IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pepliński Marek Elbląg Bieg 8km Biegacze Wolności opłacono on-line
2 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg 8km Parkrun Gdynia
3 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg 8km Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
4 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 8km ROCOCO opłacono on-line
5 Waliński Jarosław Starogard - Gdański Bieg 8km Klub Gazety Polskiej im. ppor Zdzisława Badochy w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
6 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 8km Safe Sport Team opłacono on-line
7 GOLEC MARCIN ST Bieg 8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, członkowie Aktywni Kociewiacy
8 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Bieg 8km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
9 Dzierliński Paweł Świecie Bieg 8km The Runners Świecie opłacono on-line
10 Rogalski Tomasz Kolincz Bieg 8km opłacono on-line
11 Rogalska Małgorzata Kolincz Bieg 8km opłacono on-line
12 Janus Dawid Świecie Bieg 8km The Runners Świecie opłacono on-line
13 Szarafin Kamil Szarafin Wysoka Bieg 8km opłacono on-line
14 Pior Karolina Skórcz Bieg 8km opłacono on-line
15 Kolassa Ryszard Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy
16 Selonka Mateusz Nowe Gołębiewko Bieg 8km opłacono on-line
17 Skonieczny Jaroslaw Skarszewy Bieg 8km opłacono on-line
18 Wesołowski Zbigniew Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy Skórcz
19 Beling Patryk Studzienice Bieg 8km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
20 Styś Dariusz Pelplin Bieg 8km opłacono on-line
21 Mielewczyk Łukasz Wicko Bieg 8km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
22 Dalak-Ożóg Grażyna Laskowice Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
23 Kołodziejczyk Henryk Zblewo Bieg 8km Kociewski klub biegacza opłacono on-line
24 Morgaś Łukasz Bukowiec Bieg 8km opłacono on-line
25 Dajnowski Mateusz Angowice Bieg 8km MKS Chojniczanka Chojnice 1930 opłacono on-line
26 Simon Julia Gniew Bieg 8km tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
27 Kowalski Radosław Starogard Gd. Bieg 8km BiegamBoLubie opłacono on-line
28 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Bieg 8km TRI Starogard opłacono on-line
29 Smolinski Adam Klonówka Bieg 8km opłacono on-line
30 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg 8km Wencik Team opłacono on-line
31 Olkowski Jurek Świecie Bieg 8km The Runners Świecie opłacono on-line
32 Kluk Sylwia Skarszewy Bieg 8km Morsy Skarszewy opłacono on-line
33 Kluk Tomasz Skarszewy Bieg 8km opłacono on-line
34 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg 8km opłacono on-line
35 Borek Robert Świecie Bieg 8km The Runners Świecie opłacono on-line
36 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 8km opłacono on-line
37 Ossowski Dariusz Koteże Bieg 8km opłacono on-line
38 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
39 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg 8km opłacono on-line
40 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
41 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg 8km OSP POGRODZIE opłacono on-line
42 Maczyński Grzegorz Barcin Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
43 Kołtonowska Agnieszka Gniew Bieg 8km tRUNsformacja Gniewu
44 Tarkowska-Fanslau Jolanta Starogard Gdański Bieg 8km opłacono on-line
45 Fanslau Marek Starogard Gdański Bieg 8km opłacono on-line
46 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg 8km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
47 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg 8km opłacono on-line
48 Slisewski Tomasz Starogard Gdański Bieg 8km
49 Szubarczyk Piotr Starogard Gdański Bieg 8km Rada Powiatu Starogardzkiego opłacono on-line
50 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg 8km opłacono on-line
51 Langowski Tomasz Skórcz Bieg 8km - Mieszkańcy Miasta i Gminy Skórcz, członkowie Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
52 Skwiercz Magdalena Skwiercz Osie Bieg 8km opłacono on-line
53 Langowski Michał Skórcz Bieg 8km opłacono on-line
54 Szweda Grażyna ZBLEWO Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
55 Walczak Jędrzej Gdańsk Bieg 8km RHS Biegnie opłacono on-line
56 Witt Grażyna Sopot Bieg 8km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono
57 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg 8km opłacono on-line
58 Puszkiewicz Daria Kwidzyn Bieg 8km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
59 Glaza Henryk Osieczna Bieg 8km opłacono on-line
60 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg 8km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
61 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg 8km BiegamBoLubie opłacono on-line
62 Jarocki Bartosz Szczecin Bieg 8km opłacono on-line
63 Litewska Joanna Juszkowo Bieg 8km opłacono on-line
64 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
65 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
66 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
67 Mykowski Tadeusz Skorcz Bieg 8km opłacono on-line
68 Dywelski Mirosław Tczew Bieg 8km Biegający Tczew opłacono on-line
69 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg 8km Biegający Tczew opłacono on-line
70 Banach Tomasz Grudziądz Bieg 8km Tomek Biega Grudziądz opłacono on-line
71 Wódkowski Krzysztof Szpęgawsk Bieg 8km GOIA opłacono on-line
72 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Bieg 8km TRI Starogard Gdański opłacono on-line
73 Przybylska Aleksandra Gdynia Bieg 8km Elite Team opłacono
74 Mykowski Jerzy Skórcz Bieg 8km Aktywni Kociewiacy Skórcz opłacono on-line
75 Kuhn Rafał Starogard Gdański Bieg 8km opłacono on-line
76 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg 8km opłacono on-line
77 Szczypior Marcin Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
78 GÓRNY Maciej Grupa Bieg 8km
79 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 8km opłacono on-line
80 Dyro Rafał Tymawa Bieg 8km IDEAL PARAPETY opłacono on-line
81 Janka Wiktor Pelplin Bieg 8km Dovista Active Team opłacono on-line
82 LABON MAGDALENA Koteże Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
83 Klejna Dawid Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
84 Klejna Wiesława Zblewo Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
85 Szarko Maciej Elbląg Bieg 8km Drużyna Pierścienia opłacono on-line
86 Towarnicka Izabela Gdynia Bieg 8km Team Deaf opłacono
87 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg 8km parkrun Grudziądz opłacono on-line
88 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg 8km opłacono on-line
89 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Bieg 8km TKKF kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
90 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg 8km TRI STAROGARD GD opłacono on-line
91 Kołodziejczak Izabella Laskowice Bieg 8km opłacono on-line
92 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 8km KS Sokół Zblewo opłacono on-line
93 Hoffmann Kamil Cekcynek Bieg 8km opłacono on-line
94 Baczewski Robert Tczew Bieg 8km opłacono on-line
95 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 8km opłacono on-line
96 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 8km Morsy Zblewo Run Team opłacono on-line
97 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg 8km Atlas Running Team opłacono on-line
98 Brodnicki Arkadiusz Rokitki Bieg 8km opłacono on-line
99 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg 8km
100 Galikowski Adrian Tczew Bieg 8km opłacono


Wyświetleń: 7826

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ