Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BIEGANIENAWESOŁO | |||||||||
1 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | Bieg dla Kacpiego | #BIEGANIENAWESOŁO | opłacono | ||||
Biegacze Pomagacze/ Elitte Runners | |||||||||
2 | Lewczuk Norbert | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Biegacze Pomagacze/ Elitte Runners | |||||
Burmistrz Miasta | |||||||||
3 | Wiśniowski Jacek | Lidzbark Warmiński | Bieg dla Kacpiego | Burmistrz Miasta | opłacono | ||||
Centrum Treningu TRX Siedlce | |||||||||
4 | Nowocień Izabela | Kotuń | Bieg dla Kacpiego | Centrum Treningu TRX Siedlce | opłacono | ||||
Ciechanowiec biega | |||||||||
5 | Godlewski Adam | Ciechanowiec | Bieg dla Kacpiego | Ciechanowiec biega | opłacono | ||||
DTZ | |||||||||
6 | Dzięcielska Urszula | Mińsk Mazowiecki | Bieg dla Kacpiego | DTZ | |||||
Dovista Active Team | |||||||||
7 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Bieg dla Kacpiego | Dovista Active Team | opłacono | ||||
FitnessFitback | |||||||||
8 | Witkowska Katarzyna | Gdańsk | Bieg dla Kacpiego | FitnessFitback | opłacono | ||||
G4 | |||||||||
9 | Wróbel Kamil Wróbel | Łosice | Bieg dla Kacpiego | G4 | opłacono | ||||
Golice Team | |||||||||
10 | Woźnica Marta | Golice | Bieg dla Kacpiego | Golice Team | opłacono | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
11 | Kuźma Łukasz | Brzezinka Dolna | Bieg dla Kacpiego | Husaria Race Team | opłacono | ||||
KB Biała Biega | |||||||||
12 | Adamczyk Ilona | Biała Podlaska | Bieg dla Kacpiego | KB Biała Biega | |||||
KB Wartko | |||||||||
13 | Jacek Rafał | Konin | Bieg dla Kacpiego | KB Wartko | opłacono | ||||
KB Wyszków | |||||||||
14 | Sobczak Justyna | Wyszków | Bieg dla Kacpiego | KB Wyszków | |||||
KarolTeam | |||||||||
15 | Zapor Anna | Szczecin | Bieg dla Kacpiego | KarolTeam | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | |||||||||
16 | Zdanowska Katarzyna Zdanowska | Dąbrówka Ług | Bieg dla Kacpiego | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Klub Aktywnych Rodzin | |||||||||
17 | Adamiec-Trutwin Agnieszka | Chorzów | Bieg dla Kacpiego | Klub Aktywnych Rodzin | |||||
Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||||||
18 | Strzalińska Emilia | Skórzec | Bieg dla Kacpiego | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | |||||
19 | Pypowska Monika | Skórzec | Bieg dla Kacpiego | Klub Aktywnych parkrun Skórzec | opłacono | ||||
Krispol Active Team | |||||||||
20 | Garbaciak Marcin Garbaciak | Ślesin | Bieg dla Kacpiego | Krispol Active Team | opłacono | ||||
LubasTeam | |||||||||
21 | Lubaś Bartłomiej | Mielec | Bieg dla Kacpiego | LubasTeam | |||||
Misie | |||||||||
22 | Pęksa Tadeusz | Kraków | Bieg dla Kacpiego | Misie | opłacono | ||||
Międzyborów Pętla Team | |||||||||
23 | Markuszewski Krzysztof | Międzyborów | Bieg dla Kacpiego | Międzyborów Pętla Team | opłacono | ||||
NOWI SIEDLCE | |||||||||
24 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NOWI SIEDLCE | opłacono | ||||
NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | |||||||||
25 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Bieg dla Kacpiego | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | opłacono | ||||
Nessi Team | |||||||||
26 | Ostrowska Monika | Brodnica | Bieg dla Kacpiego | Nessi Team | opłacono | ||||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
27 | Prekurat Marzena | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
NoWi SIEDLCE | |||||||||
28 | Okniński Krzysztof | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
29 | Słowińska Alicja | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
30 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi SIEDLCE | opłacono | ||||
NoWi Siedlce | |||||||||
31 | Szewczak Iwona | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi Siedlce | |||||
32 | Wróblewska Danuta | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
33 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Bieg dla Kacpiego | NoWi Siedlce | opłacono | ||||
Pierogi Adamusa | |||||||||
34 | Niemczyńska Dorota | Józefów | Bieg dla Kacpiego | Pierogi Adamusa | |||||
35 | Trawicki Patryk Trawicki | Stare Załubice | Bieg dla Kacpiego | Pierogi Adamusa | |||||
PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | |||||||||
36 | Jakimiuk Adam | Łosice | Bieg dla Kacpiego | PĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE | opłacono | ||||
Pędzące Ślimaki Łosice | |||||||||
37 | Klimiuk Łukasz | Chotycze | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono | ||||
Pędzące Ślimaki Łosice | |||||||||
38 | Gorgol Emilia | Pietrusy | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | |||||
39 | Kostecki Marcin | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | |||||
40 | Siemionek Ewelina Siemionek | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | |||||
41 | Kopacz Robert | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono | ||||
42 | Klimiuk Marta | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono | ||||
43 | Taraszkiewicz Monika | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono | ||||
44 | Taraszkiewicz Łukasz | Łosice | Bieg dla Kacpiego | Pędzące Ślimaki Łosice | opłacono | ||||
Rozbiegani Chojnów | |||||||||
45 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Bieg dla Kacpiego | Rozbiegani Chojnów | |||||
SGB | |||||||||
46 | Jarzabek Robert | Strzalkowo | Bieg dla Kacpiego | SGB | opłacono | ||||
SP 8 Płock | |||||||||
47 | Wróbel Oliwier | Płock | Bieg dla Kacpiego | SP 8 Płock | opłacono | ||||
Strażak | |||||||||
48 | Świderski Sławomir | Sarnaki | Bieg dla Kacpiego | Strażak | opłacono | ||||
Tata Marceliny | |||||||||
49 | Wołosewicz Łukasz | Inowrocław | Bieg dla Kacpiego | Tata Marceliny | |||||
Team ZabieganeDni | |||||||||
50 | Łowczak Jacek | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | Team ZabieganeDni | |||||
51 | Kunka Piotr | Jakubów | Bieg dla Kacpiego | Team ZabieganeDni | opłacono | ||||
52 | Staeven Krzysztof | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | Team ZabieganeDni | opłacono | ||||
Tribiedronki | |||||||||
53 | Nowak Marek | Piaseczno | Bieg dla Kacpiego | Tribiedronki | |||||
Wataha-Łączy nas bieganie | |||||||||
54 | Świątek Marcin | Bielsko-Biała | Bieg dla Kacpiego | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono | ||||
Woyok Team | |||||||||
55 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska | Bieg dla Kacpiego | Woyok Team | opłacono | ||||
Yulo | |||||||||
56 | Urban Andrzej | Stok Lacki | Bieg dla Kacpiego | Yulo | opłacono | ||||
ZBUCKI RUCH | |||||||||
57 | Szymański Marek | Choja | Bieg dla Kacpiego | ZBUCKI RUCH | opłacono | ||||
58 | Szymańska Eliza | Choja | Bieg dla Kacpiego | ZBUCKI RUCH | opłacono | ||||
Zbucki Ruch | |||||||||
59 | Chojecki Paweł | Zbuczyn | Bieg dla Kacpiego | Zbucki Ruch | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
60 | Derbich Monika | Ostrów Wielkopolski | Bieg dla Kacpiego | ||||||
61 | Dworakowska Barbara | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | ||||||
62 | Wiczkowska Elżbieta | Linia | Bieg dla Kacpiego | ||||||
63 | Sobczak Daniel | Wyszków | Bieg dla Kacpiego | ||||||
64 | Borkowska Monika | Grubale | Bieg dla Kacpiego | ||||||
65 | Grodecka Nina | Dziurów | Bieg dla Kacpiego | ||||||
66 | Frost Malgorzata | Gdansk | Bieg dla Kacpiego | ||||||
67 | Fritz Karol | Konin | Bieg dla Kacpiego | ||||||
68 | Kotlińska Aneta | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | ||||||
69 | Fogiel Katarzyna | Legnica | Bieg dla Kacpiego | ||||||
70 | Dołęga Agnieszka | Grala-Dąbrowizna | Bieg dla Kacpiego | ||||||
71 | Cybula Paweł | Kazimierz | Bieg dla Kacpiego | ||||||
72 | Pyśkiewicz Jan | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | ||||||
73 | Soszyńska Ola | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | ||||||
74 | Robak Aleksandra Robak | Starogard Gdański | Bieg dla Kacpiego | ||||||
75 | Licbarski Robert | Gdańsk | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
76 | Popławski Piotr | Łosice | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
77 | Osoba Iwona | Tarnowskie Góry | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
78 | Warzewski Grzegorz | Podróżna | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
79 | Woźniak Grzegorz | Wola Rafalowska | Bieg dla Kacpiego | ||||||
80 | Raczyńska Monika | Łapczyca | Bieg dla Kacpiego | ||||||
81 | Gronowski Patryk | Wejherowo | Bieg dla Kacpiego | ||||||
82 | Perka Przemysław | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
83 | Jastrzębska Magdalena | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
84 | Gajowniczek Magdalena | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
85 | Hapunowicz Katarzyna | Krzesk Królowa Niwa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
86 | Andrzejkiewicz Kamil | Kałuszyn | Bieg dla Kacpiego | ||||||
87 | Grzegrzolka Jolanta Grzegrzolka | Otwock | Bieg dla Kacpiego | ||||||
88 | Hapunowicz Tomasz | Zbuczyn | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
89 | Lewczuk Kamil | Stary Bartków | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
90 | Bujalski Konrad | Jakubiki | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
91 | Lemańczyk Kinga | Pogórze | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
92 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
93 | Banat Alina | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
94 | PUZIA MARLENA | SIEDLCE | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
95 | Kwapisiewicz Sylwia | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
96 | Rejowska Agnieszka | Sokołów Podlaski | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
97 | Strupiechowska Marlena | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
98 | Leszczynski Piotr | Tychy | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
99 | Kołodziejski Krzysztof | Brzeg | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
100 | Giermazińska Ewa | Konin | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
101 | WIŚNIEWSKA AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
102 | Lenartowicz Ewelina Lenartowicz | Pruszków | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
103 | Kwiatkowska Ania | Stare Miasto | Bieg dla Kacpiego | ||||||
104 | Kleśta Anna | Konin | Bieg dla Kacpiego | ||||||
105 | Sawicka Monika | Marki | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
106 | Matusiak Iwona | Waganiec | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
107 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | Bieg dla Kacpiego | ||||||
108 | Pstrągowska Alicja | Bydgoszcz | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
109 | Wiśniewski Leszek | Bydgoszcz | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
110 | Szukalska - Walczak Ewa | Piła | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
111 | Stachurska Anna | Kwidzyn | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
112 | Kouka Aliaksandr | Luninets | Bieg dla Kacpiego | ||||||
113 | Wrzosek Dagmara | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
114 | Antonski Dariusz | Skierwiny | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
115 | Wróbel Lidia | Płock | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
116 | Chęcel Radosław | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
117 | Białek Agnieszka | Drzewica | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
118 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
119 | Danielak Marzena | Kotuń | Bieg dla Kacpiego | ||||||
120 | SĘK Anna | GDYNIA | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
121 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
122 | Sobiczewska Ewa | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
123 | MOCZULSKA MAGDALENA | PLATERÓW | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
124 | Matuk Joanna | Kazimierz | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
125 | Świętoń Oliwia | Pogorzelec | Bieg dla Kacpiego | ||||||
126 | Wszołek Alicja | Gilów | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
127 | Krzymowski Andrzej | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
128 | Bosek Katarzyna | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | ||||||
129 | Olszewska Wiktoria | Dąbrówka Ług | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
130 | Olszewska Urszula | Dąbrówka Ług | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
131 | Michałowicz-Hajduk Irmina | Nowy Sącz | Bieg dla Kacpiego | ||||||
132 | Stasiuk Rafał | Ostromęczyn Kolonia | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
133 | Kłodowska Edyta | Gdańsk | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
134 | ROMAŃCZYK IWONA | SIEDLCE | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
135 | Sałkowska Marta | Dąbrowa Górnicza | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
136 | Sabiniak Marta | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
137 | Kostka Paweł | Katowice | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
138 | Małas Monika | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
139 | Wieczorkiewicz Magdalena | WARSZAWA | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
140 | Szczygiel Michal | Strzyzow | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
141 | Świstek Michał | Warszawa | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
142 | Czaplicka Paulina | Marki | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
143 | Skorupka Łukasz | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
144 | Wróbel Ewa Wróbel | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
145 | Banaszczuk Karolina | Wołomin | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
146 | Molska Weronika | Pogorzelec | Bieg dla Kacpiego | ||||||
147 | Szczepańska Oksana | Kraków | Bieg dla Kacpiego | ||||||
148 | Pęksa Monika | Kraków | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
149 | Kisieliński Szymon | Niwiski | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
150 | Stępniak Bogusia | Łódź | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
151 | Baranow Ola | Platerów | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
152 | Sobolewska Stefania | Gliwice | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
153 | Krata Agnieszka | Wałbrzych | Bieg dla Kacpiego | ||||||
154 | Kowalczyk Katarzyna | Iwiny | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
155 | Gajewska Agnieszka | Siedlce | Bieg dla Kacpiego | ||||||
156 | Gawryś Damian | Kłódzie | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
157 | Kopiński Krzysztof | Skórzec | Bieg dla Kacpiego | opłacono | |||||
Żłobek PINOKIO | |||||||||
158 | Wróbel Filip | Płock | Bieg dla Kacpiego | Żłobek PINOKIO | opłacono |
Wyświetleń: 9806