Twarda Sztuka V  „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abako Andrzej Dobre Miasto 5 km Powiat Olsztyński opłacono on-line
2 Petrykowska Karolina Orneta 5 km opłacono on-line
3 Czasnojć Klaudia Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
4 Filochowski Krystian Olsztyn 5 km opłacono on-line
5 WIKIEŁ KAROL gm.PURDA 5 km WIKŁA KOJOTY - indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN limit osiągnięty
6 KOSTYRA DARIUSZ gm.BISKUPIEC 5 km indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN limit osiągnięty
7 PIECHOCKI PAWEŁ gm.BISKUPIEC 5 km indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN limit osiągnięty
8 HUMAN KEWIN gm.BISKUPIEC 5 km indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN limit osiągnięty
9 KAJOMOF MICHAŁ gm.BISKUPIEC 5 km indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN limit osiągnięty
10 Wardęga Michał Wardęga Orneta 5 km opłacono on-line
11 Świętosławska Agnieszka Gardeja 5 km opłacono on-line
12 Olejnik Krzysztof Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
13 Mikos Bogusław Miedna 5 km opłacono on-line
14 Engler Sylwia Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
15 Galińska Marzena Iława 5 km Nie Łam Się opłacono on-line
16 Kurek Łukasz Iława 5 km Nie Łam Się opłacono on-line
17 Kuczkowski Cezary Kieźliny 5 km opłacono on-line
18 Młyński Krzysztof Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
19 Jabłońska Natalia Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
20 Kamieński Arkadiusz Mostkowo 5 km opłacono on-line
21 Kamieńska Iwona Mostkowo 5 km opłacono on-line
22 Mroczkowski Piotr Bieniewo 5 km opłacono on-line
23 nienadowski bartosz Olsztyn 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
24 Sak Cezary Kętrzyn 5 km CzakiSport.blogspot.com opłacono on-line
25 Gerlich Ryszard Olsztyn 5 km opłacono on-line
26 Komissarow Michał Biskupiec 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
27 Zaremba Tomasz Ignatki 5 km limit osiągnięty
28 Kowalska Magdalena Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
29 Nowak Wioletta Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
30 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
31 Rytelewski Michał Olsztyn 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
32 Pietrzak Michał Olsztyn 5 km opłacono on-line
33 Ciukszo Jowita Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
34 Lewandowska Elżbieta Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset limit osiągnięty
35 Lewandowska Elżbieta Lewandowska Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset limit osiągnięty
36 Dudo Marlena Dudo Srokowo 5 km OSW opłacono on-line
37 Lenda Marta Olsztyn 5 km OSW opłacono on-line
38 Wiktorska Magdalena Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
39 Frontczak Marek Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
40 Kwiatkowski Sebastian Iława 5 km Drākens Iława opłacono on-line
41 Kwiatkowska Joanna Iława 5 km Let's Go Armagedon opłacono on-line
42 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty 5 km opłacono on-line
43 Cywiński Konrad Grzęda 5 km opłacono on-line
44 Prokopowicz Aneta Prokopowicz Dobre Miasto 5 km Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK opłacono on-line
45 Cegielski Marcin Szczytno 5 km Aikido Yudokan Dojo opłacono on-line
46 Niewolewska Magdalena Olsztyn 5 km Morsujacy rowerzyści olsztyn opłacono on-line
47 Orłowska Katarzyna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
48 Sławuszewski Leszek Olsztyn 5 km 4 Team Morsy Skanda Olsztyn opłacono on-line
49 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
50 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
51 Orzoł Mirek Świętajno 5 km Morsy Szczytno# Reset opłacono on-line
52 Zaborowska Iza Świętajno 5 km Morsy Szczytno# Reset opłacono on-line
53 Mokwa Mateusz Grudziądz 5 km opłacono on-line
54 Bem Małgorzata Olsztyn 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
55 Rosińska Magdalena Iława 5 km Wojowniczki Team opłacono on-line
56 Kowalczyk Justyna Pasym 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
57 Markowski Jakub Olsztyn 5 km opłacono on-line
58 Szczapa Agnieszka Nidzica 5 km Nidzica Biega limit osiągnięty
59 Olszewska Wioletta Grzęda 5 km opłacono on-line
60 Stacewicz Iwona Morąg 5 km opłacono on-line
61 Stacewicz Kamil Morąg 5 km opłacono on-line
62 Jarosławski Jan Olsztyn 5 km opłacono on-line
63 Lipczak Zbigniew Kętrzyn 5 km opłacono on-line
64 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
65 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
66 Orlicka Jolanta Lidzbark Warmiński 5 km Klub biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
67 Olchowik Beata Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
68 Wojtel Agnieszka Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
69 Wisniewska Aneta Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
70 Wiktorska Mariola Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
71 Markiewicz Dorota Piotraszewo 5 km opłacono on-line
72 Brzozowska Barbara Piotraszewo 5 km opłacono on-line
73 WILK ANNA Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
74 Sawicz Dariusz Bartoszyce 5 km limit osiągnięty
75 Wiśniewski Krzysztof Kwidzyn 5 km opłacono on-line
76 JAKSZEWICZ Sławomir Elbląg 5 km Gladiators by RMF4RT opłacono on-line
77 Barski Dominik Iłowo - Osada 5 km opłacono on-line
78 Jacyna Damian Olsztyn 5 km opłacono on-line
79 Fenik Justyna Olsztyn 5 km opłacono on-line
80 Wierzbicka Martyna Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
81 Okuszko Dawid Dobre Miasto 5 km Strefa Fitness Dobre Miasto limit osiągnięty
82 Kiljan Anna Olsztyn 5 km opłacono on-line
83 Filipczak-Jaros Gloria Szczytno 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
84 Krzeminska Paulina Kamionek 5 km #pisarekTEAM limit osiągnięty
85 Grabowska Ewelina Szczytno 5 km #pisarekteam opłacono on-line
86 Chorążewicz Anna SZCZYTNO 5 km #pisarekTEAM limit osiągnięty
87 Osowski Bartosz Myszyniec 5 km #pisarekTEAM limit osiągnięty
88 Pisarek Milena Myszyniec 5 km #pisarekTEAM limit osiągnięty
89 Świętosławski Łukasz Gardeja 5 km opłacono on-line
90 Pichal Wioletta Rudka 5 km limit osiągnięty
91 Bobiński Jerzy Kamionek 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
92 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
93 Jankowska Adrianna Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
94 Jankowski Michał Jankowski Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
95 Prusik Dominik Olsztyn 5 km opłacono on-line
96 Rybicki Marcin Olsztynek 5 km opłacono on-line
97 Wieczorek Paweł Olsztyn 5 km opłacono on-line
98 Szczerbo Andrzej Szczytno 5 km Morsy Szczytno#Reset limit osiągnięty
99 Mierzejewska Agnieszka Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset limit osiągnięty
100 Olbryś Anna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line


Wyświetleń: 8734

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ