Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karwowski Mateusz Siedlce 1963 m opłacono
2 Mirosz Karolina Siedlce 1963 m opłacono
3 Mirosz Robert Siedlce 1963 m opłacono
4 Jasiński Kacper Zbuczyn 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
5 Szafrański Marcel Siedlce 1963 m opłacono
6 Szafrańska Monika Siedlce 1963 m opłacono
7 Zając Łukasz Domanice 1963 m opłacono
8 Chromiński Dawid Stok Lacki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
9 Izdebski Łukasz Stok Lacki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
10 Cabaj Tomasz Siedlce 1963 m opłacono
11 Kuligowska Dominika Siedlce 1963 m opłacono
12 Stański Przemek Siedlce 1963 m opłacono
13 Radzikowski Mateusz Siedlce 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
14 Wysokińska Anna Ujrzanów 1963 m opłacono
15 Redes Andrzej Krześlin 1963 m opłacono
16 Król Monika Siedlce 1963 m opłacono
17 Kowal Mateusz Siedlce 1963 m KSP SIEDLCE opłacono
18 Kowal Agata Siedlce 1963 m KSP SIEDLCE opłacono
19 Teodorczuk Małgorzata Siedlce 1963 m opłacono
20 Bareja Bartłomiej Hołubla 1963 m ZSP nr 1 Siedlce opłacono
21 Wołosiak Mateusz Hołubla 1963 m opłacono
22 Urban Wojtek Stok Lacki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
23 Mazurek Michał Golice 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
24 Wasiluk Kacper Stok Lacki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
25 Matłacz Mikołaj Żabokliki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
26 Wasiluk Majka Stok Lacki 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
27 Garbacik Dominik Pruszyn 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
28 Nielipińska Katarzyna Góry 1963 m opłacono
29 Nielipińska Weronika Góry 1963 m opłacono
30 Łukasiewicz Dawid Suchożebry 1963 m opłacono
31 Barszcz Michał Suchożebry 1963 m opłacono
32 Kalicka Anna Siedlce 1963 m opłacono
33 Mazurek Ilona Golice 1963 m Golice Team opłacono
34 Wasiluk Monika Pruszyn Pieńki 1963 m opłacono
35 Księżopolska Julia Suchożebry 1963 m Wlks nowe iganie
36 Mścichowski Piotr Siedlce 1963 m opłacono
37 Hraniuk Dawid Wola Suchożebrska 1963 m I LO Prus Siedlce opłacono
38 Radzikowska Agata Topórek 1963 m opłacono
39 Radzikowski Paweł Topórek 1963 m opłacono
40 Wojciechowska Lena Siedlce 1963 m opłacono
41 Wojciechowska JOLANTA Siedlce 1963 m Yulo Run Team Siedlce opłacono
42 Grabarczyk Przemysław Siedlce 1963 m opłacono
43 Zasowski Daniel Siedlce 1963 m opłacono
44 Jastrzębski Dawid Borki Paduchy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
45 Jastrzębski Jakub Borki Paduchy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
46 Dmowski Mariusz Siedlce 1963 m opłacono
47 Bagińska Eliza Siedlce 1963 m opłacono
48 Filipowicz Patryk Nowe Opole 1963 m opłacono
49 Zdanowski Sebastian Stare Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE opłacono
50 Trochimiak Paweł Siedlce 1963 m opłacono
51 Zych Monika Tłuszcz 1963 m opłacono
52 Soćko Emilia Grabianów 1963 m
53 Soćko Martyna Grabianów 1963 m SP nr 3 w Siedlcach
54 Soćko Karolina Grabianów 1963 m I LO w SIEDLCACH
55 Soćko Konrad Grabianów 1963 m SP nr 3 w Siedlcach opłacono
56 Soćko Jacek Grabianów 1963 m 18 Dywizja Zmechanizowana
57 Stańczuk Artur Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" opłacono
58 Radzikowska Martyna Siedlce 1963 m opłacono
59 Szczerbaciuk Paweł Siedlce 1963 m opłacono
60 Stokłosa Katarzyna Siedlce 1963 m UPH Siedlce opłacono
61 Leszczyński Radosław Cegłów 1963 m UPH Siedlce opłacono
62 Piekut Agnieszka Sokóle 1963 m opłacono
63 Zając Paweł Siedlce 1963 m ITTmedia Telecom opłacono
64 Pękalski Rafał Siedlce 1963 m opłacono
65 Biesaraba Emilia Siedlce 1963 m opłacono
66 Marciniuk Dariusz Siedlce 1963 m opłacono
67 Wiszniewski Jakub Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
68 Wiszniewski Kacper Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
69 Wiszniewski Adam Jasionka 1963 m opłacono
70 Boruta Natalia Siedlce 1963 m opłacono
71 Matuszewska Oliwia Gołąbek 1963 m Gołąbek opłacono
72 Toczyska Anna NIWISKI 1963 m opłacono
73 Bożko Adrian Siedlce 1963 m 18 bdow opłacono
74 Wójtowicz Mateusz Siedlce 1963 m 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
75 IWIŃSKI LECH Siedlce 1963 m opłacono
76 Hejza Magdalena Siedlce 1963 m opłacono
77 Prokurat Fabian Siedlce 1963 m opłacono
78 Prokurat Marcel Siedlce 1963 m Szkola Podstawowa nr 1 w Siedlcach opłacono
79 Jochym Damian Siedlce 1963 m opłacono
80 Prokurat Dorota Siedlce 1963 m opłacono
81 Dmowski Kamil Siedlce 1963 m opłacono
82 Jastrzębski Jan Siedlce 1963 m SP5 opłacono
83 Jastrzębski Grzegorz Siedlce 1963 m opłacono
84 Jastrzębska Milena Siedlce 1963 m opłacono
85 Chybowska Karina Wołyńce 1963 m opłacono
86 Zasowska Emilia Siedlce 1963 m Szkoła nr6 w Siedlcach opłacono
87 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce 1963 m G4 opłacono
88 Ryś Hubert Siedlce 1963 m Szkoła Podstawowa nr. 4 Siedlce opłacono
89 RYŚ AGNIESZKA Siedlce 1963 m opłacono
90 Mioduski Konrad Siedlce 1963 m opłacono
91 Semeniuk Krzysztof Siedlce 1963 m opłacono
92 Ratyńska Marta Siedlce 1963 m opłacono
93 Mistrzuk Cezary Siedlce 1963 m opłacono
94 Rosa Dominika SIEDLCE 1963 m Sp 12 opłacono
95 Niemczuk Jakub Siedlce 1963 m opłacono
96 Gierszewska Anna Siedlce 1963 m opłacono
97 Świrad Mateusz Siedlce 1963 m 18 bdow opłacono
98 Czapski Bartosz Siedlce 1963 m opłacono
99 Czapski Michał Siedlce 1963 m opłacono
100 Świderski Marcin Siedlce 1963 m CFS opłacono


Wyświetleń: 11787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ