Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skurtys AMELIA | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
2 | Dziadkiewicz Janusz | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
3 | Dziadkiewicz Katarzyna | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
4 | Konkel Grzegorz | Domatówko | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
5 | Konkel Bartosz | Domatówko | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
6 | Bonk Marta | Gościcino | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
7 | Paczkowski Wojtek | WEJHEROWO | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
8 | Celmer Mateusz | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
9 | Sikora Emilia | Gościcino | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
10 | Wasilke Julia | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
11 | Wasilke Paulina | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
12 | Kunat Dawid | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
13 | Skurtys kORNELIA | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
14 | Stefanowski Szymon | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
15 | Kilichowski Piotr | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
16 | Tabisz Rita | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
17 | Białk Olivia | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
18 | Białk Franek | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
19 | Białk Danuta | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
20 | Sikora Alicja | Gościcino | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
21 | Białk Zuzia | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
22 | Stępiński Mach Paweł | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
23 | mielcarek Antonina | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
24 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
25 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
26 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
27 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
28 | Ciesielczyk Amelia | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
29 | Kąkol Aniela | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
30 | TARNOWSKA JULIA | KNIEWO | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
31 | Boyke Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
32 | Stępiński Jakub | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
33 | Jurkowska Oliwia | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
34 | Rumkowska Nikola | gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
35 | Pietruczuk Marysia | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
36 | Gawrylczyk Nina | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
37 | Domnik Jakub | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
38 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
39 | Wiśniewska Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
40 | Patelczyk Eliza | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
41 | Rybus Filip | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
42 | Rybus Maja | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | ||
43 | Fiertek Józef | Gościcino | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | BKR Cyklista | |
44 | Skrzyńska Lena | Gniewino | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Kujawscy Runners | |
45 | Roksz Szymon | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Maja Team | |
46 | Roksz Henryk | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Maja Team | |
47 | Pliński Tymoteusz | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | MTB - Małe Trójmiasta Biega | |
48 | Grzegorek Magdalena | Zbychowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Przedszkole Chatka Puchatka w Redzie | |
49 | Sobolewska Agata | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Sp. 5 Wejherowo | |
50 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Szkoła Bolszewo | |
51 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Szkoła Bolszewo | |
52 | Prabucka Ada | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Szkoła Wejherowo | |
53 | Prabucki Nikodem | Wejherowo | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | Szkoła Wejherowo | |
54 | KOLASA LEA | reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
55 | browarczyk-bogdziewicz Dzamila | reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
56 | MEJ OLAF | reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda | |
57 | MEJ WOJCIECH | reda | Polska | Bieg Maluchów do 10 lat | UKS Jedynka Lekkoatletyka Reda |
Wyświetleń: 15641