Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dmowski Kamil Siedlce 1963 m 25.00 PLN
2 Jastrzębski Jan Siedlce 1963 m SP5 25.00 PLN
3 Jastrzębski Grzegorz Siedlce 1963 m 25.00 PLN
4 Jastrzębska Milena Siedlce 1963 m 25.00 PLN
5 Chybowska Karina Wołyńce 1963 m 25.00 PLN
6 Zasowska Emilia Siedlce 1963 m Szkoła nr6 w Siedlcach 25.00 PLN
7 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce 1963 m G4 25.00 PLN
8 Ryś Hubert Siedlce 1963 m Szkoła Podstawowa nr. 4 Siedlce 25.00 PLN
9 RYŚ AGNIESZKA Siedlce 1963 m 25.00 PLN
10 Mioduski Konrad Siedlce 1963 m 25.00 PLN
11 Semeniuk Krzysztof Siedlce 1963 m 25.00 PLN
12 Ratyńska Marta Siedlce 1963 m 25.00 PLN
13 Mistrzuk Cezary Siedlce 1963 m 25.00 PLN
14 Rosa Dominika SIEDLCE 1963 m Sp 12 25.00 PLN
15 Niemczuk Jakub Siedlce 1963 m 25.00 PLN
16 Gierszewska Anna Siedlce 1963 m 25.00 PLN
17 Świrad Mateusz Siedlce 1963 m 18 bdow 25.00 PLN
18 Czapski Bartosz Siedlce 1963 m 25.00 PLN
19 Czapski Michał Siedlce 1963 m 25.00 PLN
20 Świderski Marcin Siedlce 1963 m CFS 25.00 PLN
21 Seremak Marek Siedlce 1963 m 25.00 PLN
22 Zawieska Łukasz Przasnysz 1963 m 25.00 PLN
23 Pytlak Jakub Siedlce 1963 m 25.00 PLN
24 Markowski Jarosław Siedlce 1963 m Spoceni na Maxa 25.00 PLN
25 Wysokiński Bartosz Siedlce 1963 m 25.00 PLN
26 Wysokińska Katja Siedlce 1963 m 25.00 PLN
27 Otton Kamil Siedlce 1963 m 25.00 PLN
28 Śledź Karolina Siedlce 1963 m ZSP nr 1 Siedlce opłacono
29 Zadrożny Adam Budy Wielgoleskie 1963 m Zs nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim 25.00 PLN
30 Bogusz Przemek Zbuczyn 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" 25.00 PLN
31 Kruszewska Marta Skórzec 1963 m opłacono
32 Stelmach Grzegorz Ziomaki 1963 m opłacono
33 Majewski Jacek Siedlce 1963 m opłacono
34 Karpik Damian Niwiski 1963 m opłacono
35 Kisieliński Jakub Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" 25.00 PLN
36 Sadłowski Adam Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" opłacono
37 Konopka Karol Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" 25.00 PLN
38 Mazurek Dominik Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" opłacono
39 Makaruk Maciej Mokobody 1963 m SSJ Team Mokobody opłacono
40 Hertman Eryk Siedlce 1963 m G4 25.00 PLN
41 Lewczuk Arkadiusz Siedlce 1963 m SJS opłacono
42 Borkowski Kamil Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach 25.00 PLN
43 Borkowska Julia Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach 25.00 PLN
44 Godlewski Mateusz Siedlce 1963 m Stowarzyszenie Jednostek Strzeleckich "Strzelec" 25.00 PLN
45 bednarczyk bartłomiej gręzówka 1963 m 25.00 PLN
46 bednarczyk dominik gręzówka 1963 m 25.00 PLN
47 Tchórzewska Julia Siedlce 1963 m opłacono
48 Filipiuk Radosław Siedlce 1963 m opłacono
49 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar 1963 m opłacono
50 Przygodzki Bartosz Suchożebry 1963 m Szkoła Podstawowa Suchożebry opłacono
51 PRZYGODZKI TOMASZ SUCHOZEBRY 1963 m opłacono
52 Jastrzębski Jan Siedlce 1963 m SP 8 Siedlce 25.00 PLN
53 Jastrzębska Barbara Siedlce 1963 m 25.00 PLN
54 Niezgoda Natalia Siedlce 1963 m opłacono
55 Nurzyński Witold Jasionka 20 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
56 Nurzyńska Alicja Jasionka 20 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
57 Bogdan Jarek Siedlce 1963 m 18 bdow 25.00 PLN
58 Grochowski Łukasz Siedlce 1963 m opłacono
59 Krupa Marzena Mokobody 1963 m opłacono
60 Kmiecik Arkadiusz Warszawa 1963 m opłacono
61 Policińska Monika Ryczyca 1963 m 25.00 PLN
62 Maląg-Pszkit Sebastian Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
63 Maląg-Pszkit Filip Jasionka 1963 m Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Wyklętych w Borkach-Kosach opłacono
64 Tomczyński Rafał Siedlce 1963 m 18 Bdow 25.00 PLN
65 Matuszewski Marcin Ciechanów 1963 m 18 bdow 25.00 PLN
66 Kryszczuk Piotr Pasłęk 1963 m 25.00 PLN
67 Wiśniewska Agnieszka Siedlce 1963 m MELEPETA Team opłacono
68 Marciniak Szymon Siedlce 1963 m SP 3 Siedlce/MKS Pogoń Siedlce LA opłacono
69 Kosyl Hubert Stare Opole 1963 m OSP NOWE OPOLE opłacono
70 Sachanowicz Przemysław Strzała 1963 m opłacono
71 Śledź Artur Siedlce 1963 m 25.00 PLN
72 Rybinski Piotr Siedlce 1963 m 25.00 PLN
73 Machciński Piotr Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
74 Rudnicki Rafał Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
75 Naumiuk Mariusz Siedlce 1963 m opłacono
76 Sachanowicz Ireneusz Strzała 1963 m opłacono
77 Zbieć Kamil Siedlce 1963 m DARFIK Team opłacono
78 Zbieć Bartosz Siedlce 1963 m DARFIK Team opłacono
79 Zbieć Arkadiusz Siedlce 1963 m DARFIK Team opłacono
80 Zbieć Angelika Siedlce 1963 m DARFIK Team opłacono
81 Zbieć Dariusz Siedlce 1963 m DARFIK Team opłacono
82 Jastrzębski Bartosz Tworki 1963 m Sp w Wisniewie opłacono
83 Jastrzebska Sylwia Tworki 1963 m MKS Pogoń Siedlce la opłacono
84 Jastrzębska Hanna Łupiny 1963 m opłacono
85 Machcińska Anna Mińsk Mazowiecki 1963 m opłacono
86 Bieniek Damian Siedlce 1963 m 18bdow opłacono
87 Soszyński Tomasz Pruszków 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
88 Pogonowska Maria Zbuczyn 1963 m 19 DH im. kpt Jerzego Wojtkowskiego Zbuczyn opłacono
89 Tchórzewski Adrian Siedlce 1963 m opłacono
90 Garbowicz Kamil Kornica 1963 m 53.batalion lekkiej piechoty opłacono
91 Garbowicz Julia Kornica 1963 m opłacono
92 Żołędowski Robert Siedlce 1963 m opłacono
93 Kornacka Renata Siedlce 1963 m opłacono
94 sysik tomasz Siedlce 1963 m opłacono
95 Stankiewicz Oskar Siedlce 1963 m 18 bdow opłacono
96 Brodowski Piotr Siedlce 1963 m 18 bdow opłacono
97 Woźniak Marcin Orzechów 1963 m 18 Dywizja Zmechanizowana opłacono
98 Janiak Łukasz Siedlce 1963 m 18 BDOW 25.00 PLN
99 Ciereszko Łukasz Bielsk Podlaski 1963 m 18 bdow opłacono
100 Karpiński Dariusz Siedlce 1963 m 18 bdow opłacono


Wyświetleń: 4563

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ