Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#pisarekTEAM | |||||||||
1 | Filipczak-Jaros Gloria | Szczytno | 5 km | #pisarekTEAM | opłacono on-line | ||||
2 | Krzeminska Paulina | Kamionek | 5 km | #pisarekTEAM | limit osiągnięty | ||||
3 | Chorążewicz Anna | SZCZYTNO | 5 km | #pisarekTEAM | limit osiągnięty | ||||
4 | Osowski Bartosz | Myszyniec | 5 km | #pisarekTEAM | limit osiągnięty | ||||
5 | Pisarek Milena | Myszyniec | 5 km | #pisarekTEAM | limit osiągnięty | ||||
6 | Bobiński Jerzy | Kamionek | 5 km | #pisarekTEAM | opłacono on-line | ||||
7 | Bobińska - Jaźwińska Agnieszka | Kamionek | 5 km | #pisarekTEAM | opłacono on-line | ||||
#pisarekteam | |||||||||
8 | Grabowska Ewelina | Szczytno | 5 km | #pisarekteam | opłacono on-line | ||||
4 Team Morsy Skanda Olsztyn | |||||||||
9 | Sławuszewski Leszek | Olsztyn | 5 km | 4 Team Morsy Skanda Olsztyn | opłacono on-line | ||||
9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | |||||||||
10 | Rakowski Tomasz | Lidzbark Warmiński | 5 km | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | limit osiągnięty | ||||
11 mazurski pułk artylerii | |||||||||
11 | Szczurowski Tomasz | Orneta | 5 km | 11 mazurski pułk artylerii | limit osiągnięty | ||||
Aikido Yudokan Dojo | |||||||||
12 | Cegielski Marcin | Szczytno | 5 km | Aikido Yudokan Dojo | opłacono on-line | ||||
CzakiSport.blogspot.com | |||||||||
13 | Sak Cezary | Kętrzyn | 5 km | CzakiSport.blogspot.com | opłacono on-line | ||||
Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK | |||||||||
14 | Prokopowicz Aneta Prokopowicz | Dobre Miasto | 5 km | Dobrmiejski Klub Biegacza ODCISK | opłacono on-line | ||||
Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK | |||||||||
15 | KARCZEWSKA-KOS KATARZYNA | Dobre Miasto | 5 km | Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK | limit osiągnięty | ||||
Drākens Iława | |||||||||
16 | Kwiatkowski Sebastian | Iława | 5 km | Drākens Iława | opłacono on-line | ||||
Gladiators by RMF4RT | |||||||||
17 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | 5 km | Gladiators by RMF4RT | opłacono on-line | ||||
JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE | |||||||||
18 | Okraska Igor | Szemplino Wielkie | 5 km | JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻE | opłacono on-line | ||||
Jednorożec Robi Co Może | |||||||||
19 | Okraska Wiktoria | Szemplino Wielkie | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | limit osiągnięty | ||||
20 | Okraska Justyna | Szemplino WLK | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
Jednorożec Robi Co Może | |||||||||
21 | Jabłońska Natalia | Jednorożec | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
22 | Wiktorska Magdalena | Jednorożec | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
23 | Frontczak Marek | Jednorożec | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
24 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | 5 km | Jednorożec Robi Co Może | opłacono on-line | ||||
KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI | |||||||||
25 | Rożnowska Anna | Lidzbark Warmiński | 5 km | KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI/ BIEGAM BO LUBIE LIDZBARK WARMIŃSKI | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | |||||||||
26 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | opłacono on-line | ||||
27 | Olchowik Beata | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | opłacono on-line | ||||
28 | Wojtel Agnieszka | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | opłacono on-line | ||||
29 | Bajc Marzena | lidzbark warmiski | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | opłacono on-line | ||||
30 | Olszewski Marek | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | |||||||||
31 | Wasilewska Małgorzata | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
32 | Szałkowski Marek | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
33 | WILK ANNA | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
34 | Szczepańska Katarzyna Wiesława | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
35 | Mazuro Monika | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BiegamBoLubię | opłacono on-line | ||||
Klub biegacza Lidzbark Warmiński | |||||||||
36 | Orlicka Jolanta | Lidzbark Warmiński | 5 km | Klub biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line | ||||
Let's Go Armagedon | |||||||||
37 | Kwiatkowska Joanna | Iława | 5 km | Let's Go Armagedon | opłacono on-line | ||||
MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN | |||||||||
38 | Niska Aleksandra | OLSZTYN | 5 km | MORSUJĄCY ROWERZYŚCI OLSZTYN | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO #RESET | |||||||||
39 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | 5 km | MORSY SZCZYTNO #RESET | opłacono on-line | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
40 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | 5 km | MORSY SZCZYTNO#RESET | opłacono on-line | ||||
Morsujacy rowerzyści olsztyn | |||||||||
41 | Niewolewska Magdalena | Olsztyn | 5 km | Morsujacy rowerzyści olsztyn | opłacono on-line | ||||
42 | ANIELSKA MAŁGORZATA | OLSZTYN | 5 km | Morsujacy rowerzyści olsztyn | opłacono on-line | ||||
43 | RYBAK MARIUSZ | OLSZTYN | 5 km | Morsujacy rowerzyści olsztyn | opłacono on-line | ||||
44 | Wasilewska Monika | Olsztyn | 5 km | Morsujacy rowerzyści olsztyn | opłacono on-line | ||||
45 | Wasilewski Tomasz | Olsztyn | 5 km | Morsujacy rowerzyści olsztyn | opłacono on-line | ||||
Morsujący Rowerzyści Olsztyn | |||||||||
46 | Mikulak Grażyna | Olsztyn | 5 km | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line | ||||
47 | Sawko Ewa | Olsztyn | 5 km | Morsujący Rowerzyści Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Morsy Iglo | |||||||||
48 | Wilchowska Katarzyna | |Olsztyn | 5 km | Morsy Iglo | opłacono on-line | ||||
Morsy Iglo | |||||||||
49 | Szmyt Krzysztof | Olsztyn | 5 km | Morsy Iglo | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno#Reset | |||||||||
50 | Szczerbo Andrzej | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno#Reset | limit osiągnięty | ||||
51 | Szulc Krzysztof | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno#Reset | limit osiągnięty | ||||
52 | Orzoł Anna | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno#Reset | limit osiągnięty | ||||
Morsy Szczytno# Reset | |||||||||
53 | Orzoł Mirek | Świętajno | 5 km | Morsy Szczytno# Reset | opłacono on-line | ||||
54 | Zaborowska Iza | Świętajno | 5 km | Morsy Szczytno# Reset | opłacono on-line | ||||
55 | Szulc Katarzyna | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno# Reset | limit osiągnięty | ||||
56 | Ząbek Justyna | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno# Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
57 | Ciukszo Jowita | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
58 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | limit osiągnięty | ||||
59 | Lewandowska Elżbieta Lewandowska | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | limit osiągnięty | ||||
60 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
61 | Kowalczyk Justyna | Pasym | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
62 | Mierzejewska Agnieszka | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | limit osiągnięty | ||||
63 | Olbryś Anna | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
64 | Pankiewicz Piotr | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
65 | Kordek Bogumiła | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
66 | Raksimowicz Marcin | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
67 | Siwek Milena | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
68 | CHWEDORUK WOJCIECH | SZCZYTNO | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
69 | Jerzok Tomasz | Korpele | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
70 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono on-line | ||||
Morsy Szczytno #Reset/AŚ Olsztyn | |||||||||
71 | Mikita Piotr | Szczytno | 5 km | Morsy Szczytno #Reset/AŚ Olsztyn | limit osiągnięty | ||||
Nidzica Biega | |||||||||
72 | Szczapa Agnieszka | Nidzica | 5 km | Nidzica Biega | limit osiągnięty | ||||
73 | Lisek Marcin | Nidzica | 5 km | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
74 | Lisek Ewa | Nidzica | 5 km | Nidzica Biega | opłacono on-line | ||||
Nie Łam Się | |||||||||
75 | Galińska Marzena | Iława | 5 km | Nie Łam Się | opłacono on-line | ||||
76 | Kurek Łukasz | Iława | 5 km | Nie Łam Się | opłacono on-line | ||||
OSW | |||||||||
77 | Dudo Marlena Dudo | Srokowo | 5 km | OSW | opłacono on-line | ||||
78 | Lenda Marta | Olsztyn | 5 km | OSW | opłacono on-line | ||||
Oby Nie Do Tyłu Reszel | |||||||||
79 | Suszyńska Monika | Reszel | 5 km | Oby Nie Do Tyłu Reszel | opłacono on-line | ||||
Parkinson i My | |||||||||
80 | Bartkowiak Krzysztof | Dobre Miasto | 5 km | Parkinson i My | opłacono on-line | ||||
Powiat Olsztyński | |||||||||
81 | Abako Andrzej | Dobre Miasto | 5 km | Powiat Olsztyński | opłacono on-line | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
82 | Bem Małgorzata | Olsztyn | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
Pozytywni Dobre Miasto | |||||||||
83 | Engler Sylwia | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
84 | Młyński Krzysztof | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
85 | Wierzbicka Marzanna | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
86 | Pieloszczyk Andrzej | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
87 | Wierzbicka Martyna | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
88 | Chomej Andrzej | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
89 | Zawadzka Bogumiła | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
90 | Zawadzki Roman | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
91 | Knechta Marcin | Miłakowo | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
92 | Pieńkowska Aneta | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line | ||||
93 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | 5 km | Pozytywni Dobre Miasto | limit osiągnięty | ||||
R.AMBO Druga Crew | |||||||||
94 | nienadowski bartosz | Olsztyn | 5 km | R.AMBO Druga Crew | opłacono on-line | ||||
95 | Komissarow Michał | Biskupiec | 5 km | R.AMBO Druga Crew | opłacono on-line | ||||
96 | Rytelewski Michał | Olsztyn | 5 km | R.AMBO Druga Crew | opłacono on-line | ||||
Strefa Fitness Dobre Miasto | |||||||||
97 | Okuszko Dawid | Dobre Miasto | 5 km | Strefa Fitness Dobre Miasto | limit osiągnięty | ||||
Team Szemplino | |||||||||
98 | Kobylińska Ilona | Szemplino Wielkie | 5 km | Team Szemplino | limit osiągnięty | ||||
WIKŁA KOJOTY - indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | |||||||||
99 | WIKIEŁ KAROL | gm.PURDA | 5 km | WIKŁA KOJOTY - indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | limit osiągnięty | ||||
WSPR Olsztyn | |||||||||
100 | Lichy Wojtek | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
101 | Zinkiewicz Jakub | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
102 | Czerkawska Aleksandra | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
103 | Wardak Norbert | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
104 | Ważna Natalia | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
105 | Fela Justyna | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
106 | Dziuba Bartłomiej | Olsztyn | 5 km | WSPR Olsztyn | opłacono on-line | ||||
Wojowniczki Team | |||||||||
107 | Rosińska Magdalena | Iława | 5 km | Wojowniczki Team | opłacono on-line | ||||
Wspr Olsztyn | |||||||||
108 | Włodarczyk Wiktoria | Olsztyn | 5 km | Wspr Olsztyn | opłacono on-line | ||||
109 | Wierzbicka Beata | Olsztyn | 5 km | Wspr Olsztyn | opłacono on-line | ||||
110 | Kulik Patrycja | Olsztyn | 5 km | Wspr Olsztyn | opłacono on-line | ||||
111 | Popiel Joanna | Olsztyn | 5 km | Wspr Olsztyn | opłacono on-line | ||||
112 | Hernat Zbigniew | Olsztyn | 5 km | Wspr Olsztyn | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
113 | Petrykowska Karolina | Orneta | 5 km | opłacono on-line | |||||
114 | Czasnojć Klaudia | Dobre Miasto | 5 km | opłacono on-line | |||||
115 | Filochowski Krystian | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
116 | Wardęga Michał Wardęga | Orneta | 5 km | opłacono on-line | |||||
117 | Świętosławska Agnieszka | Gardeja | 5 km | opłacono on-line | |||||
118 | Olejnik Krzysztof | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
119 | Mikos Bogusław | Miedna | 5 km | opłacono on-line | |||||
120 | Kuczkowski Cezary | Kieźliny | 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Kamieński Arkadiusz | Mostkowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
122 | Kamieńska Iwona | Mostkowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
123 | Mroczkowski Piotr | Bieniewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Gerlich Ryszard | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
125 | Zaremba Tomasz | Ignatki | 5 km | limit osiągnięty | |||||
126 | Kowalska Magdalena | Dobre Miasto | 5 km | opłacono on-line | |||||
127 | Nowak Wioletta | Dobre Miasto | 5 km | opłacono on-line | |||||
128 | Pietrzak Michał | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Kretkiewicz Monika | Dźwierzuty | 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Cywiński Konrad | Grzęda | 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Mokwa Mateusz | Grudziądz | 5 km | opłacono on-line | |||||
132 | Markowski Jakub | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Olszewska Wioletta | Grzęda | 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Stacewicz Iwona | Morąg | 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Stacewicz Kamil | Morąg | 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Jarosławski Jan | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Lipczak Zbigniew | Kętrzyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Wisniewska Aneta | Dobre Miasto | 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Markiewicz Dorota | Piotraszewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
140 | Brzozowska Barbara | Piotraszewo | 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Sawicz Dariusz | Bartoszyce | 5 km | limit osiągnięty | |||||
142 | Wiśniewski Krzysztof | Kwidzyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Barski Dominik | Iłowo - Osada | 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Jacyna Damian | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Fenik Justyna | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Kiljan Anna | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
147 | Świętosławski Łukasz | Gardeja | 5 km | opłacono on-line | |||||
148 | Pichal Wioletta | Rudka | 5 km | limit osiągnięty | |||||
149 | Jankowska Adrianna | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
150 | Jankowski Michał Jankowski | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
151 | Prusik Dominik | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Rybicki Marcin | Olsztynek | 5 km | opłacono on-line | |||||
153 | Wieczorek Paweł | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
154 | Malinowski Mariusz | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
155 | Sztachelska Anna | Chrzanowo | 5 km | opłacono on-line | |||||
156 | Cieśniewski Wojciech | Starogard Gdański | 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Witkowski Andrzej | NOWY DWÓR MAZOWIECKI | 5 km | limit osiągnięty | |||||
158 | Zwoliński Robert | Siedlce | 5 km | limit osiągnięty | |||||
159 | Jaźwińska Monika Jaźwińska | Warszawa | 5 km | limit osiągnięty | |||||
160 | Podgórska Katarzyna | Ełk | 5 km | opłacono on-line | |||||
161 | Cywińska Monika | Grzęda | 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Krupa Przemysław | Nidzica | 5 km | limit osiągnięty | |||||
163 | Wytrykowski Damian | Dobre Miasto | 5 km | limit osiągnięty | |||||
164 | Przyjacielska Bogumiła | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Olszewski Bartłomiej | Bisztynek | 5 km | opłacono on-line | |||||
166 | Zinkiewicz ADRIANA | Reszel | 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Wołoch Paweł | Bartoszyce | 5 km | limit osiągnięty | |||||
168 | Kornaga Krystian | Wiatrowiec | 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Bitner Elżbieta | Wiatrowiec | 5 km | opłacono on-line | |||||
170 | Filochowska Marta | Szczytno | 5 km | limit osiągnięty | |||||
171 | PLICH Janusz PLICH | PODLEŚNA | 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Auguścik Marcin | Chojnik | 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Auguścik Monika | Chojnik | 5 km | opłacono on-line | |||||
174 | Tyniec Katarzyna | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
175 | Walkiewicz Joanna | Lidzbark Warmiński | 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Broniek Dominika | Wawrzyny | 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Bandura Daria | Bartoszyce | 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Szczepkowski Kacper | Szczęsne | 5 km | opłacono on-line | |||||
179 | Werner Paweł | Olsztyn | 5 km | opłacono on-line | |||||
180 | Szczepkowska Marta | Szczęsne | 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | Szczepkowski Piotr | Szczęsne | 5 km | opłacono on-line | |||||
indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | |||||||||
182 | KOSTYRA DARIUSZ | gm.BISKUPIEC | 5 km | indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | limit osiągnięty | ||||
183 | PIECHOCKI PAWEŁ | gm.BISKUPIEC | 5 km | indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | limit osiągnięty | ||||
184 | HUMAN KEWIN | gm.BISKUPIEC | 5 km | indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | limit osiągnięty | ||||
185 | KAJOMOF MICHAŁ | gm.BISKUPIEC | 5 km | indywidualny zawodnik - PCPR OLSZTYN | limit osiągnięty | ||||
morsySzczytno#Reset | |||||||||
186 | Kochańska Aneta | szczytno | 5 km | morsySzczytno#Reset | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 12806