiusz | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Kubik Dawid | Goląsza Dolna | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Białas Andrzej | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
174 | Mech Anna | Mierzecice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Sobel Krystian | Przyszowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Adamus Leszek | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Weiss Dominik | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Goławska Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | Pacyna Przybylak Agnieszka | Myszkowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Trojanowski Wojciech | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | Ludyga Krystian | Bytom | Bieg 5 km | ||||||
182 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5 km | ||||||
183 | Osowska Katarzyna | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | Różycki Alan Różycki | Orzech | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
186 | Czarnota Piotr | Jaworzno | Bieg 5 km | ||||||
187 | Kurda Mateusz | radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
188 | Witkowska Maria | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
189 | Idzik Tomasz | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
190 | Szuster-Kurz Ewa | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
191 | Kurz Marek | Katowice | Bieg 5 km | ||||||
192 | Tomczyk Dawid | Radzionków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Piotrowska Katarzyna | Rybnik | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
194 | Piotrowski Sebastian | Rybnik | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
dyszka dla serca | |||||||||
195 | Szłapa Stefan | Borycz | Bieg 5 km | dyszka dla serca | opłacono on-line | ||||
parkrun Katowice | |||||||||
196 | Hojnca Adam | Chorzów | Bieg 5 km | parkrun Katowice | opłacono on-line | ||||
Ślunskie ElwRUNery | |||||||||
197 | Małecki Jacek | Świętochłowice | Bieg 5 km | Ślunskie ElwRUNery | opłacono on-line | ||||
Śląsk Runners | |||||||||
198 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Bieg 5 km | Śląsk Runners | |||||
Żółwikersi | |||||||||
199 | Gabor Aleksandra | Chorzów | Bieg 5 km | Żółwikersi | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8738