Bieg i Nordic Walking dla Mikołaja
Bieg Maluchów do 10 lat
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MEJ WOJCIECH reda Bieg Maluchów do 10 lat UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
2 MEJ OLAF reda Bieg Maluchów do 10 lat UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
3 Głodowski Grzegorz Reda Bieg Maluchów do 10 lat
4 Głodowski Maciej Reda Bieg Maluchów do 10 lat
5 Ciesielczyk Amelia Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
6 Sikora Emilia Gościcino Bieg Maluchów do 10 lat
7 Sikora Alicja Gościcino Bieg Maluchów do 10 lat
8 Białk Zuzia Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
9 KOLASA LEA reda Bieg Maluchów do 10 lat UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
10 Białk Danuta Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
11 Białk Franek Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
12 Białk Olivia Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
13 Tabisz Rita Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
14 Pliński Tymoteusz Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat MTB - Małe Trójmiasta Biega
15 Kilichowski Piotr Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
16 Roksz Henryk Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat Maja Team
17 Roksz Szymon Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat Maja Team
18 Stefanowski Szymon Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
19 Skurtys kORNELIA Reda Bieg Maluchów do 10 lat
20 Skurtys AMELIA Reda Bieg Maluchów do 10 lat
21 Sobolewska Agata Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat Sp. 5 Wejherowo
22 Wasilke Paulina Reda Bieg Maluchów do 10 lat
23 Wasilke Julia Reda Bieg Maluchów do 10 lat
24 Grzegorek Magdalena Zbychowo Bieg Maluchów do 10 lat Przedszkole Chatka Puchatka w Redzie
25 browarczyk-bogdziewicz Dzamila reda Bieg Maluchów do 10 lat UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda
26 Skrzyńska Lena Gniewino Bieg Maluchów do 10 lat Kujawscy Runners
27 Celmer Mateusz Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
28 Paczkowski Wojtek WEJHEROWO Bieg Maluchów do 10 lat
29 Bonk Marta Gościcino Bieg Maluchów do 10 lat
30 Konkel Bartosz Domatówko Bieg Maluchów do 10 lat
31 Konkel Grzegorz Domatówko Bieg Maluchów do 10 lat
32 Kunat Dawid Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
33 Dziadkiewicz Katarzyna Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
34 Dziadkiewicz Janusz Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
35 Fiertek Józef Gościcino Bieg Maluchów do 10 lat BKR Cyklista
36 Jurkowska Oliwia Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
37 Rybus Maja Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
38 Rybus Filip Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
39 Patelczyk Eliza Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
40 Wiśniewska Natalia Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
41 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
42 Domnik Jakub Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
43 Gawrylczyk Nina Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
44 Pietruczuk Marysia Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
45 Rumkowska Nikola gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
46 Stępiński Mach Paweł Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
47 Stępiński Jakub Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
48 Boyke Martyna Gdynia Bieg Maluchów do 10 lat
49 TARNOWSKA JULIA KNIEWO Bieg Maluchów do 10 lat
50 Kąkol Aniela Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat
51 Prabucka Ada Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat Szkoła Wejherowo
52 Prabucki Nikodem Wejherowo Bieg Maluchów do 10 lat Szkoła Wejherowo
53 Konkol Agata Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
54 Konkol Maja Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat Szkoła Bolszewo
55 Klas Gabriel Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat
56 Klas Natan Bolszewo Bieg Maluchów do 10 lat Szkoła Bolszewo
57 mielcarek Antonina Reda Bieg Maluchów do 10 lat


Wyświetleń: 4742

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ