Twarda Sztuka V  „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Abako Andrzej Dobre Miasto 5 km Powiat Olsztyński opłacono on-line
2 Petrykowska Karolina Orneta 5 km opłacono on-line
3 Czasnojć Klaudia Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
4 Filochowski Krystian Olsztyn 5 km opłacono on-line
5 Wardęga Michał Wardęga Orneta 5 km opłacono on-line
6 Świętosławska Agnieszka Gardeja 5 km opłacono on-line
7 Olejnik Krzysztof Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
8 Mikos Bogusław Miedna 5 km opłacono on-line
9 Engler Sylwia Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
10 Galińska Marzena Iława 5 km Nie Łam Się opłacono on-line
11 Kurek Łukasz Iława 5 km Nie Łam Się opłacono on-line
12 Kuczkowski Cezary Kieźliny 5 km opłacono on-line
13 Młyński Krzysztof Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
14 Jabłońska Natalia Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
15 Kamieński Arkadiusz Mostkowo 5 km opłacono on-line
16 Kamieńska Iwona Mostkowo 5 km opłacono on-line
17 Mroczkowski Piotr Bieniewo 5 km opłacono on-line
18 nienadowski bartosz Olsztyn 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
19 Sak Cezary Kętrzyn 5 km CzakiSport.blogspot.com opłacono on-line
20 Gerlich Ryszard Olsztyn 5 km opłacono on-line
21 Komissarow Michał Biskupiec 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
22 Kowalska Magdalena Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
23 Nowak Wioletta Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
24 Gębski Mariusz Lidzbark Warminski 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
25 Rytelewski Michał Olsztyn 5 km R.AMBO Druga Crew opłacono on-line
26 Pietrzak Michał Olsztyn 5 km opłacono on-line
27 Ciukszo Jowita Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
28 Dudo Marlena Dudo Srokowo 5 km OSW opłacono on-line
29 Lenda Marta Olsztyn 5 km OSW opłacono on-line
30 Wiktorska Magdalena Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
31 Frontczak Marek Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
32 Kwiatkowski Sebastian Iława 5 km Drākens Iława opłacono on-line
33 Kwiatkowska Joanna Iława 5 km Let's Go Armagedon opłacono on-line
34 Kretkiewicz Monika Dźwierzuty 5 km opłacono on-line
35 Cywiński Konrad Grzęda 5 km opłacono on-line
36 Prokopowicz Aneta Prokopowicz Dobre Miasto 5 km Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK opłacono on-line
37 Cegielski Marcin Szczytno 5 km Aikido Yudokan Dojo opłacono on-line
38 Niewolewska Magdalena Olsztyn 5 km Morsujacy rowerzyści olsztyn opłacono on-line
39 Orłowska Katarzyna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
40 Sławuszewski Leszek Olsztyn 5 km 4 Team Morsy Skanda Olsztyn opłacono on-line
41 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
42 Wasilewska Małgorzata Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
43 Orzoł Mirek Świętajno 5 km Morsy Szczytno# Reset opłacono on-line
44 Zaborowska Iza Świętajno 5 km Morsy Szczytno# Reset opłacono on-line
45 Mokwa Mateusz Grudziądz 5 km opłacono on-line
46 Bem Małgorzata Olsztyn 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
47 Rosińska Magdalena Iława 5 km Wojowniczki Team opłacono on-line
48 Kowalczyk Justyna Pasym 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
49 Markowski Jakub Olsztyn 5 km opłacono on-line
50 Olszewska Wioletta Grzęda 5 km opłacono on-line
51 Stacewicz Iwona Morąg 5 km opłacono on-line
52 Stacewicz Kamil Morąg 5 km opłacono on-line
53 Jarosławski Jan Olsztyn 5 km opłacono on-line
54 Lipczak Zbigniew Kętrzyn 5 km opłacono on-line
55 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
56 Szałkowski Marek Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
57 Orlicka Jolanta Lidzbark Warmiński 5 km Klub biegacza Lidzbark Warmiński opłacono on-line
58 Olchowik Beata Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
59 Wojtel Agnieszka Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW opłacono on-line
60 Wisniewska Aneta Dobre Miasto 5 km opłacono on-line
61 Wiktorska Mariola Jednorożec 5 km Jednorożec Robi Co Może opłacono on-line
62 Markiewicz Dorota Piotraszewo 5 km opłacono on-line
63 Brzozowska Barbara Piotraszewo 5 km opłacono on-line
64 WILK ANNA Lidzbark Warmiński 5 km Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię opłacono on-line
65 Wiśniewski Krzysztof Kwidzyn 5 km opłacono on-line
66 JAKSZEWICZ Sławomir Elbląg 5 km Gladiators by RMF4RT opłacono on-line
67 Barski Dominik Iłowo - Osada 5 km opłacono on-line
68 Jacyna Damian Olsztyn 5 km opłacono on-line
69 Fenik Justyna Olsztyn 5 km opłacono on-line
70 Wierzbicka Martyna Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
71 Kiljan Anna Olsztyn 5 km opłacono on-line
72 Filipczak-Jaros Gloria Szczytno 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
73 Grabowska Ewelina Szczytno 5 km #pisarekteam opłacono on-line
74 Świętosławski Łukasz Gardeja 5 km opłacono on-line
75 Bobiński Jerzy Kamionek 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
76 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek 5 km #pisarekTEAM opłacono on-line
77 Jankowska Adrianna Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
78 Jankowski Michał Jankowski Lidzbark Warmiński 5 km opłacono on-line
79 Prusik Dominik Olsztyn 5 km opłacono on-line
80 Rybicki Marcin Olsztynek 5 km opłacono on-line
81 Wieczorek Paweł Olsztyn 5 km opłacono on-line
82 Olbryś Anna Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
83 Ząbek Justyna Szczytno 5 km Morsy Szczytno# Reset opłacono on-line
84 Pankiewicz Piotr Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
85 Kordek Bogumiła Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
86 Raksimowicz Marcin Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
87 Siwek Milena Szczytno 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
88 CHWEDORUK WOJCIECH SZCZYTNO 5 km Morsy Szczytno #Reset opłacono on-line
89 Malinowski Mariusz Olsztyn 5 km opłacono on-line
90 Sztachelska Anna Chrzanowo 5 km opłacono on-line
91 Cieśniewski Wojciech Starogard Gdański 5 km opłacono on-line
92 Podgórska Katarzyna Ełk 5 km opłacono on-line
93 Cywińska Monika Grzęda 5 km opłacono on-line
94 Chomej Andrzej Dobre Miasto 5 km Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
95 Bartkowiak Krzysztof Dobre Miasto 5 km Parkinson i My opłacono on-line
96 Niska Aleksandra OLSZTYN 5 km MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN opłacono on-line
97 Szmyt Krzysztof Olsztyn 5 km Morsy Iglo opłacono on-line
98 Wilchowska Katarzyna |Olsztyn 5 km Morsy Iglo opłacono on-line
99 Mikulak Grażyna Olsztyn 5 km Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line
100 Sawko Ewa Olsztyn 5 km Morsujący Rowerzyści Olsztyn opłacono on-line


Wyświetleń: 9102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ