Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ptaszyński Robert Albinów 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
2 Ptaszyńska Paulina Albinów 1963 m Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr.2 opłacono
3 Ciereszko Łukasz Bielsk Podlaski 1963 m 18 bdow opłacono
4 Ginter Tomasz Borki Kosy 1963 m Szkoła Podstawowa w Borkach Kosach opłacono
5 Ginter Marta Borki Kosy 1963 m opłacono
6 Bulak Renata Borki Kosy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
7 Bulak Marcin Borki Kosy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
8 Jastrzębski Jakub Borki Paduchy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
9 Jastrzębski Dawid Borki Paduchy 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
10 Urban Dominika Borki Paduchy41a 1963 m Szkoła Podstawowa w Borkach Kosach opłacono
11 Urban Julia Borki Paduchy41a 1963 m Szkoła Podstawowa w Borkach Kosach opłacono
12 Żelazowski Kuba Borki-Kosy 1963 m opłacono
13 Żelazowski Leszek Borki-Kosy 1963 m opłacono
14 Biaduń Wiktoria BORKI-KOSY 1963 m opłacono
15 Biaduń Łukasz BORKI-KOSY 1963 m opłacono
16 Pietrzyk Iza Budy Janowskie 1963 m MKP Pogoń Siedlce opłacono
17 Zadrożny Adam Budy Wielgoleskie 1963 m Zs nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim opłacono
18 Leszczyński Radosław Cegłów 1963 m UPH Siedlce opłacono
19 Piskorek Weronika Chromna 1963 m 19 DH im. kpt Jerzego Wojtkowskiego Zbuczyn opłacono
20 Matuszewski Adam Ciechanów 1963 m opłacono
21 Matuszewski Marcin Ciechanów 1963 m 18 bdow opłacono
22 Solnica Jakub Cisie-Zagrudzie 1963 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
23 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie 1963 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
24 Solnica Jan Cisie-Zagrudzie 1963 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
25 Krasuska Monika Daćbogi 1963 m opłacono
26 Zdanowska Katarzyna Dąbrówka Ług 1963 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
27 Tkaczyk Mateusz Dąbrówka-Stany 1963 m ZSP nr 1 Siedlce opłacono
28 Zając Łukasz Domanice 1963 m opłacono
29 Nikończuk Wiktoria Dziewule 1963 m Szkoła Podstawowa imienia Żołnierzy Wyklętych w Borkach Kosach opłacono
30 Skup Radosław Golice 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
31 Skup Bartosz Golice 1963 m opłacono
32 Mazurek Michał Golice 1963 m OLIMP Stok Lacki opłacono
33 Woźnica Piotr Golice 1963 m opłacono
34 Mazurek Ilona Golice 1963 m Golice Team opłacono
35 Matuszewska Oliwia Gołąbek 1963 m Gołąbek opłacono
36 Nielipińska Weronika Góry 1963 m opłacono
37 Nielipińska Katarzyna Góry 1963 m opłacono
38 Soćko Jacek Grabianów 1963 m 18 Dywizja Zmechanizowana
39 Borkowski Leszek Grabianów 1963 m NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
40 Soćko Konrad Grabianów 1963 m SP nr 3 w Siedlcach opłacono
41 Soćko Karolina Grabianów 1963 m I LO w SIEDLCACH
42 Soćko Martyna Grabianów 1963 m SP nr 3 w Siedlcach
43 Soćko Emilia Grabianów 1963 m
44 bednarczyk dominik gręzówka 1963 m opłacono
45 bednarczyk bartłomiej gręzówka 1963 m opłacono
46 Soszyński Jarosław Grodzisk 1963 m 19 DH im. kpt Jerzego Wojtkowskiego Zbuczyn opłacono
47 Wróbel Oliwia Grodzisk 1963 m 19 DH im. kpt Jerzego Wojtkowskiego Zbuczyn
48 Krasuski Paweł Helenów 1963 m Klub Aktywnych Parkrun Skórzec opłacono
49 Wołosiak Mateusz Hołubla 1963 m opłacono
50 Bareja Bartłomiej Hołubla 1963 m ZSP nr 1 Siedlce opłacono
51 DĘBICKA IWONA JANCZEWO WIELKIE 1963 m opłacono
52 Jabłoński Damian Jarosław 1963 m opłacono
53 Wiszniewski Adam Jasionka 1963 m opłacono
54 Wiszniewski Kacper Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
55 Wiszniewski Jakub Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
56 Maląg-Pszkit Filip Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
57 Maląg-Pszkit Sebastian Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
58 Borkowska Julia Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach
59 Borkowski Kamil Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach
60 Nurzyńska Alicja Jasionka 20 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
61 Nurzyński Witold Jasionka 20 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
62 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar 1963 m opłacono
63 Garbowicz Julia Kornica 1963 m opłacono
64 Garbowicz Kamil Kornica 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
65 Danielak Marzena Kotuń 1963 m
66 Bartosiak Beata Kotuń 1963 m opłacono
67 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa 1963 m Klub Aktywnych parkrun Skórzec opłacono
68 Redes Andrzej Krześlin 1963 m opłacono
69 Wróbel Kamil Łosice 1963 m opłacono
70 Jastrzębska Hanna Łupiny 1963 m opłacono
71 Dzieniszewska Alina Małkinia 1963 m opłacono
72 MICHAŁOWSKA MAŁGORZATA Małkinia 1963 m opłacono
73 Stefaniuk Tomasz Międzyrzecz 1963 m opłacono
74 Drzazga Julia Mińsk Mazowiecki 1963 m MKP Pogoń Siedlce opłacono
75 Imiełowski Paweł MIŃSK MAZOWIECKI 1963 m
76 Imiełowska Anna Mińsk Mazowiecki 1963 m
77 Rudnicki Rafał Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
78 Machciński Piotr Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
79 Krawczak Anna Mińsk Mazowiecki 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" opłacono
80 Machcińska Anna Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
81 Makaruk Maciej Mokobody 1963 m SSJ Team Mokobody opłacono
82 Krupa Marzena Mokobody 1963 m opłacono
83 Jakubas Daniel Niwiski 1963 m Jakubas team opłacono
84 Jakubas Agnieszka Niwiski 1963 m Jakubas team opłacono
85 Jakubas Oliwia Niwiski 1963 m Jakubas team opłacono
86 Jakubas Adam Niwiski 1963 m Jakubas team opłacono
87 Karpik Damian Niwiski 1963 m opłacono
88 Toczyska Anna NIWISKI 1963 m opłacono
89 Kania Gabriella Nowe Iganie 1963 m
90 Kania Katarzyna Nowe Iganie 1963 m
91 Skorupka Anna Nowe Iganie 1963 m opłacono
92 Skorupka Leszek Nowe Iganie 1963 m opłacono
93 Skorupka Sebastian Nowe Iganie 1963 m SP w Iganiach Nowych opłacono
94 Skorupka Krzysztof Nowe Iganie 1963 m SP w Iganiach Nowych opłacono
95 Filipowicz Patryk Nowe Opole 1963 m opłacono
96 Filipowicz Mateusz Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE opłacono
97 Marciniak Malwina Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE
98 Cześnik Katarzyna Nowe Opole 1963 m ZSP nr 1 Siedlce opłacono
99 Kulik Paweł Nowe Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE opłacono
100 Woźniak Marcin Orzechów 1963 m 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono


Wyświetleń: 7420

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ